Socionikos forumas

Dabar yra 19 Kov 2024, 06:18

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 19 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Almantas
StandartinėParašytas: 06 Vas 2011, 00:17 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 22 Spa 2010, 23:06
Pranešimai: 153
Kadangi registracija užblokuota, nukopijuoju vieno žmogaus atsakymus.

1.Prisimink kokį nors tau įdomų žmogų ir išvardink 5-6 jo savybes, dėl kurių jis tau įdomus.

Kokias savybes turintis žmogus tau atrodo neįdomus?

Ar laikai save įdomiu žmogumi? Kodėl?


Įdomus, kuris turi tolimą tikslą ir atkakliai jo siekia, pasidalindamas mintimis.
Eruditas mokslo, verslo, bendrų idėjų.
Humoro jausmas, kuris įtinka man.
Gerbiantis faktus, bet mėgstantis palaužyti taisykles ir pažaisti kitų nervais.

Neįdomus kuris yra apsileidęs nevala. Neryžtingas, pesimistas, melagis ir ttt...

Laikau save įdomiu. O kodėl, geriau pasakytų kurie mane žino. Nes nemoku savęs atitinkamai vertinti.
Niekas manęs nevadino neįdomiu.

2.Į ką pirmiausia atkreipi dėmesį susipažindama(s), pradėdama(s) bendrauti su nauju žmogumi? Su pavyzdžiu.

Sunku pasakyti taip tiesiai šviesiai. Atkreipiu į žmogaus mąstymą. Jeigu jis nenuoseklus ir tuo labiau paremtas emocijom be jokios logikos, tokį dažniausia nurašau. Nes man nenaudingi tokie žmonės....

3.Ar dažnai vėluoji? Kaip žiūri į žmones, kurie vėluoja? Ar rodai jiems savo nepasitenkinimą? Kaip rodai?

Vėluoju dažnokai, nes neapskaičiuoju savo galimybių ir laiko. Žiūriu neutraliai. Nebent pavėluoja ilgai ir dar atsikalbinėja. Nepasitenkinimo nerodau.

4.Kaip jautiesi būdama(s) vienumoje? Nėr kur dėtis, nėr kč veikti ar atvirkščiai?

Vienumoje ne taip įdomu kaip su kompanija. Kartais nuo būsenos priklauso. Būdamas vienas dažniausia skaitau knygas, bet jos greitai atsibosta. Galima sakyti greitai atsibosta. Pasikviečiu kompanijos ir būna geriau.

5.Ką tau reiškia komfortas? Jaukumas? Kiek jie tau svarbūs ir kaip tai kuri?

Komfortas tai visiškas relaksas, kada negalvoju apie kasdienybę, su linksma kompanija, saulėlydis, merginos ir daug linksmų akimirkų. Nekuriu aš, yra kas už mane tą padaro.

6.Ar tau malonūs ir būtini komplimentai apie tavo išvaizdą? Kaip reaguoji į kritiką?

Nei malonūs, nei būtini. Mano išvaizdos niekas nekritikuoja, bent jau rimtai.

7.Kaip reaguoji, kai kas nors sugenda: komputeris/televizorius/skalbyklė? Ką darai? Kaip jautiesi?

Reaguoju pagal situaciją. Bet niekada nelieju ašarų dėl to. Tai vaikiška. Kviečiu tą, kas išmano, arba pats taisau jei moku ir turiu laiko.

8.Kas yra praktiškas žmogus? Ar save laikai praktišku(a)? Kaip reaguoji, jei tave pavadina praktišku žmogum arba nepraktišku?

Tai yra ekonomiškas žmogus, dažniausiai įdeda kuo mažiau pastangų, bet gauna daug naudos. Mokantis taupyti pinigus ir priimti protingus sprendimus. Laiku ir vietoj.
Aš esu praktiškas iki gyvo kaulo. Reaguoju gerai, daugiausia tokie žmonės ir valdo visuomenę.

9. Kas tau yra ginčas? Kokiais atvejais tu ginčijiesi? Ar lengvai keiti savo nuomonę, prisipažįsti neteisiu? Su pavyzdžiu.

Ginčas yra tiesioginis konfliktas, kada noriu įrodyti savo tiesą. Ginčijuos kada to reikalauja aplinkybės, arba noriu pažaisti kito nervais. Nuomonę pakeičiu nesunkiai, jei tai nekeičia mano požiūrio.

