Socionikos forumas

Dabar yra 19 Bal 2024, 23:45

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 74 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 04 Bir 2004, 20:20 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 39
> "Kritikas". Iracionalus intuityvus loginis intravertas

>

> Pats intravertiškiausias iš vis? intravert?. Jausm? stengiasi nerodyti.



priklauso nuo situacijos: rodau tada, kai esu energetiškai nenusilp?s. nerodau, jei matau, kad aplinka nepageidauja.



> Jie ? lyg ledkalnis, matyti tik maža dalel?. Siekia racionali? veiksm?.



siekia, bet ar pasiekia?  aš siekiu, bet atrodo tik tam, kad siek?iau.



> Eruditas, daug skaito, m?sto.



kažin, tinka web-puslapi? skaitymas?  skaitau mažai, m?stau daug. aš manau, kad visi m?sto daug, tik ne visi tai vadina m?stymu.  skirtumas ir konfliktas ?ia yra baziniuose terminuose, o ne m?stymo apimty.



> Perskaityt? atsimena iki smulkmen? ir vaizdžiai atpasakoja.



tarkime atsimenu, bet vaizdumas yra asmenin? ir santykin? kokyb?, vienam bus vaizdu, kitam - graudžiai neišraiškinga.  labai nelankstus palyginimas.



> Namis?da, sve?ius mieliau priima namuose. Gana tingus. Vengia daryti, kas paskui gali

> atrodyti nereikalinga.



taip.



> Eisena l?ta, judesiai plastiški.



it depends.  judesiai tikrai n?ra plastiški.



> Gerai jau?ia loginius prieštaravimus.



it deepends too.  kartais prieštaravimus jau?iu itin gerai (ypa? kai apr?piu naudojam? termin? baz? ir turiu t? termin? vartojimo login?ms konstrukcijoms sudaryti partirt?).  o kartais yra priešingai - galiu su didžiausiomis emocijomis užgri?t pašnekov? ir j? nufleimint net nejausdamas, kad po dienos kitos pats save kritikuosiu už vidinius prieštaravimus.  no problemo, taip b?na dažnai.  ypa? bendraujant inetu.  it depends.



> Buityje kuklus, bet vertina komfort?. Ironiškas, bet gerai moka paguosti nusiminusius.



taip.



> Jau?ia poreik? periodiškai fotografuotis.



nemanau.  jau?iu sau neapykant?, kai mane bando kas nors fotografuoti.  per devynis metus (1993-2002) sutikau tik du sykius fotografuotis ne d?l pažym?jimo foto. 



> Taupus, protingai leidžia pinigus.



depends too.  galiu b?t taupus ir pragyvent už 100Lt/m?n., bet kai uždirbu daug ir neturiu tiesioginio, materialaus tikslo galiu eile (10x) didesnes pajamas išleist vien pietavimui ir poto nebetur?ti kuo užsimok?ti už kitas man suteiktas paslaugas.



> Laikui b?gant, randa toki? veiklos srit?, kuri j? visiškai apr?pina materialiai.



matyt, šito teiginio patikrinimui reikia pakankamai daug laiko.  po dvidešimties met? manau gal?siu užtikrintai pasakyt, jei tik tur?siu kalb?jimo galimyb?.



> Turi stipri? intelektuali? vaizduot?.



oh, mamma, kaip stipriai pasakyta.  gal ir taip.  a?i? autoriui ir man pa?iam už kompliment?.



> Detales atvaizduoja tiksliai.



tai s?lygina - man dažnai atrodo, kad vaizduoju tiksliai, atsižvelgdamas ? prioritetus to, kas žada tiesiogiai naudotis mano atvaizdavimu, bet dabar imu pasteb?t, kad žmon?s turb?t iš mandagumo nutyli tai, jog jiems toks detali? pateikimas yra visiškai netikslus.  taigi, k? rinktis?



