Socionikos forumas

Dabar yra 29 Kov 2024, 02:28

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 358 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 24  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Lap 2004, 19:43 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Reishkias, arba jus abidvi ne Dzhekes  :smile:, arba mes tiesiog visos ne gryni sociuoniniai tipai.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Lap 2004, 19:48 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
gera išvada, m2  :happy: :happy: :happy:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Lap 2004, 19:48 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Na, keliauju varshkes apkepo kept, ilisiu veliau paskaitinet, jeigu kas nors prie kompo prileis :))


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Lap 2004, 21:34 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
m2, rašei:

Skaichiau...Nu, kad nelabai panashu...



Neesu labai tvarkinga ir darbshti...Mano darbshtumas toks stichinis, priepuoliais. kalbedama su zhmogumi visada zhiuriu i akis 9kartais tuo zhmogu priverchiu nepatogiai jaustis :))



Panashumu su Drezerio tipu randu tik santykiu su zhmonemis aprashyme. Ir skolintis nemegstu. Bei skolinti - geriau atiduodu. Shiemos interesai nera svarbesni uzh asmeninius. Ishgirdus zhodi "buhalterija" prasideda alergija :) Man tai labai nuobodus uzhsiemimas atrodo.

Nesigediju nei savo, nei svetimo nuogo kuno.(sakychiau, atvirkshchiai :))




Ži?r?jimas ? akis gali b?ti susij?s su sensorika. intuityvaus žvilgsnis "išplauk?s", sensorinio- tiesesnis, labiau fokusuotas. Nesig?dijimas savo k?no... na, striptizo gal neitum šokti, ar eitum? ;))) Savo k?no g?dijasi labai drov?s arba kompleksuoti. O tai gal daugiau išugdoma aplinkos, šeimos?....



Dar, ne viskas visada atitinka tipo aprašyme. D?l tos buhalterijos. Na, analogiškai, Jeseninai, sako, tur?t? baisingai dom?tis menu:). Aš tuo nesidomiu, arba domiuosi tik šiek tiek, priešokiais. Dar rašo, kad tur??iau m?gti labai darb?, kur daug bendravimo, kadangi ekstravert?ju tarp žmoni?. Nu nemanau, kad aš ekstravert?ju, aš kartais pavargstu nuo žmoni? ir m?gstu tik mažas, poros žmoni? kompanijas. O man malonioje aplinkoje, kokiam šeimos pob?vyje, neretai virstu diuma...  :wink:



Tad, galb?t Tu tiesiog savo tip? esi pakankamai pakeitusi, išsiugdžiusi tokias savybes, kurias nori?...  :smile:

Supranti, j?s tiesiog... na, nerealiai papildot viena kit? su debesium, dievaži, kaip dvi pusel?s  :smile: Tod?l kažkaip norisi Tave "?kišti" ? Dreizerio lentyn?l?...  :smile:




_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Lap 2004, 22:08 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
...o gal Debesius yra Donas/Dzhekas, o ash Diuma/Dreizeris ? Todel mes taip ir tinkam? negi tikrai nera tarpiniu tipu?



Stripizo shokti...na, vienam zhiurovui, kodel gi ne :)))) nes shokti labai megstu.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Lap 2004, 22:53 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
m2, na taip b?ti tai negali, bet egzistuoja toks dalykas, kaip potipiai prie kiekvieno tipo. Ir pvz., dviej? skirting? to paties tipo potipi? žmon?s gali net labai nesutarti.

Apie tai yra info rusiškai, www.socionics.org

reikia eiti ? Opisanija, tada kair?je Priloženija, ir pasirenki Podtipy. Paži?r?k, gal labiau atitiks kažkas?

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Lap 2004, 01:13 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 158
Va skaitau m2 pasisakymus, ir isties yra panasiu pamastymu.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Lap 2004, 11:28 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
As gi sakiau, kad man Migla kazhkuo labai artima :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Lap 2004, 11:57 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Taiiip....paskaichiau Dreizerio moterishka aprashyma. Nu ka ash galiu pasakyt - nemazhai kas tinka. Pvz., nemegstu saldaus grazhbyliavimo ir liaupsiu (pati zhinau, kokia esu  :smile:) Esu bishki "zlapamiatna"  :smile: T.y., galiu atleisti, bet neuzhmirshti. Dar, megstu aishkintis santykius :) Ir turbut labiausiai tinkantis bruozhas - kaip zhmogumi besizhavechiau, visada matau ir jo silpnasias puses, t.y., nesu linkusi i akla meile. Nemegstu nieko prashyti sau. Bet del kitu - laisvai. Savo problemas sprendzhiu tik pati. Jei leidzhiu kam nors padeti, reishkia tuo zhmogumi laaabai pasitikiu. Skausmingai priimu nusivylimus.

