Socionikos forumas

Dabar yra 04 Geg 2024, 23:21

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 512 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 35  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Bir 2004, 16:49 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 12:34
Pranešimai: 895
val?icos  :happy: ir stipri ir l.silpn? :blogic: . I funkcija objektin? logika tai yra taip kaip susiformavo mastymo b?das toks ir vis? gyvenym?. Bandau ?sivaizduoti  :sad:. (pvz. tik konstitucija).

Bet ir pavydžiu j?s? logikos strukt?ravimo  :happy: to l.reik?t? Huginam ir daugeliui kitiems.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Bir 2004, 16:59 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 24
:happy: :happy: :happy: :happy:, Zinai Gerbiamoji, bet uz tai KOKIOS ! uch ! :smile:, gaila, kad zmogeliuku vaizdu galios ribotos.......Skarlet, gal gali juos papidyti.....truputi ir seksualesniu noretusi kartais ideti......., na nuotaikingesniu.....nu supranti...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Bir 2004, 17:03 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 24
Hugine, nustok mus logikus, tikincius rasytiniu zodziu "lasdavoti" konstitucija, istatymai,....o kas tada Tamstai visa tai "ipudrintu" jeigu ne mes? a?.....na, gerai Don Kichotas tarkim, bet tiketum daugiau mumis svelniosiomis logikemis :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Bir 2004, 17:07 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 12:34
Pranešimai: 895
tikiu, tikiu  :happy: Don.Kihotas gali viena karta vienaip pripasakot, o kita karta kitaip. Don.Kichotai ir Zukovai sugeba ivairiais budais mastyti.  :wink: Na as ju neginu, kiekvienas turi savo stipriu ir silpnu vietu.... !


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Bir 2004, 17:22 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 24
Na Jonai ir Janytes, berniukai ir mergytes gero silto savaitgalio ! romantisko paparcio ziedo ieskojimo - ieskojimo - ieskojimo - ir radimo ! iki pasikalbejimu sekancia savaite, nes jura osia, jos bangos vilioja, Palanga moja......ate :happy: :happy: :happy: :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Bir 2004, 17:35 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 12:34
Pranešimai: 895
Palanga, Palanga

J?ra ošia

Banga gena banga

Ir nelieka n? lito

:happy:





Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Bir 2004, 17:38 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
S?kmingo ieškojimo, Aristokrate.  :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Bir 2004, 10:43 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
Skarlet,na jau tu mane ?ia ryškiai pervertinai,d?l t?,"aukštum?",bet negaliu paneigti,kad tai malonu apie save gird?ti.............. :happy:

Bet,jei kalbant rim?iau apie kokias nors "aukštumas" ar pasiekimus,?ia labai jau abstraktu,vienam gali b?ti aukštumos,kitam - nat?rali b?sena.......... :confused:

Aristokrate,tu man?s ne?žeidei,keistai,nejaukiai jaustis,tai dar nereiškia b?ti ?žeistam. :wink:

Ir nesuk sau galvos d?l amžiaus cenzo,tiesiog bendrauk,o po to jau suprasi ar patinka tau žmogus ar ne. :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Bir 2004, 10:56 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
Arostokrat? raš?:

"Gaila, kad zmogeliuku vaizdu galios ribotos.......Skarlet, gal gali juos papidyti.....truputi ir seksualesniu noretusi kartais ideti......., na nuotaikingesniu."



Ne ten kreipiesi, parašyk ? pageidavim? skyrel? adminui.  :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Bir 2004, 11:11 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
...Don.Kichotai ir Zukovai sugeba ivairiais budais mastyti...

?domus pasteb?jimas ! Aš išties, apm?stydama koki? nors problem? ar situacij?, susid?lioju visk? ? savo vietas, ir kai viskas tampa aišku ir logiškai paaiškinama, pasakau sau, "na, o dabar ? visk? paži?r?kime iš šito kampo..." , tada "užmirštu", k? buvau susid?liojusi ir ieškau dar vieno pri?jimo :smile: Ar Tu apie tai ir šneki?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Bir 2004, 11:22 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 12:34
Pranešimai: 895
Tu teisingai pastebejai. Don.Kichotai ir Zukovai surenka duomenis (faktus) poto viska apdoroja ir isduoda i pasauli. Ju kurybine funkcija destyti supratima. Jei tokiu zmoniu ka nors paklausi, jie kol jums aiskiai, suprantamai neatsakys - nenusiramis


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Bir 2004, 11:30 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
:happy: :happy: :happy:



Dievul?liau :happy: Paskutinis mano sakinys b?na: "Ar visk? supratote?" Ir jei bent vienas nesuprato, v?l kalb?siu iki apsiputojimo. Kol supras... :happy: :happy: :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Bir 2004, 11:41 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
Aha, vat kaip atvirkš?iai. Mano logika- ne k?rybin? ir kai man pasako, kad nesuprato, aš nežinau k? beaiškinti, turi konkre?iai paklausti kas neaišku. Va tuo ir skiriasi labiausiai tos pirmos stipriosios dvi funkcijos...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Bir 2004, 11:47 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Aš kartais irgi klausiu "Ko nesupratai?", bet tam, kad pasek?iau minties vingius, ir supras?iau, kur daroma klaida ir kad jis/ji pats tai pamatyt?. O aiškinti labai m?gstu :smile: Ypa? kai kas nors paglosto savimeil?, sakydamas, jog sugebu tiksliai ir aiškiai išreikšti savo mintis  :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Bir 2004, 11:56 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
Aha, dar d?l tiksli? ir aiški? min?i?. Turb?t labiausiai mane loginiai sensorikai ir žavi tuo aiškumu ir nevyniojimu minties ? daug sud?ting? termin?, j? tikslas paprastai ne apipilti kit? informacija, bet j? suprantamai pateikti. 


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 512 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 35  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 22 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007