Socionikos forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 14:19

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 40 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Lie 2004, 14:29 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
Bent už Džek? galiu atsakyti, kad kartais, kokiam pokalbiui "?siliepsnojus" visai ?domu po to "sand?liuko" g?rybes pasirausti...  :happy:  Nes aš pvz tokius dalykus sužinau ir pamirštu beveik iškart... trumpa mano etine atmintis, gal ir Štirlicui panašiai, juk irgi ketvirtoji funkcija? Aristokrat?, kai atsiatostogaus, gal išsiduos...  :wink:



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Lie 2004, 14:39 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
Už visus etikus tikrai negal??iau pasakyti,kas kam yra pletkas,bet už save galiu.

Pirma,man atrodo,kad niekas man?s nemato,niekas nepastebi,tai niekas ir apie mane nepletkina.

Antra,as niekada nieko nevertinu pati,nes gyvenimas ir situacijos tokios sud?tingos ir nevienareiksm?s,kad niekada gali nesurasti TIESOS.

Tre?ia,tai k? aš matau pati,savo akimis,man regis tai mato ir kiti (nors iš tipologijos žinau,kad taip n?ra),tai,kaip ir n?ra jokio reikalo aiškinti kitam,kas ir taip,kaip ant delno.

O kas man yra nelie?iama tema?

Turb?t tokiu tem? n?ra,kuriomis negal??iau šnek?ti....

Bet mano akimis pletkas,kai sus?de žmones aptarin?ja,kit? žmoni? turtus,poelgius,vertina ir kritikuoja............


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Lie 2004, 14:43 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
Dar apie Liepos darbo kolektyvo pavyzd?. Taip išeit?, kad etinis tipas efektyviau dirba, jei geri santykiai su kolegom, o loginis- jei darbas padeda realizuoti jo tam tikrus sugeb?jimus, atsiskleisti gabumams. ?domu. Taigi, logikai "pletkint?" apie tai, kaip kolega atliko vien? ar kit? užduot?(etikai tyl?t? pasibais?j?), o etikai aiškint?si santykius...  ?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Lie 2004, 14:45 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Sveikos :happy:



aš manau, kad pletkas - tai s?moningai ar nes?moningai iškraipyta asmeninio pob?džio informacija apie asmen? (asmenis). Kažkur buvau min?jusi, kad tai man?s nedomina. Dabar galvoju - kai mano mama (man tikrai ne papildin?) mane informuoja apie tai, "kas nutiko gimtasm sodžiuj", aš beveik visada išsijungiu klausos aparat? (nes ji nesigilina, klausausi aš ar ne) ir apm?stau savo reikalus. Susidomiu tokiais dalykais tik tada (bet taip daro kitas žmogus), kai man?s klausiama : k? tu manai apie...? Man papasakojama situacija, o aš atsakau kokius motyvus ?žvelgiu to ar kito žmogaus elgesyje ir pan. Mane turb?t sudomina motyvai ir metodai, kuriais siekiama savo tiksl?, t.y. situacijos login? eiga, o spr?sti, kas teisus, geras, s?žiningas, nemelagis, niekad nesiimu. Bet man?s niekas, ties? sakant, iš artim?j? ir neprašo duoti moralinio ?vertinimo. Gerokai suglum?iau, jei paprašyt?...ir, grei?iausiai, pasiplau?iau :happy: :happy: :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Lie 2004, 14:50 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
Tikrai Skarlet,geras pasteb?jimas.

Bet logikams labai r?pi santykis darbe,tik manau jie patys to nesuvokia ir vertina,kaip profesionaluma.Na žinoma,?ia dar ir nuo darbo specifikos priklauso.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Lie 2004, 14:58 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Man iš ties? ner?pi, ar mano santykiai su kolegomis yra geri. Manau, kad jie ir yra geri, tik šaltoki (t.y., nelendu ? asmeniškumus ir neleidžiu, kad kiti lyst? ? mano priv?i? sfer?), jei susidaro konfliktin? situacija, paprastai išsiaškinu "ant vietos", nes manau, kad visokie ten pyk?iai beigi nutyl?jimai labai kliudo darbo našumui. Kolegos vertina  mane ir mano nuomon?,  žino, kad manim ir mano žodžiu galima pasikliauti, ir man to pakanka.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Lie 2004, 15:01 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
Cassandra, iš t? dviej? post? bet kuris socionikos pradedantysis atpažint? Tavyje k?rybin? logik?... koks puikus pavyzdys bsimokantiems ! :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Lie 2004, 15:05 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
Na taip,Žukonai tikrai moka "išjungti savo klausos aparat?" :happy: :happy:

Bet,kai kalba Jeseninas su Dostjevskiu(šis dažniausiai b?na klausytoju),Žukovo "klausos aparatas"niekada nestringa. :wink: :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Lie 2004, 15:10 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Matyt, Žukovas bijo praklausyti verting? (apie pat? Jesenin?) ir objektyvi? (visgi iš pirm? l?p?) asmeninio pob?džio informacij? :wink: Žinai informacij? - valdai situacij?, tsakant :wink: :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Lie 2004, 15:11 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Dar apie Liepos darbo kolektyvo pavyzd?. Taip išeit?, kad etinis tipas efektyviau dirba, jei geri santykiai su kolegom, o loginis- jei darbas padeda realizuoti jo tam tikrus sugeb?jimus, atsiskleisti gabumams. ?domu. Taigi, logikai "pletkint?" apie tai, kaip kolega atliko vien? ar kit? užduot?(etikai tyl?t? pasibais?j?), o etikai aiškint?si santykius... 

Manau, kad logikai tarpusavyje iš tikr?j? mielai aptarin?ja darbo metodus - per tai ieško geriausio sprendimo.

Etikai ne tiek (ne visada) aiškinasi tarpusavio santykius. Gal grei?iau -kaip pasielg? su klientu, kaip išsprend? konflikt?. Tai juk irgi - darbuotojo ir kliento santykiai. Ar buvo pasteb?tas j? kaip darbuotoj? elgesys tam tikroje situacijoje...

Turiu draug?. Pasteb?jau, kad mes labai mokam viena kit? išklausyti. Nei ji man?s, nei aš jos nekritikuojam, nes pridurti lyg ir n?ra k?, vertinti - nesijau?iam "visažin?s". Dualai juk nevadina viens kito pletkininkais  :wink: Ir dar labai gera abejon?mis, skauduliukais pasidalinti b?tent su dualu - jis moka puikiai "išryškinti nuotraukas" iš bet kokio negatyvo  :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Lie 2004, 15:16 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
:happy:



Skarlet, na, ne etin? aš, ne... :happy: O intravert? gal??iau b?ti? Nes kartais pagalvoju - o gal aš Gabenas? Nes nesu labai šneki. Ypa? neformaliuose susib?rimuose, kur visi tik ir pilsto iš tuš?io ? kiaura... Ugninga pasidarau, kai atsiranda veiklos. Bet greita, labai greita bet kokioj situacijoj. Kažkaip vis dar sunkiai susitaikau, kad aš tokia "baba-dizel" - Žukov?. ?patingai vengiu apie tai vyriškiams prisipažinti. Idant neišsib?giot? :happy: :happy: :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Lie 2004, 15:16 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
Aš nesakau,kad Žukonas gilinasi ? s?ntykius darbe......Taip,jis aiškinasi,?ia ir dabar,be aplinkini? keli?,daugeliu atveju grubiai,be ceramonij?.Jeseninui,dauglyje atveju ir Dostojevskiui,tai labai priimtinas b?das.Bet žinau iš konkre?iu situaciju,kai ? tuos s?ntykus su kolegomis,ypa? su pavaldiniais isikiša Jeseninas,pad?tis tampa visiems palanki.Jeseninas tampa tiesiogine to žodžio prasme filtru.Žukovas vyras - jis dar kietesnis. :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Lie 2004, 15:20 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
Taip, Liepa, ?ia irgi faktas, kad kas leidžiama dualui nepasiekiama kokiam konfliktiniui...  :smile:  Dualas- niekada ne pletkininkas, o b?tnt tas, kuris dalinasi savo mintimis ir išklauso tav?j?, nevertindamas... gal tame ir visa ger? santyki? esm??


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Lie 2004, 15:24 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
Tarp kitko, iš savo patirties galiu pasakyti,kad konfliktinis,visai neblogas s?ntykis,daugelyje atveju netgi geras,tik labai svarbu,kad ?ia neisipainiot? jausmai ir asmeniškumai.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Lie 2004, 15:25 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
Cassandra, žukov? tu, tikr? tikriausia... jau?iu savo imtuv?l?... :happy:  :happy: :happy:  Ir kad nem?gsti pilstyti iš tuš?io ? kiaur?- tai taip b?dinga...

:happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 40 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 120 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007