Socionikos forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 15:05

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 512 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 31, 32, 33, 34, 35
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: SUSIPAZINKIME
StandartinėParašytas: 02 Gru 2009, 22:38 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 30 Spa 2009, 14:14
Pranešimai: 28
viktorija rašė:
sveika dzeke.norejau paklausti,jeigu buvo tavo gyvenime dualiniai santykiai ir jei buvo,kaip tu galetum juos aprasyti?

la, drauge kuri nustate mano tipa, sake kad buwes draugas dualas. man buwo gera su juo, galedawau wiska jam atleisti, net kai parom nepasirodydawo namuose.. bet tai skaudi tema, mane jis apgaudinejo, nors ir as buwau ne swenta, bet kz atrodo, kad man galima, o kad jau partneris tai darytu nieku gywu. susipazinau su kitu waikinu, manau gal jis hekslis, tai ne tiesiogiai mane jis paweike ir meciau duala. toke istorija. o moralas toks, kad jis buwo paslemekas, palikes nuoskaudu ir skolu


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: SUSIPAZINKIME
StandartinėParašytas: 23 Lap 2010, 13:06 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 25 Bir 2010, 00:06
Pranešimai: 545
Miestas: Kaunas
Sveiki!

Praejo keli metai ir ne visi zinom visu tipus. Pvz, kai skaitau zmoniu postus, nera pas visus pakeisti profilio nustatymai ir nezinau (arba pamirsau) ju tipa. Pries kelis metus Solanza buvo padarius maza sarasiuka - labai gera ideja. Manau, dabar reiktu naujo. Surasyti, kokiu tipu kiek atstovu turim. :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 512 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 31, 32, 33, 34, 35

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 100 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007