Socionikos forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 11:29

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 358 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5 ... 24  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 20 Spa 2004, 14:02 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
m2  sveikinu su... savotiškos tipo VARDYNOS gaunasi!  Galiu pasakyti, kad neteko sutikti Diuma vyr?. Nepaž?stu šio tipo vyriškosios pus?s. Tai, ko gero, pats moteriškiausias tipas :wink:

Ta?iau su moterišk?ja linija esu susipažinusi nuo pat vaikyst?s: sesuo. Dabar - ir dukter??ia. Draug?s. Dual? draugyst?s ne?veikia net negailestingi laiko dantys. Galima išsiskirti su studij? drauge keliolika met? - bet susitikus, nuotolio tarsi n? nebuv?, tarsi vakar išsiskirta. Kad ir kaip keist?si patys žmon?s - santykis išlieka pastoviai šiltas.



Labai apsidžiaugiau - kaip ištraukusi laiming? loterijos biliet?! Likimas šypsosi    :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Spa 2004, 13:29 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 193
vaje, mano sesuo irgi Dostojevskis :smile:

tai kol tylim, tai labai gerai sutariam...bet jei prabylam, tai ilgiau, nei 15 min., vienam kambary negalim but :smile:

reikalas tas, kad ash klausau intonacijos, o ji girdi zhodzhius...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Spa 2004, 11:56 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 193
Nu ir nusishnekejau- ne Dostojevskis ji, o Diuma...

protas reikalauja ilgalaikiu atostogu


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Spa 2004, 14:16 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
....o tai ash tada, isheitu, ne Diuma, jeigu klausausi ir kas[b],  ir kaip[b] sakoma?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Spa 2004, 15:25 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Kov 2005, 00:04
Pranešimai: 564
vajezusmarijajuozapaisventas :confused:



kazkaip keista ir juokinga, aki absoliuchiai nichnieko nesupranti. Kaip per chemija mokykloj. arba kai brangusis pradeda su draugais apie kompo veikima shneket. arba servise aishkina kaip veikia termostatas. che che che...

:smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Spa 2004, 16:22 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
m2,

b?t? gerai, jei Liepa ?siterpt? - ji geriau tur?t? b?ti ?sigilinusi ? Diuma tip?. O šiaip, rekomenduo?iau paskaityti http://www.socionics.org/ Pasirinkus savo tip?, spausti opisanija po funkcijam ir tada Stratijevskaja (tuose aprašymuose 3 pozicija- Tavo tipo silpnoji vieta, kuri? vis? gyvenim? m?gini taisyti, tobulinti).



Vovera taip tik atrodo, kad paukš?i? kalba, kol nepradedi gilintis  :smile: Padaryk testuk?, nusistatyk tip?, paskaityk aprašym? ir žinosi, kas esi  :wink: :happy:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Spa 2004, 22:37 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Hmmm... "?sigilinusi"... :happy:  Taigi tai visiškai priešingas man tipas. Labiausiai nesuprantamas.... ?sigilinti ne?manoma, galima tiktai jausti, kaip gera šalia jo. Ir nuo to gerumo randasi iniciatyva, energija.



Diuma gal??iau atpažinti pabendravusi realiai. Na, taip manau, nes turiu dvi drauges, seser?, dukter??i?...  Jos skirtingos kaip žmon?s. Ta?iau bendravime santykiai panaš?s.  Man nuostabiausia, kad supratimas ir pagalba jau?iasi netgi iš dukter??ios, kuri daugiau nei dvigubai jaunesn?. Be to, ji neseniai pasak?, kad bijo man prasitarti apie savo norus - nes juos tuoj pat pildau.  Ir nors stengiasi nekalb?ti, aš juos atsp?ju "iš oro"...



D?l Stratijevskajos.... Pvz., jos ir "aušros" aprašymai skiriasi kai kur 180°. T.y. teigia visiškai priešingus, diametralius dalykus. Stratijevskajai galb?t sunku ?ži?r?ti 1-?j? kvadr?... Socionikai juk irgi žmon?s su konkre?iu tipu.

