Socionikos forumas

Dabar yra 11 Geg 2024, 02:04

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 512 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 35  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 16 Bir 2004, 23:03 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Sveiki sveiki, ir senieji, ir naujieji paž?stami :wink: :happy:



Esu sensorinis-loginis ekstravertas, to biš Žukovas, vadinasi :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 16 Bir 2004, 23:05 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 11:15
Pranešimai: 356
Na, Casandra, buvai dingusi kaip ? vanden?... Sveika sugr?žus :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 17 Bir 2004, 08:46 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 12:34
Pranešimai: 895
    Tai loginis sensorinis ekstravertas  :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 17 Bir 2004, 10:09 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
Gal gal?tum paaiškinti pla?iau. Kod?l tretieji elementai tos pa?ios spalvos kaip pirmieji, o antrieji- kaip ketvirtieji? Ir Kalinausko pakraipos esminius skirtumus. Laaabai ?domu.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 17 Bir 2004, 10:59 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 24
:wink:labas skarlet. "kutenkimes".ivairiai. restorana?, ne. dar linksmi ir idomus renginiai, bet su tam tikro sluoksnio ir uzimamu postu zmonemis. kokios ramybes? miego? ka tu, kokia laisve :sad:, "karakiene uzdaryta bokste" ne, ka su juo plepeti, juk jis tik "vazniciotojas" . maiste - originalumas, patiekalo egzotika, ivairove, indai porcelianiniai  :smile:man svarbus valgymo ritualas, preliudija, testinumas.....


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 17 Bir 2004, 14:09 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 17
Liepa, mano testo rez.: intravertas, sensorikas, mastymas loginis, racionalus :wink: :smile: :happy: !


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 17 Bir 2004, 15:51 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 1466
Labas rytas.

Kaip matau ?ia susipaž?stame pagal tipus. Esu loginis, sensorinis, intravertas, racionalus(planingas) - t.y. Gorkio tipas. Ta?iau atrodo, kad kartais man pasireiškia ir intuiciškumas. Bet tik kartais :wink:

Šiaip homunitarin?m šakom nesidomiu. Ta?iau labai m?gstu steb?ti ir analizuoti žmones. Manau, kad neblogai juos perprantu. Vienus l??iau, kitus grei?iau, bet perprantu. Galb?t d?l to šiektiek domiuosi socionika ir psichologija. O ir šiaip m?gstu kalbas apie gyvenim?, supratima, žmogaus pasamon? ir kitus abstrak?ius dalykus(galb?t ?ia tas intuiciškumas, ar ne?). ?domu K. G. Jungas, Carlos Castaneda visokie ryt? tik?jimai ir pan. Nors esu realistas ir tikiu, ne biblija o fizikos d?sniais :happy: ta?iau manau, kad yra aukštesn?s materijos, kurios žmon?ms yra dar nesuvokiamos.



P.S. - Ir kurias anks?iau ar v?liau vistiek fizika ištyrin?s :happy: :happy: :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 17 Bir 2004, 17:04 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
Stebi ir analizuoja žmones, domisi pa?iu gyvenimu ir tuo, kas slypi jame, ne tik intuityv?s...  :smile: O va paž?stu ne vien? ir ne du intuityvius, kurie nesidomi niekuo daugiau, tik savo mažu ribotu pasaul?liu...

Taigi, tai rodo ne intuiciškum?, o tavo paži?r? platum? ir netr?kum? išsilavinimo- tai gali b?ti b?dinga visiems tipams.  :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 17 Bir 2004, 17:13 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 24
Skarlet, man jau neramu......, kur tu? kodel "kutenimas" nutruko :sad:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 17 Bir 2004, 17:24 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
Aristokrate,

sunkus riešut?lis esi.  :smile:

dar parašyk, kokie žmon?s tau atrodo ?dom?s, kokie ne?dom?s. Kokia tavo manymu esi tu- ar ?domi kitiems ir kuo manai patrauki kitus, aplinkinius? Ir dar: kiek dažnai kalb?dama sakinio gale vartoji ",ar ne?"


