Socionikos forumas

Dabar yra 20 Bal 2024, 09:16

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 38 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Kov 2005, 21:12 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 9
Sveiki

Esu visiska naujoke ir cia forume, ir is esmes socionikoj. Noriu nusistatyti savo tipa, todel tiesiog aprasysiu save pagal klausimyna. Tikiuosi senbuviu "diagnozes" :)



1.Mane pirmiausia sudomina auksto intelekto, komunikabilus zmones su ivairiapusiais interesais, originaliais problemu sprendimo budais ir butinai subtiliu humoro jausmu. Visiskai neistverciau su zmogumi, absoliuciai neturinciu humoro jausmo. Neidomia manes niekas nebuvo pavadines, todel nezinau, kaip reaguociau :) Jei turiu noro, jei kompanija patinka, labai nesunkiai samoningai galiu tapti to vakaro "lydere", nors ne visuomet to norisi.

2.Susipazistant pirmiausia stengiuosi pajusti, ar nera barjero bendravime. Imponuoja, jei pajuntu bendraminti. Isoriskai- ar nevengia akiu kontakto.

3.Niekuomet neveluoju, praktiskai net paankstinu, paniskai bijodama paveluoti :) Veluojantys erzina, bet stengiuosi istverti. :) Jei del draugo kuitimosi veluojame, piktybiskai raginu ir primenu :)

4.Vienumoje uzsiemimu randu visuomet Bet buti vienumoje labai nemegstu.

5.Komfortas labai patinka, jei netycia nukrenta ant mano galvos. Bet pati jo nekuriu ir nepasigendu, svarbiausia-daiktu funkcionalumas. Jaukumas pageidautinas darbinei aplinkai, kitaip neproduktyviai dirbu. Jaukum1 man duoda tam tikras daiktu isdestymas pagal mano skoni (baldu, ivairiu smulkmenu).

6.Rubus renkuosi labai realistiskai tik tam tikrame kainu diapazone, ir niekuomet nepergyvenu del nepasiekiamo.Turi buti patogus, bet stengiuosi sekti mada. Daugiau praktiskas sportinis stilius. Nemegstu patarineti del rubu kitiems, stengiuosi nuo to "nusiplauti". Man pataria dukra, kitu patarimais nepasitikiu. :) Komplimentai del isvaizdos malonus, tuomet jauciuosi labiau pasitikinti. Kritika del isvaizdos priimu tik is savo "autoritetu". Kitu, kuriu skoniai nepriimtini- nuleidziu juokais.

7.NIEKUOMET neatsimenu, kas kaip buvo apsirenges ar pasipuoses, net jei visa diena bendrauciau :) Na, nebent su dujokauke susitikciau-gal ir atkreipciau demesi :)

8.Viesajame transporte stoiskai kenciu nepatogumus, na, jei jau neimanoma- pereiciau i kita vieta.

9.Kai kas sugenda is technikos, susinervinu tik del numatomu nepatogumu ir islaidu, susijusiu su remontu, siaip nesureiksminu.

10. Save laikau praktisku zmogumi, nes visuomet pries ka nors darydama renkuosi racionaliausia ir greiciausiai rezultatus duodanti kelia.

11. Gincai kartais domina tuo poziuriu, kad galima diskutuoti, o tai as megstu :) Taciau del nereiksmingu dalyku nesiginciju, bet del principiniu- galiu kalnus nuversti. Gince grieztai laikausi tolerancijos, kritiniu atveju pasitelkiu ironija. Nuomone keiciu sunkiai, man turi labai gerai argumentuoti. jei reikia, gince nusileidziu, bet pasilieku prie savo nuomones.

12.jei artimajam blogai- pastebiu iskart. Toliau priklauso nuo situacijos (juk zinau, kokios reakcijos kas noretu) Stengiuosi isprovokuoti nuosirdu pokalbi, kad palengvetu zmogui.

13. Artimus zmones jauciu, lengvai pastebiu smulkiausius israiskos pokycius. Siaip dazniausiai pagal akis, veido israiska, judesius nustatau nuotaika.

14. Konfliktu paprastai neinicijuoju ir laikausi is paskutiniuju, jei man inicijuoja. Net ir budama teisioji puse, labai nesunkiai galiu pirmoji taikytis-tai net teikia savotiska malonuma.

