Socionikos forumas

Dabar yra 23 Bal 2024, 15:52

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 128 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 14 Bir 2004, 13:08 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
Tautietis lietuvis pagal vyraujan?ius požymius yra tipiškas loginis sensorinis intravertas- Gorkis. Aišku, b?t? galima išskirti ir atskir? region? tipus, bet visuma yra tokia.

Va ?domu, k? Gorkio tipo tauta renkasi i prezidentus? V.Adamk?(Heksl? ar Hamlet?- etini intuityv? ekstravert?) ar Prunskien?(Žukov??)... labai ?domi socionin? situacija.  :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 14 Bir 2004, 13:11 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 11:15
Pranešimai: 356
Bijau, kad nepasikartot? pereit? met? Pakso situacija antrame ture... Ar Gorkiai kerštingi? Jei taip, tada b?t? li?dna.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 14 Bir 2004, 13:28 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
ne apie keršt? kalba.  Pagal sociume galiojan?ias bendrasias taisykles, gali? ?tikinti turi tik panašus tipas, šiuo atveju tik Prunskien?.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 14 Bir 2004, 16:07 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 1466
Hm.. nejau Gorkiai tokie patikl?s?

Nes ta dauguma atsiprašant runkeli? (tie kur pakso nuotrauka apsikabin? graudžias giesmes gieda ir pan..), praktiškai ir tiki kas gražiau ?iulba ir geriau atrodo :happy:

Nors pagalvojus protingesni? žmoni? daugiau.. kitaip po šiai diena b?tume su paksu s?d?j?. Tik vat jei ta žmoniu dalis dar ir ? rinkimus vaikš?iot?...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 14 Bir 2004, 16:53 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
Vartotojas 2, paradoksas, bet yra atvirkš?iai- gorkiai LABAI nepatikl?s, bet... lengvai apgaunami stiprios intuicijos pagalba, nes jos nesuvokia. Na, tauta- tai n?ra tas pats kaip asmuo, bet visgi kas yra kad ir tie patys tavo min?ti runkeliai? Ogi žemiausio lygio sensorikai, neturintys jokios tolimesn?s ateities vizijos, nesugebantys pamatyti toliau savo lauko... Ir tu visiškai teisus- jiems tas ?iulb?jimas ir yra tai, k? jie nori išgirsti...

Žinoma, kad yra ir proting? žmoni?, ir tikiuosi, kad j? tik daug?s, nes... pad?tis jau begali tik g?r?ti...  :wink: O va, kodel jie ? rinkimus nevaikšto tai b?t? atskiras klausimas- galima sp?lioti: gal tai ?sisen?jusi politin? depresija?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 14 Bir 2004, 17:17 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 1466
Hm.. na aš kaip Gorkis ar lengvai apgaunamas.. hmm.. nemanau, nes viska vertinu iš login?s pus?s pasveriant argumentus. Ta?iau galiu imtis veiksm? ir tik d?l to, kad tas žmogus man patinka kaip žmogus. Galb?t tuo galima naudotis, bet paprastai tokie žmon?s kurie man patinka n?ra pikti ar pan., kad gal?t? tuo naudotis. Gal tiesiog ant toki? dar ne užtaikiau..



Hm.. na d?l politinio klausimo, tai kiek paž?stu nevaikš?iojan?iu, tai j? atsakymas kod?l nebalsavo b?na "Man nusispjaut visa politika", "Politika nesidomiu, kas ant Lietuvos dedas irgi nežinau" o dar kiti mano kad nieko nenusimano ir tod?l nebalsuos. O be reikalo.. geriau atsis?st?, gerai pam?styt? ir atrinkimo b?du išsirinkt? geriausi? variant?. Tie kas sako, kad politika nesidomi tai paprastai arba labai užsi?m? žmon?s arba tingi pasidom?ti ir imesti ta popieriuk?. O ant politikos spjov?, tai pagrinde studentai, pvz. PsychiatraS. Jam giliai viskas nusispjaut, kas su tuo susij?, atsibod?, ne?domu ir t.t. Tik poto tegu nesiskundžia, kad studento pažymejimai bilietams negalios :happy:



Žodžiu daugelis kogero nesupranta, kad JIE, b?tent JIE valdo vis? valstybin? mašin? ir, kad tai didelis grem?zdas kuriam išjudinti reikia daug laiko. Ko pasekoje geri rezultatai pajuntami negreitai, o blogi dar ir su inercija paprastai t.y. jau?iami ir dar gilesn?je ateityje.



Valstyb?s valdymas atrodytu kaip didelis laivas, kuriame kiekvienas pilietis turi po irkl?. Tik vat b?da tame, kad pus? iš j? irklu nesinaudoja, kita pus? irkluoja ? bet kuri? pus?, o dar kita klauso t? ant tiltelio užsilipusi? ir gražiai ?iulban?i?, kurie vadovauja ? kuria pus? irkluoti :happy:



Tai va.. truput? nukrypau nuo socionikos, bet ? tema gal tiks..


