Socionikos forumas

Dabar yra 29 Kov 2024, 01:02

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 22 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Rgp 2006, 21:47 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 14 Vas 2005, 16:00
Pranešimai: 119
Solanža:  Taip, ir man jis patiko, lygiai ta pati apie ji pamaniau kaip ir tu, na o Aurelija... tai zinai cia tiktu posakis "galvojau kad gyvenime taip nebuna" :wink::tongue: Tai gali buti ir del to kad labai jau ji jauna, na ir... Tu teisi kad eidami i televizija dalyviai matyt zino ko nori bet kad tie norai skiriasi kartais labai. Ir gaila buna ziuret kai vienas dalyvis ir privalumu nestokojantis ir rimtai nusiteikes susitinka su tokia "televizijos zvaigzde" - laikas eina o zinant visiskai skirtingus veikeju tikslus is anksto matyti kad visa tai tuscias jegu svaistymas... O ar pastebejai kad tas zaidimas atima zmonems labai daug jegu (nors atrodo nieko ypatingo jie ten neveikia, tik vazinejasi ir pramogauja). Beveik visi ateina besisypsanciais ir dziugiais veidais o pabuve kelias dienas, pavargsta, pasidaro liudni, susimaste ir daugelis jau nori namo... Aisku cia isimtis tai tos poreles. Bet velgi kazi kiek is ju turi realu sansa kad tai isaugtu i rimta draugyste. Ar apie tai kas nors kur nors raso? O trikampis truks iki rugsejo 1 tik, kiek suprantu, taip? Ipratau jau prie tu "trikampiniu aistru":tongue:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Rgp 2006, 22:34 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Ugne: kaip faina su tavim šnek?tis:), kod?l taip retai užklysti? :)



D?l Tomo, tai manau, kad tikrai logikas. Bet toliau...sunku nustatyt:)

O ta Gabriel? tai man irgi patiko:). Gaila, kad ji ko kito ieško...



Aha, ir aš nusisteb?jau truput? tuo j? nuovargiu. Bet gal tikrai, kiekviena nauja pažintis, tas sav?s parodymas, ?sp?džio sudarymas, stengimasis patikti, o taip pat siekis pažinti kit?, suprasti,kas tai per žmogus...gal visa tai ir atima tas j?gas? O dar prid?jus kameras, žinojim?, kad nuolat esi matomas. Kas gi daugiau sekina žmog?, nei ?tampa...

Aha, visada tik vasar? tetrunka... O v?liau rašo kai kuriuose laikraštukuose/žurnali?kš?iuose apie tas poreles- gaunas ten jiems kas, ar nelabai-, ir dar laidos b?na. Tos laidos, man rodos, rugs?j? b?na. Parodo per vien? laid? visas poras, kurios per vasar? susik?r?, ir kokie santykiai tarp j?. Ar tebesusitikin?ja, etc. Jeigu šiemet irgi bus ir aš nepražiopsosiu- parašysiu apie tai:). Man atrodo, kad iš šios vasaros por? galb?t išliko ta, kur tu sakei, kad tai galb?t žukovas su jesenine. Ir dar ta siuv?ja Jolanta su barmenu (užmiršau jo vard?). Ten atrod? viskas nuoširdu... O kiti, na gal kažkiek bendrauja, bet tai maksimum. :strange:


_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Rgp 2006, 22:51 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Solanža raš?:
Aha, ir aš nusisteb?jau truput? tuo j? nuovargiu. Bet gal tikrai, kiekviena nauja pažintis, tas sav?s parodymas, ?sp?džio sudarymas, stengimasis patikti, o taip pat siekis pažinti kit?, suprasti,kas tai per žmogus...gal visa tai ir atima tas j?gas? O dar prid?jus kameras, žinojim?, kad nuolat esi matomas. Kas gi daugiau sekina žmog?, nei ?tampa...




Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Rgp 2006, 22:53 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Solanža raš?:
Aha, ir aš nusisteb?jau truput? tuo j? nuovargiu. Bet gal tikrai, kiekviena nauja pažintis, tas sav?s parodymas, ?sp?džio sudarymas, stengimasis patikti, o taip pat siekis pažinti kit?, suprasti,kas tai per žmogus...gal visa tai ir atima tas j?gas? O dar prid?jus kameras, žinojim?, kad nuolat esi matomas. Kas gi daugiau sekina žmog?, nei ?tampa...


O iš kitos pus?s - kur geriau pažinsi žmog?, jei ne stresin?je situacijoje?  Turb?t ir laimi tie - kurie moka susivaldyti, pasirodyti nat?ralesni, gal ir atviresni.  Kurie savo bendravimu padeda kitam ?veikti stres?.  Juk žmon?s renkasi draugus, su kuriais gera kartu, kurie nekelia papildomos ?tampos


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 27 Rgs 2006, 16:53 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 14 Vas 2005, 16:00
Pranešimai: 119
Solanža: Sveika, idomu ar dar nerode tos laidos apie poreles? Manau kad cia internete jos nelabai ides. Idomu suzinoti kaip ten sekas jiems...



Nedaznai parasau, nes pati sau taip pagalvojau - matyt nesu "forumu zmogus", nes tai man atima marias laiko :strange: tokia letapede esu... Taip ir realybeje laiks nuo laiko atsitolinu nuo intensyviu santykiu, bet bunu labai laiminga kai drauges mane  atranda ir "istempia i dienos sviesa" :happy: Nezinau ar cia Jeseninams taip budinga ar cia as tokia :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 27 Rgs 2006, 22:31 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Ugne: sveikut?, malonu tave matyti.

Nežinau nieko d?l to, kaip ten baig?si. Gal net ir nebuvo daugiau nieko. Tiesiog pamiršau tuo metu visai, nes atsirado labai daug ?domi? kit? dalyk?, ir jie nuneš? mintis visai kitur :smile:



D?l tavojo jeseniniškumo tai...nu nežinau, pati gal jau ?sitikinai savo tipu, o man dar truput? abejoni? yra, iš šono stebint. Bet gi ?ia virtualyb?, gal gyvenime atrodytum visai kitaip.

O d?l ištempimo ? kur nors, tai taip, b?dinga man tas net labai :smile: Draug?s atsimena, paskambina, pasi?lo, ir aš mielai "pasirašau". Ypa? jeigu tinkama tam dvasin? b?sena. :)

Tiesa, b?na ir atvirkš?i? atvej?, kai aš pasi?lau kam nors k? nors. :smile: Bet jeigu kompanijos nerandu, tai b?na kad ir išvis atsisakau to renginio,nes viena nem?gstu niekur eiti, išskyrus knygynus. :smile:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re:
StandartinėParašytas: 22 Lap 2008, 23:11 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 07 Bal 2005, 21:30
Pranešimai: 236
Miestas: Vilnius
Pelene rašė:
Mano subjektyviu manymu visuose realybes sou daugiau dalyvauja ekstravertai, nei intravertai, nes daugiau linke i pavirsutinus santykius.

Labiau logikai, nei etikai, nes visgi nedalykinio bendravimo kontaktus jiems sunkiau uzmegsti.

Labiau sensorikai, nei intuitai, jiems pastoviai nuobodu ir jie ryztingesni.

Zinoma, cia ne taisykle, kad tik tokie tipai, bet ju dazniausiai kiekviename realybes sou pamatysi.
Konkreciai apie kazka kalbeti turbut nelabai gausis, nes nemanau, kad kas gali skirti tiek laiko, kad gilintis i tokias laidas. Kad butu socioniskai tikrai idomu reiktu labai jau laidu kurejam psichologiskai pasikaustyti, pradedant nuo "personazu" atrankos, situaciju kurimo, psichologinio kruvio apskiram tipui uzdejimo ir t.t.

Tau tik kokia nesamone iskart Stirliai vaidenasi.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 22 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 110 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007