Socionikos forumas

Dabar yra 29 Kov 2024, 01:41

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 71 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Atsakymai į klausimus dėl tipo
StandartinėParašytas: 25 Spa 2010, 16:10 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 25 Spa 2010, 12:57
Pranešimai: 34
Miestas: Pajūrys
sigurdas rašė:
Bandau ta socionini racionaluma paaiskinti..
Racionalui nusistovejusi tvarka tai greiciau palengvejimas.Iracionalui tai greiciau problema kuria reikia spresti.Racionalus greiciausiai skaitys knyga iki galo o tik poto kita,iracionalus gali skaityti kelias knygas vienu metu.Racionalus klausysis kompakto is eiles,iracionalus megsta isijungti shufle (aisku tai ne taisykle).Racionalus isikelia sau tiksla ir atkakliai eina jo link,iracionalus stengiasi sukurti palankias aplinkybes tikslui pasiekti(labiau linkes kad tikslas pas ji atriedetu) :smile: .Paklausus racionalaus zmogaus klausimo greiciausiai isgirsi viena jo nuomone geriausia atsakyma,iracionalus stengsis pateikti kuo daugiau atsakymu,kad galetum rinktis(arba susipainioti).
Na tikiuos aiskiau :smile:
Is kitu paminetu savybiu dreizeriui netinka perdetai emocingas(neprasimusa jo emocijos i pavirsiu dazniausiai).O siaip tik patvirtinai mano spejima :smile:

Labai ačiū, dabar rašydama bandau dėliotis pliusus kas man tinka :smile:
nusistovejusi tvarka palengvėjimas + (bet tai greičiau noras)
gali skaityti kelias knygas vienu metu + (nuolat)
megsta isijungti shufle + (visada)
isikelia sau tiksla ir atkakliai eina jo link + (esu priversta tai daryti, nes kitaip nieko nepadarau, o padaryti noriu)
stengsis pateikti kuo daugiau atsakymu,kad galetum rinktis + (bet čia ginčytina, kartais labai aiškiai atsakinėju)

Žodžiu, lygiosios


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Atsakymai į klausimus dėl tipo
StandartinėParašytas: 25 Spa 2010, 16:46 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 25 Spa 2010, 12:57
Pranešimai: 34
Miestas: Pajūrys
Kaip keista atsakinėti taip atvirai apie save. Savotiška terapija :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Atsakymai į klausimus dėl tipo
StandartinėParašytas: 25 Spa 2010, 22:30 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 12 Bir 2008, 22:52
Pranešimai: 297
Labas Rytryte :)

visai galimas daiktas, kad esi hekslė. Bet man taip atrodo.

Tikrai esi etinis tipas, bet sykiu ir (kaip iš atsakymų galima spręsti) labai gyvas, judrus žmogus. Neretai dėl to persitempiantis, ir (kaip pati rašei) "idėjų varikliukas". Justi ir iracionalumas.

Pažiūrėk šį tipą ;)

_________________
be positive


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Atsakymai į klausimus dėl tipo
StandartinėParašytas: 25 Spa 2010, 22:40 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 25 Spa 2010, 12:57
Pranešimai: 34
Miestas: Pajūrys
actekas rašė:
Labas Rytryte :)

visai galimas daiktas, kad esi hekslė. Bet man taip atrodo.

Tikrai esi etinis tipas, bet sykiu ir (kaip iš atsakymų galima spręsti) labai gyvas, judrus žmogus. Neretai dėl to persitempiantis, ir (kaip pati rašei) "idėjų varikliukas". Justi ir iracionalumas.

Pažiūrėk šį tipą ;)

Labas, ačiū :smile:
Pažiūrėjau, iš pradžių gan skeptiškai apibendrinančias savybes skaičiau, o paskui gi nieko :happy:

Netinka šitas gan ginčytinas, bet manau, kad mano energetika labai stipri, tiek liečiant žmones, tiek techniką :D
Nepasižymi energetiniu stiprumu.

