Socionikos forumas

Dabar yra 29 Kov 2024, 00:04

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 358 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 24  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Spa 2004, 16:34 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 1466
Voveryte, na testus reikia daryti, ne pagal nuotaik?, o kaip dažniausiai linkes daryti t.y. pagal savo b?d?, jei taip galima pavadinti :happy: ? Štirlic? tamsta, man visai nepanaši :wink: Hm.. kažkas tavyje ?domaus yra..

Linkes daryti prielaid?, kad esi etin? ir intuicin?. Kolkas atrodo panaši ? racionali? intravert?.. Bet ?ia tik pirmin? apžvalga. ?domu, k? mano kiti.



Tuo tarpu, užduosiu klausimuk?: Ar lengvai bendrauji su nepaž?stamais žmon?mis, ar tau sunku yra juos užkalbinti?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 29 Spa 2004, 12:04 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Kov 2005, 00:04
Pranešimai: 564
Skarlet, aciu, galimetumete padeti, nes nesusitvarkau :smile:  Tik galiu dinginet - adrbai... kai kam jau prasidejo kaledine suirute....



M2 - acius, kad nepravarete prisiplakeles  :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 29 Spa 2004, 12:07 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Kov 2005, 00:04
Pranešimai: 564
Vartotojas 2, na nesu labai pastovi. O su nepazistamais bendrauti tenka nuolat ir man tai lengva ir visai smagu (dazniausiai, zmoniu gi visokiu buna). Nors kai kurie veikia nervishkai nuo pirmos akimirkos, bet nieko nepadarysi. Zmones gydo, zmones susargdina.

V dabar nekalbu su kolega - narvuoja anas mane ... :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 29 Spa 2004, 13:32 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
Va, pati užsiminei apie savo koleg?. Kaip tu pykstiesi, k? tada darai, ko nedarai? Kiek Tau b?dingas pykimas tokiu b?du- nesikalb?jimu?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 29 Spa 2004, 13:52 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Etin? :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 29 Spa 2004, 14:01 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
Zmones gydo, zmones susargdina.



Laaaaaabai etiška...  :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 29 Spa 2004, 14:39 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Kov 2005, 00:04
Pranešimai: 564
Skarlet,

elgiuosi ivairiai. Su kolega nekalbu - ten labai subjektyvi situacija. Nepatinka anas man. Demesiu ishlepintas garzuoliukas. Naturaliai nepatinka ir kai pradeda ishsidirbinet -neshneku.

O shiaip elgiuosi ivairiai, priklausomai nup situacijos - gali but ir atsiribojimas, o jei nori ateity su zmogum bendrauti arba palaikyti zmogishkus santykius (ir jei matai - yra shansas shneketis) bandau pakalbet ir ishsiaishkint.  Bet priesh tai dazniausiai nekalbu kuri laika  :neutral:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 29 Spa 2004, 20:46 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
Voveryt, su etika viskas aišku. Kitas klausimukas: koks Tavo poži?ris ? maist?, kokie skanumo kriterijai? Ar m?gsti pati j? ruošt ar labiau vertini profesional? darb??


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 02 Lap 2004, 10:26 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Kov 2005, 00:04
Pranešimai: 564
Skarlet,

labas rytas:)

na nesu nei naminio, nei (pirktinio) maisto fane. Kazka perku, kazka gaminu. Gaminu ne nuolat, kartais, kai buna nuotaika. Receptu nesilaikau, prigalvoju vis ka nors...

O shiaip megstu ashtru maista, taip pat maista su gerai ishreikshtu skoniu - ne preska, pachoas ivairiausias virtuves. Gal labiausiai artimuju rytu, meksikieciu ir kinu, bet shiaip viska. Mesos nedaug valgau  - neskanu man - tik paukshtiena ir zuvis.

O shiaip man esme yra prieskoniai ir padazai. Ash geriau pavalgysiu nuo daugybes prieskoniu  skoni igijusi aguroti (jis pats gi beveik beskonis) su idomiu padazu, nei koki nyku mesgali su bulve...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 02 Lap 2004, 14:20 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
Dar atsakyk kokia situacija su r?b?, papuošal? išsirinkimu.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 02 Lap 2004, 15:32 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Kov 2005, 00:04
Pranešimai: 564
Papuoshalus megstu gan masyvius, originalius. Sidabras, akmenys, kartais - efektinga bizuterija . Megstu didelius medaljonai. Patinka senovinio tipo papuoshalai. Svarbus seimos papuoshalai. Nors geriau viena ar pora efektingu, tachiau ne per daug. na stengiuosi nepersistengt  :wink:



Drabuziai funkcionalus, bet moterishki. Ne mini, bet dailiai priglude. blogiausias drabuzis - klasikinis pilkas kostiumelis. Megstu kazka laisvesnio stiliaus, tachiau visada viskas turi dereti atba kontrastuoti. Spalvos: juoda, balta, visos ryshkesnes. Pstelines nelabai, ishskyrus smeline. Nors gal todel, kad man nelabai tinka pastelines. Labai megstu juoda su ryshkesniais akcentais.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 04 Lap 2004, 18:46 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
O kaip išsirenki r?bus ir papuošalus? Ar reikia dar kažkieno pritarimo? Kiek Tau svarbus gamintojo vardas?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 05 Lap 2004, 12:15 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Kov 2005, 00:04
Pranešimai: 564
shita.... renkuosi pati. Na daznai apsipirkineju ne viena, bet todel, kad butu daugiau nuomomiu (juk kartais kazko nepastebi) ar kad paziuretu - "ar nugaroj nesutraukia" ir pan... O shiai susigalvoju ir renkuosi pati. Gamintojas nesvarbu, svarbu originalumas ir kiek tai patinka ir artima man. Man dzin ish esmes ar tai Boss ar tai Kalvariju turgus....


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 05 Lap 2004, 13:04 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 14 Lie 2005, 15:18
Pranešimai: 712
..ash galiu eilutej pastoveti?.. Na, kai Voverai nustatysit, kad ir man padetumet?.. :)

Bo pagal ta testa kur 70+ klausimai, gaunasi tai, kas shiaip pagal aprashyma nelabai man tinka.. Ir ne tik mano vienos nuomone :).

Arba gal koki kita testa pasiulyt galima? Nes ir shiaip - i kai kuriuos klausimus nebuvo man tinkamo atsakymo. Net ne i "kai kuriuos" - i koki 1/3.. :)



Ish anksto achiu ir m2, ir Voverai, kad i eilute priimsit. :)



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 05 Lap 2004, 13:10 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Vatataigis, nebutume dvunykes  :smile: Man to testo irgi dedele dalis atsakymu netiko. O pas mumis visada prasho, tamistos numeriukas trechias :D


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 358 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 24  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 110 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007