Socionikos forumas

Dabar yra 19 Kov 2024, 10:53

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 11 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Solveiga
StandartinėParašytas: 07 Geg 2011, 18:16 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 22 Spa 2010, 23:06
Pranešimai: 153
1. Sakykite, ką jumyse labiausiai vertina draugai? Kokias savybes jie išskiria?

Kaip manote, ar jie teisūs?


Protą, pagalbą, mokėjimą išklaustyt, draugiškumą

Manau taip.

2. Kokias savybes Jūs ypatingai vertinat žmonėse? Su kokiais žmonėmis draugaujate? Kodėl?

Protą, gebėjimą paaiškinti viską paprastai, užuojautą, mokėjimą padėti. Neees nežinau, kvailas klausimas kodėl.

3. Kaip susidarote nuomonę apie žmogų su juo susipažinę? Į ką kreipiate dėmesį?

Apžvelgiu akis, žvilgsnį, stovėseną. Klausau ką kalba. Tai svarbiausia.

4. Kaip reaguojate, kai kas nors vėluoja? Kaip kovojate su savo vėlavimais? Kiek turi užtrukti žmogus, kad Jūs jį laikytumėte pavėlavusiu?

Nepykstu, nes ir pati vėluoju. Kovoju sunkiai, kartais anksčiau atsikeliu ar ruoštis pradedu, bet beveik nepavysta nevėluot. ~15min

5. Kas Jums yra jaukumas, komfortas, patogumas? Tai skirtingos sąvokos ar tapačios?
Ką darote, kai norite jaukumo? O kai norisi komforto?


Skirtingos. Jaukumas, tai kuomet viskas tau miela arba primena kažką ir norisi ten būt. Komfortas ir patogumas tas pats. Tai tiesiog poreikių patenkinimas. Kai noriu jaukumo jį susikuriu, bet dažnai jis ateina su sentimentais. Kai noriu komforto susirandu patogią vietą ir tiek.

6. Ar Jūs visada žinote, kokie drabužiai Jums tinka? Kodėl?
Kaip priimate sprendimą, pirkti ar ne kokį nors drabužį?


Dažniausiai taip. Nes daug matuojuosi, bet ko neperku. Pagal kainą ir tai ar jis man tinka ar ne ir koks patogumas jo. Vertinu patogumą.

7. Ar Jums svarbu, kad Jūsų išorę pagirtų, ar tai nėra būtina?
O jeigu Jus kritikuoja?


Malonu kai pagiria, bet nėra pirmo būtinumo dalykas. Jau geriau girtų protą. Nemėgstu kai kritikuoja, nes tai mažiausiai ne kažkieno reikalas.

8. Ar Jums būdinga patarti kitiems, kokie drabužiai jiems tiktų nešioti? Kodėl?
O kaip Jūs reaguojate į panašius patarimus savo adresu? Kodėl?


Jeigu kažkas to prašo - taip. Malonu padėti. Kartais erzina. Pati žinau kas man tinka, o kas ne.

9. Ar atkreipiate dėmesį į tai, kaip rengiasi Jūsų kolegos?
Ar iš karto pastebite žmogaus atsinaujinimus?


Atkreipiu. Pastebiu iš karto (dažniausiai).

10. Aprašykite savo mylimus kvepalus. Kaip jie kvepia? Kodėl Jūs išsirinkote būtent juos?

Nežinau kuo jie kvepia. Nesidomiu. Tiesiog man patinka jų kvapas.

11. Įsivaizduokit, kad sugedo Jūsų kompiuteris/televizorius/skalbimo mašina, ką darysite? Kaip apskritai reaguojate į situaciją, kai staiga kažkas sugenda pačiu nepalankiausiu momentu?

Bandysiu meistraut pati. Susinervinu, kai sugenda, bet ką jau padarysi.

12. Tarkim, vadovybė Jums pavedė atlikti kokį nors darbą, kokio nors bendro projekto dalį, o Jūs to neatlikote (arba nesusitvarkėt su darbu, arba pamiršot...). Ką jaučiate tokioje situacijoje? Kiek ji Jums būdinga?