Ir šitas:
Negalima reikalauti
Kokybiško kruopštaus darbo atlikimo

Nu laba diena, jei jau imuosi, tai labai jau kokybiškai ir kruopščiai padarau. Aišku visko būna, bet šiaip nesutinku :D

O jei etinis reiškia loginį atvirkščiai, tai visiškai sutinku (nors labai gaila man dėl to :D )
Esu tikriausiai introvertas ir tikrai iracionali (nors ir mėgstu vienatvę, šiaip aš nepasyvi, nenusėdžiu, reakcijos nuolat penkiagubai stipresnės, žodžiu, reikia raminti).
Dėl Sensorinio ir Intuityvaus abejoju. Pastarasis lyg labiau, bet tos sensorikos labai daug. Rėmiausiu šituo straipsniu: http://www.straipsniai.lt/asmenybes_tip ... apis/13234

Tai gaunasi kas. Tikrai Irocionalus, etinis; labiau Introvertas ir gali būti Intuityvus :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Atsakymai į klausimus dėl tipo
StandartinėParašytas: 26 Spa 2010, 00:07 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 25 Bir 2010, 00:06
Pranešimai: 545
Miestas: Kaunas
As kai perskaiciau pradzia, tai tu man i Jesenine panasi.
Del skaudziosios dalykines logikos Jeseninai linke persidirbti ir su dar didesniu malonumu leidzia sunkiai uzdirbtus pinigus. Manau, sitas tipas turetu but artimesnis. ;) Pabandyk issiaiskint kvadra, kuriai priklausai, kurios vertybes priimtinos ;)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Atsakymai į klausimus dėl tipo
StandartinėParašytas: 26 Spa 2010, 00:18 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 25 Spa 2010, 12:57
Pranešimai: 34
Miestas: Pajūrys
Martynas0708 rašė:
As kai perskaiciau pradzia, tai tu man i Jesenine panasi.
Del skaudziosios dalykines logikos Jeseninai linke persidirbti ir su dar didesniu malonumu leidzia sunkiai uzdirbtus pinigus. Manau, sitas tipas turetu but artimesnis. ;) Pabandyk issiaiskint kvadra, kuriai priklausai, kurios vertybes priimtinos ;)

Atsiprašau, o kas yra toji kvadra? Gal kokią nuorodėlę? Man tikrai sunku taip greitai susigaudyti, jus tik šiandien suradau :))


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Atsakymai į klausimus dėl tipo
StandartinėParašytas: 26 Spa 2010, 00:28 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 25 Spa 2010, 12:57
Pranešimai: 34
Miestas: Pajūrys
Martynas0708 rašė:
As kai perskaiciau pradzia, tai tu man i Jesenine panasi.
Del skaudziosios dalykines logikos Jeseninai linke persidirbti ir su dar didesniu malonumu leidzia sunkiai uzdirbtus pinigus. Manau, sitas tipas turetu but artimesnis. ;) Pabandyk issiaiskint kvadra, kuriai priklausai, kurios vertybes priimtinos ;)

na, ir sunkumėlis, žiūrėk ir tas tinka, ir anas :D

Va kas šitame netiko:
Neturi skonio jausmo, tad su apranga nėra lengva. (manau, kad turiu skonį neprastą, nors aprangai dėmesio neskiriu ir galiu ištisom savaitėm vaikščiot taip pat (žinoma, tik švariai)
Negalima reikalauti <...> sugebėjimo analizuoti situaciją (man atrodo aš turiu tokį sugebėjimą)

Viskas šiaip ten gražiai apibūdina, tik vienas momentas... Pernelyg geras tas Jeseninas pasirodė, ar man tik taip pasirodė? Nes jei jau taip, aš tada ne, būnu irzli, būnu pikta, aišku, gal svetimi nelabai ir mato. O namie ir parėkauju, ir burbuliuoju, ne dovanėlė aš, turiu daug aštrių kampų ir užsidegu greit (greit ir nusiraminu).


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Atsakymai į klausimus dėl tipo
StandartinėParašytas: 26 Spa 2010, 00:32 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 25 Bir 2010, 00:06
Pranešimai: 545
Miestas: Kaunas
cia, forume, yra aprasytos kvadros. pagr. forumo puslapy. socionika/socionines kvadros/ laisvosios kategorijos

