Socionikos forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 12:54

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 45 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Kov 2005, 03:18 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 8
socion: noreciau paprasyti padeti man diagnozuoti mano tipa, jei galima. bandziau kelis kartus, bet man skirtingai iseina. parasykite prasau.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Kov 2005, 04:25 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 1466
socion: Šiaip dar abejotinas Hekslio tipas.

Kaikuriose vietose pernelyg didelis racionalumas, kaip apraš? save rain-girl. O Hekslis vienas iš nepastoviausi? ir iracionaliausi? tip?.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 20 Kov 2005, 15:05 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 12:34
Pranešimai: 895
Vartotojas 2:wink: Hekslio saves vertinimo funkcija yra Logika - zinios. Tad naturalu, kad racionalumas  :happy: .

O iracionaliai Hekslis taip atrodeo del savo kurybines funkcijos (santykiai) Jis kai aktyvus - labai puikiai manipuliuoja zmonemis  :wink:.

Arciau pazinus - daug kam atrodo nepatikliai....





Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 21 Kov 2005, 04:18 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 1466
socion: Vis? pirma laikausi Augustanavi?i?t?s modelio ir princip?. Šiuo atveju Hekslio skaudžioji funkcija yra logika, kuri NEgeneruoja racionalumo. Reiškiamoji etika su racionalumu taip pat nieko bendro neturi. Hekslis grynas ir nepastovus iracionalas.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 21 Kov 2005, 09:44 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 17
Kuomet aplink panika, Hekslis aktyvizuojasi, tampa ryžtingas, gali imti vadovavim? ? savo rankas, jeigu šalia neatsiras ryžtingesn?s asmenyb?s. Paprastose situacijose gana "ištiž?s" - ?ia ištrauka iš hekslio aprašymo.

ir man dažnai taip b?na,jei reikia, jei daugiau niekas negali vadovauti, esant ypatingai situacijai, galiu ieškoti išeities pati ir vadovauti, nors vadovavimas n?ra man ypatingai b?dinga savyb?.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 21 Kov 2005, 09:56 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 17
Negali dirbti nuobodaus, monotoniško darbo, kai reikia pasinerti ? detales. Tok? darb? papras?iausiai meta. Link?s ? persidirbim?.-?ia dar viena ištrauka iš hekslio aprašymo.

ir v?l tai man b?dinga. dirbu dešimt darb? iškart arba visai nedirbu, jei n?ra darbo arba yra nedaug.. man kažkaip geriau dirbt, kai esu užsivertusi darbais, tod?l dažnai pervargstu. o kaip neken?iu monotoniško darbo, pvz: kasti bulves, si?vin?ti it t.t... seniau per darbu pamokas reik?jo numegzt liemen?, man tai taip ?griso, kad nunešiau pabaigt vienai mo?iutei..:)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 21 Kov 2005, 10:13 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 12:34
Pranešimai: 895
rain-girl: Na, aprasymais nereikia vadovautis, geriau zvilgtert i konkrecias funkcijas ten daugiau galima pamatyti.



Vartotojas 2 Tai neturi reiksmes ar pagal Ausros modeli ar pagal Kalinausko. As mazai susipazines su Ausros modeliu, nes viska pradejau nuo I.K. Bendru sasaju galima rasti. Jei pagal Ausra skaudziausia logika tai pagal kalinauska  :wink: nera tokios funkcijos. Viena funkcija atitinka pasaulio vaizdo samprata kuri gavusi minusa kyla automatine egresija. Kita - saves vertinimo, kur gavus minusa norisi pasisalinti, reaguojama net visu fiziniu kunu: paraustama imama teisintis... . Dar kita funkcija - " as nusiraminu ar sunerimstu". Dar kita As reikalingas - nereikalingas sau ir visiems.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Kov 2005, 12:12 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
rain-girl: seniau per darbu pamokas reik?jo numegzt liemen?, man tai taip ?griso, kad nunešiau pabaigt vienai mo?iutei..



