Socionikos forumas

Dabar yra 29 Kov 2024, 00:39

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 45 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: mano tipas. jei toks yra.
StandartinėParašytas: 07 Gru 2009, 18:02 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Gali papasakot apie savo interesus. Kokia veikla Tau įdomiausia, kas "veža" ir darai tai su malonumu?
Ko nekenti arba kas yra sunkiausia ir atima daug jėgų...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: mano tipas. jei toks yra.
StandartinėParašytas: 07 Gru 2009, 19:06 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 07 Gru 2009, 12:05
Pranešimai: 12
idomiausia keliauti, judeti, vaziuoti, pamatyti, isgirsti nauja. patirti kazka netiketo extremalaus, pajusti kad iveikei isbandyma, pirmas nuvarei prie krioklio apleistu taku ir pan.

neidomiausia yra gilintis i abstrakcias teorijas, sedeti ir laukti neaisku ko.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: mano tipas. jei toks yra.
StandartinėParašytas: 07 Gru 2009, 19:25 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 08 Rgs 2008, 15:41
Pranešimai: 191
tu tikrai NE jeseninas :happy:

_________________
Take all your problems
And rip 'em apart
Carry them off
In a shopping cart


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: mano tipas. jei toks yra.
StandartinėParašytas: 08 Gru 2009, 10:57 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 10:50
Pranešimai: 927
Joldija rašė:
Pagal tai, koks tu esi nekantrus, zidanai, manyčiau, kad greičiau esi sensorikas nei intuityvas :smile:
Čia tai išvis įdomu: pasirodo, intuityvai yra kantresni nei sensoriniai.
Žmogus nekantrus, nes jam neįdomu socionika, neįdomu aiškintis, koks jo tipas. Jo pozicija paprasta: sakykit tipą arba negaišinkit laiko.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: mano tipas. jei toks yra.
StandartinėParašytas: 08 Gru 2009, 11:58 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 07 Gru 2009, 12:05
Pranešimai: 12
Globas A rašė:
Joldija rašė:
Pagal tai, koks tu esi nekantrus, zidanai, manyčiau, kad greičiau esi sensorikas nei intuityvas :smile:
Čia tai išvis įdomu: pasirodo, intuityvai yra kantresni nei sensoriniai.
Žmogus nekantrus, nes jam neįdomu socionika, neįdomu aiškintis, koks jo tipas. Jo pozicija paprasta: sakykit tipą arba negaišinkit laiko.


nu. kada tas mano tipas paaiskes?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: mano tipas. jei toks yra.
StandartinėParašytas: 08 Gru 2009, 14:32 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 08:57
Pranešimai: 183
Zidanai, pakomentuok, kaip elgiesi vakarėliuose, kompanijose: ar bendrauji su daugeliu, ar sėdi kamputyje ir lauki kol kas prieis, kaip laikaisi erdvėje (ar judi, ar turi "savo vietą" )ir pan.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: mano tipas. jei toks yra.
StandartinėParašytas: 08 Gru 2009, 16:10 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 07 Gru 2009, 12:05
Pranešimai: 12
Joldija rašė:
Zidanai, pakomentuok, kaip elgiesi vakarėliuose, kompanijose: ar bendrauji su daugeliu, ar sėdi kamputyje ir lauki kol kas prieis, kaip laikaisi erdvėje (ar judi, ar turi "savo vietą" )ir pan.


ateinu, pasisveikinu su visais pazistamais, su nepazistamais susipazistu. Pasikalbam apie paskutines naujienas darbe ar siaip. Savo vietos neturiu, migruoju tarp zmoniu, nemegstu ilgai sedeti sr stoveti vienoj vietoj. Megstu kai yra veiklos, pvz. pirtele, kegliai ir pan.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: mano tipas. jei toks yra.
StandartinėParašytas: 08 Gru 2009, 16:39 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 10:50
Pranešimai: 927
1.Prisimink kokį nors tau įdomų žmogų ir išvardink 5-6 jo savybes, dėl kurių jis tau įdomus.

Heh...klausimai kokie :D idomus tas, kuris turi ka pasakyti. Jei keliaujantis zmogus, idomu suzinoti, ka verta zinoti keliaujant i ta sali, kokia transporto sistema, nuomos kainas, viesbuciu uzsakymas, vertingi objektai, EU santykis su vietiniais tugrikais. Tas idomus, kuris i konkretu klausima duoda konkretu atsakyma.

