Socionikos forumas

Dabar yra 29 Kov 2024, 04:48

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 358 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 24  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 09 Lap 2004, 13:38 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 14 Lie 2005, 15:18
Pranešimai: 712
m2,



bet gi kaip malonu, kai vyras tokis.. Visa rupesti gali lengvai parodyti - prilaikyti, kad nenusvirtu, pagaloboti, kad ko nepamirshtu.. O paskui, viena diena, zhiurek ir jis atsidekos tau savo demesiu. :)



Bet shiaip tai ten tokia choreografija buvo, shokis toks. Jis ne shiaip sau ant tos scenos lingavo, jeigu ka..


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 09 Lap 2004, 13:41 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Nea :) geriau tegu mane globoja, o jau ash atsilyginsiu :) Nors rupintis ir man patinka....Nu bet ne mano, ne mano tipo vyras tas Aivaras :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 09 Lap 2004, 13:44 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 14 Lie 2005, 15:18
Pranešimai: 712
m2,

nu, tipo, ir ne mano. :) O jis vedes, shiaip jau? :)



Beje, kaip manai, kodel Vovera mus ignoruoja? Dirba? Ar i feminizma gilinasi? :))



Jei Donas=Don Kichotas, tai ash daug labiau Dzhekas. Ish esmes, atmetus tvarka ir apsirengima, tai visai matau save Dzheke, tachiau problema: taip isheitu, kad su Diuma(tavim) mes konfliktines. Bet kad mes..nekonfliktines visai.. Kazhi, kaip chia gaunasi?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 09 Lap 2004, 13:47 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Reiks paskaityti apie ta Dzheka. O apie Aivara sklando gandai, kad ans zhydruolis :), tai turbut skaitosi, kad nevedes :)



O Vovera gal jau pietauja? Reik ir man vykdyti apsirupinimo maistu programa.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 09 Lap 2004, 14:16 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Paskaichiau apie Dzheka. Yra panashumo i Debesiuka. Nu bet tachiau :) mes gi nekonfliktuojame. Tai kaip chia yra, Scarlet, padek :) ?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 09 Lap 2004, 14:31 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 14 Lie 2005, 15:18
Pranešimai: 712
m2,



ash tai sakychiau.. Et, ka dabar - nestatom socionikos ir Skarlet i nepatogia padeti ir sukonfliktuojam. Ir viskas bus ishspresta. :))

Tik reikia tema pasirinkti, ar ties lenkishkais batais liksim? :)





private zinute: Tau nuo gezo linkejimai, ash isheinu valgyti taip pat. :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 09 Lap 2004, 14:33 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Voveryt? man "neša" ? Napoleon?, m2- Diuma, o debesius gali b?ti ir Don Kichotas. Paskaityk apie j?, m2, gal rasi irgi panašum??

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 09 Lap 2004, 14:49 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 14 Lie 2005, 15:18
Pranešimai: 712
Solanža,



laba. :) m2 labai labai panashi i Diuma. Vovere, arba tiksliau tas ivaizdis, kuri ash apie ja susidarius :), gana panashus i Napoleono aprashyma taip pat. Kazhin kaip ji pati vertina?



O ash vat vis dar pasimetus.. :) Kaip tu ivardintum, koks pagrindinis butu skirtumas tarp Don Kichoto ir Dzheko? Nes dabar  kai skaitau, tai puse manes "ten", puse "ten". Ar ish tiesu vienas zhmogus turi tik vieno tipo vyraujanchias savybes? Ar chia gali buti kaip su elementariu ekstra/intravertishkumu - kai yra abu, tiesiog vienas kazhkuris truputi labiau ishreikshtas? Na, ta prasme, kad nera vieno "grynojo" tipo?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 09 Lap 2004, 15:05 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Sveika, debesiuke  :smile:



D?l Tav?s, man sunku spr?sti, nes draugauju ir su Džekais puikiai, ir su Donkichotais. Šiaip, vienas iš b?t? tipui nustatyti ir yra sprendimas pagal santykius su tuo tipu.



