Socionikos forumas

Dabar yra 29 Kov 2024, 00:26

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 195 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 09 Kov 2007, 14:51 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Gru 2006, 14:52
Pranešimai: 236
Narys rašė:
tai kaip nors išeina, kad aš kitam ženklui priklausau?

:happy: būna .....pasitaiko :happy: . Aš va, pvz., visą gyvenimą galvojau, kad esu gimusi gaidžio metais, o tik pernai sužinojau, kad beždžionės... :neutral:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 09 Kov 2007, 15:30 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Kiniškieji "Naujieji metai" prasideda ne nuo sausio 1-osios, o nuo pirmosios Mėnulio jaunaties Vandenio ženkle - tai būna kasmet maždaug sausio 21 - vasario 19 intervale.

Jupiterio (kiniškame taip pat) kalendoriuje "žvėrių rato" tikslų totemą parodo Jupiterio padėtis Zodiako ženkle:

1          Pelės (žiurkės) metai            Jupiteris Ožiaragyje  (zoroastriečių tradicijoje 2 - Elnio metai)
2          Jaučio (karvės) metai            Jupiteris Vandenyje  (zoroastriečių tradicijoje 3 - Jaučio metai)
3          Tigro metai                          Jupiteris Žuvyse      (zoroastriečių tradicijoje 4 - Sibirinio Tigro metai)
4          Zuikio (katino) metai              Jupiteris Avine        (zoroastriečių tradicijoje 5 - Bebro metai)
5          Drakono (krokodilo) metai      Jupiteris Jautyje      (zoroastriečių tradicijoje 6 - Baltojo Erelio metai)
6          Gyvatės metai                      Jupiteris Dvyniuose  (zoroastriečių tradicijoje 7 - Voro metai)
7          Arklio metai                          Jupiteris Vėžyje      (zoroastriečių tradicijoje 8 - Arklio metai)
8          Avies (avino) metai                Jupiteris Liūte          (zoroastriečių tradicijoje 9 - Avino metai)
9          Beždžionės metai                  Jupiteris Mergelėje    (zoroastriečių tradicijoje 10 - Mangusto metai)
10        Vištos (gaidžio) metai              Jupiteris Svarstyklėse (zoroastriečių tradicijoje 11 - Gaidžio metai)
11        Šuns metai                            Jupiteris Skorpione  (zoroastriečių tradicijoje 12 - Šuns metai)
12        Šerno (kiaulės)metai              Jupiteris Šaulyje      (zoroastriečių tradicijoje 1 - Šerno metai)
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Kosmogramoje stipriausią Zodiako ženklą reikia skaičiuoti ne vien pagal saulę (t.y. gimimo dieną), o atsižvelgti į visas planetas. Gali būti, kad stipriausias ženklas bus visai kitas, negu saulės ženklas. Nary, gali būti, kad ir Tavo stipriausias ženklas kitas, o ne Liūtas... reikia paskaičiuoti.

Įvairiuose forumuose yra daug bandymų socioninį tipą surišti su saulės ženklu. Tačiau jokių dėsningumų nerandama...  Dėsningumai pasimato tik sudarius tikslų individualų horoskopą (bet tam reikia žinoti gimimo vietos koordinates ir gimimo laiką ne daugiau kaip su 4 minučių paklaida)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 03 Geg 2007, 15:11 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
Susidomėjusiems šia hipoteze siūlau kurti naują temą "Tipai astrologijos akimis" ne socionikos bloke, o laisvose kategorijose. 


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 03 Geg 2007, 23:44 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Niekas nesidomėjo... galima paprasčiausiai trinti, jei kliudo


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 04 Geg 2007, 12:41 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 12:34
Pranešimai: 895
Liepa:  šiais metais Kiniškieji prasidėjo 2007.02.17  18 val. 15 min.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Lap 2007, 17:49 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 12 Sau 2007, 14:21
Pranešimai: 120
Na, Liepa, ir visgi. Ten kokios 5 sistemos panagrinėtos, tik neaišku ar kokių nors išvadų prieita. Ir ar yra kur nors tas siūlo galas, už kurio patraukus pamatytum visą sistemos sandarą?

