Socionikos forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 21:15

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 358 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Lap 2004, 12:10 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Kov 2005, 00:04
Pranešimai: 564
Debesius, va norejau klaust ka pachiai pripazino.... o tamsta irgis nepasiduodi :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Lap 2004, 12:17 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 14 Lie 2005, 15:18
Pranešimai: 712
Vover, man tai pripazhino Dzheka, su kuo shiaip visai sutikau - geras tipas, tai ko prieshintis?  :wink: Tik kazhkaip "kabina", kad ten per mazhai apie santykius, o man jie labai labai svarbus.. Ir apie laiko planavima bei darba gal nepilnai tinka - na, ne viskas, ta prasme.. O labiausiai neramu buvo del turinchio buti konfliktinio santykio su m2.

Bet sutikdama, kad 100% tipo nebuna, nurimau ir sutikau, kad ash Dzhekas. Ir dabar sutiksiu, jei profesionalai tai pasakys. Bet pachiai man labai labai artimas Hamletas pasirode... Tai pagalvojau dar pasitikslinti vistik.  :wink: :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Lap 2004, 12:24 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
Gali b?ti ir taip, tuomet Tu labai logiškas Hamletas b?tum, bet visai ?manoma. Dar pasiskaitin?k, jei turi laiko, rusiškuose hamleto aprašymuose, t? ?vairi? autori?. Ha, tada nebereik?t? prašin?ti Emduk?s b?ti Dreizeriu...  :wink: :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Lap 2004, 12:26 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
debesius raš?:


Bet pachiai man labai labai artimas Hamletas pasirode...





Kiek procentukais b?t? atitikimo? Bet iš to bendro aprašymo, o ne iš keli? potipio eilu?i??


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Lap 2004, 12:57 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Kov 2005, 00:04
Pranešimai: 564
Debesius,

aha.... Man apie ne visada dideli planinguma irgis parashyta. O ash noriu manyti, kad esu labai planinga.

Nors realiai pagalvojus ash plano laikausi, bet ne iki nuprotejimo. T.y. mes su planu tariames jei ka....

Chia daznai buna tas dalykas - kad mes ir aplinkiniai siek tie skirtingai save matom....


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Lap 2004, 14:25 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Debesiau, nugis apsispresk greichiau, o tai ash vis dar nezhinau ar chia ash prie grazhiu, ar prie protingu... :smile: (t.y.ar prie Diuma ar prie Dreizeriu...)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Lap 2004, 15:01 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Lietuviškas Hamleto aprašymas yra labai siauras, tikrai patar?iau skaityti rusišk?. pagal lietuvišk? gal??iau kokius tris paž?stamus kaip minimum, jei ne daugiau, tam tipui priskirti.

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Lap 2004, 15:25 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 14 Lie 2005, 15:18
Pranešimai: 712
Bandau skaityti rusishkai, bet tik mazha problema (neishsidirbineju) - man tikrai gana sunku rusishkai skaityti.. :confused: Tai gali truputi uzhtrukti.  :wink:



O ish lietuvishko chia pateikto tai atitinka beveik viskas, tik tvarka apranga kiek sutirshtinta. Tachiau vistik labiau "mane" aprashantys teiginiai nei butu Dzheko atveju. Sumoj, sakychiau, kokie 85%-90% manes...



Del logikos. Ash tiksliai nepamenu, bet berods Vartotojas 2 kalbejo kazhka pie tai, kad logika remtis ir jos visur ieshkoti budinga nebutinai logikui, bet jo siekianchiam tipui.. ar kazhkaip panashiai..arba ash chia visai nusishnekejau..  :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Lap 2004, 17:24 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 1466
Taip, etikas su ugdomaja logikos funkcija. Pas Hamlet? etika yra, kaip tik ugdomoji, praktin?s naudos logika :wink:



Šiaip iš pirmo žvilgsnio debesius nepanaši ? Hamlet?, na bet tamstos nelabai paž?stu, tad reikt? analizuoti giliau :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 02 Gru 2004, 11:34 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
debesius raš?:


Bet sutikdama, kad 100% tipo nebuna, nurimau ir sutikau, kad ash Dzhekas. Ir dabar sutiksiu, jei profesionalai tai pasakys.




Debesiau, svarbu atrasti ties?,t.y. teising? tip?, o ne patvirtinti koki? tai nuomon?. Juk tie "profesionalai"- irgi žmon?s, galintys klysti...  :wink:  :smile:

Jei toks artimas atrodo Hamletas, gal taip ir yra, ir su laiku tas tikrai išaišk?s...  :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Sau 2005, 23:29 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
debesius raš?:
man tai pripazhino Dzheka [...] O labiausiai neramu buvo del turinchio buti konfliktinio santykio su m2.




Šiandien pasi?liau padaryti Kersi test? savo draugei, su kuria labai gerai sutariu. Galvojau, rasim, kad ji Žukovas. Pasirodo, Štirlicas. Ir atitiko jai aprašymas, savas tipas pasirod?. O dar ? tipo atstovams priskiriam? Demi Mur ji tiek panaši, kad gal?t? eiti ? antrininki? konkursus... žodžiu, patik?jom, kad ji Štirlicas  :smile:



Kod?l dabar apie tai rašau? O gi konfliktinis santykis man su Štirlicu. Bet bendrauju tai taip, kaip judvi, debesiau ir m2  :smile: Galb?t tai reiškia t?, jog su konfliktiniu tipu neb?tinai ne?manomi graž?s, geri ir džiuginantys tarpusavio santykiai. Va  :smile:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 14 Sau 2005, 12:53 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Solanža:



Achius, nuraminai  :smile: Reishkia vysks su Debesiuka pas mumis normaliai  :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 07 Vas 2005, 19:17 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Na kagi...Pakankamai gerai mane pazhistantis zhmogus, paskaites Diuma ir Drezero aprashymus, nusprende, kad viduje ash Dreizere, mokanti elgtis Diuma'ishkai.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 08 Vas 2005, 14:48 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
m2: va va... taip ir sak? mano uosl?... o gal konkre?iau gali- k? tokio moki daryti diumiškai?  :wink: :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 08 Vas 2005, 14:57 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Skarlet:



Sake, kad mano eisena plaukianti, Diumaishka ir moku labai nekaltai zhiureti  :smile:, megstu vaishinti, nemegstu perisdirbti darbe, nors, jei labai reikia, galiu. Man labai svarbu namai, sheima...Shiaip pakomentavo taip: Dreizere, atrodanti ishorishkai kaip Diuma  :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 358 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 107 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007