Socionikos forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 17:46

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 43 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Spa 2004, 22:39 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 445
Svaigi, na nieko sau!  Nieko ash nesiunchiu!  Apsivyniojau galva shvino skarele ir tikrai niekas dabar nepralenda!  :happy: :happy:

O kas, beje, mano siustuvelis? kodel galvoje tik trashka, o nieko konkretaus? A?

:happy: :happy: :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Spa 2004, 22:41 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 445
Nu, bliam, Skarlet - koks sudetingas tas jusu mokslas! Dar , ko gero, priesh smerti suzhinosiu, kad ash visai ne tas, kokiu save vertinau! Baisu!

:happy: :happy: :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Spa 2004, 23:08 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 1466
Uhu.. daug kas save ?sivaizduoja visai kitaip. Ta?iau v?liau ?sigilinus, visai geras tas tipas :wink:



Beje tamsta, tikrai Hekslis :confused:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 29 Spa 2004, 01:08 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Keliau, gal Tu ir nesiunti kryptingai, ale tas žmogutis ima ir pagauna tuos signalus vistiek, taip kad raišiokis nesiraišioj?s... ži?r?k, neužspausk kokios arterijos...  :happy: :happy:

O si?stuv?lis Tavasis yra Hugo, nežinau, ar šitam forume yra kas šio tipo  :smile: Su Liepa, barbike pas Tave giminiškas santykis, su m2- pusiau papildymo, manasis imtuv?lis Tau - kontrolierius  :happy: , su Casandra - superego santykis, Dreizerio tipas Tavo kontroliuojamasis, tur?t? Tau paklusti  :smile:, o su manim ir  Frosia - gesinimo santykis.  :wink:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 29 Spa 2004, 08:40 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 445
Svaigi, labai dekui uzh tavo komentara! Nagi, prisipazhinkit, kas esate Dreizeris! noriu kontroliuoti! Ir nebandykite nepaklusti!  :happy: :happy:

Liepa, Barbike - mes ka, pusbroliai? Nagi parodykit savo genealogini medi!

:happy: :happy: :happy: Ilipsiu i ta jusu medi ir pasizhvalgysiu, kur tos shaknys kasasi...

:happy: :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 29 Spa 2004, 08:56 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Hugo pas mus socionas



Ir ko ?ia taip, Vartotojas 2, raukaisi, ? savo konfliktin? beži?r?damas? Labai naudingas santykis savo asmenyb?s tobulinimui, kai po vienu stogu kartu negyvenama, viename darbe nedirbama ir išlaikoma atitinkama psichologin? distancija. Pasiskaityk Castaned? apie "mažuosius tironus". ?tariu, kad konfliktinis ir kontrolierius ir yra b?tent tas "mažasis tironas"  :wink:



O d?l Liepos...Liepuže, nesupyk, bet kartais pam?stau, ar Tu - ne Robespjer?...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 29 Spa 2004, 10:12 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
Aha, Liepa, d?l tavo tipo kažko ima abejon?s, bet man panašiau ? Balzak?, kaip ten rusuose moteriškas tipo pavadinimas, Ms. Marple atrodo...  :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 29 Spa 2004, 10:21 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Man kyla abejoni? ir d?l Liepos racionalumo/ iracionalumo.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 29 Spa 2004, 11:04 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 1466
Na mano pirmas š?vis irgi ? Balzak?. Nors ?ia virtualyb?je apgaulingas reikalas.. gali b?ti ir Robikas. Kaip ten Skarlet.. "pakutenk" Liepa :happy: :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 29 Spa 2004, 11:22 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 445
Kazhkaip su horoskopais papraschiau....

:happy: :happy: :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 29 Spa 2004, 11:36 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 1466
Tai, kad nulis tie horoskopai.. :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 29 Spa 2004, 11:54 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Ot ir ne nulis, jei to imamasi rimtai, o ne laikrashchius skaitant.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 29 Spa 2004, 12:05 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
D?l ko iškilo tokios abejon?s?

100% galiu pasakyti kad iš pat pradži? jau?iau, kad aš ir Barbik? nesame panašios. T? tur?t? jausti ir kiti. Labai nustebau, kai ji priskyr? save Don Kichotui. Na, man tikrai nepanašu - matau joje nemažai etikos... Be to, santykiai su man žinomais tipais neatitinka.



Dabar apie mane.

1) Esu tvirtai ?sitikinusi, kad priklausau Alfa kvadrai. Tre?ioji kvadra tikrai ne mano.

2) Jeigu b??iau Robespjeras - visiškai neatitikt? (keist?si priešingais nei yra tikrov?je) santykiai su Hamletu, Jeseninu, Heksliu, Štirlicu, Dostojevskiu.  Na su Štirlicu neturiu bendravimo praktikos.... Kiti tipai sukiojasi mano aplinkoje.

4) Testai (ilgieji, arba kuriuose daugiau kalbama apie požymius) rodo daugiausia Don Kichoto. Antras paprastai b?na Balzakas.

Kituose testuose, kuriuose reikia atsakyti apie elgesio vertinim? - nugrybauju ? sau miražinio tipo - Jesenino - pus? (susi-etinu).  :happy:

O Robespjero sau niekada nenusista?iau. Nors požymi? yra panaši? - mes gi veidrodukai. Ta?iau pvz. visiškai neatitinka laiko funkcija - Robespjeras punktualus, laiko atlieka darbus, man tai neb?dinga. Dabar dar kart? perskai?iau aprašymus -  manau, kad mano tipas Don Kichotas.

4) Tip? nusistatin?jau pas Augustinavi?i?t? prieš 20 met?. Mano gyvenimo faktai, sutikti žmon?s (tipai) patvirtino hipotez?.  Iki šiol pa?iai d?l savo tipo nekilo joki? abejoni?. Jei b?t? priešingai - tai arba vis? kit? žmoni? tipai yra nustatyti klaidingai, arba tarptipini? santyki? aprašymai yra nes?mon?....



P.S. Tiesa, Casandra esu ?sitikinusi d?l savo iracionalumo.

P.P.S. Kadangi tre?ioji kvadra - "ne mano", Balzaku negal??iau b?ti. Su Diuma superego santykiai???!!!


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 29 Spa 2004, 12:42 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Na, man kliuvo tai, kad j?s su Barbike esat nepanašios. Nors, mano ir Tavo logika man atrod? tokios pa?ios. ? Balzak? Tu man irgi nepanaši. Buvau suabejojusi d?l Tavo racionalumo. Bet Tu geriau žinai, kaip yra. Antra vertus, jei Tavo tip? nustat? Augustinavi?i?t?, tai kaip ir nebelieka kuo abejoti. Kutensim Barbik?.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 29 Spa 2004, 12:53 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Casandra, jau buvau užsiminusi - ruduo labai mane veikia. Rudeniais (o! naujadaras  :happy:) paprastai esu stipriai depresuojanti, tarsi mirusi. Galb?t d?l to tipas irgi išsibalansuoja...

Jau beveik 10 met? nematau pa?i? gražiausi? m?nesi? - geguž?s ir birželio. Jie visiškai išbraukti iš mano gyvenimo. O tada vasara gaunasi tokia trumput?, tik pusantro m?nesio - kaip užpoliar?je.... Nenuostabu, kad kankina šviesos ir saul?s tr?kumas. J? labai jau?iu. Slegia rudens dargana. Nuo rugs?jo pabaigos imu laukti pavasario. Tada tik atgimstu.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 43 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Bing [Bot] ir 121 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007