Man bus labai labai didelė gėda. Kartais pasitaiko.

13. Ką Jūs darote, kai likus savaitei iki algos mokėjimo pas Jus pasibaigia pinigai? Ar Jums taip nutinka?

Nenutinka, kažkaip susitvarkau savo reikalus, kad nelikčiau be cento neplanuodama to. Laimės vaikis.

14. Kas yra darbas? Kam iš viso reikalingas darbas? Kokie yra kriterijai, pagal kuriuos galite nustatyti, susitvarkote Jūs su darbu ar ne?

Omg klausimas. Nežinau kas yra darbas ir man neįdomu. Tai man tik šaltinis pragyvenimui ir laisvės varžymas.

15. Koks yra kokybės ir kiekio tarpusavio ryšys?
Kaip nustatote perkamo daikto kokybę, ar jūs į ją kreipiate dėmesį?


Joks. Kokybė nepriklauso nuo kokybės ir atvirkščiai. Kai išbandau tai ir nustatau. reklamos įtakų nedaro, jei to klausia. (Šiaip nervina tokie klausimai)

16. Kaip Jūs įsivaizduojate įdomų darbą? Aprašykite smulkiau.

Kur galėčiau keliaut galbūt arba padėt žmonėm, bendraut, išklausyt. Išmokt.

17. Kiek laiko Jums prireikia, kad įsilietumėte į naują kolektyvą? Ką darysite, kad tai įvyktų?
Kaip suprasite, kad kolektyvas Jus jau priėmė?


Nieko nedarysiu, man nesvarbu kiti, dirbsiu savo darbą gerai ir tiek. Suprasiu jei sveikinsis.

18. Ar Jūs dažnai ginčijatės? Kodėl?
Ginčas ir diskusija- tai vienas ir tas pats?
Ar galite pripažinti, kad buvote neteisi(-us)? Ar tai Jums lengva?


Dažnai, nors nemėgstu. Bet nervina kitų žmonių bukumas ir negaliu nulaikyt liežuvio už dantų. Ne, ne vienas ir tas pats. Sunku pripažinti, kad neteisi esu, bet galiu.

19. Ar Jums būdinga pirmam po kivirčo eiti taikytis? Kodėl?
Ar galėtumėt susipykti savo iniciatyva? Kodėl?


Nebūdinga. Tik labai labai išskirtinais atvejais. Ir tada, kai pati esu kalta dėl ginčo. Nes nemanau, kad verta. Galėčiau nebent jei tai pažeistų mano įsitikinimus.

20. Artimas žmogus kažkodėl nepatenkintas, vaikšto susiraukęs, nesikalba. Kaip reaguojate į panašią situaciją? Ką darote?

Aišku, kad neignoruosiu. Bandysiu viską išsiaiškinti. Gal kuo padėt galėsiu, o gal aš pati kalta dė tokio elgesio.

21. Ar galite nustatyti, kokia žmogaus nuotaika? Kaip Jūs ją matote?

Aiškiai galiu. Iš mimikų, balso, to, ką kalba.

22. Ar galite pakeisti žmogaus nuotaiką? Kaip tą darote?

Galiu. Savais būdais. Nustatau tai, ko žmogui reikia ir taip padedu jam suteikdama. Kartais pokštą iškrečiu ar kažką tokio. Galiu daug ko imtis,k ad pakelt nuotaiką žmogui.

23. Kas Jums svarbiau: mylėti, ar būti mylimam? Kodėl? Kaip Jūs jaučiatės situacijoje, kai meilė be atsako? Kaip elgiatės?

Žiauru yra meilė be atsako. Svarbu ir mylėti ir būti mylimam, nes jei bus, kad vienas myli, tai juk kitas kentės.

24. Kaip Jūs matote, jaučiate, suprantate, kad žmogui Jūs patinkate ar ne? Ar dažnai suklystate tai vertindami?
Jeigu Jums kažkas sako, kad Jūs jam patinkate, kaip į tai reaguojate?


