Socionikos forumas

Dabar yra 20 Bal 2024, 03:00

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 512 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 35  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Bir 2004, 11:21 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 24
esu grynakrauje "Stirlice" :wink:, kartais intravertuojuosi i "Gorki". sis "kutenimas" man dave puikiu rezultatu, kad socionikoje galima "metyti pedas". kuo noretum, kad tave laikytu kiti, taip ir elgiesi. zavu Gerbiamoji, zavu. zinant socionika, tampi "virtuali" :wink: kokie pas pacia pastebejimai tokiuose situacijose?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Bir 2004, 12:59 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
Neturiu pasteb?jim?, nes iki šiol esu susid?rusi tik su žmon?m, kurie nori nusistatyti savo tip?, pad?ti sau ir kitiems, atrasti bendravimo problem? išeitinius taškus, o ne "m?tyti p?das"...  :wink: Juk visi tipai, kad ir skirtingi, bet vienodai vertingi, kod?l gali reik?ti apsimesti kitokiu?

Kiekvienas nor?t? b?ti tobulesnis, tai nat?ralu. Ir gerai, tobul?jimui visada yra erdv?s... Bet manau tam ir yra socionika, kad "neužsiciklinti" ant savo silpn?j? pusi?, o naudotis stipriosiomis, kad ir sau, ir kitam, tose vietose silpnam, gyvenim? nuspalvint šviesiom spalvom...  :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Bir 2004, 13:44 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 24
o taip, as su pacia sutinku, tipai visi vertingi. ir dar. "tas" skirtingumas taip unikaliai "sudeliotas", kad gaunasi visiskas uzpildymas. tarsi butu neimanoma, jei nors vieno kurio nors truktu. apsimesti kitu, tai savotiskai idomu..tai jau eina i kelione asmenybes "tolyn"  - "AS JOKS", tai yra kokiam toje situacijoje reikia buti, tokiu ir tampu. isnaudodamas ne tik savo IM stipriasias puses, bet tarsi pasiskolinti stipriuju ar silpnuju pusiu is kito IM. stai kur azartas. bet iki sito pasiekimo reikia "papluseti" ne vienerius metus. tai mano supratimas :wink: tarsi tapimas pacios saves diregente :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Bir 2004, 23:10 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
Taip, gerai ?vardinai- dirigente... Ir aš taip manau.  :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Bir 2004, 14:22 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Gorkis rašo: "Liepa, mano testo rez.: intravertas, sensorikas, mastymas loginis, racionalus"



Pagal rezultatus gaut?si Gorkis. Bet reik?t? ir Tave pakutenti...  :wink: :happy:  Tik aš nemoku uždavin?ti klausim?.



Unix, intuityvumas tur?t? "prasišviesti" nuo mokyklini? met?. Paprastai intuityviems labai sunku nuosekliai parodyti uždavinio sprendim?. Jie išspaudžia vien? veiksm? ir iškart galutin? atsakym? (be tarpini? grandži?).

Ir šiaip m?styme, kalboje, sprendimuose link? peršokti tarpines grandis, sunku atlikti veiksmus nuosekliai.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 21 Bir 2004, 08:52 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 17
Labas rytas tai apie ka senden diskutuosime. :wink: :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 21 Bir 2004, 09:58 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 17
:smile: :smile: :smile: :smile: :happy: :happy: :happy: :wink: :wink: :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Bir 2004, 12:52 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
Sveiki,as Pelene. :wink:

Pagaliau issveiciau visus puodus ir pasirodziau naujajeme foume. :happy: :happy: :happy:

As - humaniste,t.y.Dostojevske.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Bir 2004, 10:36 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 24
sveika Dostojevske, ilgokai ieskojau savo papildynio - moters :smile:, pasakyk gerbiamoji, kiek metu turi. tikiuosi tamsta esi ne is tu kurios "argi moters klausiama apie metus"? :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Bir 2004, 11:15 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
Labas,Arisrokrate.

Tarpkitko ir aš visada svajojau iš ar?iau pazinti štirlico tipa,bet jau taip atsitiko,kad aš š? tip? paž?stu,turb?t,mažiausiai.

Man savo met? pasakyti negaila,tik kažkaip labai keistai jau?iuosi,kad pirmas kriterijus,pagal kur? esu vertinama,tai metai.Ar tu pati jauti kok? psichologin? barjera bendraudama su žmon?mis,kurie neatitinka tam tkro met? skai?iaus? :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Bir 2004, 14:11 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 24
na ka tu? man tai yra reikalinga tam, kad zinociau kokiomis "aukstumomis" galim diskutuoti :happy: :happy: :happy: :happy:, ir tai ne vertinimo kriterijus. as mokausi isviso nieko nevertinti. kolkas tai man pakankamai sudetingai pavyksta :sad:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Bir 2004, 14:30 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
Aristokrate, aš už Pelen? galiu atsakyti. Jinai jau gerus dešimt met? pakankamai subrendusi, kad bet kokiom "aukštumom" gali diskutuoti.  :wink:



Beje, Štirlic? moter? sutikti tikrai retas atvejis, ar daug savo tipo pati paž?sti?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Bir 2004, 14:45 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 24
o, sveika Gerbiamoji, malonu tave girdeti ! Ta pati galiu pasakyti ir apie pacia :smile:, kad retai sutinkama Dzeke :smile:. bet, deja tokia musu dalia :confused: is 100 % moteru, 2 %, logikiu. tai statistika :sad:. todel mes kartais vyrams krentam i akis, kaip cia svelniai pasakius......na, truputi vyriskos, bet turbut supranti koki zodeli jie daznai megsta vartoti apie musu tipo moteris :smile:,- gudrociai :wink:

savo IM tipo moters dar nepavyko palabinti, o noretusi, gal....."ja adinokaja val?ica " sioje situacijoje :neutral:

Dzeke, aciu uz pasufleravima del Dostojevskes. As jos izeisti nenorejau, bet kolkas as ne ekstrasense :sad:, kad "matyciau" su kuo bendrauju, o jaunimas sioje vietoje kolkas man neidomus......


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Bir 2004, 15:30 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 17
Sveiki kaip sekasi o, kur Liepa kaskaip nepasirodo. :sad:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Bir 2004, 16:38 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
Aristokrate, gerai Tu ?ia pasakei...  :happy:  :happy:

Na, tai kolkas b?sim dvi val?icos šitoje Linijos girioje...  :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 512 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 35  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Google [Bot] ir 250 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007