Socionikos forumas

Dabar yra 29 Kov 2024, 01:11

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 195 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 13  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 09 Bir 2005, 23:08 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 1466
Pelene rašė:
Vartotojas 2, tu klysti, kad Dostikui gali būti tai skaudu, kai apie jį kalba - priešingai.
Šiaip turėjau omeny bendrinę prasmę. O ar iš tiesų Dostojevskiui skaudu, tai čia ko gero daugiau individualus klausimas. Džiugu, kad priimi tai normaliai, tiesą sakant nesitikėjau :wink:

Dėl tų Dostikių - taip įsitikinęs, pavyko pažinti jas iš "vidaus". O pažinęs atsitraukiau...
Na, bet gal ten tik tokios specifinės asmenybės pasitaikė :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Bir 2005, 10:59 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Gru 2004, 15:02
Pranešimai: 60
Na man Dostojevskis tai tipas su kuriuo konfliktas kaip sakoma užprogramuotas, ir va kas labiausiai užkliūvo, tai nesugebėjimas spręsti problemas be ašarų (buvau susidūrus tik moteriškos lyties atstove :confused: ) Vietoj to, kad taisyti padarytą klaidą buvo pradėta ašaroti, griebtis už širdies... rezultatas darbuotojas išleidžiamas iš darbo nusiraminti, nes daugiau trukdo negu padeda spręsti... Matyt nebuvo dualo, kuris apramintų...

Kad nekenčia visam likusiam gyvenimui irgi pastebėjau...
Subjektyvi nuomonė - su tokiu tipu dirbti komandoje - vadinasi dirbti vienam, nes nežinai, kada kuris nors kolega užlinks...
O bendrauti per atstumą visada galima apeinant kampus :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Bir 2005, 11:43 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
akika rašė:
Vietoj to, kad taisyti padarytą klaidą buvo pradėta ašaroti, griebtis už širdies... rezultatas darbuotojas išleidžiamas iš darbo nusiraminti, nes daugiau trukdo negu padeda spręsti...
Manau jau čia pradeda vykti kažkokia painiava.
Emocijų rodymas, jokiu būdu nepriskiriamas santykių etikai, o dar taip tetrališkai su širdies pasigrabaliojimais ir net negebėjimu tvardytis, kad net iš darbo išleidžiamas. Manau būdingas turinčiam emocijų etiką. Priešingai, Dostikas gali sudaryti labiau šalto žmogaus įvaizdį, ypač darbe.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Bir 2005, 11:47 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
:happy: kirvukais apsimėtėte  :wink: :happy: ?

Žodžiu, taip:
Nepeikit, prašom, Balzakų! Jie labai šaunūs! Aišku, turi savo keistenybių, bet kas jų neturit - galit mesti į mane akmenį. Man imponuoja jų ramybė ir solidumas. Ir geras jumoro jausmas. Ir platus akiratis ir netikėtos įdėjos. Tiesa, jie tik įdėjų lygmenyje dažnai ir linkę gyventi. Bet man, kaip Žukovui, tatai net ir labai netrukdo parodyti, kaip tą idėją galima įgyvendinti  :happy:

Dabar - Dostojevskiai...hm...Visokių žmonių, žinoma, ant šito svieto reikia, bet...jų nekonkretumas ir "aukštos materijos" dažnai neturinčios nieko bendro su gyvenimiška realybe, mane varo į neviltį. Ir tas pomėgis moralizuoti. Taip ir norisi pasakyti: "Tūpk, žmogau, ant žemės, atmerk akis, ir vienąsyk atidžiai įsižiūrėk, kas iš tiesų yra realus gyvenimas, o ne skrajok padebesiais." O jei Dostikas pradeda mane mokyti "gyvenimo išminties" (o paprastai pradeda), tai galvoj sukasi tik vienas klausimas: "Kaip žmogus gali būti toks naivus ir žioplas???" Žalioje jaunystėje dažniausiai taip ir paklausdavau, situacija baigdavosi raudomis, rankų drebinimu ir dantų griežimu. Dabar stengiuosi apeiti, nes manau, kad visvien nesusišnekėsim, o konfliktas nebus pozityvus. Bet jei jis pats "raunasi"...tada aš už save irgi neatsakau!!!


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Bir 2005, 13:17 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 1466
Pelene rašė:
Emocijų rodymas, jokiu būdu nepriskiriamas santykių etikai, o dar taip tetrališkai su širdies pasigrabaliojimais ir net negebėjimu tvardytis, kad net iš darbo išleidžiamas. Manau būdingas turinčiam emocijų etiką.
Teoriškai - taip, tačiau stipriosios funkcijos pasąmoninė, taip pat yra aktyvi ir gan stipri. Pirmosios funkcijos :wethics: pasąmoningai persidengia su :bethics:, todėl abi yra aktyvios ir pasireiškiančios. Viena nuolatos, kita rečiau ir veikiama tam tikrų dirgiklių. Tai čia iš teorinės pusės, o iš praktinės - tiek Dostojevskiai, tiek Draizeriai, kuomet juos suerzini tampa ganėtinai emocingi. Liuosiai paverkia, atskaito moralus ir panašiai :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Bir 2005, 13:22 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Vartotojas 2: Suerzinti Dreizeriai įjungia sarkazmą ir užmušinėja priešininką ironija :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Bir 2005, 13:31 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 1466
m2: Aha, taip daro įgavę gyvenimiškos patirties. O žalioj jaunystėj... iš serijos "kaip tu drįsti?!" :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Bir 2005, 13:52 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Gru 2004, 15:02
Pranešimai: 60
Solanža: Turėjau aktyvų polinkį  į prozą, bet ir poeziją parašinėju :wink:
O ką, reikia pradėti rašyti eilėmis?...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Bir 2005, 14:47 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
akika rašė:
O ką, reikia pradėti rašyti eilėmis?...