10.Artimas žmogus kažkodėl vaikšto visas paniuręs, nesikalba... Kaip priimi tokią situaciją? Ką darai?

Pradžioj nieko nedarau. Jei neatsigauna, klausiu kas per problema ir pirmyn sprendžiam ją. Bet taip darau, kai pats nebūnu labai užimtas. Savo darbo tikrai nemesiu dėl kitų problemų. Nebent būna kritinis atvėjis.

11. Kaip nustatai, kokia žmogaus nuotaika? Ar pastebi nuotaikos pokyčius kituose? Ar dažnai kinta tavo nuotaikos?

Statyt aš nieko nenustatau. Savaime matosi iš balso ir judesių, kokia jo būsena. Pokyčių ne pastebiu, o jie matosi. Mano nuotaika kinta retai.

12. Ar gali lengvai inicijuoti konfliktą? Kokios dažniausiai būna jo priežastis? Jei susipykai, ar linkęs pirma(s) taikytis? kodėl?

Galiu lengvai, jei man bus iš to naudos. Mėgstu provokuoti, kad kažką išpešti iš kito. Aš niekada nesitaikau, nes nesijaučiu kaltas.

13. Ką jauti ir ką darai, jei ką nors įžeidei? Kodėl? Su pavyzdžiu.

Dažniausia jaučiu adrenalino antplūdį, nes įžeidžiu tyčia. Va čia priklauso nuo nuotaikos. Galiu kabinėtis prie silpnesnių ir visaip provokuoti, iki tam tikro lygio. Man tai patinka, padeda prasiblaškyti.

14. Kaip supranti, kas ir kaip į tave žiūri, kokius jausmus tau jaučia? Kaip reaguoji, jei kas nors pasako, kad labai patinki ar labai nepatinki? Kodėl?

-

15. Ką tau reiškia taisyklės? Kokios ir kur tavo nuomone reikalingos, o kokios- ne?

Taisyklės yra principų ir žmogiškumo laikymasis. Esu už griežtas taisykles, kurios suvaldo išsišokėlius ir padeda valdyti silpnesnius (jų labui). Nereikalingos, kurios nėra racionalios ir perspektyvios. Neduodančios jokio vaisiaus, o dažniausia kaip tik, stabdančios ir griaunančios procesą.

16. Kaip esi link?s organizuoti savo atostogas? Ar iš anksto suplanuoji kiekvien? atostog? detal?? Ar tik apmeti maždaug, k? reikt? per jas nuveikti, bet pasilieki laisv? vietoj nuspr?sti, kada ir kaip? O gal tiesiog važiuoji ir nieko negalvoji, kai b?si vietoje, tada ir nuspr?si?

Jei atostogos būna kurių labai laukiu, tai suplanuoju iš anksto. Nelabai gilinuosi iki smulkmenų, nes ir taip yra kur gilintis. Planas tai nereiškia, kad viskas būtų identiška, kaip vaizduotėje. Keliauju ir žiūriu aplinkybes. Jeigu jos kuo arčiau mano planų, tuo geriau.

17. Apsipirkin?jimas. Ar dažniausiai apsiperki tam tikram laikotarpiui ? priek?, ar eini ? parduotuv? tada, kai kažko prireikia? Ar m?gsti sudarin?ti pirkini? s?rašiukus? Ar turi savo nusistov?jus? vaikš?iojimo po supermarket? maršrut??

Maistą aš labai retai perku. Apsiperkam ilgam laikotarpiui ir viskas gerai. Kartais sudarau, jei perku ne maistą. Neturiu tokių maršrutų.

18. Kiek tau b?dingas perfekcionizmas? Ar lengvai gali palikti vien? užduot? ir imtis kitos? Ar labiau m?gsti pasiruošim? veiksmui ar pat? veiksm?? Kiek tau b?dingas atid?liojimas, užuomaršumas?

Atlikti kokybiškai, arba visai nedaryti. Iš kitos pusės, kur daugiau pasiūlys, ten ir darysiu. Tada nėra sunku pakeisti užduotį. Grynai asmeniškus dalykus atidėlioju dažnai. Bet paprastai tai nemėgstu šokinėt nuo vieno prie kito. Nesu užuomarša.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Almantas
StandartinėParašytas: 06 Vas 2011, 03:52 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 26 Bal 2008, 19:43
Pranešimai: 238
Miestas: klaipeda
Panašu į dzeką,rytoj pabandysiu argumentuot..šiandien jau vėloka..

