Socionikos forumas

Dabar yra 19 Bal 2024, 05:13

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 512 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: SUSIPAZINKIME
StandartinėParašytas: 08 Kov 2009, 10:08 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 18 Vas 2009, 08:20
Pranešimai: 231
Joldija rašė:
Solanža rašė:
viktorija rašė:
radau duala draizeri,bet vedes.negali buti meiluziu,galvoja iskart labai rimtai.ir pagaliau nutare,kad negales auginti svetimo vaiko,tai yra mano.negaliu gyventi neisimylejus.ir didziausia problema -seksas.nelabai susugaudau,kiek jo man reikia.visada reikalingas ekshen.kasdienybe labai nuobodi,ir kada nieko gyvenime nevyksta,ilendu i depresine bukle.tiesa neilgam.pas stirlica viskas suplanuota,o cia nezinai,ko is vis nori.


viktorija, gal tau trūksta kasdienės veiklos, gal nieko nedirbi? todėl ir to sekso tiek reikia. :strange:


Tą patį ir aš pagalvojau... :smile: Kai žmogus turi per daug laisvo laiko, kasdienybė tampa labai nuobodžia ;)

gamykla uzsidaro,veikla minimali.problema.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: SUSIPAZINKIME
StandartinėParašytas: 09 Kov 2009, 10:34 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 10:50
Pranešimai: 927
viktorija rašė:
Globas A rašė:
viktorija rašė:
ir didziausia problema -seksas.nelabai susugaudau,kiek jo man reikia.visada reikalingas ekshen.
O kaip su štirlicu seksas? Ar nenuobodu dviem loginiams?

zinoma nuobodu,nors as ji linksminu visokiais netiketais veksmais.o stirlicu baisu,kada situacija iseina is po kontroles.ir is vis viskas nauja ,nezinoma ji gazdina.
Na, maždaug įsivaizduoju. Man su gorkėmis analogija (giminiški santykiai): varo nuobodulį jų fantazijos stoka ir darymas tik tai, kas gyvybiškai būtina :happy:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: SUSIPAZINKIME
StandartinėParašytas: 26 Kov 2009, 10:11 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 18 Vas 2009, 08:20
Pranešimai: 231
Globas A rašė:
viktorija rašė:
Globas A rašė:
viktorija rašė:
ir didziausia problema -seksas.nelabai susugaudau,kiek jo man reikia.visada reikalingas ekshen.
O kaip su štirlicu seksas? Ar nenuobodu dviem loginiams?

zinoma nuobodu,nors as ji linksminu visokiais netiketais veksmais.o stirlicu baisu,kada situacija iseina is po kontroles.ir is vis viskas nauja ,nezinoma ji gazdina.
Na, maždaug įsivaizduoju. Man su gorkėmis analogija (giminiški santykiai): varo nuobodulį jų fantazijos stoka ir darymas tik tai, kas gyvybiškai būtina :happy:

uztai reikia ieskoti duolo.mano atveju-duolai tokie rimti moralistai,kad man labai sunku juos neisgasdinti.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: SUSIPAZINKIME
StandartinėParašytas: 26 Kov 2009, 10:16 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 10:50
Pranešimai: 927
viktorija rašė:
mano atveju-duolai tokie rimti moralistai,kad man labai sunku juos neisgasdinti.
Drįsčiau paprieštarauti. Pvz dreizerės moterys neretai būnai gana mielos žaismingos lėlytės - čia aš apie seksą. Aišku, kartu ir kietokos šiek tiek. Vyrai dreizeriai turėtų būti analogiškai. Todėl abejoju, ar tu labai išgąsdintum dreizerį.
Dreizerio kaip moralisto nereikėtų suprasti kaip asketo ar kankinio. Tai būtų pernelyg intuityvus požiūris į tai.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: SUSIPAZINKIME
StandartinėParašytas: 26 Kov 2009, 10:32 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 18 Vas 2009, 08:20
Pranešimai: 231
Globas A rašė:
viktorija rašė:
mano atveju-duolai tokie rimti moralistai,kad man labai sunku juos neisgasdinti.
Drįsčiau paprieštarauti. Pvz dreizerės moterys neretai būnai gana mielos žaismingos lėlytės - čia aš apie seksą. Aišku, kartu ir kietokos šiek tiek. Vyrai dreizeriai turėtų būti analogiškai. Todėl abejoju, ar tu labai išgąsdintum dreizerį.
Dreizerio kaip moralisto nereikėtų suprasti kaip asketo ar kankinio. Tai būtų pernelyg intuityvus požiūris į tai.

