Socionikos forumas

Dabar yra 19 Bal 2024, 16:06

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 45 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 14 Kov 2005, 10:44 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 17
sveiki! man šitas puslapis labai patinka ir ypa? socionika, nes domiuosi visokiais psichologiniais dalykais ir pan.. labai nor??iau, kad mane "nutipuotum?t", nes kai pati bandau nusistatyt savo tip?, viskas baigias tuo, jog pairodo, kad turiu kiekvieno tipo bruož?..:) b??iau laaabaaaiii d?kinga. ar pad?sit?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 14 Kov 2005, 16:23 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Sveika atvykusi, rain-girl, pabandysime nustatyti. Papasakok mažum?l? apie save  :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 17 Kov 2005, 15:31 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 17
atsiprašau, kad ilgai neatrašiau, nes prie kompiuterio prieit galiu tik mokykloje, o dar tos pamokos.. kaip smagu, kad pad?sit.:)

k? gal??iau papasakoti apie save? esu labai labai nepunktuali..(moku pav?luot ? autobus?, kuris sustoja prie pat mano nam?..:)) dažnai b?nu išsiblaškiusi, tod?l tenka užsirašin?ti n.d.arba skambint klasiokams pasiklaust,ta?iau esu pareiginga ir atsakinga, jei prižadu k? nors padaryt ar kur nors sudalyvaut, tai nepavedu.. m?gstu mokytis ir dirbti, kai turiu daug darb?, reikal?, min?i?... negal??iau gyventi be veiklos, mokymosi. m?gstu skaityti knygas, linksmai praleisti laik? su draugais, klausytis muzikos, b?ti viena namuose ir t.t. patinka lietuvi? pamoka, nes m?gstu kurti, tik nemoku rašyt rašini? klas?je, nes negaliu susikaupt ir laiko pritr?ksta.. draugai iš man?s dažnai prašo patarimo, guodžiasi. negaliu pak?st, kai mano daiktus ima, tvarko, neskolinu net sesei papuošal?. nem?gstu tvarkytis, man atrodo, kad taip ?domiau gyvent, be to beveik neturiu tam laiko, ta?iau kartais užeina tvarkimosi manija, tada namai "blizg?te blizga":). turiu ger? nuojaut?:) sugebu lengvai susipažint, gerai jau?iuos svetimoje vietoje, nebijau tranzuot, paklaust nepaž?stamo žmogaus ko nors, ta?iau jau?iuos nedr?siai prieš klas?, kartais "stringa" kalba:(, neken?iu, kai reikia t?v? prašyt pinig? kam nors, man kažkaip nepatogu:) domiuosi fantastiniais reiškiniais, psichologija, mistika, sveika gyvensena, biologija(tik ne tom kvailom fotosintez?m, l?stel?m,vien?l?s?iais ir pan.:),o tuo, kas susij? su žmogum, sveikata,na tuo k? galima praktiškai gyvenime pritaikyti), literat?ra.. esu priklausoma nuo nuotakos.. jei jau?iuos nepatenkinta savimi, man gali sakyt bet k?, k? nors ?žeidžiamo ar malonaus - nereaguosiu, jei man linksma, esu maloni, koketiška, garsiai šneku ir m?gstu "suvarin?t":) dievinu katinus, ypa? juodus..

oi, kiek daug prirašiau! turb?t užteks, ane?..


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 17 Kov 2005, 16:16 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 1466
Na kiek paviršutiniškai papasakota, ta?iau kolkas panašu ? etin? intuityvi?, ta?iau reik?t? detalumo.



Kaip su sprendimais, j? pri?mimu, savais veiksmais? Kokiais kriterijais vadovaujiesi?



na tuo k? galima praktiškai gyvenime pritaikyti
Detaliau, ar visk? taikai gyvenime iš praktin?s pus?s? Papasakok detaliau ? kokius dalykus atsižvelgi ir kaip tai darai.



ir m?gstu "suvarin?t"
Kokiu b?du tai darai? Loginiais argumentais?



Beje, kaip reaguoji ? kritik??


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Kov 2005, 10:31 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 12:34
Pranešimai: 895
  :wink:  Pasakojimas Heksliškas. reiktu smulkiau... Kaip jautiesi tarp zmoniu, ar malonu su jais bendraut, jiems ka nors "fantazuot"....