Gal gali pacituoti, kaip prašei(kokiais žodžiais) mo?iut?s pabaigti mezgin?? Kiek ?manoma detaliai.  :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Kov 2005, 10:30 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 17
pabandysiu prisimint, nors prieš metus tai buvo. ta mo?iut? gyveno pas savo dukr?, aš nu?jau pas j? ir paklausiau, ar yra jos mama. mane nuved? ? mo?iut?s kambar?, aš pasisveikinau, pasakiau, kad at?jau pas j? su prašymu ir ar negal?t? man pabaigti numegzti liemen?, nes art?ja egzaminai ir nebeturiu laiko(?ia melavau, nes laiko tai tur?jau, bet noro ir kantryb?s-n? lašo).. tad jai parodžiau liemen?, tiek, kiek numezgiau,pasakiau, kad nor??iau su pla?iu kaklu ir kad man reikt? per savait? pabaigt. tuomet ji pasak?, kad pabaigs grei?iau, aš apsidžiaugiau, leptel?jau-kaip šaunu, atidaviau si?lus ir iš?jau. ai, dar pamin?jau, kad atsilyginsiu.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Kov 2005, 23:06 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
rain-girl: dar papasakok, kaip jauteisi prasydama pagalbos. Ar lengvai apsisprendei paprasyti, ar moraliskai reikejo pasiruosti paprasymui, kaip jauteisi kalbedama su mociutes dukra, ar kaip akmuo nuo sirdies nukrito jau paprasius, ar dažnai prisimeni t? paprašym? ir t.t.?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Kov 2005, 14:58 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 17
buvo truput? nedr?su, nes šiaip prašyti pagalbos nem?gstu(atrodo, kad taip nusižeminu, beto, siekiu visk? mok?ti pati, kad nereikt? "maldauti" ko nors), bet v?liau, ?sib?g?jus pokalbiui pasijutau geriau ir laisviau. paprašyti buvau nusprendus senokai, bet vis neprisiruošiau nueiti, tai laiko netur?jau, tai noro, tai ting?jau, bet baim?s tai tikrai nejau?iau..na, aš m?gstu visk? atid?t paskutinei dienai. kalb?dama su mo?iut?s dukra jau?iaus gal kiek nepatogiai, kad trukdau, kad jos senos mamos prašysiu vargti-megzti. nem?gstu kitiems suteikti nepatogum? ar užkraut savo darbus. t? prašym? iškart pamiršau, tik va dabar nagrin?ju taip, kaip per lietuvi? pamok? kok? eil?rašt?.:) jei atvirai, aš labai blankiai prisimenu t? ?vyk?, rašau taip, kaip man atrodo tur?jau tada jaustis, taip man kužda nuojauta.:)

beje, jei pad?s kuo nors mano tipo nustatymui, tai neseniai pasteb?jau, jog labai greitai randu situacijai, ?vykiui, nuotykiui, jausmui apib?dinti patarl?, priežod?, aforizm? ar dar koki? "folosofij?".. kas nors k? nors pasakoja, aš jau žinau, kaip keliais žodžiais ?vardyti t? ivyk?, jo moral?, pamokym?, paguod? ir pan.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 31 Kov 2005, 14:19 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
rain-girl: Dar atsakyk ? klausimukus iš klausimyno, n?ra jau taip visai heksliška, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio.  :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 11 Bal 2005, 08:08 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 17
1.    ... ?domus žmogus jis protingas, mokantis bendrauti, ambicingas, veiklus, linksmas.. ne?domus tas, kuris nuolat bamba d?l menknieki?, yra savikritiškas, pesimistas, manantis, jog nieko negali pakeisti ir pasikeisti, niekuo nesidomintis, piktas.. nemanau, kad esu labai ?domi..jei pavadint? ne?domia (nepamenu, kad kas nors taip b?t? sak?s), tai viduje ?užvir?iau? ir k? nors nemalonaus atsikirs?iau, bet po to visk? gerai dar kart? pergalvo?iau ir išanalizuo?iau, kod?l tok? dalyk? išgirdau..

2.    susipažindama many?iau atkreipiu d?mes? ? tai, kaip žmogus elgiasi draugijoje, bendrauja. Neseniai susipažinau su viena mergina. Ji sak? norinti b?ti psichologe, tai beveik vis? laik? steb?jau, kaip ji bendrauja, ar tai jai tikt? (net pagal išvaizda..), pasteb?jau, jog ji m?gsta steb?ti kitus, daugiau klausytis, o ne taukšti niekus. Vasar? susipažinusi su vaikinu, steb?jau, kaip jis elgiasi kompanijoje, koki? viet? joje užima. Dažnai stebiu, kaip, mano nuomone, linksmi ir ?fain?s? žmon?s elgiasi draugijoje, kaip kalba, eina..

3.    labai dažnai kur nors v?luoju, visada ruošiuosi paskutin? minut?... keista, bet pykstu kai kas nors v?luoja, o aš turiu gaišti laik? ir laukti. Be to, neken?iu laukti. Dažnai nieko nesakau, bet nepatenkinta veido išraiška išduoda mane..

