Socionikos forumas

Dabar yra 29 Kov 2024, 01:23

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 45 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: mano tipas. jei toks yra.
StandartinėParašytas: 07 Gru 2009, 15:37 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 07 Gru 2009, 12:05
Pranešimai: 12
Sveiki, mano pana sako, kad as jeseninas. Tai va, atsakau i klausimus, gal padesit. Man dzin kas as toks, bet pana labai susivaigus del tu tipu. Vis pasiskaitineja cia. jei patvirtinsit kad as jeseninas, maziau zys vakarais. Linkejimai brangioji kai skaitysi ;)

1.Prisimink kokį nors tau įdomų žmogų ir išvardink 5-6 jo savybes, dėl kurių jis tau įdomus.

Heh...klausimai kokie :D idomus tas, kuris turi ka pasakyti. Jei keliaujantis zmogus, idomu suzinoti, ka verta zinoti keliaujant i ta sali, kokia transporto sistema, nuomos kainas, viesbuciu uzsakymas, vertingi objektai, EU santykis su vietiniais tugrikais. Tas idomus, kuris i konkretu klausima duoda konkretu atsakyma.

Kokias savybes turintis žmogus tau atrodo neįdomus?

Malantis s... be tikslo, priekabus, ikirus.

Ar laikai save įdomiu žmogumi? Kodėl?

Kazkam idomus kazkam ne. Ziurint kam ko reikia.

Kaip reaguoji, jei kas nors tave pavadina neįdomiu?

Niekaip. Man tai nerupi.

2.Į ką pirmiausia atkreipi dėmesį susipažindama(s), pradėdama(s) bendrauti su nauju žmogumi? Su pavyzdžiu.

Kiek adekvaciai reaguoja i aplinka. Kaip i klausimus reaguoja, atsakineja, kokias pastabas duoda, kiek savim pasitikiki.

3.Ar dažnai vėluoji? Kaip žiūri į žmones, kurie vėluoja? Ar rodai jiems savo nepasitenkinimą? Kaip rodai?

Stengiuos neveluiti, bet kartais veluoji. i veluojancius ziuriu ramiai, jei jie veluoja ne i lektuva, kuriuo as skrendu. Niekaip nerodau.

4.Kaip jautiesi būdama(s) vienumoje? Nėr kur dėtis, nėr kč veikti ar atvirkščiai?

Vienumoje bunu retai, kai bunu, miegu arba skaitau.

5.Ką tau reiškia komfortas? Jaukumas? Kiek jie tau svarbūs ir kaip tai kuri?

Karstas maistas ir saltas alus. Abu svarbus vienodai. Uzsiperku alaus ir mesos, alu i saldytuva, mesa ant keptuves.

6.Ar tau malonūs ir būtini komplimentai apie tavo išvaizdą? Kaip reaguoji į kritiką?

:D man komplimetai apie isvaizda ? Esu toks, koks esu. nereaguoju.

7.Kaip reaguoji, kai kas nors sugenda: komputeris/televizorius/skalbyklė? Ką darai? Kaip jautiesi?

Remontuoju. Niekaip nesijauciu. Visi daiktai kada nors genda.

8.Kas yra praktiškas žmogus? Ar save laikai praktišku(a)? Kaip reaguoji, jei tave pavadina praktišku žmogum arba nepraktišku?

Zinantis gerus budus kaip uzisidibti pinigus ir gerai juos investuoti. Laikau save praktisku. Niekaip nereaguoju, man vienodai, kas ka galvoja.

9. Kas tau yra ginčas? Kokiais atvejais tu ginčijiesi? Ar lengvai keiti savo nuomonę, prisipažįsti neteisiu? Su pavyzdžiu.

Nuomoniu issakymas. Kai nesutinku su kito zmogaus nuomone. Lengvas nuomones keitimas ir prisipazinimas kad neteisus ne tas pats dalykas. Nuomones lengvai nekeiciu. jei kas man irodo, kad neteisus pripazistu tai.

10.Artimas žmogus kažkodėl vaikšto visas paniuręs, nesikalba... Kaip priimi tokią situaciją? Ką darai?