O kaip reaguoji i skanestus? Paragavus - nusiramini?...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Kov 2005, 10:45 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 17
kas priklauso nuo man?s, visus sprendimus priimu pati, taip kaip man atrodo bus geriau ir teisingiau,nesikišu ten kur ne mano sritis ir man ne?domu,pvz ? virtuv? - ten ne mano stiprioji pus?.. m?gstu pasitart su tais, kurie turi daugiau patirties, visk? kruopš?iai apsvarstyt, kai reikia priimt svarb? sprendim?, ta?iau nem?gstu, kai nurodin?ja kaip atlikt savaime suprantamus dalykus. kokiais kriterijais vadovaujuosi? kad visiems b?t? gerai ir pa?iai naudinga.

tikrai ne visk? gyvenime taikau iš praktin?s pus?s, dažnai darau tai kas galb?t nepraktiška, bet malonu,pvz ilgai miegu, nors turiu begales darb?, išleidžiu paskutinius pinigus šokoladui, nors šiaip esu taupi, bet neperdaug, skaitau grožines knygas, kuriose neperdaugiausiai praktišk? dalyk?. kaip reaguoju ? kritik?? jei ji man atrodo teisinga-stengiuos pasitaisyt, šiek tiek skaudina, bet tikrai nepradedu sav?s menkinti, o jei jau?iuos nepagr?stai smerkiama gynuosi,supykstu ir susim?stau, k? dariau neteisingai, kad sulaukiau kritikos. kaip "suvarin?ju"? nemanau, kad loginiais argumentais,gal kartais, grei?iau žodžiais "su potekste", susidaran?iais paradoksais..


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Kov 2005, 10:57 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 17
neatsilaikau prieš šokolad?:) ties?sakant, kai susinervinu, arba visai nebevalgau arba ieškau saldumyn?. tarp žmoni? jau?iuos gerai, kai esu puikios nuotaikos, pati kalbinu, "fantazuoju", kliedžiu, juokauju, filosofuoju(daug kas sako, kad m?gstu filosofijas pasakot) žarstau komplimentus, išklausau, patariu ir visada sakau, kad viskas bus gerai. ta?iau jei užeina tamsusis periodas, tada užsidarau savyje ir bendrauju tik tiek kiek b?tina, jau?iuos nusivylus viskuo, pradedu daug skaityt, tampu apatiška ir tas mane labai nervina.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Kov 2005, 10:59 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 17
dar fantazuoju, kai reikia rašinius rašyt:) o tada, tai pripilstau iš tuš?io ? kiaur? :), gaunasi sviestas sviestuotas..:))


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Kov 2005, 11:12 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 12:34
Pranešimai: 895
rain-girl: Taip  :happy: tu ryski Heksl?  . Ar bandei skaityti?.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Kov 2005, 13:57 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 17
skai?iau apie heksl?.. kažkas tikrai panašaus, ypa? kai b?nu pakilios nuotaikos ir surandu laiko pasportuot, tada užpl?sta tokia energija.. bet vis d?lto mane kankina abejon?-namuose tampu labai intravertiška, mane slegia nam? aplinka, ta buitis.. aš namuose tik n.d. darau, netgi teliko neži?riu, nerandu bendros kalbos su t?vais, mes labai skirtingi. be to per pamokas irgi tampu gana rami ir rimta-juk reikia mokytis greit egzai..:) ir dar, dažnokai jau?iuos išsekusi ir tingiu bendraut.. manau d?lto, jog reikia labai labai daug mokytis ir turb?t taip pervargstu..pernai, kai mokslus buvau truput? apleidusi, tai tikrai gyvenau vien tik bendravimu su draugais:) tai kas aš -labiau intravert? ar ekstravert??


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Kov 2005, 14:07 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 12:34
Pranešimai: 895
Ekstraverte. O namuose  :wink: tikriausiai daznai kasnors tau isakineja (o tai jau minusas)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Kov 2005, 15:19 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 17
na panašiai.. mama gana valdinga, bet iš dalies tai pliusas, nes taip ji r?pinasi. mano šeimoje vyrauja ?temta atmosfera, aš jau nebekreipiu d?mesio ? nuolatinius gin?us...:( su mama nesigin?iju, o t?vui nenusileidžiu. be to, ne kart? esu gavusi atkirt?, jog mano nuomon? yra ne?domi..tai dabar kažkaip nes?moningai, kartais ty?ia, kai paklausia nuomon?s apie k? nors, nereaguoju arba lepteliu k? nors be ryšio..

vis d?lto esu labiau heksl?, ane? tai šaunu, nes tada mano tipas atitinka mano svajoni? profesij?:)))


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Kov 2005, 16:16 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 12:34
Pranešimai: 895
rain-girl:wink: :happy: :wink: o kokia svajoniu profesija?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Kov 2005, 16:27 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 17
hekslis - psichologas, na ir as bandysiu istot i psichologija:)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Kov 2005, 17:18 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 12:34
Pranešimai: 895
:wink: "Psichologe" pagal  :wink: socionika ir psichologija kaip mokslas du skirtingi dalykai. Hekslis priskiriamas prie psichologu todel, kad puikiai manipuliuoja santykiais, ismano ir jaucia kita zmogu....


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 45 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 190 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007