_________________
:bethics: :wintuition: :blogic: :wsensoric: :wlogic: :bsensoric: :wethics: :bintuition:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Almantas
StandartinėParašytas: 06 Vas 2011, 13:13 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 25 Bir 2010, 00:06
Pranešimai: 545
Miestas: Kaunas
Dominuoja dalykine logika. Akcentuojama "nera laiko" - manyciau silpna laiko intuicija :wintuition: . Vertybes labai panasios i ketvirtosios kvadros. Jauciu toki superego santyki su situo dalyviu.. Poziuriu skirtinguma. Nesutinku, kad Dzekas. As jame matau Stirlica.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Almantas
StandartinėParašytas: 06 Vas 2011, 14:41 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 26 Bal 2008, 19:43
Pranešimai: 238
Miestas: klaipeda
12.Galiu lengvai, jei man bus iš to naudos. Mėgstu provokuoti, kad kažką išpešti iš kito. Aš niekada nesitaikau, nes nesijaučiu kaltas.

Nebudinga stirlicui tokie dalykai...kvadros vertybese turetu buti :bsensoric: arba :bethics: kad taip elgtis..


9.Ginčas yra tiesioginis konfliktas, kada noriu įrodyti savo tiesą. Ginčijuos kada to reikalauja aplinkybės, arba noriu pažaisti kito nervais. Nuomonę pakeičiu nesunkiai, jei tai nekeičia mano požiūrio.

Sicia lankstumas ir uztikrintumas- stipri logika ir intuicija..Idomu koks stirlis nuomone pakeicia nesunkiai :happy:


13.Dažniausia jaučiu adrenalino antplūdį, nes įžeidžiu tyčia. Va čia priklauso nuo nuotaikos. Galiu kabinėtis prie silpnesnių ir visaip provokuoti, iki tam tikro lygio. Man tai patinka, padeda prasiblaškyti.

Poreikiu prasiblaskyti velgi pasizymi labiau intuityvus tipai..Sensrikai ypac su skaudzia intuicija nesuprastu kas tai per daiktas ir kam to reikia,jie uzsieme...

5.Komfortas tai visiškas relaksas, kada negalvoju apie kasdienybę, su linksma kompanija, saulėlydis, merginos ir daug linksmų akimirkų. Nekuriu aš, yra kas už mane tą padaro.

Ryskiai pas zmogu su sensorika nieko gero,komfortas zodziu kazkas tokio kai yra linksma ir gera..miglotas intuityvus atsakymas...


17.Maistą aš labai retai perku. Apsiperkam ilgam laikotarpiui ir viskas gerai. Kartais sudarau, jei perku ne maistą. Neturiu tokių maršrutų.

Nedidelis + silpnai sensorikai...


Martynas0708 rašė:
Dominuoja dalykine logika. Akcentuojama "nera laiko" - manyciau silpna laiko intuicija :wintuition: . Vertybes labai panasios i ketvirtosios kvadros. Jauciu toki superego santyki su situo dalyviu.. Poziuriu skirtinguma. Nesutinku, kad Dzekas. As jame matau Stirlica.



Bene labiausiai Hamletas ir dzekas nuolat skuba ir neturi laiko..Laiko neturejimas nebutinai reikskia kad :wintuition: silpna..
Kuom panasios vertybes? Kurios? Beje kaip reikia pajusti tarptipini santyki skaitant atsakymus? :smile: Buciau dekingas uz pamokele :smile:

_________________
:bethics: :wintuition: :blogic: :wsensoric: :wlogic: :bsensoric: :wethics: :bintuition:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Almantas
StandartinėParašytas: 06 Vas 2011, 14:55 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 22 Spa 2010, 23:06
Pranešimai: 153
Cituoti:
Dėkoju už nuomones.
Skaičiau kvadrų požiūrį ir vertybes, tai labiausiai tiko gama. Bet neatmetu ir kitų. Dažnai noriu būti pranašesnis už kitus ir nemėgstu pralaimėti. Visada siekiu naudos ir tikiuosi geriausio, dėdamas pastangas. Nesu konservatyvus, man labai svarbu naujos idėjos, kurios duoda naudos. Tik nemaišykit su idealizmu. Aš siekiu tik realiai matomų vizijų ir nekovoju už gėrį tam tikra prasme.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Almantas
StandartinėParašytas: 06 Vas 2011, 15:26 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 26 Bal 2008, 19:43
Pranešimai: 238
Miestas: klaipeda
Citata tik dar labiau supainiojo :happy: Kaip Kalafijorai pats manai? Juk pazysti sita zmogu realiai..turetu tipas matytis geriau nei mums..