Klausiu kas atsitiko. Jei jis nori, tai kalba. Jei nenori, tai ir toliau vaiksto paniures, kol pats sugalvoja kalbetis.

11. Kaip nustatai, kokia žmogaus nuotaika? Ar pastebi nuotaikos pokyčius kituose? Ar dažnai kinta tavo nuotaikos?

matai, kad arba normaliai arba paniures. Jei kas sunervina, tai pakinta.

12. Ar gali lengvai inicijuoti konfliktą? Kokios dažniausiai būna jo priežastis? Jei susipykai, ar linkęs pirma(s) taikytis? kodėl?

Galiu, jei zmogus tupas. Pirmas nesitaikau, jei nera reikalo.

13. Ką jauti ir ką darai, jei ką nors įžeidei? Kodėl? Su pavyzdžiu.

Nieko nedarau, palaukiu kol praeis. Jei nepraeina, klausiu, ko sirsta. Palaukiu kol isiskalbes, tada susitaikom.

14. Kaip supranti, kas ir kaip į tave žiūri, kokius jausmus tau jaučia? Kaip reaguoji, jei kas nors pasako, kad labai patinki ar labai nepatinki? Kodėl?

Nesigilinu. Yra chebra, einam po darbo ikalt alaus ir viskas buna aisku, kas kaip i ka ziuri. jei nesi burundukas, tai visi normaliai ir ziuri. Kai pasako, kad labai nepatinku, nedarau nieko. O kam daryt ? Kas nuo to pasikeis ?

15. Ką tau reiškia taisyklės? Kokios ir kur tavo nuomone reikalingos, o kokios- ne?

Darbe funkciju ir veiksmu reglamentas turi buti.



Atsakiau. Nuraminkit mano pana, parasykit, Jeseninas as ar ne. Aciu.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: mano tipas. jei toks yra.
StandartinėParašytas: 07 Gru 2009, 16:05 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 10:50
Pranešimai: 927
O kas ta tavo pana pagal tipą? Ji domisi socionika?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: mano tipas. jei toks yra.
StandartinėParašytas: 07 Gru 2009, 16:12 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 07 Gru 2009, 12:05
Pranešimai: 12
pana sako, kad robike. ji skaito, domisi ta socionika.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: mano tipas. jei toks yra.
StandartinėParašytas: 07 Gru 2009, 16:18 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 10:50
Pranešimai: 927
Gal jeseninas, o gal ir ne. Atsakymai nėra tokie jau labai vienareikšmiški.
Visgi nesupratau: ji sako, kad tu jeseninas, o tu - kad tau tai dzin, ir dėl to ji nervinasi? Kas bus, jei tavo jesenino versija bus patvirtinta ar atmesta?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: mano tipas. jei toks yra.
StandartinėParašytas: 07 Gru 2009, 16:31 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 07 Gru 2009, 12:05
Pranešimai: 12
nu kaip...penktadieni biski su chebra bare uzsisedejau. Normaliai, proga buvo. Maniske ant manes supykus varyt pradejo, kad as egoistas tipo. ji sako, kad mano tpas yra neatsakingas ir del to as po kabakus valkiojuos, nors nesivalkioju, o ji pati niekur nevaiksto. Tai po ginco sutarem, kad as nusistatysiu ta tipa.

Kas bus jei bus kitas tipas? Man tai nieko nebus. Mano panai papildoma informacija bus. Tai ko dar reikia kad ta tipa nustatyt ?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: mano tipas. jei toks yra.
StandartinėParašytas: 07 Gru 2009, 16:36 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 10:50
Pranešimai: 927
Iš tikrųjų, jeseninas nėra labai atsakingas.
Sorry, bet aš nesikišiu į jūsų asmeninius santykius. Nesinori socioninių spekuliacijų.
Tu geriau pasiūlyk savo panai ateiti į forumą, jei ji rimtai domisi socionika.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: mano tipas. jei toks yra.
StandartinėParašytas: 07 Gru 2009, 16:48 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 07 Gru 2009, 12:05
Pranešimai: 12
Globas A rašė:
Iš tikrųjų, jeseninas nėra labai atsakingas.
Sorry, bet aš nesikišiu į jūsų asmeninius santykius. Nesinori socioninių spekuliacijų.
Tu geriau pasiūlyk savo panai ateiti į forumą, jei ji rimtai domisi socionika.