Retai kada suklystu. Tiesiog pajaučiu. Tai nesunku. Nepatinka kai sako.

25. Kas yra dvasingas, harmoningas žmogus? Kas yra neharmoningas arba nedvasingas žmogus?
Ar Jūs harmoninga(s)?


Negaliu paaiškint. Galiu pasakyt tik tiek, kad harmoningas žmogus yra mėgstantis ramybę ir ją puoselėjantis. Aš nesu harmoninga, bet to siekiu.

26. Kaip praleidote paskutines atostogas (pažymėjot gimtadienį, sutikot Naujus metus- pasirinktinai).

Nieko ypatingo. Gimtadienio nešvenčiau naujų irgi.

__________________________________________________________________________________________________________________

Testai rodo Jesenino tipą. Aš irgi taip manau. Bet vėliau pasakė, kad abejoja dėl intuicijos. Jeigu sensorikė, tai Diuma, tikrai nemanau jog Dreizerė. Gama kvadros aprašymai jai visiškai netiko. Alfa irgi ne itin. Beta labiausiai.
Ką jūs manote?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Solveiga
StandartinėParašytas: 07 Geg 2011, 18:37 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 25 Bir 2010, 00:06
Pranešimai: 545
Miestas: Kaunas
Pradzioje skaitant krito i akis intraversija ir etika. Labai panasi i sensorike. As sakyciau, Dreizere. Jeseninai buna svelnesni, ne tokie kategoriski, skaitant ju rasomus tekstus ar atsakymus jauciasi kurybines etikos darbas.. Cia jauciasi daugiau valios sensorika...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Solveiga
StandartinėParašytas: 07 Geg 2011, 18:45 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 22 Spa 2010, 23:06
Pranešimai: 153
Dažnai reiškia emocijas, nuotaika keičiasi greitai. Bendraujant su Dreizeriu iš kart galiu numatyt konflikto grėsmę. Jie savaime badosi ir provokuoja. Apie ją taip nepasakyčiau, bent jau virtualiai. Interesai ir požiūris sutampa. Humanitarinio klubo man atrodo.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Solveiga
StandartinėParašytas: 07 Geg 2011, 18:54 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 25 Bir 2010, 00:06
Pranešimai: 545
Miestas: Kaunas
Na, as nezinau, man siu klausimu nepakanka, tuomet butu speliojimas...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Solveiga
StandartinėParašytas: 08 Geg 2011, 00:48 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Man paprasčiausiai trūksta informacijos. Labai trumpomis frazėmis atsakinėta. Reikėtų, kad klausimas būtų tarsi kvietimas išsikalbėti, pareikšti SAVO NUOMONĘ, motyvaciją, argumentuotai (pageidautina).
Gal būtų geriau, jeigu Solveiga galėtų pati prisiregistruot.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Solveiga
StandartinėParašytas: 11 Geg 2011, 10:10 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 26 Spa 2010, 16:27
Pranešimai: 75
Miestas: Marozlandas
Kažin ar Dreizeris taip atsakytų apie darbą ir daiktus. Nematau čia kategoriškumo, užsispyrimas labiau. Tai visai kas kita :wink: Bet tikrai trūksta info, papildykit :neutral:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Solveiga
StandartinėParašytas: 11 Geg 2011, 16:52 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 22 Spa 2010, 23:06
Pranešimai: 153
Kalafijoras rašė:
1. Sakykite, ką jumyse labiausiai vertina draugai? Kokias savybes jie išskiria?

Kaip manote, ar jie teisūs?


Protą, pagalbą, mokėjimą išklaustyt, draugiškumą

Manau taip.