Dar vienas b?das- pabandyti atsižvelgti ? tipo išvaizd?, kuri jam b?dinga. Gali pabandyti žvilgterti ?ia http://socioniko.narod.ru/



Dar, gali pabandyti paskaityti ilgus, išsamius tip? aprašymus ?ia:

http://www.socionics.spb.ru/Pioneer/P_tips2.htm

tur?t? labiau paaišk?ti, kas b?dinga. Be to patar?iau parašyti Tau Skarlet, kas netinka iš vieno, ir iš kito tipo. Taip ir paaišk?s tiesa  :wink:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 09 Lap 2004, 15:09 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Hm...debesius - ne Don Kichotas, tai ?ia jau faktas. Aš su Don Kichotais kitaip bendrauju. o va Džekas ji gali b?ti. Mano si?stuv?lis, tsakant  :wink: kartais jau?iu , kad man r?pi debesiaus nuomon? tuo ar kitu klausimu.



D?l m2 - ar tikrai ji intravert??


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 09 Lap 2004, 15:13 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
man debesius irgi lyg panašesn? ? Džek?. Bet gal tikrai b?t? pravartu paskaityti detal? aprašym? pagal funkcijas.

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 09 Lap 2004, 15:51 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Ash intraverte, Casandra. Nemegstu masiniu renginiu, nesiverzhiu bendrauti, nelengvai prisileidzhiu zhmones arti. Labai saugau savo privatuma, esu namiseda :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 09 Lap 2004, 16:18 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Privatum? ir aš saugau, ir žmones prisileidžiu tiktai patikrintus. Ir kankano ant stalo per balius nešoku... :wink: :happy: Bet žinai, perskai?iau neperseniausiai ?domi? fraz? apie savo tip?, kuri mane visiškai ?tikino, kad aš esu aš:" ? sve?ius eiti nem?gsta ten, kur visi tikisi, kad jis visus linksmins, o jis kaip tik nori atsipalaiduoti ir pab?ti ži?rovu". ?ia apie ekstravertišk? tip? taip sakoma, beje. Tiesa, namis?da gal ne visai esu :happy:



m2, gal dar tu login?, o ne etin? sensorik??


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 09 Lap 2004, 16:18 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Kov 2005, 00:04
Pranešimai: 564
mergaites,

dirbu nerealiai. Plius sugadino man nuotaika. Klaikiai. Pasibaisetinai sumale i miltus. Tai stipriai pyktelejau del to ir ash jiems parodysiu..... 



Va, o su Debesium nesiginchysiu.  Nenoriu ir manau ji nenori :smile:

Shita, tik neisizeisk, bet vaikystej paauglystej praleidau daug laiko su mochiute (na kol kas kaip ir nera ko isizeist), kuri man kazkuo (ne chrakaterio bruozais, bet budu, kazkuo tokiu, net negaliu ivardint kuo) panashi i Debesiu. O ji buvo Debesiaus bendrazenkle (nors shiaip garaskopais netikiu) ir nerealiai valdinga, energinga, principinga etc etc etc (ash nepripaishau siu savybiu Debesiui). Jo visa laika buvo "dama", tikra ponia, o ne kokia senuciuke.... Grynas energijos uztaisas :smile:, net ne shiltas, o karshtas zmogus. Kaip ugnis. nuo kada ja atsimenu iki paskutines akimirkos.  Ir mes arba labai sutardavom arba nerealiai ginchydavomes.  kai sutardavom (nebutinai galvodavom vienodai) tai sutardavom, o bet susiginchydavom - zeme drebedavo. Siaubas budavo... Tai va - gaila to laiko kuri mes prashirsdavome, prapykdavome ir tu nesamoniu kuriu buvo prishneketa ish piktumo....

Sunaikintas laikas ir tiek.

Va, manau kad ka nors suprasit ish to, ka chia nelabai rishkiai bandziau pasakyt.



O Debesiui mumis pavydi principingumo ir "kietumo", tvirtumo. Ash labiau plaukiojanti, praslystanti.....



O dabar manau pats laikas paskaityt koki ten Napoleona man pripaishe ir ka kitiems nustate :)







Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 09 Lap 2004, 16:26 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Kov 2005, 00:04
Pranešimai: 564
Nu va... perskaiciau Napaleona. Shiaip esu planinga, gan stipriai viska sisteminanti. Man tai gal nepatinka, bet taip lengviau, be to butu darbe neishnarpliojamas chaosas. Jau ir taip man susirgus ar ka niekas nieko nesuranda, o jei dar nesisteminchiau nieko... but kajukas.



O kitas dalykas: nesisivaizduoju ar extraverte ar intraverte. Bendrauju daug, legvai ir tai megstu. Nors kartais tyliu. Arba pabegu nuo visu ir ... skaitau pvz. Ir kompaniju "vinukas" nesu... labiau plaukioju :smile:

Na, dabar skaitom ka merginom "pripaishe" ...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 358 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 24  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 112 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007