Na, bet ir ish Diuma tipo man labai daug kas tinka...Tai taip ir nezhinau, kas ash :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Lap 2004, 12:16 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Kov 2005, 00:04
Pranešimai: 564
m2,



globa - vezishka savybe.... Ash pati globotoja, nors nepasiduodu. ta prasme jei atsipalaiduochiau tai galechiau visus globoti kai kuriais gyvenimo momentais. Va kitais momentai norisi apshaukti, kad susiimtu ir nelauktu nieko ish shalies. Tai globa lieka artimiesiems ir tiems - kam reikia... Nes gi reikia balansa duoti/imti palaikyti...



Tai gaunasi , kad ignoruoju kai skundziasi, jei jei reikia patempt mashina 3 val. nakties per puga - atvarau...



O shiaip kai kurie zmones nemegsta zvilgsnio. Ash tai megstu. Tai irgis kartais piktnaudziauju....


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Lap 2004, 12:42 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
:)) Patiko apie piktnaudzhiavima zhvilgsniu. Man tai kazhkaip kitaip neisheina - turiu matyti kaip zhmogus reaguoja, tai pasako daug daugiau nei zhodzhiai. Ir pachiai kartais net nereikia nieko sakyti - zhvilgsnis labai ishkalbingas :) Mama sakydavo, kad ir vaikystej, tyledama sugebedavau prieshgyniauti :) Chia tikriausiai vel avinas kaltas :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Lap 2004, 12:47 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Kov 2005, 00:04
Pranešimai: 564
m2,

aj tai "ka sako" yra viena, bet svarbiau "kaip sako": zvilgsnis, mimika, shiaip bendras zmogaus jautimasis, nervingumas, abejingumas etc. Juk dazniausiai jei istengi ziureti - matai ka ish tikruju galvoju. Tik va daznai tikiesi ishgirsti ka nori, tada bishki blogiau....

Bet shiaip kai kurie zmones, nemegsta kai jiems ziurima i akis. ne ish blogos valios - jie tokie yra. bet jei dar ir ash neizuresiu i zmogu kalbejima - nebus jokio kontakto ir supratimo.... Tada isipitriju....  o ka daryt?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Lap 2004, 16:31 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
Emduke, na prisipažink, kad esi visai dreizeriško tipo. Taip ant d?šios palengv?t?... :wink:

A, prisiminiau dar specifin? Dreizerio/Diumos kriterij?- abeji labiau m?gsta sve?ius pas save nei eiti patys, bet skiriasi tuo kaip jiems ruošiasi/nesiruošia. Ar Tu ?iustini kiekvien? kampel?, apgalvoji kr?v? patiekal?, puošiesi pati save, apgalvoji kuo juos užimsi?



Voveryt, kiek procent? aprašymo Tau tinka iš Napoleono? Užtekt? 70 proc.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Lap 2004, 17:05 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Scarlet :) Kiekvieno kampelio nechiustiju, bet maisto priruoshiu, jei tik laikas leidzhia. Pati pasipuoshiu, jeigu speju :) Bet perdaug apie svechius nesu linkusi shokineti - stalas padengtas, vaishinkites, primygtinai nesiulau (ir labai nemegstu, kai mane ikalbineja gerti ar valgyti). Kuo uzhimsiu negalvoju, nesu labai planuojanti. Manau, kad bus taip, kaip tures buti...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Lap 2004, 17:10 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Kov 2005, 00:04
Pranešimai: 564
Skarlet,

na paskaichiua dabar...

Tinka man Napaleonas gal ir visu 70 proc. Bet yra gan svarbus aspektai - esu labiau diplomatishka. nesu vakareliu siela - mieliau bendrauju arba kartais imu ir stebiu. nesu koncervatyvi. Nors labai tinka, kad neoprisirishu prie zmoniu, o megstu tai sulaukti ish ju.

Nzn ash sau Napaleonas, bet su Diuma atspalviu....



Ir namus ishblizginu ir viska ant satalo tempiu :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 358 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 24  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 121 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007