Socionikos forumas

Dabar yra 13 Geg 2024, 12:21

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 358 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 24  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 11 Lap 2004, 13:16 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 14 Lie 2005, 15:18
Pranešimai: 712
Dar...nemgstu buchiuotis - glebeschiuostis su svetimais  :) Del to kartais mane labai santuria palaiko. Ash turiu jausti zhmogui shilta jausmeli, kad galech apsikabinti (ir su vyrais, ir su moterimis).



A, vat chia tai sutinku... Na, ish pareigos tai padarau, ale kazhkaip ..pasimetu visuomet.

Ir jau kelinti metai niekaip nepriprantu chia prie vietinio paprochio, kai net su mazhai pazhistamu susitikus gatvej, turi "ishsibuchiuoti" tris kartus.. Ne, chia irgi ne man.  :smile: :confused:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 11 Lap 2004, 13:23 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
aha :) Man ishvis igriuva butu, ash zhones i intymia erdve taip sunkiai isileidzhiu...:) Pvz., nesamonigai traukiuosi, kai prie manes per arti (mano supratimu) prisiartina.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 11 Lap 2004, 13:37 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 14 Lie 2005, 15:18
Pranešimai: 712
m2,



bet ta "savo erdves" supratima, ash manau, labiau kulturiniai skirtumai apibrezhia. Nepriklausomai nuo tipo.  :smile:

Tiesiog mumsm, kaip "shaltesniems" shiauriechiams, tas nera priimtina, tuo tarpu vat visi chia esantys ir "piechiau"  taiu iprate daryti nuo vaikystes, jie gyvena tame.

Net ir shiaip, pastebek du besikalbanchius suomius ir du besikalbanchius italus ar graikus.

Suomiai pasakys du - tris zhodzhius ir stoves tikrai pagarbiu atstumu vienas nuo kito - ne per toli, kad butu galima girdeti, bet ir ne visai shalia.

O pietiechiai - tai ne tik "uzhlips ant taves" besikalbedami, bet ir lies rankom - atseit, o kaip kitaip, jei tu su tuo zhmogum kalbi?  :smile:





Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 11 Lap 2004, 13:38 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
sveikos :)



aha, m2, ir man tas pats su ta intymia erdve. traukiuos kuo toliau, jei tik per arti kas. ot buna tokiu zmoniu, kurie vis nori glaustis, prisiliest... o jei svetimi jie, nu tai... eina sau, kaip nervina!:)



ne visai sutikciau, debesiau, kad cia vien kulturiniai skirtumai. be abejo, tendencijos yra, lyginant pietiecius su ju temperamentu, ir siauriecius. bet ir tarp lietuviu buna skirtingu, kurie nejaucia distancijos.



ir dar sutinku, kad tai vargu ar priklauso nuo sociotipo.

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 11 Lap 2004, 13:44 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Kov 2005, 00:04
Pranešimai: 564
Debesius,

tai taip, ash suprantu kad extravertishkumas nera atsivertimas kaip knygai ar pan. Aj nzn..... ta riba matyt yra labai slidi ir jei nesi radikalus extra arba intra, matyt sunku susigalvot...:smile:



Tuoj ziu zinute....





Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 11 Lap 2004, 13:50 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 14 Lie 2005, 15:18
Pranešimai: 712
Vovera,

bet uzhtat kaip gerai - viena diena buni ekstra, kita - intra. Nenuobodu.  :smile:





Solanža,

tai taip..  :smile: Ash apskritai nemanau, kad gyvenime yra kazhkas "100%-inio". :) Tik kazhkaip pagalvojau, kad dauguma lietuviu taip.."nepritariamai" zhiures i pashnekova, liechianti tave ir besiskerychiojanti  :smile:, tuo tarpu pietiechiams tas nesukelia jokiu neigiamu emociju.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 11 Lap 2004, 15:29 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 193
su tais glebeschiavimais ir buchiavimais:smile:...kai plaukem su bunkeriechiais merkiu,  po keliones atsisveikindama puoliau su visais acibuchiot, tai kai kuriu akyse vos ne ishgasti galima buvo pamatyt ...ale ka galiu padaryt, jei myliu ash tas keliones, ir komanda visdelto per tas kelias dienas patampam, ir santykiai tokie brolishki...chia, matyt, kaltas mano karshtas dzukishkas temperamentas


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 11 Lap 2004, 15:36 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Kov 2005, 00:04
Pranešimai: 564
Efrosinja,



na mumis kaip archiausia rytu aukshtaichiams pavydi tamstai karshto dzukishko temparamento. Visai gal nieko glebeschiuotis, ale mumis vieshoj vietoj jausmus reihskia kaip ta suome....