15. Labai sunkiai pergyvenu pati, jei izeidziu ka nors. Turiu butinai su tuo zmogumi nuo sirdies pasikalbeti, kitaip nesioju nasta.

16. Nezinau kaip, bet jauciu kitu jausmus man- ar simpatija, ar neprielankuma.Jei kas nors reiskia jausmus atvirai, siek tiek ismusa is veziu, todel tokiais atvejais dazniausiai sutrikima paslepiu po svelniu humoru :)

17. Taisykliu stengiuosi negincijamai laikytis, nors tuo paciu pasilieku teise jas kritikuoti ar inicijuoti keitma. Taciau kol jos yra tokios nustatytos-laikausi.



Aprasiau savepagal klausimyna, kiek sugebejau, jei dar ka reikia prideti- sakykit. Ir nuo to noriu pradeti savo pazinti su socionika :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 31 Kov 2005, 01:01 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 1466
Sveika atvykus! :wink:



Na šiaip ?domiai surašei, toks vaizdas, kad visko po truput? :wink: Na bet bandom ryškinti..

Panašu, kad b?si racionali sensorik?. Sensorika kogero juoda - valios. Iš aprašymo labiau etin?, ta?iau gan?tinai intravertiška, o ir logikos prošvais?i? matyti. Jei esi Draizeris, tai tavo logika ugdoma funkcija.

Šiaip, dar gan?tinai neaišku, reikt? tam tikr? tavo veiksm?/savybi? aprašymo iki smulkmen?, ta?iau kolkas pirminis vaizdas panašus ? - Etin? Sensorin? Intravert? (Draizer?).



Luktelkim kit? dalyvi? komentar?, kokios j? pastabos.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 31 Kov 2005, 09:17 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Fiesta:



Sveika prisijungusi, Fiesta  :happy:



Labai aiškiai išreikšta sensorika - labai konkre?iai visk? d?stai  :wink: Sutik?iau su Vartotojas 2, kad  :bsensoric:

O d?l etikos b??iau linkusi abejoti, štai kod?l:



1."Gincai kartais domina tuo poziuriu, kad galima diskutuoti, o tai as megstu :) Taciau del nereiksmingu dalyku nesiginciju, bet del principiniu- galiu kalnus nuversti. Gince grieztai laikausi tolerancijos, kritiniu atveju pasitelkiu ironija. Nuomone keiciu sunkiai, man turi labai gerai argumentuoti. jei reikia, gince nusileidziu, bet pasilieku prie savo nuomones." - tai kalba logikos naudai. Etiniai kol ?manoma, gin?? vengia, stengiasi išlaviruoti.



2. "Nezinau kaip, bet jauciu kitu jausmus man- ar simpatija, ar neprielankuma.Jei kas nors reiskia jausmus atvirai, siek tiek ismusa is veziu (paryškinta Cassandros), todel tokiais atvejais dazniausiai sutrikima paslepiu po svelniu humoru :)" - etinio jausm? reiškimas iš v?ži? neišmuša, jam tai kaip šviežio oro gurkšnis.



Aš esu linkusi laikytis nuomon?s, kad Fiesta - sensorin? login?.



Fiesta, kaip jautiesi, dirbdama su didel?mis žmoni? grup?mis (aišku, jei yra tek?), ar Tau sunku jas apvaldyti? 

Kita situacija:

Gauni 3 pasi?lymus šios popiet?s praleidimui:

1. Tavo gera draug? pakvie?ia Tave užb?gti ir" paplep?ti prie kavos", nors mat?t?s vakar, šiandien ji nori Tau parodyti savo naujus batus.

2. Tavo bendradarbiai (6-8 žmon?s, su kuriais Tu sutari neblogai, bet formaliai), kvie?ia sudalyvauti j? pasis?d?jime "prie žvaki? ir vyno".

3. Tavo paž?stama /paž?stamas /paž?stami Tave pakvie?ia ? atseit jungtin? kažkokios neaiškios organizacijos švent? su daugybe Tau nepaž?stam? žmoni?, lyg ir sezono atidarym?, ar kažkok? tradicin? j? rengin?,kurioje vyksta sporto renginiai, šašlyk? kepiojimas ir " laisvas plaukiojimas" tarp ?vairi? žmoni? grupeli?.