2. Kokias savybes Jūs ypatingai vertinat žmonėse? Su kokiais žmonėmis draugaujate? Kodėl?

Protą, gebėjimą paaiškinti viską paprastai, užuojautą, mokėjimą padėti. Neees nežinau, kvailas klausimas kodėl.
EDIT: Galiu papildyti atsakydama į klausimą kodėl. Kodėl man reikia žmonių, mokančių užjausti ir padėti? Nes pati labai sunkiai susitvarkau su savo problemomis. Ir man norisi, kad man kas nors padėtų, patartų. Labai vertinu argumentuotą kitų žmonių kalbėseną, o ne „baik, viskas bus gerai“ ir panašiai. Dar vertinu originalumą. Galiu bendrauti su visais žmonėmis, nes mėgstu prisitaikyti jei reikia. Tiesiog atsirenku kieno kalbas dėtis į galvą ar mokytis iš jų, o kieno ne. Kaip atsirenku? Pagal tai, kas mano galva yra geriau ir tikrai ne pagal kažkokias visuomenės normas. Vertinu prasmingus pokalbius. Dar vertinu žmonių bruožą susitaikyti su esama padėtimi ir neapsunkinti savęs dar labiau. Ko gero dėl to, kad pati visad darau atvirkščiai ir kankinu taip save.

3. Kaip susidarote nuomonę apie žmogų su juo susipažinę? Į ką kreipiate dėmesį?

Apžvelgiu akis, žvilgsnį, stovėseną. Klausau ką kalba. Tai svarbiausia.
EDIT:Mintyse nustatinėju žmogaus protinius gabumus, išprusimą, savybes tyrinėju ir iškart galvoju „šita mane erzina, šito nepakęsčiau“ ir pan. Tada darau nuomonę verta man su juo bendrauti ar ne, nes nemėgstu pilkų ir vienodų asmenybių kalbančių tą patį per tą patį. Geriau jau atsiribosiu nuo tokio žmogaus nei bendrausiu jei dar tam yra galimybių. Vėliau man būna sunku atstumti žmogų ar nustoti su juo bendrauti ypač jei žinau, kad su juo dar ne kartą teks kur nors susidurti.

4. Kaip reaguojate, kai kas nors vėluoja? Kaip kovojate su savo vėlavimais? Kiek turi užtrukti žmogus, kad Jūs jį laikytumėte pavėlavusiu?

Nepykstu, nes ir pati vėluoju. Kovoju sunkiai, kartais anksčiau atsikeliu ar ruoštis pradedu, bet beveik nepavysta nevėluot. ~15min

5. Kas Jums yra jaukumas, komfortas, patogumas? Tai skirtingos sąvokos ar tapačios?
Ką darote, kai norite jaukumo? O kai norisi komforto?


Skirtingos. Jaukumas, tai kuomet viskas tau miela arba primena kažką ir norisi ten būt. Komfortas ir patogumas tas pats. Tai tiesiog poreikių patenkinimas. Kai noriu jaukumo jį susikuriu, bet dažnai jis ateina su sentimentais. Kai noriu komforto susirandu patogią vietą ir tiek.

6. Ar Jūs visada žinote, kokie drabužiai Jums tinka? Kodėl?
Kaip priimate sprendimą, pirkti ar ne kokį nors drabužį?


Dažniausiai taip. Nes daug matuojuosi, bet ko neperku. Pagal kainą ir tai ar jis man tinka ar ne ir koks patogumas jo. Vertinu patogumą.

7. Ar Jums svarbu, kad Jūsų išorę pagirtų, ar tai nėra būtina?
O jeigu Jus kritikuoja?


Malonu kai pagiria, bet nėra pirmo būtinumo dalykas. Jau geriau girtų protą. Nemėgstu kai kritikuoja, nes tai mažiausiai ne kažkieno reikalas.

8. Ar Jums būdinga patarti kitiems, kokie drabužiai jiems tiktų nešioti? Kodėl?
O kaip Jūs reaguojate į panašius patarimus savo adresu? Kodėl?


Jeigu kažkas to prašo - taip. Malonu padėti. Kartais erzina. Pati žinau kas man tinka, o kas ne.

9. Ar atkreipiate dėmesį į tai, kaip rengiasi Jūsų kolegos?
Ar iš karto pastebite žmogaus atsinaujinimus?


Atkreipiu. Pastebiu iš karto (dažniausiai).

