Socionikos forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 18:42

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 61 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Bir 2005, 18:38 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Vartotojas 2:



Ilgakase bliondine :smile: O gabenishkumo esu prisirankiojusi ish geriausio draugo-Gabeno :smile: Dreizere, ash Dreizere  :smile: Nebebalamutinkit manes. Perskaichiau tikriausiai visus rusishkai prieinamus to tipo aprashymus, jausmas toks, kad ilindo i mano galva ir nusisrashe :smile: Ypach Sratijevskaja.



O del konfliktavimo, tai ash neesu konfliktishkas zhmogus tiesiog. Reikia uzhlipti neshvatriais batais ant man brangiu dalyku, tada jau saugokites :smile: O Liepa grazhiai taktishkai visada bendrauja, tai ir nekyla noro "shokt ant rago" :happy:





Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Bir 2005, 19:12 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 1466
m2: He, man tai visuomet tokia draugiška atrodai :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Bir 2005, 19:51 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Vartotojas 2:



Niugi musu su Tavim santykiai dalykiniai, tai ir nesipesham :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Sau 2006, 00:21 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 840
Vartotojas 2 raš?:
Liepa raš?:
m2:happy:  ?sivaizduoju kaip "spygliukus" tvarkingai supini ? kasytes...
Ar m2 ilgakas?? :happy: Vistiek dar si?ly?iau ? juodalogik?-sensorik? tipus žvilgtelt.. kartais turi kokio Gabeno bruož? :wink:



Liepa: ?domus atsakymas :smile:



Man tik truput?l? keista, kad taip nepalankiai vertinat Si?stuvo-Imtuvo santyki bei Revizij?. Si?stuvo-Imtuvo santykis tiek teoriškai negali žeisti(rašiau kod?l), tiek praktiškai turiu pora toki? santykiu + steb?j?s kit? santykius - nieko ten baisus, nema?iau nei vieno stipriai konfliktuojan?io.

D?l revizijos - iš esm?s to pa?io principo santykis, kaip ir si?stuvas-imtuvas, tik dasideda tai, jog viskas atvieiau ir suteka ? skaudži?j? funkcij?. Iš revizuojamojo pus?s, taip labai nepalankus (ta?iau tur?j?s N revizori?, tikrai neprilygin?iau konfliktui), bet iš revizoriaus? Juk jis tik mato klaidas, ta?iau yra nežeidižiamas, kitaip sakant - nelabai ir atkreipia d?mes?, kad revizuojam?jui "skauda".






?ia aš v?l kaip pilypas iš kanapi? archeologiškai knaisiojuosi po j?s? kažkadaise ?vykusius pokalbius ir po daugiau nei pus?s met? nusprendžiau pasireikšti :smile:



du dalykai. pirma, labai pritariu Vartotojas 2, kad revizuojamieji santykiai n?ra tokie pat blogi kaip konfliktiniai (tiesa, man yra sunkiau ne?sivelti ? konflikt?lius su dreizeriais nei su robespjerais. šiuos aš labai gerbiu; be to, jie intuityvai, taigi - dvasios broliai. vaikyst?je tur?jau labai ger? draug? Robespjer? kokius kelet? met? vyresn?se klas?se. žinoma, kartais su juo b?davo nelengva - labai jau m?gdavo savo protingumu didžiuotis ir nesibod?davo apie kit? kvailum? (taip pat ir mano) samprotauti, bet šiaip sm?gius yra žymiai lengviau suvalgyti nuo robespjer?, nei susilaikyti j? nedavus - ?ia aš prie dreizerius, ir taip pat mano mylimuosius gorkius :smile:). o siustuvo-imtuvo santykiai - išvis yra kaifas. hugus tiesiog akimis ryju ir labai džiaugiuosi j? draugyste, o kai su džekais bendrauju, tai pajuntu pasitik?jimo jausm? kaip reta - bent kažkas man?s klausosi ir vertina, nes juk gaben? (juolabiau gabeni?) šioje žem?je n?ra - seniai tas mokslo ?rodyta. :sad:



ir antra, Vartotojas 2 netik?tos mintys apie kuri? ne kuri? aktyvi? šio forumo dalyvi? gabeniškum? man suk?l? daug pozityvios vilties :happy: ir labai tikiuosi, kad jos neišsisklaidys :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Sau 2006, 08:16 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 16 Spa 2005, 03:01
Pranešimai: 97
Trumpas ?ia buvimo laikas parod? jaukiausi? gamos kambariuk?, kurioje tvyro šventoji nam? dvasia. Ir šiluma, kurios taip tr?ksta aplink.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Sau 2006, 12:19 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
ligetna, svarbiausia, kad susiradai viet?, kur jautiesi gerai :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Sau 2006, 15:16 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
liutauras:



Nushienausiu tuoj ash tuos vilchiu daigelius apie mumi gabenishkuma. Drezere ash. Ir nekitaip :) O Gabenu tikrai yra, bent vyrishkos lyties. Ir dar mazha mergyte (9 metu) Gabeniuke pazhistu. Tipishka.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 04 Vas 2006, 15:25 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 840
gr?žtant prie kvadr? temos...



išd?stysiu savo poži?r? ir santyk? su kvadrom. pasinaudosiu i/racionalumo bei intra/ekstraversijos aspektais, nes vat jie, mano manymu, gali puikiai paaiškinti, kod?l, pvz., man statistiškai labiau sekasi bendrauti su don kichotais nei dostojevskiais, nors pirmin?s kvadr? koncepcijos prielaidos tur?t? byloti k? kita.