Ar galėtum trumpai, jei atsimeni. Kodėl Džekas cholerikas, o Robas flegma, anot tos sistemos? Juk pas juos ego blokuose tos pačios formos figūros?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Lap 2007, 18:12 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Vaidas101 rašė:
Ar galėtum trumpai, jei atsimeni. Kodėl Džekas cholerikas, o Robas flegma, anot tos sistemos? Juk pas juos ego blokuose tos pačios formos figūros?
Užvedžiau naują temą apie TEMPERAMENTUS bloke "Socionikos teorijos"....

Racionalai yra cholerikai arba flegmatikai. Iracionalai - sangvinikai arba melancholikai.
Džekas yra ekstra-racionalus, o Robas intra-racionalus. Tai atitinkamai: cholerikas ir flegmatikas.
O "tą patį siūlo galą vyniojant toliau" - ekstra-iracionalus tipas yra sangvinikas, o intra-iracionalus - melancholikas.

Galiu lyginti su savim ir su Džeku. Iš mudvieju cholerikas tikrai yra Džekas. Na o lyginant Don Kichotą su Robespjeru - turbūt judresnis, paslankesnis bus Donas.  Man rodosi, kad šita sistema turi "racijos" ir praktikoje. Nematau prieštaravimų. Be to, labai graži "simetrija", kad klubuose yra po vieną visų temperamentų atstovą - juk klubuose vyksta pačios įdomiausios diskusijos pagal labai panašius interesus (manau, kad temperamentai ir suteikia spalvingumo, varomosios jėgos)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re:
StandartinėParašytas: 04 Geg 2010, 00:40 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 03 Geg 2010, 18:34
Pranešimai: 16
Dalyvis.53 rašė:
m2: Na dėl tos hipochondrijos, tai kažkaip jie kitų problemų nelabai turi. Visos problemos susiveda į santykius. Kažkas kažką pasakė, kažkas netaip pažiūrėjo, kažkas dar kažką ir prasideda bėdos. Panašu, kad Dostojevskiai gyvena tuo. Daug aukštų materijų, o nerasta gyvenimiško supratimo. O moterys... neduok die, sužinos, kad kažkas pasakė, jog ji negraži ar dar kokia. 3 dienų garantija depresijai + ašarų upeliai :wink: Na nežinau, gal aš čia tik pažįstu tokias su patalogijom. Bet, kad labai jau tiksliai ir ryškiai funkcinis modelis pasireiškia :wink:


Gal galėtumei tiksliau, konkrečiau? (frazes paryškinau). Beje kokie tavo santykiai buvo su jomis? Kaip artimai bendravot ir iš ko tokią nuomonę susidarei? Gal galėtum konrečią situaciją įliustruoti?

Nepagražini čia su tais ašarų upeliais? : ] Iš asmeninės pusės, jei žmogus mane šmeižia už nugaros, pagarba tam žmogui žlunga, todėl aš atsitraukiu, be jokių emocijų, be jokių aiškinimųsi, be jokių ašarų, lyg niekur nieko. Visai kas kita, jei ką pasako artimas žmogus, kuris yra gerbiamas, mylimas ir vertinamas, tuomet toks elgesys, netik įžeidžia, bet ir įskaudina, o kaip galima nejausti nuoskaudos, kai tau mylimas žmogus, tarsi duria peilį tau į širdį, nesvarbu tyčia ar netyčia. Galų gale, to fakto, kad įžeidei dostiką, tu nesužinosi niekaip, nes jis tau parodis nulį emocijų,Kabliukas kuris mane čia užkabino dėl depresijos tas, kad savo nuoskaudų pasaulyje aš niekam, niekada gyvenime nerodau, viskas ką žmonės manyje gali pamatyti, tai tik šypsena arba pyktis, nieko daugiau. Viešai išsprūsta nebent tik viena antra ašara nepastebimai, kai viduje viskas virte verda ir norisi žviegt iš skausmo, bet toli gražu, tvardausi, jei verkiu, tai taip, kad niekas nei mato nei, girdi. Esu dažnai palaikoma, net ragana, dėl savo antijautrumo, nes aš jo nedemonstruou. Apsiašarojusi esu tik šalia savo vaikino, kuris mane begalo mylėjo, sukuriuo buvom begalo artimi ir kurį aš mylėjau ir jis buvo vienintelis žmogus kuriam parodžiau savo tamsiąją mėnulio pusę. Pabrėžiu, vienintelis. Visos tos šnekos apie tą depresyvumą ir žliumbimą tarsi faršas, tarsi visiška priešingybė. Tačiau, jei dostikui tu esi nulis, su ašarom ir depresijom tikrai perlenkei lazdą, nes paprastai ant tokių dostikam liaudiškai tariant "nusi". Nors visgi, aš negaliu kalbėti už visus. Ir šiaip keista būtų, jei dostikai parodytų tau savo tikrąjį veidą, jei nebūtumėt buvę begalo artimi ir jei tas žmogus nebūtų tavęs gerbęs. O jei jūs buvot artimi ir drįsti taip šnekėti apie žmogų kuris tavimi pasitikėjo, tai yra apgailėtina, net neturiu žodžių iš kur randasi tokia tuštybė.