10. Aprašykite savo mylimus kvepalus. Kaip jie kvepia? Kodėl Jūs išsirinkote būtent juos?

Nežinau kuo jie kvepia. Nesidomiu. Tiesiog man patinka jų kvapas.
EDIT: dažniausiai nepastebiu tokių/daugelio dalykų iš ko jie susideda, nes tiesiog netyrinėju jų. Neturiu tokios savybės. Na kartais pasitaiko, kad kas patraukia akį ir susidomiu kaip jis pagamintas, bet retai. Nors dažniau man būna įdomu, kaip koks daiktas veikia. Ne kad kažką pati paskui gaminčiau, o dėl pačios idėjos. Mėgstu daaaug žinoti apie daug dalykų ir kaupti informaciją.

11. Įsivaizduokit, kad sugedo Jūsų kompiuteris/televizorius/skalbimo mašina, ką darysite? Kaip apskritai reaguojate į situaciją, kai staiga kažkas sugenda pačiu nepalankiausiu momentu?

Bandysiu meistraut pati. Susinervinu, kai sugenda, bet ką jau padarysi.
EDIT:iš tiesų, tai labai susinervinu kai daug bėdų nutinka vienu metų, pačiu netinkamiausiu..

12. Tarkim, vadovybė Jums pavedė atlikti kokį nors darbą, kokio nors bendro projekto dalį, o Jūs to neatlikote (arba nesusitvarkėt su darbu, arba pamiršot...). Ką jaučiate tokioje situacijoje? Kiek ji Jums būdinga?

Man bus labai labai didelė gėda. Kartais pasitaiko.
EDIT: nors bus labai didelė gėda, bet negarantuoju, kad vėl taip vėl neatsitiks.


13. Ką Jūs darote, kai likus savaitei iki algos mokėjimo pas Jus pasibaigia pinigai? Ar Jums taip nutinka?

Nenutinka, kažkaip susitvarkau savo reikalus, kad nelikčiau be cento neplanuodama to. Laimės vaikis.

14. Kas yra darbas? Kam iš viso reikalingas darbas? Kokie yra kriterijai, pagal kuriuos galite nustatyti, susitvarkote Jūs su darbu ar ne?

Omg klausimas. Nežinau kas yra darbas ir man neįdomu. Tai man tik šaltinis pragyvenimui ir laisvės varžymas.
EDIT:mane šis klausimas sunervino, nes manau, kad yra beprasmiška postringauti kas yra darbas, nes tai viso labo sąvoka ir tiek. Aš mėgstu samprotauti daug gilesniais klausimais arba aktualesniais žmogaus asmenybei..

15. Koks yra kokybės ir kiekio tarpusavio ryšys?
Kaip nustatote perkamo daikto kokybę, ar jūs į ją kreipiate dėmesį?


Joks. Kokybė nepriklauso nuo kokybės ir atvirkščiai. Kai išbandau tai ir nustatau. reklamos įtakų nedaro, jei to klausia. (Šiaip nervina tokie klausimai)
EDIT: šitas klausimas sunervino dėl to, kad apie tą kokybę ir kiekybę jau tiek prikalbėta, kad net bloga ir vargu ar liko dar kas nors nepasakyta iki šiol.

16. Kaip Jūs įsivaizduojate įdomų darbą? Aprašykite smulkiau.

Kur galėčiau keliaut galbūt arba padėt žmonėm, bendraut, išklausyt. Išmokt.

17. Kiek laiko Jums prireikia, kad įsilietumėte į naują kolektyvą? Ką darysite, kad tai įvyktų?
Kaip suprasite, kad kolektyvas Jus jau priėmė?


Nieko nedarysiu, man nesvarbu kiti, dirbsiu savo darbą gerai ir tiek. Suprasiu jei sveikinsis.
EDIT: iš tiesų žmonės atsirenka ar jiems su manimi bendrauti ar ne. O dažniausiai bendrauti jie nori. Nes aš nieko neatstumiu, nekritikuoju (nes man sudėtinga tai daryti).