Kur? variant? pasirinktum, kuris pasirodyt? labiausiai viliojantis?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 31 Kov 2005, 10:09 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 12:34
Pranešimai: 895
Dar klausimelis:

kaip jautiesi aplinkoje kur nematai tvarkos?

Tau svarbiau suprasti ar žinoti?

Kai dovanoji dovanas, kokias dazniausiai išrenki?



?ia daug kuom pritar?iau Vartotojas 2


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 31 Kov 2005, 13:46 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 1466
Cassandra: Vat aš irgi atkreipiau d?mes? ? šiuos sakinius, kaip min?jau - logikos prošvaist?s. D?l to ir kyla šiektiek abejoni?.. Jei login?, tai su :bsensoric: gali b?ti tik Žukovas ir Gorkis, o tai m?siški tipai :wink: D?l Žukovo - kažkaip nematau ekstravertiškumo aprašyme.

Cassandra raš?:
Etiniai kol ?manoma, gin?? vengia, stengiasi išlaviruoti.
Toli gražu nevisi! Tau aiškiausias pvz. - Dostojevskis, gali gin?ytis apie moral?s ir dorov?s principus, etc gan?tinai aršiai :wink:

Fiesta raš?:
man turi labai gerai argumentuoti
Šis sakinukas, logikos pus?je. Ta?iau tai gali b?ti ir ugdomosios logikos funkcijos poveikis.



Fiesta, apibudink kas tau yra moral?. Ir apibudink, kaip tu vertini visuomen?s priimtas nuomones, principus bei stereotipus (kiekvien? iš j?), kokiais kriterijais vadovaujiesi.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 31 Kov 2005, 19:09 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 9
Cassandra raš?:


Fiesta, kaip jautiesi, dirbdama su didel?mis žmoni? grup?mis (aišku, jei yra tek?), ar Tau sunku jas apvaldyti?


Ka laikyti didelemis? Vadovaujama veikla man nekelia problemu, bet tai -ne minios zmoniu, nezinau, kaip butu tokiu atveju.

Cassandra raš?:


Kita situacija:

Gauni 3 pasi?lymus šios popiet?s praleidimui...


Rinkciausi antra. Pirmasis-kasdien prieinamas, o be to nauju batu apziura -man itin neidomus uzsiemimas  :smile: Treciasis neidomus del to, kad kazkokia neaiskaus plauko organizacija renkasi, saslykai skanesni savoj kompanijoj  :smile:





Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 31 Kov 2005, 19:18 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 9
socion raš?:
Dar klausimelis:

kaip jautiesi aplinkoje kur nematai tvarkos?

Tau svarbiau suprasti ar žinoti?

Kai dovanoji dovanas, kokias dazniausiai išrenki?





Betvarke nezavi, bet baisaus diskomforto tikrai nesukeltu, paziureciau filosofiskai-yra kaip yra...

Labai svarbu SUPRASTI. Todel niekad nesugebejau "zubrinti" to, ko esmes neperpratau :) Bet ZINOTI- tai irgi lyg mano hobis, visuomet fiksuoju ivairiausia informacija, nes man idomu. Net ismuset is veziu- sunkus pasirinkimas...

Dovanas saviems renku dazniausiai su potekste, stengiuosi originalias ir siek tiek jumoristines. Esu traumuota, jei kai kuriems zmonems privalau dovanoti naudingus dalykus, pvz. arbatinuka. Bet tokiu yra, todel atsizvelgiu i zmogaus skoni, kad jam butu maloni dovana.





Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 31 Kov 2005, 19:35 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 9
Vartotojas 2 raš?:


Fiesta, apibudink kas tau yra moral?. Ir apibudink, kaip tu vertini visuomen?s priimtas nuomones, principus bei stereotipus (kiekvien? iš j?), kokiais kriterijais vadovaujiesi.