> Gerai ?sp?ja ateities ?vykius, visk? gali žinoti iš anksto. Mažai emocingas.



depends. b?na, kad netur?damas patirties tampu daug emocingas, nesusikoncentrav?s ir prašaunu su sp?jimais.



> M?gsta analizuoti ?vairias situacijas, apie kurias pasakoja kiti.



taip.



> Santykiai su žmon?mis:

> Svarbiausias bruožas, kad bendraudamas su žmon?mis jau?ia barjer?.



taip, gana dažnai.  tik jei manyje yra (pasikartosiu) energijos perteklius, aš joki? barjer? nejau?iu, nebent pradedu jaust pabendrav?s ir pamat?s, kad d?l to ken?ia mano bendravimo partneris.



> Gali apsieti ir be draug?. Dažniausiai jei turi, tai tik vien? ar kelet?, su kuriais nuolat

> bendrauja. Vienatv? neslegia ? tai grei?iau poilsis.



taip, bet tai v?lgi s?lygina.  k? laikyti draugu?  aš draug? neturiu ne tik tod?l, kad galiu be j? apsieiti, o tod?l, kad negaliu tur?ti iš principo.  draugas man paskutinius keleris metus yra tas, d?l kurio aš gal??iau sulaužyt savo principus.  d?l kit? žmoni? princip? nelaužau.  nebent d?l t?v?.  ar t?vai tinka ? draugus?



kartais, kai kelias dienas jokio (net ir nepaž?stamo) žmogaus nepamatau ar?iau nei šimtas metr? nuo sav?s, pagalvoju, kad noriu užstaugti vilku. gal taip buvo tik prieš penkis metus, gal dabar to neb?t??  tiesa, k? laikyti draugu? ar galima laikyti kompiuter??  ir ar tinka draugavimas su kitais internetu?



jei išsakytumei, Skarlet, savo nuomon? apie klausimus iš ši? dviej? pastraip?, man b?t? daug aiškiau.  a?i? iš anksto.



> Mažakalbis. Kalba l?tai, logiškai, link?s labiau išklausyti kitus, nuo ilgo bendravimo

> pavargsta. Kartais daro komunikabilaus, veiklaus žmogaus ?sp?d?, bet tai tik patogi kauk?.



ir taip, ir ne.  esant pasitik?jimo savimi kalbu skubotai, greit - kartais net seil? nutykšta.  tai ne kauk?.  tai naturalumas.  kas yra kauk??



> Nepaž?stamoje kompanijoje tylus ir nepastebimas.



o, taip.



> Gali tiksliai apib?dinti žmog?, nusakyti jo pagrindines reakcijas.



taip, bet gali ir žiauriai suklysti.  kas yra tikslumas?  kas yra teisyb??  tai - s?lygin?s kategorijos, nes jos labai kinta kei?iantis asmenyb?ms kai situacija išlieka tokia pat.



> Skeptikas iš prigimties. M?gsta gin?ytis ?vairiomis temomis, b?na atkaklus ir

> nesukalbamas, jei ?sitikin?s savo teisumu.



taip.



> Minkštos širdies. Patinka stipr?s, gerai savo gyvenimo keli? žinantys žmon?s. Gali b?ti

> ciniškas, grubus, pasijuokiantis. Moka pakelti nuotaik?, jei kitam nesiseka. Veidas ni?rus,

> akys didel?s ar mažos, li?dnos. Jausmuose pastovus, nelink?s ? rizik?, neapgalvotus

> nuotykius.



taip.



> M?gsta b?ti priklausomas nuo savo mylimo žmogaus.



sunku pasakyt nebandžius.



> Nem?gsta sakyti kompliment?, daugiau kalba apie tr?kumus. Sunku reikšti vali?, k? nors

> ?kalbin?ti.



nes?mon?.  jei vertinu asmen? ir koki? nors jo savyb?, komplimento negaliu nepasakyt. reikšti vali? sunkoka, kai neturiu tikslo.  kai turiu - atvirkš?iai, sunkoka b?na sustot laiku ir b?ti tolerantišku.