18. Ar Jūs dažnai ginčijatės? Kodėl?
Ginčas ir diskusija- tai vienas ir tas pats?
Ar galite pripažinti, kad buvote neteisi(-us)? Ar tai Jums lengva?


Dažnai, nors nemėgstu. Bet nervina kitų žmonių bukumas ir negaliu nulaikyt liežuvio už dantų. Ne, ne vienas ir tas pats. Sunku pripažinti, kad neteisi esu, bet galiu.

19. Ar Jums būdinga pirmam po kivirčo eiti taikytis? Kodėl?
Ar galėtumėt susipykti savo iniciatyva? Kodėl?


Nebūdinga. Tik labai labai išskirtinais atvejais. Ir tada, kai pati esu kalta dėl ginčo. Nes nemanau, kad verta. Galėčiau nebent jei tai pažeistų mano įsitikinimus.

20. Artimas žmogus kažkodėl nepatenkintas, vaikšto susiraukęs, nesikalba. Kaip reaguojate į panašią situaciją? Ką darote?

Aišku, kad neignoruosiu. Bandysiu viską išsiaiškinti. Gal kuo padėt galėsiu, o gal aš pati kalta dė tokio elgesio.
EDIT: pastaruoju metu visiškai nesikremtu, kad kažkas su manim nebendrauja, nes man to bendravimo reikia minimumo.

21. Ar galite nustatyti, kokia žmogaus nuotaika? Kaip Jūs ją matote?

Aiškiai galiu. Iš mimikų, balso, to, ką kalba.
EDIT:beje, tai yra vienas iš labiausiai mano ištobulintų bruožų. Gerai jaučiu nuotaikas ir dėl to dažnai bandau padėti žmogui. Ir iš tiesų neapsirinku, kad jam iš tiesų reikia pagalbos (tai gali būti visokia kokia pagalba, nuo išklausymo iki patarimo).

22. Ar galite pakeisti žmogaus nuotaiką? Kaip tą darote?

Galiu. Savais būdais. Nustatau tai, ko žmogui reikia ir taip padedu jam suteikdama. Kartais pokštą iškrečiu ar kažką tokio. Galiu daug ko imtis,k ad pakelt nuotaiką žmogui.
EDIT: dažnai žmogaus nuotaika pasikeičia kai išaiškini jo problemos esmę ir patari jam arba pasakai savo nuomonę, pasiūlai būdų kaip ją spręsti.

23. Kas Jums svarbiau: mylėti, ar būti mylimam? Kodėl? Kaip Jūs jaučiatės situacijoje, kai meilė be atsako? Kaip elgiatės?

Žiauru yra meilė be atsako. Svarbu ir mylėti ir būti mylimam, nes jei bus, kad vienas myli, tai juk kitas kentės.

24. Kaip Jūs matote, jaučiate, suprantate, kad žmogui Jūs patinkate ar ne? Ar dažnai suklystate tai vertindami?
Jeigu Jums kažkas sako, kad Jūs jam patinkate, kaip į tai reaguojate?


Retai kada suklystu. Tiesiog pajaučiu. Tai nesunku. Nepatinka kai sako.
EDIT: iš tikrųjų nebuvo nei karto, kad suklysčiau. Turiu nuojautą ant to ir šiaip pastebiu kaip tas žmogus bendrauja su kitais žmonėm ir kaip su manim, tai padeda suvokt.

25. Kas yra dvasingas, harmoningas žmogus? Kas yra neharmoningas arba nedvasingas žmogus?
Ar Jūs harmoninga(s)?


Negaliu paaiškint. Galiu pasakyt tik tiek, kad harmoningas žmogus yra mėgstantis ramybę ir ją puoselėjantis. Aš nesu harmoninga, bet to siekiu.

26. Kaip praleidote paskutines atostogas (pažymėjot gimtadienį, sutikot Naujus metus- pasirinktinai).

Nieko ypatingo. Gimtadienio nešvenčiau naujų irgi.