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 11 Lap 2004, 16:54 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Apie intra- ir ekstravertiškum? kalb?ti sunku.

Bet tai tikrai n?ra komunikabilumas. Nes Donas dažniausiai palaikomas intravertu, o Diuma - ekstravertu (etinis intravertas gana plepus).



Apie "pasilikim? sau", ne visko išsakym?. 

Juk ir ekstravertai turi tre?i?j? element? - taip vadinam? kompleks? arba skaudži?j? zon?... Paprastai ji ir neafišuojama.  Tod?l kiekvienas tipas turi k? "sau pasilikti" - tik skirtingus dalykus.

Gal ekstravertas daugiau orientuotas ? objektus, o intravertas ? santykius tarp t? objekt?. Jie skirtingai išveda priežastis-pasekmes. 


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 11 Lap 2004, 17:13 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Kov 2005, 00:04
Pranešimai: 564
Kasosi pakaushi...



vaje kaip sudetinga... Rimtai.

T.y. vienas mano pieva, o kitas augalu/vabzdziu/zuikiu/drugeliu knybzdalyne, verdanti gyvenima joje?

Arba ne, chia kazkokia makalyne. 



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Lap 2004, 15:41 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 14 Lie 2005, 15:18
Pranešimai: 712
Skarlet,



a but labai izhulu, jei paprashychiau grizhti prie to mano tipo?..  :smile:

..ir kad labai egoistishkai neatrodychiau, tai dar man rodos ir Voverikes tipas irgi nevisai aishkus, "teip"?  :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Lap 2004, 16:46 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Kov 2005, 00:04
Pranešimai: 564
Debesiuk,

ash tai kazkaip sau panashiausai i Diuma. Ir shiaip esu ishsiblashkius tai nzn ar intra ar extra, tai kadangi tokia pati susijaukus - tai kazkaip ir kitu neprashau :smile:

vat manau esme yra asmneybes budas - tas etishkumas/logishkumas, sensorika etc....


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Lap 2004, 16:54 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
Debesiau, radai ?ž?lum?, aš už t? dievišk? šokoladin? pyrag? vis? gyvenim? skolinga liksiu...  :wink: :happy:



O tu- džekas. Supratau, ko man taip sunku buvo Tave nustatin?ti, nes tapa?ios esam ir ekstravert?s, kurios pa?ios sau esame didesn?s m?sl?s nei pasaulis aplink... :wink:



D?l Voveryt?s tipo, dar pasižvalgiau, k? ji naujo kitose temose prirašius, ir prad?jau ?tarti Štirlic?...  :neutral: Pasižvalgyk aprašyme, Voveryt, k?? :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Lap 2004, 16:55 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
Vovere, labai svarbu kame tu išsiblaškiusi? Jausmuose-daiktuose-tarpžmoginiuose ryšiuose-buity?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Lap 2004, 16:59 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 14 Lie 2005, 15:18
Pranešimai: 712
Skarlet,



dekui labai :wink: :smile:.

Del pyrago tai ka chia jau.. /net susikuklinau/ Tik shita - vat jei ishsiaishkinsi, kaip ten su tuo shokoladu gaunasi, tai ir man papasakok butinai.. Smalsu vistik.  :happy:



Voveriau,

buk Stirlicas. Ispudingai skamba..  :wink:  :happy:



/m2 - matei, matei ka gerbtini zhmones apie pyraga kalba?? O tu "kepimo milteliu neidejai, kepimo milteliu neidejai".. ;p  :happy:  :happy:/


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 358 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 24  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 258 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007