4.    kartais b?na dien?, kai ilgiuosi vienumos, bet b?dama viena nebežinau, k? veikti.. ta?iau man vienuma yra mirtinai reikalinga, kad gal??iau susikaupti, kai reikia atlikti nam? darbus, skaityti knygas, mokytis. B?na toki? period?, kai gyvenu darb?, moksl?, išvyk? s?kury, o po to nieko nebenoriu, niekur neinu, noriu tik ramyb?s ir miego. Nenoriu vienatv?s, nenoriu ramaus gyvenimo, tai man neimponuoja. Laiminga jau?iuos tada, kai turiu k? veikti, kur važiuoti ir dalyvauti..

5.    saky?iau, man komfortas, jaukumas yra svarbu. Neišgyven?iau be daugelio buities prietais? ir ?ranki?. Mano nuomone tie daiktai yra tam, kad sutrumpint?  visus tuos nemalonius darbus, t.y. palengvint? buit?. Ta?iau man?s nejaudina apiplyš? džinsai, dulk?s po lova, po spinta ir kitose ?nematomose? vietose, nepastebimi voratinkliai kampuose, kuriuos visada pamato mamaJ.aš geriau jau nusipiešiu kok? piešin?, pasikabinsiu ant sienos ir su pasim?gavimu ži?r?siu ? j?. Stengiuosi savo kambar? paversti jaukiu: ant sien? priklijavau plakat?, savo piešini?, ant palang?s sud?jau visus siuvenyrus, kuriuos gavau dovan?, ant spintos pilna minkšt? žaisliuk?. Dar nor??iau auginti g?les, bet vis pamirštu jas palaistyti..:) kambariuos ant sien? kabo mano piešiniai.

6.    r?bus perku pati, nelabai kreipiu d?mes? ? madas, svarbiau tai, ar r?bas man tinka. Kaip tai sužinau? Pasimatuoju ir ?vertinu, kaip atrodo. Be to žinau, kokios spalvos man tinka, koks r?bas paslepia tr?kumus ir išryškina privalumus. Pastaruoju metu, r?bus išsirenku labai greitai, tai neb?dinga man, ta?iau vis tiek išvaikštau visas parduotuves, kad nepermok??iau ir ?sitikin?iau, jog mano pasirinkimas geriausias. Man sunku priimti komplimentus, truput? ?susim?tau?J, bet šiaip malonu juos gird?tiJ. Kartas nuo karto jie yra b?tini, kad pakelt? nuotaik?. Kritika nejaudina, kaip noriu taip atrodau ir dažausi. Draug?m tenka dažnokai patarin?t, ta?iau, jei draug? labai susižav?jusi r?bu, nepasakau, kad jai jis nekaip atrodo..negaliuJ  patarimus priimu iš draugi?, mamos, jei  jie patarimus pasako ?tikinamai ir man atrodo nuoširdžiai.

7.    jokiu b?du nepasaky?iau.:) esu trumpareg?J be to, tai man visiškai ne?domu.

8.    stengiuos pers?sti kitur arba stoviu, arba ken?iu. Tokie žmon?s dažniausiai labai nekult?ringi ir nemandag?s, tad gin?ytis n?ra prasm?s.

9.    siaubingai..:) jei n?ra šalia protingesnio žmogaus, bandau vertis pati bet tai baigiasi beveik visada nes?kme

10.    praktiškas žmogus tai taupus, kruopštus, visk? apskai?iuojantis, materialistas ir pedantas. Gal mažum?le tokia ir esu. Moku taupyt pinigus, pvz: ?siv?riau auskar? ? bamb?, batus, kelnes nusipirkau už savo pinigus, galiu nuvažiuot ? miest? pasi?musi daugiau nei reikia pinig? ir j? neišleist, pasidariusi pirkini? s?raš?, atsirenku tik tai kas b?tiniausia, moku atsispirt pagundoms, tik negaliu atsilaikyt, kai noriu ko nors saldaus. J ir prieš knygas..:)

11.    gin?ai man nepatinka.. gin?ijuos tik tais atvejais, jei esu ?sitikinusi savo teisumu. lengvai kei?iu savo nuomon?, prisip?ž?stu neteisiu, jei suklydau, pvz: neteisingai pasakiau draugei aktoriaus pavard?, ji mane patais?, aš pasijuokiau, kad vos nety?ia neapgavau jos.. jei tenka gin?ytis d?l koki? svarbi? dalyk?, o aš esu visiškai ?sitikinusi savo teisumu, tai niekas neperkalb?s, galiausiai susinervinusi galiu nusileisti( vyresniems žmon?ms-senelei, mamai, tetei), bet viduje vis tiek laikysiuos savo ir pasielgsiu savaip, pvz: teko gin?ytis su senele d?l Dievo...bandžiau ?rodyti, kad jo n?ra, kad tai yra kažkoks absurdas, bet senelei prad?jus visiškas nes?mones klied?t, iš?jau ir iš to ?si??io net kelios ašaros išried?joJ. Namuos tai mama labai nepatenkinta, kai mes pradedam su t?vu gin?ytis, nes abu nenusileidžiam. Jei diskutuojam d?l skonio dalyk?, tai aš užbaigiu gin?? pasakydama, kad d?l skonio nesigin?ijama.