mano pazistama draizeri gasdina mano elgesys.ir kada as bandau kalbeti apie seksa,jis greitai keicia tema.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: SUSIPAZINKIME
StandartinėParašytas: 26 Kov 2009, 10:40 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 10:50
Pranešimai: 927
viktorija rašė:
mano pazistama draizeri gasdina mano elgesys.ir kada as bandau kalbeti apie seksa,jis greitai keicia tema.
Tai čia dėl to, kad vyrus gąsdina moterų aktyvios kalbos apie seksą. Vyras nori būti šitoje sferoje iniciatoriumi net ir tuo atveju, jei jam iš tikrųjų patinka aktyvios moterys.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: SUSIPAZINKIME
StandartinėParašytas: 26 Kov 2009, 11:24 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 18 Vas 2009, 08:20
Pranešimai: 231
Globas A rašė:
viktorija rašė:
mano pazistama draizeri gasdina mano elgesys.ir kada as bandau kalbeti apie seksa,jis greitai keicia tema.
Tai čia dėl to, kad vyrus gąsdina moterų aktyvios kalbos apie seksą. Vyras nori būti šitoje sferoje iniciatoriumi net ir tuo atveju, jei jam iš tikrųjų patinka aktyvios moterys.

netiesa,jeigu nera meiles,tai vyrai labai megsta kalbeti apie seksa.daug vyru noretu su manim permiegoti,bet tokie santykiai manes nedomina.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: SUSIPAZINKIME
StandartinėParašytas: 26 Kov 2009, 11:42 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 10:50
Pranešimai: 927
viktorija rašė:
netiesa,jeigu nera meiles,tai vyrai labai megsta kalbeti apie seksa.daug vyru noretu su manim permiegoti,bet tokie santykiai manes nedomina.
O kas iniciatorius tokių pokalbių?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: SUSIPAZINKIME
StandartinėParašytas: 26 Kov 2009, 12:57 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 18 Vas 2009, 08:20
Pranešimai: 231
Globas A rašė:
viktorija rašė:
netiesa,jeigu nera meiles,tai vyrai labai megsta kalbeti apie seksa.daug vyru noretu su manim permiegoti,bet tokie santykiai manes nedomina.
O kas iniciatorius tokių pokalbių?

as seksuali,linksma ir labai paprasta,vyrai kaip muses limpa.zinoma,as pirma niekados nepradedu,bet dzekas linkias i tokias kalbas.zinoma ,jei buciau vyru,butu zymiai lengviau.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: SUSIPAZINKIME
StandartinėParašytas: 26 Kov 2009, 13:31 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
viktorija rašė:
as seksuali,linksma ir labai paprasta,vyrai kaip muses limpa.zinoma,as pirma niekados nepradedu,bet dzekas linkias i tokias kalbas.zinoma ,jei buciau vyru,butu zymiai lengviau.
Taip, Džekas linkęs į "tokias" kalbas, bet... tiktai savų kompanijoje (kiek pastebėjau). Tai tarsi signalas, kad galime būti atsipalaidavę, paprasti, atviri, draugiški. Galbūt savotiškas pasitikėjimo demonstravimas (galima kalbėti apie viską).
O galbūt čia ir yra dalis dualų žaidimo? Jeigu Dreizeriui šis Džekas patinka, kelia simpatijas - tai jis priima, palaiko tokias jo kalbas. Jei ne - "deda tašką". Tai irgi gali būti neverbalinis signalas. Juk Dreizeris sensorikas - turėtų "reguliuoti" santykius atstumo pagalba. Ir galbūt, Tavo atveju, tai reiškia, kad savo dualo Tu dar "neprisijaukinai"? Gal jam reikia dar kokių nors "įrodymų", kad pripažintų kaip "savą"...