__________________________________________________________________________________________________________________

Testai rodo Jesenino tipą. Aš irgi taip manau. Bet vėliau pasakė, kad abejoja dėl intuicijos. Jeigu sensorikė, tai Diuma, tikrai nemanau jog Dreizerė. Gama kvadros aprašymai jai visiškai netiko. Alfa irgi ne itin. Beta labiausiai.
Ką jūs manote?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Solveiga
StandartinėParašytas: 11 Geg 2011, 18:36 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Na, gal ir intuityvi etikė... (aišku, spėlioti vis vien sunku). Aš neatmesčiau Jesenino versijos.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Solveiga
StandartinėParašytas: 16 Geg 2011, 23:58 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 25 Bir 2010, 00:06
Pranešimai: 545
Miestas: Kaunas
Pritariu, kad Jeseninas - pilku zmoniu vengimas (panasu i ribojanciaja galimybiu intuicija),
Nemegsta, kada ramina "viskas gerai", o nori analizes (trumpai drutai) - panasu i aktyvacine logika ir sugestyvine valios sensorika..


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Solveiga
StandartinėParašytas: 17 Geg 2011, 12:00 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Martynas0708 rašė:
Pradzioje skaitant krito i akis intraversija ir etika. Labai panasi i sensorike. As sakyciau, Dreizere. Jeseninai buna svelnesni, ne tokie kategoriski, skaitant ju rasomus tekstus ar atsakymus jauciasi kurybines etikos darbas.. Cia jauciasi daugiau valios sensorika...


Taip, tuo atveju, jei Jeseninas noriai rašo.
Šiame tekste toks jausmas, kad Solveiga tarsi piktokai atsakinėja, be įkvėpimo, gal tiesiog netikėdama, kad bus iš to kokia prasmė. Maždaug- ok, padarysiu aš tą testą, kad jau prašot.
Tai, ką pasakiau, neatmeta jesenino versijos. tiesiog sakau, kad gal buvo išankstinės nuostatos, įkvėpimo/prasmės jautimo pildyt testą stoka. Paprastai tokiais atvejais jeseninas gali būti ganėtinai kategoriškas, sausas, kalbėti kapotais sakiniais. :strange:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Solveiga
StandartinėParašytas: 20 Geg 2011, 20:51 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 26 Bal 2008, 19:43
Pranešimai: 238
Miestas: klaipeda
Kalafijoras rašė:

3. Kaip susidarote nuomonę apie žmogų su juo susipažinę? Į ką kreipiate dėmesį?

Apžvelgiu akis, žvilgsnį, stovėseną. Klausau ką kalba. Tai svarbiausia.
EDIT:Mintyse nustatinėju žmogaus protinius gabumus, išprusimą, savybes tyrinėju ir iškart galvoju „šita mane erzina, šito nepakęsčiau“ ir pan. Tada darau nuomonę verta man su juo bendrauti ar ne, nes nemėgstu pilkų ir vienodų asmenybių kalbančių tą patį per tą patį. Geriau jau atsiribosiu nuo tokio žmogaus nei bendrausiu jei dar tam yra galimybių. Vėliau man būna sunku atstumti žmogų ar nustoti su juo bendrauti ypač jei žinau, kad su juo dar ne kartą teks kur nors susidurti.


Šitas atsakymas labai neša į bazine :wethics: ,na bent niekam su :bethics: toks vertinimas tikrai nebūdingas.Ir dar dėl to kad per visus atsakymus ieškant nors kokiu intuicijos apraiškų ir nieko nerandant,gal nebent truputį čia:
Kalafijoras rašė:
EDIT: Galiu papildyti atsakydama į klausimą kodėl. Kodėl man reikia žmonių, mokančių užjausti ir padėti? Nes pati labai sunkiai susitvarkau su savo problemomis.Ir man norisi, kad man kas nors padėtų, patartų


susidarė įspudis kad atsakinėja dreizerė :roll: Žinoma panašiai gali parašyti ir jeseninas bet tai būtų visai apie ką kitką...ir atrodytų kitaip...

_________________
:bethics: :wintuition: :blogic: :wsensoric: :wlogic: :bsensoric: :wethics: :bintuition:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 11 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 9 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007