_________________
But they all do sort of the same thing, and that is rearrange what you thought was real, and they remind you of the beauty of pretty simple things. You forget, because you're so busy going from A to Z, that there's 24 letters in between.


Paskutinį kartą redagavo blackdiamond 04 Geg 2010, 01:43. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re:
StandartinėParašytas: 04 Geg 2010, 01:02 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 03 Geg 2010, 18:34
Pranešimai: 16
Dalyvis.54 rašė:
:happy: kirvukais apsim?t?te  :wink: :happy:?



Žodžiu, taip:



Nepeikit, prašom, Balzak?  ! Jie labai šaun?s  ! Aišku, turi savo keistenybi?, bet kas j? neturit - galit mesti ? mane akmen?. Man imponuoja j? ramyb? ir solidumas. Ir geras jumoro jausmas. Ir platus akiratis ir netik?tos id?jos. Tiesa, jie tik id?j? lygmenyje dažnai ir link? gyventi. Bet man, kaip Žukovui, tatai net ir labai netrukdo parodyti, kaip t? id?j? galima ?gyvendinti  :happy:



Dabar - Dostojevskiai...hm...Visoki? žmoni?, žinoma, ant šito svieto reikia, bet...j? nekonkretumas ir "aukštos materijos" dažnai neturin?ios nieko bendro su gyvenimiška realybe, mane varo ? nevilt?. Ir tas pom?gis moralizuoti. Taip ir norisi pasakyti: "T?pk, žmogau, ant žem?s, atmerk akis, ir vien?syk atidžiai ?siži?r?k, kas iš ties? yra realus gyvenimas, o ne skrajok padebesiais." O jei Dostikas pradeda mane mokyti "gyvenimo išminties" ( o paprastai pradeda), tai galvoj sukasi tik vienas klausimas: "Kaip žmogus gali b?ti toks naivus ir žioplas???" Žalioje jaunyst?je dažniausiai taip ir paklausdavau, situacija baigdavosi raudomis, rank? drebinimu ir dant? griežimu. Dabar stengiuosi apeiti, nes manau, kad visvien nesusišnek?sim, o konfliktas nebus pozityvus. Bet jei jis pats "raunasi"...tada aš už save irgi neatsakau !!!


O nepaprasčiau būtų nusispjaut ir žiūrėt savo reikalų? Teisti, teisti, teisti... Na turbūt ties šia vieta, niekada nesuprasiu ESTp tikslo. Šneki apie realų gyvenimą, kas gi yra realus gyvenimas? Kokios "gyvenimo išminties" tave dostikai mokina? Jei pateiktum konkretesnį pavizdį, būtų galima padiskutuoti, o kolkas, jokių konretesnių argumentų, ir nors loginis tipas, aptiktos tik emocijos, be jokių konkrečių argumentų.