_________________
:bethics: :wintuition: :blogic: :wsensoric: :wlogic: :bsensoric: :wethics: :bintuition:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Almantas
StandartinėParašytas: 06 Vas 2011, 15:39 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 22 Spa 2010, 23:06
Pranešimai: 153
Beveik nepažįstu realiai. Iš mano labai ribotų žinių, tai gama kvadra artimiausia. Nesugebu atskirti Štirlico nuo Džeko.
Pastovus domėjimasis naujomis technologijomis, jų pritaikymas praktikoje. Hobis susijęs su pelno nešimu. Didelis atsargumas renkantis dalykinius partnerius. Ir aplamai labai kritiškas požiūris į žmones, kurie prašosi malonės, pagalbos.

Cituoti:
Iš Štirlico aprašymų tai atrodo aprašomas užsispyręs ožys. Aš mėgstu keisti darbo strategijas ir nepuolu į depresiją, jei svarbūs dalykai vyksta ne pagal planą. Man reikia įvairumo ir spalvingumo gyvenime. Esu nuotykių mėgėjas. Humanitarų nenurašau, kaip gali atrodyti. Jų požiūris kartais verčia pamąstyti, ar verta taip lipti galvom, kad pasiekti nevisai naudingą tikslą, tik dėl naudos ir smagumo. Norisi sustoti ir dar kartą gerai pagalvoti, ar verta? Manęs graudžiom kalbom ir jausmais nesustabdys, nes neprivers susimąstyti. Knygos kur kas geresnis patarėjas man.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Almantas
StandartinėParašytas: 06 Vas 2011, 16:18 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 26 Bal 2008, 19:43
Pranešimai: 238
Miestas: klaipeda
Is citatos kur apie save rase, didesnis panasumas i gama ir man pasirode,bet stiprios :wsensoric: niekur man nesimato..Nei viename atsakyme,toks jausmas tarsi jos nebutu..Gal jei galima as dar pora klausimu :smile:

Ar tau sunku isirinkti,prisitaikyti drabuzius,na ar manai kad turi gero skonio jausma?
Jei gaminant valgi tektu rinktis tarp greitai ir skaniai ka rinktumeis?
Ka rinktumeis- darba su nebloga alga ir perpektyva ateityje uzdirbti daugiau,ar darba su pastovia gera alga ir garantijomis, bet be perspektyvu ateityje..
Ar bendraujant su zmogumi butina atsizvelgti i jo pareigas ,padeti?

Tai tiek, jei netingit atsakykit :happy:

_________________
:bethics: :wintuition: :blogic: :wsensoric: :wlogic: :bsensoric: :wethics: :bintuition:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Almantas
StandartinėParašytas: 06 Vas 2011, 17:41 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 22 Spa 2010, 23:06
Pranešimai: 153
sigurdas rašė:
Is citatos kur apie save rase, didesnis panasumas i gama ir man pasirode,bet stiprios :wsensoric: niekur man nesimato..Nei viename atsakyme,toks jausmas tarsi jos nebutu..Gal jei galima as dar pora klausimu :smile:

Ar tau sunku isirinkti,prisitaikyti drabuzius,na ar manai kad turi gero skonio jausma?
Jei gaminant valgi tektu rinktis tarp greitai ir skaniai ka rinktumeis?
Ka rinktumeis- darba su nebloga alga ir perpektyva ateityje uzdirbti daugiau,ar darba su pastovia gera alga ir garantijomis, bet be perspektyvu ateityje..
Ar bendraujant su zmogumi butina atsizvelgti i jo pareigas ,padeti?