Domimasi tik įprastais dalykais. Pliusas :blogic: , minusas :wlogic: ir :bintuition: Norima tik konkrečių atsakymų - nepageidaujama mąstyti, minusas logikai

Kokias savybes turintis žmogus tau atrodo neįdomus?

Malantis s... be tikslo, priekabus, ikirus.

Arba kalbėkit/darykit tai ką noriu girdėti, arba eikit ..... - šitas motyvas matomas daugelyje atsakymų. Atsainumas. Minusas logikai, sensorikai.

Ar laikai save įdomiu žmogumi? Kodėl?

Kazkam idomus kazkam ne. Ziurint kam ko reikia.

neaišku

Kaip reaguoji, jei kas nors tave pavadina neįdomiu?

Niekaip. Man tai nerupi.

įprastas atsainumas

2.Į ką pirmiausia atkreipi dėmesį susipažindama(s), pradėdama(s) bendrauti su nauju žmogumi? Su pavyzdžiu.

Kiek adekvaciai reaguoja i aplinka. Kaip i klausimus reaguoja, atsakineja, kokias pastabas duoda, kiek savim pasitikiki.

neaišku

3.Ar dažnai vėluoji? Kaip žiūri į žmones, kurie vėluoja? Ar rodai jiems savo nepasitenkinimą? Kaip rodai?

Stengiuos neveluiti, bet kartais veluoji. i veluojancius ziuriu ramiai, jei jie veluoja ne i lektuva, kuriuo as skrendu. Niekaip nerodau.

Pliusas iracionalumui, minusas :wlogic:

4.Kaip jautiesi būdama(s) vienumoje? Nėr kur dėtis, nėr kč veikti ar atvirkščiai?

Vienumoje bunu retai, kai bunu, miegu arba skaitau.

Sunkiai randami interesai be kompanijos. Pliusas etikai

5.Ką tau reiškia komfortas? Jaukumas? Kiek jie tau svarbūs ir kaip tai kuri?

Karstas maistas ir saltas alus. Abu svarbus vienodai. Uzsiperku alaus ir mesos, alu i saldytuva, mesa ant keptuves.

Minusas sensorikai.

6.Ar tau malonūs ir būtini komplimentai apie tavo išvaizdą? Kaip reaguoji į kritiką?

:D man komplimetai apie isvaizda ? Esu toks, koks esu. nereaguoju.

atsainumas - minusas logikai ir sensorikai

7.Kaip reaguoji, kai kas nors sugenda: komputeris/televizorius/skalbyklė? Ką darai? Kaip jautiesi?

Remontuoju. Niekaip nesijauciu. Visi daiktai kada nors genda.

pliusas :wintuition: - yra kaip yra

8.Kas yra praktiškas žmogus? Ar save laikai praktišku(a)? Kaip reaguoji, jei tave pavadina praktišku žmogum arba nepraktišku?

Zinantis gerus budus kaip uzisidibti pinigus ir gerai juos investuoti. Laikau save praktisku. Niekaip nereaguoju, man vienodai, kas ka galvoja.

pliusas :blogic: , dėl atsainumo minusas :wlogic: ir sensorikai

9. Kas tau yra ginčas? Kokiais atvejais tu ginčijiesi? Ar lengvai keiti savo nuomonę, prisipažįsti neteisiu? Su pavyzdžiu.

Nuomoniu issakymas. Kai nesutinku su kito zmogaus nuomone. Lengvas nuomones keitimas ir prisipazinimas kad neteisus ne tas pats dalykas. Nuomones lengvai nekeiciu. jei kas man irodo, kad neteisus pripazistu tai.

neaišku

10.Artimas žmogus kažkodėl vaikšto visas paniuręs, nesikalba... Kaip priimi tokią situaciją? Ką darai?

Klausiu kas atsitiko. Jei jis nori, tai kalba. Jei nenori, tai ir toliau vaiksto paniures, kol pats sugalvoja kalbetis.

plusas :wintuition:, :bethics:

11. Kaip nustatai, kokia žmogaus nuotaika? Ar pastebi nuotaikos pokyčius kituose? Ar dažnai kinta tavo nuotaikos?

matai, kad arba normaliai arba paniures. Jei kas sunervina, tai pakinta.

pliusas :bethics:

12. Ar gali lengvai inicijuoti konfliktą? Kokios dažniausiai būna jo priežastis? Jei susipykai, ar linkęs pirma(s) taikytis? kodėl?