> Darbas:

> Dirba l?tai, kruopš?iai, gilindamasis ? detales. Darbe nuoseklus, s?žiningas ir

> pareigingas.



taip, išskyrus pareigingum?.  kruopštumas ir gilinimasis ne ten, kur tav?s prašo išsekina žmog? ir jis fiziologiškai nebegali išlikt pareigingas.  morališkai jis išlieka ir stengiasi, bet pareigingumas ?ia neturi pagrindinio prioriteto, tod?l nyksta.



> Turi ger? intuicij?, kurios d?ka gali numatyti veiklos rezultat?. Gerai ?vertina rizikos

> laipsn?,



absoliu?iai ne.  prioritetas yra suteikiamas užduoties idealizavimui, o ne rizikos vertinimui.  idealizavus užduot? rizika sužlugdyti darbo rezultat? pakyl? mažne iki begalyb?s.



> skeptiškai vertina skubotus projektus.



absoliu?iai taip.



> Imasi t? reikal?, kur mato real? peln?. Visk? apskai?iuoja, kontroliuoja proces?.



absoliu?iai ne.  nesiim? t? reikal?, kurie mane tiesiogiai susiet? su pelnu.  ties? sakant, stengiuosi išnaikinti materializm? savo aplinkini? m?styme pateikdamas jiems labai ?taigius pavyzdžius savo kailio ?s?skaita".  galima sakyti, jausdamas tur?s pasirinkimo laisv? visad pasuku link anarchijos.  jokios kontrol?s!



> Geriausiai darbas sekasi mokslin?je?tiriamojoje veikloje, taikomojo b?do ?



i'm used to participate on it, bet v?lgi, gerumas yra per daug s?lygina kategorija tam, kad apie j? žmon?s gal?t? korektiškai kalb?t.  perfekcionizmo d?lei vykdau savo veikl? taip, kad ne tik komercin?, pelno veikla man netinka - netinka ir pamin?ta M-T veikla: aš niekad neužbaigiu vykdyti užduo?i?.  nei vienos nesu ?vykd?s iki galo, mane kažkiek jaudina, o kitus siutina.  nemanau, kad tai yra geriausi mano pasiekimai.  k? reiškia geriausi?



> programavimas, matematika, ekspertiz? ir prognoz?, sud?ting? problem? analiz?.

> Makroekonomika. Filosofija, istorija, darbas archyve, bibliotekoje.



programavimui juolab tas tinka, nes tai susij? su pelnu. tiesa, jei projektas OpenSource, tada sekasi labiau.  gal sekt?si matematika, bet kiek teko bandyt, gaudavau t? pat?: kiekviena užduotis negali b?ti ?vykdoma tiksliai ir iki galo.  o jei taip ir yra, reiškia aš jos nevykdysiu visai, nes nor?siu išvengti nekokyb?s.



> Tvarka, apranga:

> Labai higieniškas. Dažnai plauna rankas. Tvarkingas, rengiasi skoningai, labai svarbi

> drabuži? švara.



nes?mon?.  jei mano smegenys mane stuma ? priek?, b?nu b?tent toks.  daugumoje atvej? esu d?j?s ant higienos.  syk? (pamenu) nutariau pasitreniruoti tapti valkata (liaudyje vadinamu bomžu).  nelindau po dušu tris savaites.



absoliu?iai nemoku rinktis drabužiu juos pirkdamas, bet viskas, k? nešioju prie man?s pritampa. aplinkiniai d?l to skund? kolkas nepareišk?.



> Nors turi skalbimo mašin?, dažnai plauna rankomis ? "o gal dažo?".



taip, jei tur??iau, matyt taip ir b?t?.



> Laikas:

> Laik? jau?ia, tod?l niekada nev?luoja, punktualus.



nes?mon?, visada v?luoju.  tiesa, kartais b?na išim?i?, ir tuomet b?nu punktualus. syk? iš t?kstan?io.