_________________
But they all do sort of the same thing, and that is rearrange what you thought was real, and they remind you of the beauty of pretty simple things. You forget, because you're so busy going from A to Z, that there's 24 letters in between.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re:
StandartinėParašytas: 04 Geg 2010, 01:16 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 03 Geg 2010, 18:34
Pranešimai: 16
Liepa rašė:
Dar galima temperament? paskirstym? iššifruoti ir taip:

Cholerikai - racional?s ekstravertai

Sangvinikai - iracional?s ekstravertai

Flegmatikai - racional?s intravertai

Melancholikai - iracional?s intravertai



Aš intravertė ~80%, bet esu pusiau cholerikė, pusiau sangvininkė. Kiekvienas žmogus kogero gali prisiskirti sau bet kurio temperamento bruožų, nes kiekviena reakcija priklauso nuo tam tikros situacijos ir papildomai dar varijuoja nuo aplinkybių, galbūt vienas kažkuris labiau dominuoja, bet, kad tas yra tas, o tas yra anas, teigti nelabai racionalu.

_________________
But they all do sort of the same thing, and that is rearrange what you thought was real, and they remind you of the beauty of pretty simple things. You forget, because you're so busy going from A to Z, that there's 24 letters in between.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Tipai MANO akimis
StandartinėParašytas: 04 Geg 2010, 17:08 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 08 Rgs 2008, 15:41
Pranešimai: 191
Hugo mano akimis - Pripuciamas guminis kamuolys, niekada nepaliaujantis sokineti pagal vejo krypti ir skleisti garsa, del jo pacio tustumos, kiekviena karta kai tik atsimusa i belekoki pavirsiu. :happy:

_________________
Take all your problems
And rip 'em apart
Carry them off
In a shopping cart


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Tipai MANO akimis
StandartinėParašytas: 05 Geg 2010, 00:32 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Blackdiamond, sveika. Ar tik nesureagavai asmeniškai?
Čia senokai vystyta tema (jau daug vandens nutekėjo)... Perskaičiau 10 temos puslapių, kad vėl įsigilinčiau. Esmė pateikta pačioje pirmojoje žinutėje - prašoma visų dalyvių rašyti ĮSPŪDŽIUS, SUBJEKTYVIAS NUOMONES - kaip jų akimis atrodo kiti tipai, kas užkliūna.
Daugiausia kalba ir sukosi būtent apie konfliktinius tipus - kaip jie vieni kitiems atrodo. Labai palankių vertinimų, turbūt, neverta tikėtis...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Tipai MANO akimis
StandartinėParašytas: 15 Bir 2010, 17:00 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Sau 2010, 19:10
Pranešimai: 69
Šiuo metu gyvenu su Dreizere ir Londone.
Santykiai gan formalūs.
Jos tarpusavyje puikiai sutaria,aš stengiuos nekonfliktuot,bet sunkiai suvokiu jų mąstymo principus.

Dreizerė yra tokia pedantiška, kad lygina net pėdkelnes( na ,gal čia tik man keistai atrodo)jokio spontaniškumo, vien taisyklės. Aš nuoširdžiai nesuvokiu kaip žmogus gali taip mėgti taisykles ir pagal jas gyventi.Perfekcionistė, viską padaro iki galo, labai pareiginga ir kandi.Nemėgsta nieko keisti.

Londonė tai negali prisėst, turi ką nors daryt visą laiką.Prisigalvoja būtų ir nebūtų darbų, prisiima atsokomybę už visus ir už viską.Ji tiesiog nemoka ilsėtis.Labai veikli ir energinga . Labai taupi.

Bet pavydžiu aš joms savidisciplinos ,kurios trūksta man.
Kartais manau ,kad racionalai gyvenime pasiekia daugiau savo nuosekliu atkaklumu...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Tipai MANO akimis
StandartinėParašytas: 15 Bir 2010, 19:21 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
sunku pasakyt, ar tikrai jie pasiekia daugiau, turbūt nėra tokios statistikos...
bet gal?

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Tipai MANO akimis
StandartinėParašytas: 15 Bir 2010, 19:53 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Sau 2010, 19:10
Pranešimai: 69
nesenai mačiau laidą (UK),kur buvo atliekami tyrimai apie žmonių charakterio ypatumus ir kaip tai nulemia jų ateitį. Pagal ją, tarp aukštas pareigas užimančių žmonių pvz finansų ar teisės srity dominavo racionalai , tiesa ,jie nebuvo įvardinti būtent taip, bet apibendrinant išvardintos savybės atspindėjo racionalumą.

Nežinau kaip ten yra, bet man susidaro įspūdis ,kad racionalai nuveikia daugiau ir viską padaro laiku.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 195 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 108 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007