Patar?iau paskaityti kuo ?vairesnius aprašymus, pasižymint kas tikrai b?dinga beveik 100%. Taip pat su kuo nesutinki visiškai.  Jei m2 pasidalintum šiais pasteb?jimais forume - gal b?t? lengviau kitiems k? nors pasakyti apie atitikim? Diuma tipui. Nes dabar... beveik tas pat kaip sp?lioti iš pirmo žvilgsnio.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 27 Spa 2004, 10:13 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Na pasiskaitinejau visu autoriu aprashymus. Ir randu save :) Megstu rupintis zhmonemsi, dazhnai jauchiuosi uzh juos atsakinga. Man gera, kai gera kam nors kitam. O pasiuntu tada, kai kas nors skriaudzhia man brangu zhmogu - tada bunu kandi, negailestinga. Del aplinkos ir daiktu....geriau neturesio nieko, nei turesiu tai, kas man nepatinka. Baisiai ishranki maistui (tachiau pati megstu gaminti ir vaishinti). Vaikysteje tai prieidavo iki absurdo - kiekviena patiekala apuostydavau :) Nemegstu buti lydere, bet jei labai reikia, galiu. Megstu dovanoti dovanas, stengiuosi pajausti, ko konkrechiam zhmogui labiausiai norestusi, negaliu pirkti daikto tiesiog, kad pirkti.

Labai nemegstu sukelti kam nors rupeschiu, kartais piktybishkai neleidzhiu savimi rupintis :). Lengvai isijauchiu i kito zhmogaus busena,kartais net per daug, kas sekina dvasishkai. Negaliu zhiureti zhiauriu filmu, per jautriai reaguoju.

Nemoku uzhdirbti pinigu :) Tikliau pasakius, uzh atliktus darbus nemoku ju pasiimti :) Negaliu dirbti man nepatinkanchio darbo, tiesiog nesekasi tada man.

Esu gana pastabi ir megstanti analizuoti, juokais mane kartais vadina sekliu Morka. Jei kazhkas mane sudomino - ishsiaishkinsiu truks plysh. Megstu ieshkoti priezhaschiu.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 27 Spa 2004, 10:54 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Kov 2005, 00:04
Pranešimai: 564
Na va pasidariau testuka. Shiaip.... slidus reikalas - juk dazniausiai elgesys priklauso nuo aplinkybiu...



Gavau tipa. Kazkiek panashu i mumis, bet dalis bruozu kertasi su mano pomegiais ir savybemis, kurie padeda darbe ir shiaip gyvenime. Hmmm .... Ir ishvaizdos bruozai - totaliai prieshingi :confused:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 27 Spa 2004, 11:08 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Kov 2005, 00:04
Pranešimai: 564
Na va - kai vakar pusiau svajodama padarius testa gavau Heksli, o shiandien labai darbingai nusiteikus - Stirlica.....



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 27 Spa 2004, 11:20 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 11:15
Pranešimai: 356
O tu kur? testuk? pasidarei? Ilg? ar trump?? Si?ly?iau daryti ilg?j?.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 27 Spa 2004, 11:43 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Kov 2005, 00:04
Pranešimai: 564
Barbike, o kur kuris?

Dariau testuka ish kazkur 60 klausimu...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Spa 2004, 10:44 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
Vovere, ar pad?ti nusistatyti tip?? Panašu, kad ekstravert?, visa kita neaišku, jei pagal nuotaik? taip kei?iasi savyb?s, labai gali b?ti, kad etin?. Ar  M2 leis savo nutipavimo temoje, ar kurt nauj? Voverytei?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Spa 2004, 13:35 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Galima ir pas mane, visada prashom :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Spa 2004, 16:12 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 11:15
Pranešimai: 356
?domu, kod?l ilgojo testo saitas nebeatsidaro? O gal tik man vienai?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 358 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5 ... 24  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 41 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007