Morales normos is tiesu manyje labai stipriai idiegtos (kartais noretusi, kad butu maziau)  :wink: Todel pasielgdama pries morales normas ( o taip kartais tenka pasielgti), jauciu siokia tokia grauzati ir tikrai niekam tuo nesigiriu  :smile: Visuomenes priimtu nuomoniu ir stereotipu niekuomet nepriimu aklai, viska vertinu pati. Netgi vidumi priesinuosi, jei pagrindinis argumentas - "visi taip daro". Taciau nepuolu del to su visais kariauti, bet pokalbiuose ir neslepiu savo paziuru- kartais tenka atsilaikyti pries visa kompanija.  :smile: Na, pvz, daugumai slykstu apsikabinusi geju porele. Man jie nesukelia jokiu emociju, ir manau, kad kiekvienas turi teise pats spresti, kaip jam geriau gyventi, jei tai nekenkia kitiems(gal tai kriterijus? )

Apskritai, stengiuosi i viska ziureti demokratiskai.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 01 Bal 2005, 11:03 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
Visgi panašiau ? Dreizer?.

Vajei kaip smagu, jei tur?siu dar papildinuk?...  :wink: :happy:



Dar klausimux: Fiesta, kokia tema(omis) gal?tum kalb?ti ir kalb?ti neišsekdama sav? žmoni? kompanijoj?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 01 Bal 2005, 12:22 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Racionali, intravert?, sensorin?. Logika gali b?ti ir tre?ia...Ko gero, Draizeris. ? Gork? nelabai panašu.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 01 Bal 2005, 16:47 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 9
Skarlet raš?:
Dar klausimux: Fiesta, kokia tema(omis) gal?tum kalb?ti ir kalb?ti neišsekdama sav? žmoni? kompanijoj?




Bet kokia!  :happy: Svarbiausia, kalbeciau neissekdama  :wink:

(kaip nekeista, neidomu butu kalbetis isskirtinai "moteriskomis" temomis- kulinarija, mados, nauji rubai, kosmetika... Tada jau kuo greiciau atsisveikinciau  :smile: )



Tai kokia diagnoze? Dreizeris?  Negali buti!!! Paskaiciau apie ta tipa- labai daug netinkanciu dalyku... :sad: O atrodo, taip aiskiai viska apie save surasiau...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 01 Bal 2005, 17:17 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
:bsensoric: susvyravo kaip kort? namelis... Dar kutenam ? intuicijos pus?...  :wink:



Papasakok, k? išmokai, kuo labai patobul?jai gyvenimo eigoje? Koki? savyb? jautiesi ištreniravusi? ? k? žalioje jaunyst?je tur?jai visai kitok? stipr? poži?r? nei dabar?





Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 01 Bal 2005, 18:25 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 1466
Skarlet raš?:
:bsensoric: susvyravo kaip kort? namelis... Dar kutenam ? intuicijos pus?...  :wink:
Nesutinku! :bsensoric: n?ra pokalbi? temos, apie sensorikos dalykus. Tuo galb?t gali daugiau užsiimti :wsensoric:, bet ir tai nepavadin?iau to sensorika at all. Jei žmogus nekalba apie drabužius, ta?iau papraš?iausiai jau?ia, kada jis gražiai atrodo, tai jau ne sensorikas? Arba atvirkš?iai? Sensorikos esm? pojutis, veiksmas ir t.t., o NE pokalbis :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 01 Bal 2005, 19:37 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Vartotojas 2:



...sensorika, man atrodytu yra IR pokalbis.. :smile: bent man visai nesunku kalbetis ir apie kulinarija, ir apie mada  :smile: Nors lygiai taip pat domina senoves Egipto istorija (kokis geris, kad shi savaite per Discovery - Egipto) ar panashiai... :smile: Nors panashumu Fiestos atsakymuose su savim randu  :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 01 Bal 2005, 21:54 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
Vartotojas 2: m?gstamos kalb?jimo temos labai daug parodo apie žmogaus vedan?i?sias funkcijas, nes apie dalykus, kurie siejasi su  silpnom funkcijom ilgai nepašnek?si, išseksi energetiškai :wink:



Fiesta nesako, kad ji negali kalb?tis "moteriškom temom", bet nekalb?t? išskirtinai šiom temom ilgai... atsisveikint?... klausimas b?t? kod?l? Ar jai jos jau atsibodo, ar niekada nebuvo ?domios, ar dar kažkas... t? ir bandau išklausti aplinkiniu b?du, kad nesusiet? ši? klausim? ir automatiškai nepasinaudot? kokiu stereotipiniu, išmoktu atsakymu...  :wink:



Beje, galima ir jos pa?ios paprašyti pasiskaityti apie intuicijos ir sensorikos skirtumus ir kaip ji pati mano, kuri b?t? labiau vyraujanti.  :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 38 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 126 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007