?ia kažkur buvo ?domi tema, kaip kas mato ir suvokia funkcijas. t? pat? galima b?t? padaryti ir su aspektais. ?domus (nors gal ne visai teisingas) pasteb?jimas: aspektus (jei jie kitokie ne mano) ir j? gryn?j? išraišk? pamatau dažniausiai negatyvioje šviesoje. kitaip tariant, gryn? intravertiškum? neretai suvokiu kaip socialin? pasyvum? ar kaip iniciatyvos stok?, o gryn? racionalum? kaip tiesmukum? ir nelankstum?. Taigi, remiantis šiais samprotavimais mano santykiai pagal gerum? išsid?sto taip: iracionalai ekstravertai (IE), iracionalai intravertai (II), racionalai ekstravertai (RE) ir racionalai intravertai (RI) - su pastaraisiais man ilgesn? laikotarp? sunkiausia "išs?d?ti vienoj valtyj".



Dabar jau galime išd?styti su koki? kvadr? žmon?mis lengviausia man bendrauti (remiuosi asmenine patirtimi). Sudarau lentel?:



IE: Hekslis-Don Kichotas-Napaleonas-Žukovas



II: Gabenas-Diuma-Balzakas-Jeseninas



RE: Štirlicas-Hugo-Džekas-Hamletas



RI: Dostojevskis-Robespjeras-Dreizeris-Gorkis



Išvadas gavau labai aiškias: Iš vis? keturi? aspekt? jungini? (IE, II, RE bei RI) geriausiai man sekasi bendrauti su deltos atstovais (nors tarkim, don kichotas ar?iau palankumo skal?je stovi nei tarkim Štirlicas ar Dostojevskis). Antroje vietoje - Alfa, tre?ioje - Gama ir tik ketvirtoje - Beta.



Tai va toks b?t? mano išd?stymas. ?domu b?t? sužinoti, ar ir kitiems pagal tokius kriterijus išsid?sto taip aiškiai, atitinkant visus socionikos teorijos standartus?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 05 Vas 2006, 17:18 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 16 Spa 2005, 03:01
Pranešimai: 97
Cassandra:manau balzakiški ženklai: nedras?s žingsniai ir laukimas :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 05 Vas 2006, 17:22 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 16 Spa 2005, 03:01
Pranešimai: 97
liutauras:Ar gali žmogus tarsi plaštak?, kiekvien? dien? skristi tai prie vienos g?l?s ir ant jos nut?pti, tai prie kitos?:wink: Na tai reiškia,kad vien? dien?, jam ?domu su vienais, o kit? dien? jam ?domu su kitais?:smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 05 Vas 2006, 19:48 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 840
ligetna: viskas šiais laikais ?manoma :smile: geriausia, kai su visais b?na ?domu :smile: bet ?ia reikia išmokt "persijungin?t" gerai, o kartais tas sunku padaryti.



o jei kalbant ta prasme, kad vien? dien? traukia prie vien?, o kit? - prie kit?, tai dar reikia išsiaiškinti, kaip bus tre?i? dien?: ar bus einama prie dar kitoki?, o gal bus gr?žta prie an? vien?, o gal bus likta prie t? pa?i? kit?? O ?domu kaip bus ketvirt?, penkt?, šešt? dienomis ir netgi septint?, kai išeisma pragiedr?jus iš bažny?ios? visko gali b?ti... bet šiaip jau many?iau, kad žmogus kaip drugelis pernelyg daug nuo vieno prie kito žiedo neskraidžioja. jis m?gsta šiltas, ?prastas, jaukias, paž?stamas vietas - galb?t tas, kurias dar pamena iš savo auksin?s kokonyst?s laik? :wink:



p.s. kaip beb?t?, ligetna, bet tu man labiau jesenino sonkaulis nei balzakiško stiliaus :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 05 Vas 2006, 19:54 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
liutauras raš?:




p.s. kaip beb?t?, ligetna, bet tu man labiau jesenino sonkaulis nei balzakiško stiliaus :smile:




Va va...



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 07 Vas 2006, 14:07 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
liutauras, pagalvojau, kaip man bendraujasi...



IE: Žukovas - normaliai, lengvas savitarpio supratimas;



Net nežinau, su kuo lengviau bendraujasi - Napoleonu ar Donu - panašiai su abiejais, tik stilius visai kitas.