Būtų įdomi m2 nuomonė (ji Dreizeriukė) :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: SUSIPAZINKIME
StandartinėParašytas: 26 Kov 2009, 16:15 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 18 Vas 2009, 08:20
Pranešimai: 231
Liepa rašė:
viktorija rašė:
as seksuali,linksma ir labai paprasta,vyrai kaip muses limpa.zinoma,as pirma niekados nepradedu,bet dzekas linkias i tokias kalbas.zinoma ,jei buciau vyru,butu zymiai lengviau.
Taip, Džekas linkęs į "tokias" kalbas, bet... tiktai savų kompanijoje (kiek pastebėjau). Tai tarsi signalas, kad galime būti atsipalaidavę, paprasti, atviri, draugiški. Galbūt savotiškas pasitikėjimo demonstravimas (galima kalbėti apie viską).
O galbūt čia ir yra dalis dualų žaidimo? Jeigu Dreizeriui šis Džekas patinka, kelia simpatijas - tai jis priima, palaiko tokias jo kalbas. Jei ne - "deda tašką". Tai irgi gali būti neverbalinis signalas. Juk Dreizeris sensorikas - turėtų "reguliuoti" santykius atstumo pagalba. Ir galbūt, Tavo atveju, tai reiškia, kad savo dualo Tu dar "neprisijaukinai"? Gal jam reikia dar kokių nors "įrodymų", kad pripažintų kaip "savą"...

Būtų įdomi m2 nuomonė (ji Dreizeriukė) :wink:

tikrai dzekui svarbu pasitiketi zmogum.intuitiviai jauciam,ir neklystam,kas idomu.visai neetinis,o niekados nesu apsigavusi.kuo tai paaiskinsi?savo draizeri as prisijaukinau,bet jis pasake,kad negales auginti ne savo vaiko.kodel negalima buti tik meiluzeis?jeigu tai nebutu draizeris,jis iki tokio nedasigalvotu.mes abu vede,tai ir yra problema del jo.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: SUSIPAZINKIME
StandartinėParašytas: 26 Kov 2009, 18:19 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
viktorija rašė:
tikrai dzekui svarbu pasitiketi zmogum.intuitiviai jauciam,ir neklystam,kas idomu.visai neetinis,o niekados nesu apsigavusi.kuo tai paaiskinsi?
Labai paprastai - intuicija ir logika (verta ar neverta "prasidėti", eikvoti jėgas/jausmus).
viktorija rašė:
kodel negalima buti tik meiluzeis?jeigu tai nebutu draizeris,jis iki tokio nedasigalvotu.mes abu vede,tai ir yra problema del jo.
Čia nežinau, ar daugiau priklauso nuo tipo, ar nuo konkretaus asmens nuostatų (auklėjimo)... Pvz. man pats žodis "meilužis" yra atgrasus. Paprastai į panašius klausimus atsakau "gyvenu be dublerių". Ir tai yra iš principo (visiškai nesvarbu ar kitiems žinant, ar nežinant), esmė - neapgaudinėju savęs.

Kitų nesmerkiu tuo požiūriu. Bet.. su viena sąlyga - turi būti žaidžiama "atskeistomis kortomis", t.y. neapgaudinėjant.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: SUSIPAZINKIME
StandartinėParašytas: 28 Kov 2009, 13:54 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 10:50
Pranešimai: 927
viktorija rašė:
as seksuali,linksma ir labai paprasta,vyrai kaip muses limpa.
"Seksualios ir gražios,
Jūs pasaulį ryškiom spalvom nudažot." :happy:
/Perdarytas "69 danguje" tekstas/


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: SUSIPAZINKIME
StandartinėParašytas: 29 Kov 2009, 07:59 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 18 Vas 2009, 08:20
Pranešimai: 231
Globas A rašė:
viktorija rašė:
as seksuali,linksma ir labai paprasta,vyrai kaip muses limpa.
"Seksualios ir gražios,
Jūs pasaulį ryškiom spalvom nudažot." :happy:
/Perdarytas "69 danguje" tekstas/

megstu gyventi idomiai,kasdienybe mane tiesiog uzmusa.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: SUSIPAZINKIME
StandartinėParašytas: 02 Bal 2009, 15:35 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 02 Bal 2009, 15:22
Pranešimai: 30
Globas A rašė:
viktorija rašė:
as seksuali,linksma ir labai paprasta,vyrai kaip muses limpa.
"Seksualios ir gražios,
Jūs pasaulį ryškiom spalvom nudažot." :happy:
/Perdarytas "69 danguje" tekstas/
Labai gražai parašei, globai, šaunuolis :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 512 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 195 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007