Tai reiktu nueit i socionines kvadras. yra jos keturios. Alfa, Beta, Gama ir Delta. Ten turetu but aprasymai.
Alfa kvadra - vaikyste. Pagr. vertybes - laisvė, kūryba, gėris, teisingumas, draugystė, kelionės, komfortas.
Tikslas: Būti išskirtiniu žmogumi. Užkariauti šlovę. Būti geriausiu, negu visi likusieji: geresniu, protingesniu, gražesniu.
Beta kvadra - jaunyste. Pagr. vertybes - tai susitelkimas, teisingumas, kolektyvizmas. Valios ir dvasios jėga. Pasiaukojimas, atjauta ir žinoma meilė, poezija ir romantika.
Tikslas: Kova dėl bendro reikalo ir sėkmės. Savo didingumo suvokimas.
Gama kvadra - branda. Pagr. vertybes - tikslingumas, pragmatizmas, ryžtingumas, nauda. Staigumas. Kryptingumas, atkaklumas ir praktiškumas.
Tikslas: Pergalė bet kokia kaina! Palaužti bet kokį pasipriešinimą!
Delta kvadra - senatve
Pagr. vertybes - patikimumas, stabilumas, nauda. Tradiciškumas ir konservatyvizmas. Gyvenimo patirtis, amžinos vertybės.
Tikslas: būti reikalingu ir naudingu. Labai mėgsta visus mokyti: kaip gyventi, kaip dirbti, kaip užmegzti santykius su žmonėmis ir taip toliau ir panašiai.
Ten gal rasi dar placiau ;)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Atsakymai į klausimus dėl tipo
StandartinėParašytas: 26 Spa 2010, 00:34 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 25 Bir 2010, 00:06
Pranešimai: 545
Miestas: Kaunas
Siaip jau budinga Jeseninam ir tai. Mano mama Jesenine :D ir parekauja, ir nurimsta ;) Visko ten buna, nera juk idealiu. ;) Siaip Jeseninai turi vidini nerima, tik slepia uz sypsenos, pakankamai uzdari, gali kalbet, nors savo problemas (TIKRASIAS) megsta nuslept...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Atsakymai į klausimus dėl tipo
StandartinėParašytas: 26 Spa 2010, 00:38 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 25 Spa 2010, 12:57
Pranešimai: 34
Miestas: Pajūrys
Martynas0708 rašė:
Siaip jau budinga Jeseninam ir tai. Mano mama Jesenine :D ir parekauja, ir nurimsta ;) Visko ten buna, nera juk idealiu. ;) Siaip Jeseninai turi vidini nerima, tik slepia uz sypsenos, pakankamai uzdari, gali kalbet, nors savo problemas (TIKRASIAS) megsta nuslept...

Pilna atitinka. Net pasijutau nurengta :D Einu skaityti didžiosios žinutės


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Atsakymai į klausimus dėl tipo
StandartinėParašytas: 26 Spa 2010, 00:40 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 25 Bir 2010, 00:06
Pranešimai: 545
Miestas: Kaunas
Idomu, idomu :D manau, tada Jeseninas turetu tikt ;)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Atsakymai į klausimus dėl tipo
StandartinėParašytas: 26 Spa 2010, 00:41 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 25 Spa 2010, 12:57
Pranešimai: 34
Miestas: Pajūrys
Martynas0708 rašė:
cia, forume, yra aprasytos kvadros. pagr. forumo puslapy. socionika/socionines kvadros/ laisvosios kategorijos

Tai reiktu nueit i socionines kvadras. yra jos keturios. Alfa, Beta, Gama ir Delta. Ten turetu but aprasymai.
)

Beta kvadra :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Atsakymai į klausimus dėl tipo
StandartinėParašytas: 26 Spa 2010, 00:44 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 25 Bir 2010, 00:06
Pranešimai: 545
Miestas: Kaunas
Supratau. Siaip, pastebejau, is skaudziosios dalykines logikos, skaudziausia Jeseninam, kada ju darbas lieka neivertintas. Nemegsta netvarkos, labai juos tas skaudina. Atrodo, kad elgiasi NETEISINGAI ir nemato ju pastangu. Labai uzjauciantys. Megsta tarnaujanti darba. Padeti kitiems. Ir pan.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Atsakymai į klausimus dėl tipo
StandartinėParašytas: 26 Spa 2010, 00:47 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 25 Spa 2010, 12:57
Pranešimai: 34
Miestas: Pajūrys
Martynas0708 rašė:
Supratau. Siaip, pastebejau, is skaudziosios dalykines logikos, skaudziausia Jeseninam, kada ju darbas lieka neivertintas. Nemegsta netvarkos, labai juos tas skaudina. Atrodo, kad elgiasi NETEISINGAI ir nemato ju pastangu. Labai uzjauciantys. Megsta tarnaujanti darba. Padeti kitiems. Ir pan.


O tai čia jau galvot, kad aš Jeseninas? :strange:
Na, teisingai, dėl tų skaudulių, sakau, gal čia visi vienodi ar ką :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Atsakymai į klausimus dėl tipo
StandartinėParašytas: 26 Spa 2010, 00:48 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 25 Bir 2010, 00:06
Pranešimai: 545
Miestas: Kaunas
Nezinau, mane tas irgi liudina, bet gal ne taip ;)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 71 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Bing [Bot] ir 118 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007