Galiu, jei zmogus tupas. Pirmas nesitaikau, jei nera reikalo.

Atsainumas, kitų nuvertinimas - jei susipykom, tai kitas tupas. Minusas logikai, sensorikai.

13. Ką jauti ir ką darai, jei ką nors įžeidei? Kodėl? Su pavyzdžiu.

Nieko nedarau, palaukiu kol praeis. Jei nepraeina, klausiu, ko sirsta. Palaukiu kol isiskalbes, tada susitaikom.

pliusas :bethics: ir :wintuition:

14. Kaip supranti, kas ir kaip į tave žiūri, kokius jausmus tau jaučia? Kaip reaguoji, jei kas nors pasako, kad labai patinki ar labai nepatinki? Kodėl?

Nesigilinu. Yra chebra, einam po darbo ikalt alaus ir viskas buna aisku, kas kaip i ka ziuri. jei nesi burundukas, tai visi normaliai ir ziuri. Kai pasako, kad labai nepatinku, nedarau nieko. O kam daryt ? Kas nuo to pasikeis ?

viskas aišku, kaip į tave žiūri - :bethics: Kam daryt - :wintuition:

15. Ką tau reiškia taisyklės? Kokios ir kur tavo nuomone reikalingos, o kokios- ne?

Darbe funkciju ir veiksmu reglamentas turi buti.

neaišku

Sensorikos išvis nėra, :blogic: apraiškos yra, iracionalas. :wintuition: - viena iš stipriųjų f-jų neginčijamai, turbūt bazinė.
Jei etikas, tai :wintuition: :bethics: - greičiausiai
jei logikas, tai :wintuition: :blogic: - abejoju dėl atsainaus požiūrio į aplinką, nenoro į nieką gilintis


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: mano tipas. jei toks yra.
StandartinėParašytas: 08 Gru 2009, 17:18 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 07 Gru 2009, 12:05
Pranešimai: 12
matau, kad neaisku.


Globas A rašė:
1.Prisimink kokį nors tau įdomų žmogų ir išvardink 5-6 jo savybes, dėl kurių jis tau įdomus.

Heh...klausimai kokie :D idomus tas, kuris turi ka pasakyti. Jei keliaujantis zmogus, idomu suzinoti, ka verta zinoti keliaujant i ta sali, kokia transporto sistema, nuomos kainas, viesbuciu uzsakymas, vertingi objektai, EU santykis su vietiniais tugrikais. Tas idomus, kuris i konkretu klausima duoda konkretu atsakyma.

Domimasi tik įprastais dalykais. Pliusas :blogic: , minusas :wlogic: ir :bintuition: Norima tik konkrečių atsakymų - nepageidaujama mąstyti, minusas logikai


kam mastyti ir isradineti dvirati, pvz. viesbuciu aptarnavimo ivertinime, jei paprasciau tai issiaikinti pas tuos, kurie tam viesbutyj gyveno ? Ka tu ten ismastysi, kokio lygio pusryciai tam visbutyj - iprastiniai kontinentiniai ar kas nors daugiau. Paklausi ir bus aisku. Mastyt galima tada, kai renkiesi ka nors svarbaus. pvz. keist darba ar ne. Tada mastai ir neuzdavineji aplinkiniams durnu klausimu.

Cituoti:
Kokias savybes turintis žmogus tau atrodo neįdomus?

Malantis s... be tikslo, priekabus, ikirus.

Arba kalbėkit/darykit tai ką noriu girdėti, arba eikit ..... - šitas motyvas matomas daugelyje atsakymų. Atsainumas. Minusas logikai, sensorikai.


ant dienu vienas draugelis buvo atsivedes toki tipa, studijuojanti teologija. Pamale jis apie kazkoki ten baznytini suvaziavima ir jo dogmas. Klausiausi to bico svyturi gurksnodamas ir galvojau apie savo masinos technikine. Tai cia nori paskyt, bicas, kad man logikos trukumas pasireisike ?

Cituoti:
Ar laikai save įdomiu žmogumi? Kodėl?

Kazkam idomus kazkam ne. Ziurint kam ko reikia.

neaišku


teologui buvau neidomus. ir nesistengiau but idomus. Tiems, su kuriais kalbames bendromis temomis bunu idomus. idomus pasidarau daugumai kai kalba apie remontus pasisuka. todel ir sakau kad kam ko reikia.