> Negalima reikalauti:

> Darbo operatyvumo, r?pestingumo, svetingumo, emocionalaus jaudinimosi d?l kito,

> ryžtingumo ekstremalioje situacijoje.



(žodis ?negalima" turi per daug reikšmi? ir yra nenaudotinas norint patikslinti savo mint?. vokie?i? kalboje pvz. yra keli tam skirti žodžiai.  nenaudokime nekoretišk? žodeli?)



iš man?s reikalauti ko nors apskritai neapsimoka, norint sulaukt pritarimo.  emocionaliai jaudinuosi visada d?l kito žmogaus, bet asmeninio ryžtingumo tikrai negausit.  nebent pažad?siu.  žad?t nustojau prieš kelis metus.





skaitytojai, atleiskit už ilg? atsakym?. ar kas nors man pasakys: mano tipas - Balzako, ar ne?  gal tu, Skarlet?



PS ilga rašliava, daugoka klaid?. kelias pataisiau.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 04 Bir 2004, 22:21 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 1466
?domi tavo žinut?... ?domi. Saky?iau turim nemažai bendr? bruož? :wink:

Atsakysiu savo nuomon? ? pora klaustuk?:



>kažin, tinka web-puslapi? skaitymas?  skaitau mažai, m?stau daug. aš manau, kad visi m?sto daug, tik ne visi tai vadina m?stymu.  skirtumas ir konfliktas ?ia yra baziniuose terminuose, o ne m?stymo apimty.

Web puslapiai, tai ne knygos ir ne literat?ra.. na galb?t, bet vien skaitymo "atmosfera" yra ne ta, tod?l tai negalioja ;) M?stymas, tur?ta omenyje "loginis".. kogero tai b?t? savo ar kito veiksm?, tam tikr? ?vyki?, susidariusi? situacij? apm?stymas ir analizavimas. Na.. aš tokius reikalus apmastau nuolatos.



>taip, bet tai v?lgi s?lygina.  k? laikyti draugu?  aš draug? neturiu ne tik tod?l, kad galiu be j? apsieiti, o

>tod?l, kad negaliu tur?ti iš principo.  draugas man paskutinius keleris metus yra tas, d?l kurio aš gal??iau

>sulaužyt savo principus.  d?l kit? žmoni? princip? nelaužau.  nebent d?l t?v?.  ar t?vai tinka ? draugus?

Šiuo klausimu, gal tur?jai omenyje, kad draugas yra tas žmogus kuriam gali patikyti ir d?l jo padaryti vos ne visk?? O realiai pam?s?ius.. tai ne?manoma.. taigi tai tiesiog negali b?ti. (v?l palyginau su savim..)



>tiesa, k? laikyti draugu? ar galima laikyti kompiuter??  ir ar tinka draugavimas su kitais internetu?

Manau, kad ne. Tai visai kas kitka. Realyb?, nuo virtualios relyb?s der?tu atskirti dideliu barjeru. Nors kaikuriems mums (na bent jau man), tai yra labai artima ir kasdieniška.. vos ne atskiras pasaul?lis, kuriame gyveni, bet šiose sferose galioje visai kitokie d?sniai ;)



>ir taip, ir ne.  esant pasitik?jimo savimi kalbu skubotai, greit - kartais net seil? nutykšta.  tai ne kauk?.  tai naturalumas.  kas yra kauk??

Ir man kartais taip b?na.. manau, kad taip yra tod?l, kad kartais "užsižiebi" ta tema, nes b?ni ?sitikines savo nuomone. Taip nutinka retai, dažniau su artimesniais žmon?m. Netaip? ;)

Hm.. kauk?.. gal tur?ta omenyje, kad pasryžus gebama "pašnek?ti" ten kur reikia ir sudaryti ger? ?sp?d?, bet realiai taip nesielgiama.. tai turb?t ir b?t? kauk?.



Taigi..