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 17 Bir 2004, 17:31 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 24
verksiuuuuuuu :sad:idomus tie, kurie turi iskalba, iskalba tokia - kurios klausantis tysta tysta seile, taip pat optimistai, turtingi.gausiai. be abejo as esu idomi kitiems, turiu dideli gerbeju, pazistamu rata. traukiu juos isvaizda, protu (Ar is balos tas grazumas mano prigimimo) :wink: manau, kad visai nevartoju, bent nepastebejau. ir kolkas pastabu negavau.NAAAAAAAa ?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 17 Bir 2004, 18:48 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
Nagi neverk, k??  :happy: rasim mes t? tavo tip?...  :wink:

Bandau daryti išvad?, kad esi iracionali sensorin? ekstravert?, o d?l logikos/etikos visvien nesu tikra, nes man taip ir nepapasakojai nors truput? pla?iau, kaip su tuo sutikto žmogaus nuotaikos pajautimu yra, kuo tas balsas parodo nuotaik?... Ir k? tu darai, kai supranti, kad jo bloga nuotaika: nueini ar guodi, jei taip, tai kaip...



Taigi, kolkas turiu du variantus- Žukov? arba Napoleon?. O k? kiti mano?  ?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Bir 2004, 10:23 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 24
Skarlet, esi puiki puiki socionike. IR TAI SKELBIU VISIEMS ! visiskai teisingai mane nustatei. kai kalbejau kaip Napaleonas, - taip ir nustatei. kaip kalbejau kaip Zukovas, - taip ir nustatei. visada sukaisi arti tiesos. nepyk, kad tave kutenau, - tokia mano natura. rinkti faktus, tikrinti, isitikinti ar su profu turiu garbes bendrauti. Mano PAGARBA. Tam, kad uzdeti taska sioje situacijoje parasysiu daugiau apie save, o pati galesi suktelt-----------

is esmes man labai svarbi ramybe, tyla. i restoranus lankausi retai, tik per dalykinius susitikimus. laisvalaikio forma renkuosi gamta. ten as nusiraminu. man reikalingi skanus, grazus, ivairus patiekalai is graziu indu. maista gaminu pati. greitai, l. skaniai ir graziai. kuriu siluma, sensorika, spalvas, kvapus, geles man daug reiskia ir reikalingos. kokybe visur ir visada ir viskame man yra svarbi. kiek suprantu pati laikausi kokybes ir is kitu reikalauju. plius linkusi prie technikos, ja suprantu. drbuziu stilius klasikinis su romantizmo sarmu. papuosalui kuklus, bet brangus. daiktus renkuosi kokybiskus, bet minimaliais kiekiais.  punktualumas man svarbus. to reikalauju is kitu. neveiklumas man kelia agresija, pykti.  esu pastovi santykyje su sutuoktiniu. nemegstu agresyviu situaciju ir zmoniu. as is ten traukiuosi be konflikto. pirma konflikto nepradedu, bet jei "uzkabina" mano interesus tvarkau juos diplomatijos budu, jei ne duodu atkirti, bet pagal istatymus ir " pa polnaj pragrame"

tai stai gerbioamoji  :smile:, tavo zodis  !, jei dar reikes tau klausimu, atsakysiu pagal savo "IM". noreciau tiketi, kad nepyksti uz taves "pakutenima" esi tiktai profesionali socionikoje. i koki tipa vedziau tave, taip ir nustatei. saunu ! ! !


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Bir 2004, 10:56 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 17
Labas rytas Liepa, kur tu pradingai kaip i vandeni. :confused: ?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Bir 2004, 11:03 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
:happy: Aristokrate, taigi tu- Gabene?  :happy: O ir kas kitas daryt? tokius eksperimentus, na nebent Diuma...  :wink:

Ok, sakyk savo tikr?j? IM ir ?sirašyk j? ? vartotojo nustatymuose esan?i? "Papildom? informacij?".

Darkart sveika atvykus ?ia.  :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 512 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 35  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 136 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007