Cituoti:
Kaip reaguoji, jei kas nors tave pavadina neįdomiu?

Niekaip. Man tai nerupi.

įprastas atsainumas


ka cia tuom norejai pasakyt ?

Cituoti:
2.Į ką pirmiausia atkreipi dėmesį susipažindama(s), pradėdama(s) bendrauti su nauju žmogumi? Su pavyzdžiu.

Kiek adekvaciai reaguoja i aplinka. Kaip i klausimus reaguoja, atsakineja, kokias pastabas duoda, kiek savim pasitikiki.

neaišku


kali su chebra alaus, pakalbi apie masinas, technikine, kase. O vienas pradeda kalbet apie vatikano suvaziavima tuo metu. Tai jis adekvatus ar ne?


Cituoti:
4.Kaip jautiesi būdama(s) vienumoje? Nėr kur dėtis, nėr kč veikti ar atvirkščiai?

Vienumoje bunu retai, kai bunu, miegu arba skaitau.

Sunkiai randami interesai be kompanijos. Pliusas etikai


As dirbu ne miske, o tarp zmoniu. Po to sportuoju, salej irgi ne vienas. Namie su pana bunu. Tai realiai vienas bunu tada kai miegu ar i tulika nueinu. I duša dar. kuo cia deti interesai ?

Cituoti:
5.Ką tau reiškia komfortas? Jaukumas? Kiek jie tau svarbūs ir kaip tai kuri?

Karstas maistas ir saltas alus. Abu svarbus vienodai. Uzsiperku alaus ir mesos, alu i saldytuva, mesa ant keptuves.

Minusas sensorikai.


kas ta sensorika ir kodel minusas ? sensus kiek pamenu yra jutimas. Jei kali šalta alu ir karšta karbonada tai minusas jutimams, skonio nejauti taip išeina? kazka jus cia malat apie jutimus.

Cituoti:
6.Ar tau malonūs ir būtini komplimentai apie tavo išvaizdą? Kaip reaguoji į kritiką?

:D man komplimetai apie isvaizda ? Esu toks, koks esu. nereaguoju.

atsainumas - minusas logikai ir sensorikai


nesupratau. jai as nesistaipau kaip pedikas pries veidrodi tai cia minusas logikai ? Pavarot chebra. he-he :D cia pas jus rimtas mokslas ?

Cituoti:

8.Kas yra praktiškas žmogus? Ar save laikai praktišku(a)? Kaip reaguoji, jei tave pavadina praktišku žmogum arba nepraktišku?

Zinantis gerus budus kaip uzisidibti pinigus ir gerai juos investuoti. Laikau save praktisku. Niekaip nereaguoju, man vienodai, kas ka galvoja.

pliusas :blogic: , dėl atsainumo minusas :wlogic: ir sensorikai


hehe. nu nu. tai kas ta sensorika ?

Cituoti:
9. Kas tau yra ginčas? Kokiais atvejais tu ginčijiesi? Ar lengvai keiti savo nuomonę, prisipažįsti neteisiu? Su pavyzdžiu.

Nuomoniu issakymas. Kai nesutinku su kito zmogaus nuomone. Lengvas nuomones keitimas ir prisipazinimas kad neteisus ne tas pats dalykas. Nuomones lengvai nekeiciu. jei kas man irodo, kad neteisus pripazistu tai.

neaišku


Jei nesupranti, tai klausk. Ko nesupranti ?


Cituoti:
12. Ar gali lengvai inicijuoti konfliktą? Kokios dažniausiai būna jo priežastis? Jei susipykai, ar linkęs pirma(s) taikytis? kodėl?

Galiu, jei zmogus tupas. Pirmas nesitaikau, jei nera reikalo.

Atsainumas, kitų nuvertinimas - jei susipykom, tai kitas tupas. Minusas logikai, sensorikai.


nesakiau, kad jei susipykom tai tupas. jei tupas tai jis dazniausiai pats ir raunas i konflikta. Konflikto priezastis ya tupumas, o ne pasekme.

1
Cituoti:
3. Ką jauti ir ką darai, jei ką nors įžeidei? Kodėl? Su pavyzdžiu.

Nieko nedarau, palaukiu kol praeis. Jei nepraeina, klausiu, ko sirsta. Palaukiu kol isiskalbes, tada susitaikom.

pliusas :bethics: ir :wintuition:


ka tie zenkliukai reiskai ?