Tai tiek, jei netingit atsakykit :happy:


Cituoti:
Drabužiai man nekelia didelės reikšmės, tai rengiuos kuo patogiau ir nesistengiu derinti. Neturiu skonio jausmo. Svarbu tvarkinga ir patogu.
Jei aš gaminčiau, tai kuo paprasčiau ir lengviau kad būtų. Tai labiau būtų greitai, nei skaniai.
Rinkčiaus su nebloga alga ir perspektyvom. Jos man yra svarbios šiuo metu. Negaliu gyventi be pokyčių. Kai ateis amžius, tada spėju aprimsiu ir labiau rūpės stabilus ir kokybiškas apsirūpinimas, nei perspektyvos.
Jei bendrauju oficialioj aplinkoj, tada tikrai būtina. Jeigu laisvalaikiu, tada mažiau kreipiu dėmesį. Tačiau jei sudomina, visada domiuosi kas jis per žmogus ir ką veikia.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Almantas
StandartinėParašytas: 06 Vas 2011, 18:12 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 26 Bal 2008, 19:43
Pranešimai: 238
Miestas: klaipeda
Na as isitikines kad sis zmogus dzekas :smile: Dabar jau tikrai..

_________________
:bethics: :wintuition: :blogic: :wsensoric: :wlogic: :bsensoric: :wethics: :bintuition:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Almantas
StandartinėParašytas: 06 Vas 2011, 19:17 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 22 Spa 2010, 23:06
Pranešimai: 153
Ką gi, dėkui už vertinimą.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Almantas
StandartinėParašytas: 06 Vas 2011, 21:19 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 12 Bir 2008, 22:52
Pranešimai: 297
irgi būčiau linkęs sakyti, kad džekas.

_________________
be positive


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Almantas
StandartinėParašytas: 07 Vas 2011, 19:52 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Įdomu, kaip Almantas vertina draugystę - ką joje labiausiai brangina, kokias draugų savybes vertina?
Jei yra geras darbas ir už gerą atlygį - ar Almantas stengiasi paskirstyti jėgas (padirbėti ir pailsėti)? Ar tokiu atveju "varo iki nukritimo"?
Ar yra linkęs ragauti neįprastus, įdomesnius, egzotiškus patiekalus? Ar šioje srityje yra konservatyvus (renkasi tik tai, kas įprasta)?

Ir klausimas "ne į temą" - iš kokio miesto Almantas? Gal sudalyvautų susitikime?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Almantas
StandartinėParašytas: 07 Vas 2011, 21:45 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 22 Spa 2010, 23:06
Pranešimai: 153
Liepa rašė:
Įdomu, kaip Almantas vertina draugystę - ką joje labiausiai brangina, kokias draugų savybes vertina?
Jei yra geras darbas ir už gerą atlygį - ar Almantas stengiasi paskirstyti jėgas (padirbėti ir pailsėti)? Ar tokiu atveju "varo iki nukritimo"?
Ar yra linkęs ragauti neįprastus, įdomesnius, egzotiškus patiekalus? Ar šioje srityje yra konservatyvus (renkasi tik tai, kas įprasta)?

Ir klausimas "ne į temą" - iš kokio miesto Almantas? Gal sudalyvautų susitikime?


Cituoti:
Branginu ištikimumą, brolystės santykius. Nors tokių yra labai mažai. Man sunkiai sekasi susipažinti su bet kuo. Aš esu velniškai kritiškas santykiuose ir nelabai mėgstu dažnų pažinčių. Vertinu labiausia ne kokį jausmingųmą ar užuojautą, bet ištikimybę ir lojalumą, rimtai apsisprendusius žmones su manim laikyti tvirtus ryšius.

Dažniausia iki nukritimo varau. Aš dažnai susergu peršalimo ligom, skauda stuburą, kojas ir bendrai raumenis. Sunkiai įvertinu kūno pajėgumą, dėl to susidarau nemažai prolemų.

Į restoranus ir privačius pietus esu dažnai kviečiamas, bet dažnai atsisakau, kad ir kaip kvailai gali atrodyti. Aš išvis retai valgau, ko nesu valgęs vaikystėj ir paauglystėje. Esu jautrus kvapams, nemėgstu kvepalų ir pan. Restorane labai erzina šaukštų, šakučių garsas. Tai jau patologija man.

Ačiū už pasiūlymą, bet šį mėnesį - tikrai niekaip :/


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Almantas
StandartinėParašytas: 08 Vas 2011, 15:41 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Tikrai, Almantas atsakinėja kaip Džekas. :smile: Man irgi šita versija atrodo įtikima.

Siūlau paskaityti, ar tinka aprašymai? viewtopic.php?f=31&t=9&st=0&sk=t&sd=a


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 19 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Google [Bot] ir 9 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007