Proza - girnapusė sunki
Neprisitaikai kai meti
Rašai daug negalvodama
Visai net nerimuodama

O jeigu tektų parimuot
Žodžių dermės dar paieškot
Žiūrėk, girnapusė subirusi -
Tik karoliukai stiklo ritasi...

Eilės suteikia lengvumo, skaidrumo  :happy:
(ai, stogas pavažiavo - bandau susigrąžint)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Bir 2005, 15:24 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 1466
Liepa: Kai stogas nuvažiuoja - atsiveria giedras dangus :wink:
O šiaip, tai kelkitės į naują temą.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Bir 2005, 15:59 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Vartotojas 2: nu jau tu - kas biškį, ir į kitą temą. :tongue: Yra tema eilėraščiams, bloke "Gyvenimas yra ypatingas". Aš užklausiau visų apie tai būtent čia todėl, kad man pasirodė įdomu paieškoti ryšio tarp socionikos ir žmonių kūrybingumo. Maniau, gal tai siesis su kokiais nors tipais. Va :tongue: :wink:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Bir 2005, 16:53 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 1466
Solanža: Tokiu atveju marš į "Socionikos analizes" :tongue:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Bir 2005, 18:11 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 14 Vas 2005, 16:00
Pranešimai: 119
Vartotojas 2: Prasau atleisti, kad taip pavėluotai reaguoju, nu bet tiesiog negaliu ne-sureaguoti. Nu jau kad parašei tai parašei, pasistengei...Suprantu, kad tavo žodžiuose nuskambėjo atgarsis tų realių santykių, kuriuos esi patyręs. Tik manau, kad ir to paties tipo žmonės gali nemažai skirtis. Artimai pažįstu du Dostikus, kurių vienas vyras ir užima vadovaujamą postą visų žinomoje firmoje, prieš tai teko kartu dirbti ir žinau, kad buvo nusipelnęs visuotinę pagarbą, be to iš pat jaunystės siekė būti aviatoriumi, deja, pakišo koją širdies ūžesys. Labai pareigingas, orientuotas žmogus, nors ir jautrus bei minkštas savo vidumi. Ištižimo laipsnis  - grynai asmeninis dalykas,  nes silpnųjų vietų, kaip žinia, turi kiekvienas, bet priklausomai ar paleidi savo silpnąsias vietas likimo valiai, ar stengiesi jas kompensuoti. Taipogi priklauso, kokie kiti tipai dalyvavo tavo asmenybės tapsme (kaip ir pats minėjai vadinamą apsišlifavimą). Mane asmeniškai 30 metų šlifavo Gorkis :happy: Pati iki šiol esu pilna gorkiškų įdėjų, logiką bei racionalumą laikau būtinais savo veiklos kelrodžiais. Visgi būtų tikrai įdomu paskaityti tavo pastabas apie Hekslius, o jei tiek nemažai jų pažinojai, tai gal net galėtum išskirti jų potipius, nes antrasis, manding, nėra jau toks rėksnys  :wink: :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Bir 2005, 18:42 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 1466
Ugne: Ar kartais to Dostojevskio vardas ne Arnoldas?

Hm.. Gorkio šlifavimas ko gero Tau buvo nemalonus, tačiau manau, kad būtent dėl jo mes visai neblogai randame bendrą kalbą. Taip pat, išsklaidau įtarimus dėl kito Tavo tipo.

Ne, Hekslių daug nepažįstu, gal tik pora. Pažįstu daug Don Kichotų. Vienas mane šlifavo 12 metų, o kitas 1-2 metus (beje, tai buvo itin intelektuali asmenybė). Kad ir kokia karti patirtis buvo, tačiau jei dabar būtų galimybų pakeisti praeitį - jokiais būdais to nedaryčiau.

Beje, kalbant apie potipius, aš išvis linkęs jų nepripažinti, o remtis funkcinio modelio dinamiškumu.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Bir 2005, 19:52 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Vartotojas 2, puiki proga - ant preparacinio stalo išdėlioti Donus  :wink: 

Savaitės pabaigoje aš mielai įkalsiu 150 gr. (kaip buvo prisakyta) "dėl vietinės nejautros" ir skaitysiu komentarus iš Hekslio varpinės 


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 195 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 13  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 107 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007