Buvau ?m?s abejoti ar aš sensorinis ar intuicinis, ta?iau paskai?ius apie tave, visgi aš tikrai sensorinis.. Žinoma yra ir to ir to, nes manau tai abstrak?iausias tipas. Sprendžiant iš atsakymu, nemanau kad esi planingas (racionalus). Išvada b?t?, kad kogero esi Balzakas, nors artim? savybi? tur?tum rasti Gorkyje, o gal net ir Tutonchamone.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 09 Bir 2004, 10:33 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
Toks ilgas atsakymas- labai teigiamas dalykas! Kad taip visi savo tipo aprašyma panarstyt? po kaulel?, manau socionika, kaip jaunas mokslas, daug laimet?...      :wink:

Taip, tu tikriausias balzakas, ir tavo komentarai labai tipiški.



Beje, Vartotojas 2, paskutiniu metu padariau išvada, kad ir web- puslapiu skaitymas irgi yra skaitymas, na gal puse skaitymo...  :happy:



A, ir dar. "Negalima reikalauti"- tai reikšt? neprotinga reikalauti, nes jei ir išsireikalausi, tai su tokiu vargu, kad niekam tas džiaugsmo neatneš...  :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Bir 2004, 02:13 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 39
gal ir laim?t?.  nemoka mokslas sudominti žmoni? paatviravimui?



Skarlet, jei aš esu Balzakas, tai kod?l:



nesu l?taeigis;

nem?gst? fotografuotis;

nemoku tiksliai atvaizduoti detali?;

esu nemažai emocingas;

kartais kalbu nelogiškai, remdamasis emocijomis;

m?gstu sakyti komplimentus;

turiu intuicij?, kuri neatitinka aplinkini? ateities suvokimo ir kartais netgi mano paties ateities suvokimo;

neken?iu pelno ir kapitalizmo;

nesugebu kontroliuoti veik nei vieno procesy gyvenime;

nesu higieniškas;

esu nepunktualus?



aš manau, kad tiksliau b?t? sakant, jog Balzaku tur??iau b?ti, jeigu man?s neveikt? aplinka.  gyvenime b?nu visai kitoniškas.  ar b?na taip?  ar kei?iasi žmoni? socioniniai tipai b?gant laikui?  gal egzistuoja kokia nors tip? dinamika?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Bir 2005, 13:56 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
s2 raš?:
gal



Skarlet, jei aš esu Balzakas, tai kod?l:

nesu l?taeigis;

nem?gst? fotografuotis;

nemoku tiksliai atvaizduoti detali?;

esu nemažai emocingas;

kartais kalbu nelogiškai, remdamasis emocijomis;

m?gstu sakyti komplimentus;

turiu intuicij?, kuri neatitinka aplinkini? ateities suvokimo ir kartais netgi mano paties ateities suvokimo;

neken?iu pelno ir kapitalizmo;

nesugebu kontroliuoti veik nei vieno procesy gyvenime;

nesu higieniškas;

esu nepunktualus?



aš manau, kad tiksliau b?t? sakant, jog Balzaku tur??iau b?ti, jeigu man?s neveikt? aplinka.  gyvenime b?nu visai kitoniškas.  ar b?na taip?  ar kei?iasi žmoni? socioniniai tipai b?gant laikui?  gal egzistuoja kokia nors tip? dinamika?




vienas paž?stamas balzakas turb?t gal?t? b?ti apib?dintas beveik visais s2 išvardintais požymiais, išskyrus:



"nem?gst? fotografuotis;

neken?iu pelno ir kapitalizmo;" (tiesa, d?l pasatarojo nesu ?sitikinusi, nes nebuvo apie tai kalbos).



Gal Balzako tipo aprašymas n?ra pakankamai išsamus? Ir turb?t dar nelabai aiškiai visi supranta "emocingumo" s?vok?. Mano paž?stami balzakai neišreiškia negatyvi? emocij?, nešaukia ant žmoni? ir neisterikuoja. Ta?iau džiaugsmo emocijas jie reiškia pakankamai entuziastingai, gyvai. Nors ir nekrykštauja pus? dienos. Yra tas kažkoks pasvertas nuoseklumas j? elgesyje. Bent stebint iš šono.