Jau siuliau, bet ji bijo. Jai isidrasinti reikia, nori pradzioj apie mane paskaityt. Tai kaip su mano tipu bus? Gal dar ka parasyt apie save reikia ? Pazadejau savo panai, kad praeisiu sita etapa, tai noriu taip ir padaryt.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: mano tipas. jei toks yra.
StandartinėParašytas: 07 Gru 2009, 16:57 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 10:50
Pranešimai: 927
zidanas rašė:
Jau siuliau, bet ji bijo. Jai isidrasinti reikia, nori pradzioj apie mane paskaityt. Tai kaip su mano tipu bus? Gal dar ka parasyt apie save reikia ? Pazadejau savo panai, kad praeisiu sita etapa, tai noriu taip ir padaryt.
Tavo atsakymai gana trumpi, todėl juos sunku traktuoti vienareikšmiškai. Jesenino požymių yra, bet kažką griežtai tvirtinti anksti. Geriausia būtų, jei savo paną aktyviau paragintum čia ateiti. Bijoti nėra ko. Čia trūksta žmonių su stipria logika. Jei ji robikė, tai diskusijos nuo to bus žymiai įdomesnės.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: mano tipas. jei toks yra.
StandartinėParašytas: 07 Gru 2009, 17:02 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 07 Gru 2009, 12:05
Pranešimai: 12
Ka mano pana apie mane pasakys as ir taip zinau :D Ar cia kas nors gali pasakyt koks mano tipas, ar man jau plautis ir negaist laiko ?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: mano tipas. jei toks yra.
StandartinėParašytas: 07 Gru 2009, 17:13 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 08:57
Pranešimai: 183
Pagal tai, koks tu esi nekantrus, zidanai, manyčiau, kad greičiau esi sensorikas nei intuityvas :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: mano tipas. jei toks yra.
StandartinėParašytas: 07 Gru 2009, 17:26 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
labas, zidanai :)
ir man pasirodei sensorikas. ir ko gero labiau į logiką panašus,nei į etinį tipą. :strange:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: mano tipas. jei toks yra.
StandartinėParašytas: 07 Gru 2009, 17:46 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Mhm... arba sensorikas, arba racionalas. Nemėgsti "ceremonytis", panašu, kad Tau reikia trumpai drūtai ir konkrečiai... :happy:
Jei logikas - tai greičiausiai :blogic:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: mano tipas. jei toks yra.
StandartinėParašytas: 07 Gru 2009, 17:46 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 07 Gru 2009, 12:05
Pranešimai: 12
Sensorikas tai cia jeseninas ar ne?

Labai tingiu viska skaityt kas prie ko. Panos irgi klaust nenoriu, nes paskui kai uzsives tai visa vakara apie tai ir prapliurps.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: mano tipas. jei toks yra.
StandartinėParašytas: 07 Gru 2009, 17:51 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Jeseninas yra intuityvus etikas. Intravertas, iracionalas.
Šiaip tai nenorėk kad nutipuotume pagal "ausis" - vos kyštelėjai ir klokit tipą! :tongue:
Na, neatsakinga būtų bac ir klijuoti etiketes, dorai nepažįstant...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: mano tipas. jei toks yra.
StandartinėParašytas: 07 Gru 2009, 17:59 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 07 Gru 2009, 12:05
Pranešimai: 12
Liepa rašė:
Jeseninas yra intuityvus etikas. Intravertas, iracionalas.
Šiaip tai nenorėk kad nutipuotume pagal "ausis" - vos kyštelėjai ir klokit tipą! :tongue:
Na, neatsakinga būtų bac ir klijuoti etiketes, dorai nepažįstant...


Ka dar man apie save papasakot?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 45 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Bing [Bot] ir 119 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007