Maloniau gal visgi su Napoleonu, irgi neblogas savitarpio supratimas, panašios pokalbi? temos, tik j? veiklos metodai kartais b?na labai nelogiškai juokingi, bet tas neerzina.



Donas - darbe gerai. Smagu tai, kad nereikia rankioti žodži?, gali sakyti visk? tiesiai, kaip galvoji. Ypa? jei sferos šiek tiek skiriasi. Darbine prasme netgi labai produktyvu. Bet va šeimoje - ne kas. Kova d?l valdžios, kuris "kietesnis".



Hekslis - labai paviršutiniškai paž?stu. Lengva bendrauti neformalioje aplinkoje, bet bendravimas daugiau paviršutiniškas.



II: Panašiai gerai bendraujasi ir su Jeseninais, ir su Balzakais. Bendraujant su Jeseninais dingsta laiko poj?tis.Kartais, tiesa, Balzak? nor?t?si išgauti šiek tiek ryškesn? emocin? atspalv?, bet sumoje - gerai. Apie Jeseninus kaip darbuotojus nuomon?s neturiu, o Balzakai - kruopšt?s, atsakingi, turi ger? id?j?, bet mažum?l? inertiški permain? prasme. Jeseninai, beje, kartais irgi labai inertiški naujov?ms, ypa? technin?ms.



Diumos...Va su kuo ei?iau gert kavos po sunkios dienos jei neb?t? Jesenino - tai su Diuma, aišku, po to pus? pokalbio pamiršti, bet labai atpalaiduojan?iai veikia. Tiesa, darbiniu poži?riu jie mažum?le plev?sos. Bet pasi?sti nupirkti g?li? puokšt? ar padengti stal? kavai - pats tas.



Gabenai - pasitikiu j? ?kiškumu, kai darau remont?, konsultuojuosi su Gabenu. Bet gilesni? pokalbi? paprastai neb?na. Jausmas, kad nelabai jiems r?pi bendraujant asmeniškai. Labai geri darbuotojai - savarankiški, suman?s, konkret?s, atsakingi.



RE: Hamletas - artimai paž?stu mažai.



Hugo - tas pats.



Džekai - kartais pritrenkia minties kryptimi. Dažnai pamet?ja nauding? mint?. Bet gyvenimiški prioritetai labai skirtingi.



Štirlicai - irgi per mažai artimai bendrauta.



RI: Gorkis: nepaisant trumpalaiki? "pasišpagavim?"  - labai geras tarpusavio supratimas.Jei vienas kito nemokom gyventi :smile: Gerai dirbasi kartu.



Robespjeras: labai simpatiški žmogeliai, tik su jais bendraudama, pristabdau save, parinkin?ju žodžius idant neužgauti. Taipogi gerai vystosi bendra veikla, tik j? reikia vis "past?m?ti".



Draizeris: retai ir neintensyviai bendraujant - gerai.  Darbe - skirtingi tikslai ir skirtingi metodai, d?l to kartais kyla nesusišnek?jim?.



Dostojevskis - artimai nepaž?stu. Kiek teko susidurti virtualiai, tiek Linijoj, tiek kitur - ryšk?s vertybi? skirtumai.



Darausi išvad?, kad man lengviausiai bendraujasi su sava Beta kvadra, normaliai - su Alfa kvadra, Gama kvadra, ir sunkiausiai su Delta.





Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 07 Vas 2006, 14:38 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 840
Cassandra: tai iš principo išvados panašios ? mano. O kaip kitiems? :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 07 Vas 2006, 17:47 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
liutauras raš?:
pasinaudosiu i/racionalumo bei intra/ekstraversijos aspektais, nes jie gali puikiai paaiškinti, kod?l, pvz., man statistiškai labiau sekasi bendrauti su don kichotais nei dostojevskiais, nors pirmin?s kvadr? koncepcijos prielaidos tur?t? byloti k? kita.


Pasitikrinau ir as, geniali mintis, Liutaurai. Jei bendravimo lengvumu laikyti savaimini rysio uzsimezgima, minimalias pastangas jo palaikymui ir praslydima pro konfliktines situacijas nesusizeidus, man gautusi tikrai taip, kaip sakai.

RE: Džekas- Štirlicas- Hamletas- Hugo

RI: Dreizeris- Dostojevskis- Gorkis- Robespjeras

IE: Napoleonas- Hekslis- Žukovas- Don Kichotas

II: Balzakas- Gabenas- Jeseninas- Diuma



Kaip ir akivaizdu, kad po savo prigimtines Gamos man lengviausia su Delta, o ne Alfa? :shocked:

Panasu, kad teks toje sustabarejusioje Alfa/Gama ir Beta/Delta bendravimo lengvumo taisykleje kazka keisti...  :strange: Bet man atrodo sugyvenimo seimoje prasme tos eilutes ishsidestytu kitaip..

Hmmm, o gal cia mane taip socialinis uzsakymas veikia?... :happy:



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 61 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 106 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007