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 14 Bir 2004, 18:15 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
Kas d?l apgavys?i?. Visi tipai lengvai apgaunami ten, kur ju silpnoji vieta- tre?iasis elementas. Taip lengvai pvz Don Kichot? galima apgauti  tarpusavio santyki? srity(tarpusavio etika  :wethics: yra tre?ioji), Dium?- darbin?s logikos srity, t.y. protingo darbo metodo pasirinkimas ( :blogic: tre?ioji), o Gork?- žmogaus galimybi? ?vertinimo srity, nes tre?iasis elementas-  :bintuition: Tre?iasis elementas tuo ir ypatingas, kad jo srity labai stengiamasi kaupti informacij?, bet... deja, pasinaudoti j? be šans?...



Del valstyb?s valdymo visiškai tau pritariu. Geras palyginimas su laivu.  :smile:

Tik aš paskutin? sakinio dal? pakeis?iau ? "klauso gražiai ?iulban?i?, kurie vadovauja tik ? kuri? pus? neirkluoti..." Aha, taip Amerikos neatrasi...



Sakai, daugiausia studentai- apolitiški... O aš kažkaip buvau linkus manyti, kad tai iš šeimos pareina... na, nežinau, gal ir tavo tiesa. O ?domu b?t? kad ir Psichiatro tip? nustatyti, gal ?ia irgi koki? tendencij? yra? Kaip j? priprašyti pasitipuoti?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 14 Bir 2004, 18:46 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 1466
Tre?ias elementas b?na silpnas, ta?iau udomas. Vienus tr?kumus stengiantis galima išsiugdyti kitus ne..



D?l t? ?iulbon?li?, tur?jau omenyje, kad pasak? vienas, o visi ?m? ir patik?jo.. nem?sto ta m?s? pilkoji visuomen?.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 14 Bir 2004, 23:24 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
Oooo, ?ia jau funkcionika, daug teorijos, strukt?r?, kuriose geriausiai gaudosi Robespjerai, reikia parsikviesti ?ia Parali?, kad visk? autoritetingai išklot?.  :smile: Aš iš ?pratimo turb?t daugiau vadovaujuos Jungo modeliu, o ne Augustinavi?i?t?s. O pagal j? tas ugdomasis elementas yra ketvirtasis, irgi silpnas, bet ne toks skaudus kaip tre?iasis. Jis lyginamas su švyturiu, tamsa tamsa ir staiga šviesos pli?psnis... Gorkiui jis b?t?  :bethics: - emocijos. Pvz tau kartais neb?na kokioje neformalioje aplinkoje, kad imtum elgtis kaip nuspaudus emocij? etikos mygtuk??

Bet geriausia, mano giliu ?sitikinimu, savo tr?kumus paversti privalumais. Aišku, tam dar reikia ir laim?s, kad šalia b?t? ar atsirast? žmogus su papildan?iom funkcijom. Na, bet kas nuoširdžiai ieško- tas manau ir randa...  :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 01 Gru 2004, 17:47 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 229
Skarlet raš?:
Tautietis lietuvis pagal vyraujan?ius požymius yra tipiškas loginis sensorinis intravertas- Gorkis.




Aina sau, vat ir galvok žmogus, kad esi išskirtin? asmenyb?. Pasirodo - eilinis tipinis lietuvis Gorkis !  :happy: :happy:



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 01 Gru 2004, 17:59 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Kov 2005, 00:04
Pranešimai: 564
Burundis: bet uztat zmogus - tai skamba ishdidziai, ka galiu pasakyt....

Ash dar liudziu del Napaleono.  Nors jei Cezaris - tada bishki geriau skamba. Man Napaleonas - mazas, pasiputes, kompleksuotas zmogus su pilvuku. Negaliu susitaikyt.

Ashj atsiprashau socionikos zinovu, kad ash chia shiaip... isijauchiau...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 01 Gru 2004, 18:39 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 229
Vovke:



Man Napaleonas - mazas, pasiputes, kompleksuotas zmogus su pilvuku




Pašau vien? kart? baigt su taip strereotipais !  :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 01 Gru 2004, 18:46 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 14 Lie 2005, 15:18
Pranešimai: 712
Vovere raš?:
bet uztat zmogus - tai skamba ishdidziai, ka galiu pasakyt....

(..) Man Napaleonas - mazas, pasiputes, kompleksuotas zmogus su pilvuku. Negaliu susitaikyt.







Vover, a jeigu sakytum "Zhmogus Napoleonas", tai gal truputi geriau butu?.. Na, mazhas, pasiputes ir t.t. taip ir liktu, bet uzhtat skambetu jau daug ishdidzhiau... Kaip sakai? ..



(na, chia bandau draugishkai padeti susitaikant su tuo tipu, jei ka..  :wink: :happy:)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 01 Gru 2004, 18:56 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 229
debese,



O kas tu do tipas?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 01 Gru 2004, 19:03 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 14 Lie 2005, 15:18
Pranešimai: 712
Burundi,



protingi zhmones sako, kad Dzhekas. O ash pati, prisiskaichius apie tai, kaip vertinami vieshi buchiniai, priejau ishvados, kad esu Hamletas.  :smile:









Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 128 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 48 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007