Socionikos forumas

Dabar yra 29 Kov 2024, 14:11

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 199 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 06 Vas 2006, 12:39 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
liutauras raš?:
o man irgi buvo malonu pamatyt - pirm?kart pama?iau, kad Žukovai gali b?ti tokie galantiški ir draugiški :smile: už tai aš ir labai noriu su visais forumie?iais bendrauti-draugauti-susipažinti, nes galiu laužyti beprasmius stereotipus apie vien? ar kit? tip? ir jo elges?, kurie susidaro d?l to, kad paprastai linksti bendrauti tik su vienais tipais, o kit? nepastebi ar nenori pasteb?ti. o ?ia atsiveria akys :smile:



a?i? visiems! :wink:




Na, Žukovai, kaip ir visi sensorikai, yra geri taktikai. Jie gerai jau?ia erdv? ir objekt? nuotol? erdv?je, tame tarpe ir psichologin?je. Ir ramioje situacijoje jie tokie ir b?na. Bet kritin?je situacijoje Žukovas dažnai link?s nuspr?sti vienas ir kitus painformuoti, k? jie turi daryti. Tada draugiškumo gali ir nebelikti (iš Žukovo pus?s), nes tokioje situacijoje jis orientuojaisi ? rezultato pasiekim?, o ne etinius niuansus. 



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 06 Vas 2006, 12:57 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Nadia:



Na, tai tik Tavo nuomone :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 06 Vas 2006, 13:16 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
m2, kažkada seniai buvau susid?rusi su tokiu tipuotoju, kuris irgi tip? nustatin?davo pagal "aus? atl?pimo kamp?" ir pan., jis man band? ?rodyti, kad aš esu Dostojevskis :happy: Nu faina visgi ?sivaizduoti man save, kaip aš iš moralini? pozicij? graudenu chebr? ir kalbu apie žmogišk?j? santyki? poezij? bak?ž?j samanotoj :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 06 Vas 2006, 13:33 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Cassandra:



A joo.....o man, kaipo Shtirlei, i Brazauska reikia pradeti lygiuotis :)))))))))))))


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 06 Vas 2006, 13:45 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
m2, aha :happy: Kitam kartui prašy?iau paruošti kalb? apie balans? šeimos biudžete irgi euro ?vedimo pliusus beigi minusus, be to, tur?tum papasakoti, kiek met? išdirbai Lietuvai, iš j? nepriklausomai :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 06 Vas 2006, 14:19 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Dar gali b?ti Gabenu (irgi :wsensoric: ir :blogic:). Na bet jei žmogus nori b?ti Dreizeriu, negali uždrausti.  Ir kas ?ia per mada pastoviau su kuo nors lygintis? Šnek?tum?t geriau faktiškai. Kur :bsensoric:?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 06 Vas 2006, 14:24 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Cassandra:

Aš tau gal taip atsakysiu: yra bendra energija, matojama kalorijom, o yra psichin? energija - tai skirtingi dalykai. O žod? energingas tu pripaž?sti? Ar tau neatrodo, kad li?dnas žmogus yra neenergingas, o linksmas - kupinas energijos? Nematai ?ia jokio ryšio?

P.S. Tu man kažkaip tai daugiau ? juod?j? logik? panaši. 


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 06 Vas 2006, 14:34 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Nadia, žod? "energingas" pripaž?stu, ta?iau vienareikšmiškai teigti, kad li?dnas - neenergingas, o linksmas - kupinas energijos, negal??iau. Kalbant apie save, saky?iau, kad aš energingiausia esu tada, kai esu pikta, ypa? jei pyktis kyla iš fakto, kad susid?riau su iš pirmo žvilgsnio ne?veikiama situacija. va tada bus mesti visi resursai jos išsprendimui. arba kai pyktis kyla iš tos situacijos, kad reikalai klostosi ne ta linkme, kuria der?t?. Beje, mano pyktis yra vidinis, o ne išorinis. T.y. apkrauti kit? žmoni? savo emocijomis esu nelinkusi, nebent prisiprašo. Mieliau apkraunu konkre?iomis užduotimis :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 06 Vas 2006, 14:46 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Beje, mano pyktis yra vidinis, o ne išorinis.


Nu tikrai nepatik?siu, kad esi Žukovas.

D?l tos energetikos, tai tiek to, dar reik pagalvot.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 06 Vas 2006, 14:51 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Nadia raš?:
Beje, mano pyktis yra vidinis, o ne išorinis.


Nu tikrai nepatik?siu, kad esi Žukovas.

D?l tos energetikos, tai tiek to, dar reik pagalvot.