12.    bandau paklaust, kas atsitiko. Jei nelaim? ar kokia b?da stengiuos pad?t, paguost. Viena paž?stama m?gsta griaužtis d?l koki? nors menknieki?, išp?st burbul?, tai jau nebekreipiu d?mesio. Šiaip man labai nepatinka tokia situacija, nes ir pati jau?ius nesmagiai, man gera, kai ir kitiems viskas gerai.

13.    nuotaik? nustatau pagal tai ar žmogus elgiasi ?prastai, kokia jo mimika, kaip šypsosi, koks žvilgsnis, kaip kalba. Manau, kad pastebiu nuotaikos poky?ius.

14.    man nepatinka konfliktai ir j? neicijuoju, na nebent ?ant bajerio? tenka kartais pavaidint tarp draug?. Nesu linkusi pirma taikytis ir nesitaikau, nes beveik visada ne aš b?nu kalta. O jei nety?ia ?prisidirbu? ir aiškiai tai mano kalt?, tai atsiprašau, , pvz: per naujus tariausi eiti vienur šv?sti ir draug? ?kalb?jau, bet paskutin? akimirk? gavau geresn? kvietim? ir nu?jau kitur, bet buvo tikrai labai nemalonu prieš draug?, aš jos atsiprašiau iškart, netgi bandžiau ?kalb?t eiti kartu ten pat su manim, bet ji atsisak?. Buvo šlykštu, kad pavedžiau tuos, su kuriais tariausi eiti, bet n? kiek nesigail?jau kad taip pasirinkau.

15.    jei k? nors nety?ia ?žeidžiau, tai atsiprašau, man b?na nesmagu prieš t? žmog?, bet aš labai retai k? nors ?žeidžiu, esu taiki ir tolerantiškaJ pavyzdžio neprisimenu...

16.    antipatij? arba simpatij? iš kito žmogaus labai greitai pajuntu. Galima sakyti matau jo poži?r? ? mane iš veido, iš kalbos, iš elgesio, iš visko, pastebiu menkiausi? smulkmen?. Kartais netgi nes?moningai žinau, kaip mane vertina vienas ar kitas žmogus, jau?iu tai.. man labai patinka, jau?iuos pakyl?tos nuotaikos, jei kam nors patinku ir man tai pasako. Jei sužinau, kad kam nors nepatinku, tai mane savotiškai skatina veikti, pvz:buvo toks sunkus metas, kai patyriau daug neprielankumo savo atžvilgiu, tai tuomet mano mokslo pasiekimai buvo patys geriausi, o kai buvo draugiška aplink, tai pasiekimai-blogiausi. Kartais manau, kad kuo man sunkiau, tuo ambincingesn? ir valingesn? aš tampu. Suprantu puikiai, kad visiems nepatiksiu ir d?l to nesijaudinu.

17.    taisykl?s reikalingos, bet jos netur?t? varžyti m?s? gyvenimo.. taisykl?s kuria monotonij?, smaugia individualizm?, bet jos reikalingos, kad b?t? bent šiokia tokia tvarka ir drausm?. Reikia žinoti, kokias taisykles galima laužyti, o koki? ne, pvz: keli? taisykli?, ?statym? laikytis privalu, nes j? nesilaikant b?t? daug nelaimi?. Na o ten, kur vyksta k?ryba, k?rybiniai atradimai,pvz;teatre, kine, kuriant roman? ar eil?rašt?, kuriant drabužius, nam? interjer? ir aplink?, rengiantis ar dažantis plaukus, nagus, joki? taisykli?, tradicij?, darym? ?taip kaip visi? ar ?taip priimta? netur?t? b?i.

na va! pagaliau atsakiau:)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 11 Bal 2005, 15:51 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
saky?iau labiau Hamletas nei Hekslis.  :confused:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 11 Bal 2005, 16:55 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 1466
Hmmm... I hope so :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 45 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 116 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007