Socionikos forumas

Dabar yra 29 Kov 2024, 14:06

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 40 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Lie 2004, 15:40 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Pelene, o jums neb?na taip, kad Tave erzint? Žukovo "kietumas" ir kategoriškumas kai kuriose situacijose, ir polinkis iš idealistini? daus? (atsiprašau, nenoriu Tav?s ?žeisti, tiesiog pati taip elgiuosi su kai kuriais žmon?mis)  nutupdyti žem?n?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Lie 2004, 15:46 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
Cassandra, ir Don kichotai lygiai taip pat nuleidin?ja kitus iš daus?...  :happy:  Balzakai su Gabenais irgi panašiai elgiasi- normalizuoja aplinkos lyg?...  :wink: Taip reikia!


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Lie 2004, 15:49 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
SkarletNa, jei jau ir Tu, ir socion, ir Pelen? taip sakot...vadinasi, taip ir yra :happy:



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Lie 2004, 15:51 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Esu vejama nuo kompo :sad: Geros popiet?s Jums :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Lie 2004, 16:30 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
Na,aš ? intymius s?ntykius su Žukovu niekada nesileidau,kur mane turb?t b?t? galima pažeisti.O d?l kietumo,tiek Žukovas,tiek Štirlicas g?sdina kitus,bet......tiek Jeseninui,tiek man,Dostojevskiui,jis n? motais :wink:Kaip tik,su tokiais žmon?mis viskas aišku ir suprantama.

Žinau b?d?,kaip neužkliuti,jei šefas Žukovas

:happy:,svarbiausia nesielgti iššaukian?iai  :wink:

Na dar neteko patirti situacijos,kad mene Žukovas nutupdyt? nuo mano "daus?",arba aš labai žemiška :wink:,arba tos "mano dausos"Žukovui nepastebimos  :wink:.

Tu,Casandra,tikrai man?s niekuo neižeidei.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 31 Rgp 2004, 21:09 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Aš nor??iau paklausti vieno praktinio dalyko... Prisiminiau, kai perskai?iau (bloke "Tipai" temoje "Tutanchamonas")  teiginius apie laik? ir planavim?. Nusprendžiau parašyti ?ia, nes prie Tutanchamono t?sti lyg netinka.



V?l apie planavim?, darb? ... Man buvo savotiškas atradimas, kad vieni pavestus darbus dirba iš pareigos, kiti - iš atsakomyb?s. Skirtumas tame tikrai yra. Ir ?tariu, kad skirtumas yra racionalume/iracionalume.



Vieni darbus grindžia atsakomybe. Jie terminuose "plaukioja", gali ilgai ruoštis, o paskui šturmuoti. Ir visokiais b?dais kratosi griežt? r?m?. Priminimas - "tai daryti - tavo pareiga" - sukelia tikr? maišt? (suras dešimt priežas?i?, kod?l tai jam nepriklauso). Užtat patinka b?ti atsakingu už kažkoki? užduot?, darbo bar?. Dirba k?rybiškai (laužydami instrukcijas) - tod?l kartais b?na sunku standartizuoti (padaryti suvestin?) iš keli? vienod? užduo?i?, kurias atliko skirtingi autoriai.



Kiti gal daugiau laikosi pareigos. Uoliai vykdo instrukcijas. Jie moka planuoti, "sutelpa" ? grafikus, darbo laik?, moka skai?iuoti kiek jie turi padaryti ir pan. Mano subjektyviu poži?riu, jiems neb?dingas "pl?šymasis", kad ž?tb?t tai padaryti - veikiau paprašys pagalbos, papildom? rank?.



Ar pasteb?jote darbe tok? skirtum?? Iš koki? element? tai išplaukia?

Ir galb?t mano pasteb?jimai netiksl?s?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 31 Rgp 2004, 21:41 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Nerandu nuorodos ? tiesiogin? šaltin?, (berods, kažkas iš rus?) rašau iš savo konspekt?:



"Jei ekstravertas jau?ia, kad jis reikalingas, kad be jo neišsivers, jis veiks ir blogose s?lygose, atsakomyb? jam - stipriausias faktorius. Ta?iau pareigos s?voka ekstravertui nemaloni, žodžiai "tu privalai" j? erzina. Papuol?s ? situacij?, kur reikia vykdyti pareigas be iniciatyvos pasireiškimo, ekstravertas greitai "užg?sta" arba dirba "valdiškai". Intravertai nem?gsta atsakomyb?s, bet m?gsta pareigas. Su malonumu vykdo tai, k? laiko savo pareiga, ir visaip stengiasi išvengti atsakomyb?s."


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 01 Rgs 2004, 16:07 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
Geras. B?tent taip ir yra. Labai tiksliai parašyta. Jei kada rasi autori? parašyk, gal dar k? jis yra paraš?s taip- trumpai ir labai aiškiai. Gal koks Štirlicas ar Žukovas...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 01 Rgs 2004, 18:00 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Tai išeina, kad ?ia ekstraversija/intraversija?  Aš priskyriau racionalumui/iracionalumui, nes labai panašu buvo ? planavim?....



Jei taip - tai gali b?ti vienas iš požymi?, kaip lengviau išpainioti t? ekstra- ir intra-.... nes su komunikabilumu tos savyb?s tiesiogiai n?ra susij?, o dažnai painiojamos. (kad nepainioti, man labiau patinka kai kurioje literat?roje vartojami terminai ekstratimas ir intratimas)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 02 Rgs 2004, 15:30 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
Aha, Liepa, b?t? galima s?kmingai naudoti, bet reik?t? suformuluoti tok? tiksl? klausim?, kad tipuojamasis neatsakyt? kaip jsi nor?t?, kad b?t?...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 40 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 150 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007