Sensorikos išvis nėra, :blogic: apraiškos yra, iracionalas. :wintuition: - viena iš stipriųjų f-jų neginčijamai, turbūt bazinė.
Jei etikas, tai :wintuition: :bethics: - greičiausiai
jei logikas, tai :wintuition: :blogic: - abejoju dėl atsainaus požiūrio į aplinką, nenoro į nieką gilintis
[/quote]

Kaip suprast - nenoras i nieka gilintis. Gilinuos i realias problemas, darbines, o ne i tai sedi kazkas susiraukes ar ne. Man ne uz tai moka, kad aiskinsciaus kas kaip jauciasi.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: mano tipas. jei toks yra.
StandartinėParašytas: 08 Gru 2009, 19:17 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 08:57
Pranešimai: 183
Globas A rašė:
1.Prisimink kokį nors tau įdomų žmogų ir išvardink 5-6 jo savybes, dėl kurių jis tau įdomus.

Heh...klausimai kokie :D idomus tas, kuris turi ka pasakyti. Jei keliaujantis zmogus, idomu suzinoti, ka verta zinoti keliaujant i ta sali, kokia transporto sistema, nuomos kainas, viesbuciu uzsakymas, vertingi objektai, EU santykis su vietiniais tugrikais. Tas idomus, kuris i konkretu klausima duoda konkretu atsakyma.

Domimasi tik įprastais dalykais. Pliusas :blogic: , minusas :wlogic: ir :bintuition: Norima tik konkrečių atsakymų - nepageidaujama mąstyti, minusas logikai


Pliusas sensorikai: orientuojamasi į paprastus praktinius gyvenimo aspektus ir kitų žmonių praktinę patirtį.

Cituoti:

3.Ar dažnai vėluoji? Kaip žiūri į žmones, kurie vėluoja? Ar rodai jiems savo nepasitenkinimą? Kaip rodai?

Stengiuos neveluiti, bet kartais veluoji. i veluojancius ziuriu ramiai, jei jie veluoja ne i lektuva, kuriuo as skrendu. Niekaip nerodau.

Pliusas iracionalumui, minusas :wlogic:


Priešpastatai iracionalumą logikai ? Tarsi negalėtų viename tipe derintis ir iracionalumas, ir logika ?

Cituoti:
4.Kaip jautiesi būdama(s) vienumoje? Nėr kur dėtis, nėr kč veikti ar atvirkščiai?

Vienumoje bunu retai, kai bunu, miegu arba skaitau.

Sunkiai randami interesai be kompanijos. Pliusas etikai


Pliusas ne etikai, o ekstraversijai.

Cituoti:
5.Ką tau reiškia komfortas? Jaukumas? Kiek jie tau svarbūs ir kaip tai kuri?

Karstas maistas ir saltas alus. Abu svarbus vienodai. Uzsiperku alaus ir mesos, alu i saldytuva, mesa ant keptuves.

Minusas sensorikai.


Pliusas sensorikai, nes orientuojamasi į skonio pojūčius.

Cituoti:
6.Ar tau malonūs ir būtini komplimentai apie tavo išvaizdą? Kaip reaguoji į kritiką?

:D man komplimetai apie isvaizda ? Esu toks, koks esu. nereaguoju.

atsainumas - minusas logikai ir sensorikai


Pliusas logikai: jis nesiekia savo išvaizda daryti įspūdžio aplinkiniams. Pliusas sensorikai: jei išvaizda būtų jautri vieta - jis reaguotų, nereaguojama, kai pasitikima savimi tame aspekte.

Cituoti:
7.Kaip reaguoji, kai kas nors sugenda: komputeris/televizorius/skalbyklė? Ką darai? Kaip jautiesi?

Remontuoju. Niekaip nesijauciu. Visi daiktai kada nors genda.


pliusas :wintuition: - yra kaip yra


Pliusas sensorikai, nes patirtis rodo kad iš tiesų daiktai genda.


Cituoti:
8.Kas yra praktiškas žmogus? Ar save laikai praktišku(a)? Kaip reaguoji, jei tave pavadina praktišku žmogum arba nepraktišku?