Noriu pasakyti, kad ?prastai mano pyktis yra daugiau mano varomoji j?ga nei emocij? fontanai. Bet kai žmogus labai prisiprašo ir ? kitus argumentus nereaguoja, liuosiai galiu apstaugti kaip šun?. Ypa? už pareig? nevykdym? ir ?ž?lum?. Bet, kaip taisykl?, tas, kas syk? buvo apstaugtas, stengiasi daugiau ? toki? situacij? nebepakli?ti. Tai dažnai tuo užsiimti kaip ir n?ra reikalo.



Na, o kuo tu tiki, ?ia jau tavo reikalas :happy:



A, dar prašy?iau paargumentuoti d?l :blogic:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 06 Vas 2006, 15:10 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
A, dar prašy?iau paargumentuoti d?l :blogic:
?sp?dis, kad viena kalba šnekam. Kai tenka su :wlogic: gin?ytis, tai iš kart jau?iu, kad nieko gero nebus. Va pvz. su Vartotojas 2. Visai kitoks m?stymas, kiti argumentai. Na konkreti ta tavo logika, ne strukt?rin?. Kalorijos, skai?iuoti - irgi :blogic:.

Ne, aš suprantu, kad tai ne ?rodymas. Dar silpna aš toki? dalyk? ?rodymui. Tik nuomon?.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 06 Vas 2006, 15:14 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Nadia, realyb?j aš neužsiimu kalorij? skai?iavimu, ne?domu tai man, bet manau, kad jomis galima apibr?žti sunaudojamos energijos kiek?. Arba gaunamos. Gin?ytis tai mudvi dar net neprad?jom :wink:



Iš savo varpin?s galiu pasakyti, kad tiek su Vartotojas 2, tiek su Liepa man yra labai lengva susikalb?ti b?tent d?l j? labai suprantamos logikos.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 06 Vas 2006, 15:26 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Cassandra: o gal?tum išnagrin?ti savo charakter?, pasiremdama Žukovo A modeliu? Kaip tau kiekviena funkcija pasireiškia?



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 06 Vas 2006, 15:32 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
?dedu savo post? iš kitos temos, kur aprašiau, kaip jas suvokiu, Jei nori mano asmenin?s nuomon?s, kaip matau j? pasireiškim? manyje, gal?siu papildyti.



  Lengviausiai suvokiamos s?vosios, t.y. lengviausia nustatyti j? buvim? arba nebuvim?:



:bsensoric: - konkretumas, realyb?s poj?tis, tvirtumas sprendimuose, ryžtas, erdvinis poj?tis ir m?stymas, kai erdv? suvokiama ne tik išorin?, bet ir vidin?, pvz. hierarchija, subordinacija, pavaldumas, vidiniai s?veikos tarp ?vairi? objekt? svertai.



:wlogic: - objektyvumas, klasifikavimas, sistemos matymas ir suvokimas, kaip j? sukurti.



:bintuition:- id?ja ir galimyb?. Ypa? galimyb? ir iš to sekanti perspektyva.



:wethics:- eee...aaa...mmm...kažkas tokio, susij? su moraliniais išvedžiojimais irgi vanden?lio pilstymais. Norisi plautis iš ten, kur stipriai pasireiškia, ypa? jei tai atitr?k? nuo gyvenimiškosios realyb?s ( sorry, baltaetikiai). Nors pradžioj, kol nesusivoki, b?na gražu. Kol nepradeda tos etin?s ba?kos ridenti ant tav?s. Tada arba išsitrauki kard? (jei labai suerzina), arba pasitrauki (jei manai, kad peštis - tuš?ias reikalas).



:bethics: - aistr? bedugn?s. Nuo plevenimo iki dant? griežimo irgi plauk? rovimo. Kartais sukelia juok?. Jei labai ?sijau?ia ir nesileidžia sustabdomi - norisi paploti ir apm?tyti g?li? vazonais. Už nuoširdži? vaidyb?.



:wintuition: - nekonkretumas, neapibr?žtumas, savitumas, išskirtinumas pom?giuose, žaidimai laiku ir laike.



:blogic: - "?kiskaitin?" logika.



:wsensoric: - ar mano rageliai blizga?

?sp?džio apie save sudarymas per savo sugeb?jim? b?ti: gražiai besirengian?iu, puikiai tvarkan?iu namus, puikiai sugeban?iu atlikti konkret? ?kišk? darb?, patogumo pajautimus ir pan.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 06 Vas 2006, 15:33 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Nadia:





...o Tau niekada nekilo mintis, kad vienas ar kitas dalykas Tau gali tiesiog atrodyti> Ar pripazhisti, kad pasaulis nera butinai toks, koks jis tau atrodo? Ash chia apie Tavo: "matau-nematau". Tai, kad ko nors nematai, nereishkia, kad to nera.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 199 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 152 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007