Zinantis gerus budus kaip uzisidibti pinigus ir gerai juos investuoti. Laikau save praktisku. Niekaip nereaguoju, man vienodai, kas ka galvoja.

pliusas :blogic: , dėl atsainumo minusas :wlogic: ir sensorikai


Pliusas logikai, logikai nesirūpina aplinkinių vertinimu ir reakcija į tuos dalykus, kuriuos jie patys gerai išmano.

Cituoti:
10.Artimas žmogus kažkodėl vaikšto visas paniuręs, nesikalba... Kaip priimi tokią situaciją? Ką darai?

Klausiu kas atsitiko. Jei jis nori, tai kalba. Jei nenori, tai ir toliau vaiksto paniures, kol pats sugalvoja kalbetis.

plusas :wintuition:, :bethics:


Pliusas logikai. Šabloniškas aplinkinių nuotakos vertinimas dviejų matmenų skalėje.

Cituoti:
11. Kaip nustatai, kokia žmogaus nuotaika? Ar pastebi nuotaikos pokyčius kituose? Ar dažnai kinta tavo nuotaikos?

matai, kad arba normaliai arba paniures. Jei kas sunervina, tai pakinta.

pliusas :bethics:


Pliusas logikai. Šabloniškas aplinkinių nuotakos vertinimas dviejų matmenų skalėje.

Cituoti:
13. Ką jauti ir ką darai, jei ką nors įžeidei? Kodėl? Su pavyzdžiu.

Nieko nedarau, palaukiu kol praeis. Jei nepraeina, klausiu, ko sirsta. Palaukiu kol isiskalbes, tada susitaikom.

pliusas :bethics: ir :wintuition:


Pliusas logikai. Pats nerodo iniciatyvos kito nuotaikos pagerinime. Savo emocinės būsenos greičiausiai nesuvokia, nes apie ją net neužsimena.

Cituoti:
Sensorikos išvis nėra, :blogic: apraiškos yra, iracionalas. :wintuition: - viena iš stipriųjų f-jų neginčijamai, turbūt bazinė.
Jei etikas, tai :wintuition: :bethics: - greičiausiai
jei logikas, tai :wintuition: :blogic: - abejoju dėl atsainaus požiūrio į aplinką, nenoro į nieką gilintis


:smile: Aaa...Dar vienas Jeseninas :happy: Tikiuosi, zidanas apsidžiaugs, galės savo panelę nuraminti :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: mano tipas. jei toks yra.
StandartinėParašytas: 08 Gru 2009, 20:47 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 12 Bir 2008, 22:52
Pranešimai: 297
Nuojauta tokia, kad zidanas toks pats trumpakalbis ir mažaraštis, kaip ir mūsų visų gerbiamas Globas ir jo draugė Žasmina. Tas pats braižas, tas pats tipas.

_________________
be positive


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: mano tipas. jei toks yra.
StandartinėParašytas: 08 Gru 2009, 23:15 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
actekas rašė:
Nuojauta tokia, kad zidanas toks pats trumpakalbis ir mažaraštis, kaip ir mūsų visų gerbiamas Globas ir jo draugė Žasmina. Tas pats braižas, tas pats tipas.


actekai, nesupratau, apie ką tu čia

tarp kitko, zidanas labai fainas man pasirodė. labai patinka man tokie konkretūs ir paprasti žmonės. :smile: ech padūsausiu kur kamputy, kad nelaisvas ir aš nelaisva :happy:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: mano tipas. jei toks yra.
StandartinėParašytas: 09 Gru 2009, 00:11 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Dūsauti, matai, pradės... :tongue: Mąstykit pozityviai - planuokit mytą su antrom pusėm. :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: mano tipas. jei toks yra.
StandartinėParašytas: 09 Gru 2009, 00:28 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 12 Bir 2008, 22:52
Pranešimai: 297
gerai, Solanža, gal ir klystu. atsiprašau visų.

p.s. patipuoti pamėginsiu vėliau. dabar tiesiog neturiu laiko.

_________________
be positive


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: mano tipas. jei toks yra.
StandartinėParašytas: 09 Gru 2009, 01:00 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Liepa rašė:
Dūsauti, matai, pradės... :tongue: Mąstykit pozityviai - planuokit mytą su antrom pusėm. :wink:


ech, Liepa, jau sureagavai. o aš atėjau trint anos žinutės, susigėdau :oops:
nu bet ką jau čia... paliksiu. 8-)

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 45 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 109 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007