_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Bir 2005, 13:58 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
ši? tem? paskai?ius, kilo ir daugiau min?i?.



Kokie dalykai sukelia didžiausias problemas tipavime ir abejones



Tip? aprašymus pareng? irgi tam tikri tipai, naudojantys savo išraiškos priemones, b?dingus žodžius. Be to, kiekvienas iš m?s? galim skirtingai suprasti beveik kiekvien? savok?, apib?dinan?i? tip?;  ypa? savokas, pasižymin?ias intensyvumo skirtumais. Kiekvienas apib?dinantis žodis gali b?ti suprastas, jei palyginsim su spalvom, tarsi skal?je nuo šviesiausio iki tamsiausio atspalvio.



D?l tokio kalbos (ir to pasekoje - tip? aprašymo) kaip išraiškos priemon?s netobulumo, žmon?s tiesiog skirtingai skaito t? pat? tekst? ir skirtingai prisitaiko sau.



Tod?l, ko gero, tiksliausias tipavimas ?manomas, apjungus visus ?manomus tipavimo b?dus (tekstas, gyvas bendravimas, k?no kalba). Ta?iau net ir tai negarantuoja absoliutaus tikslumo, nes žmogus neretai pats arba aplinkos veikiamas bando pakeisti tip? ir išsiugdo netipišk? bruož?.



Tad k? daryti tada? ži?rim ? tarptipinius santykius. Bet ir ten randam problem?. Priklausomai nuo to, kokie tipai šlifavo tiriam? žmog?, jis pasikei?ia tiek, kad neretai su kitu, v?lgi atitinkamai nušlifuotu žmogumi, tarp j? atsirandantys santykiai gali b?ti visiškai netipiški. Pvz. konfliktiniam santykyje nesirasti jokio konflikto. Arba tarkim veidrodinis santykis iš šono ima atrodyti kaip konfliktinis, nes vienas kit? erzina, norisi kritikuoti ir taisyti.



Tad kas gali garantuoti, kad žmogui tipas bus nustatytas 100 proc. teisingai, net jeigu mes išnaudosime VISAS ?manomas priemones  ?

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Bir 2005, 01:25 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 07 Bal 2005, 21:30
Pranešimai: 236
Miestas: Vilnius
Solanža:

tiksliausias tipavimas, kai isisfruoji savo atimus zmones ir ziuri tarptipinius santykius, kaip jau sakiau delioji puzle- jei ona yra tas tipas, tai kas yra petras kuriam ji po padu ir pan,  as tik taip suzinojau kas as, ir tik taip randu, kas yra kas is artimuju, testai parodo kokius 3-5 galimus variantus, ir ziuri kas is ju labiausia tinka, socionika tai mokslas ne kas tu esi ar pan, tai mokslas apie tai kaip tu bendrauji su tau artimais zmonem, kas is ju tau sukuria konfortiska santyki, kas tau kelia agresija ir kodel, tik pagal tai tu gali rasti save.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Bir 2005, 01:28 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 1466
Solanža raš?:
Tad kas gali garantuoti, kad žmogui tipas bus nustatytas 100 proc. teisingai, net jeigu mes išnaudosime VISAS ?manomas priemones?
Laikas.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Bir 2005, 15:27 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
svyt: na iš esm?s neturiu kuo Tau paprieštarauti. Tarptipini? santyki? steb?jimas- išties svarbus metodas tipui nustatyti. Bet žmon?s neretai atrodo tarsi b?t? negryni tipai, prisid?j? kr?vas kauki?, skirtingai nušlifuoti. Tod?l galima nepajusti konfliktinio ar kitokio santykio. Arba dualas gali nepatikti. Jau net šiame forume ma?iau toki? pavyzdži?, kai tur?t? b?ti vienoks santykis, o yra kitoks. Pvz. m2 yra dreizer?, o Casandra nejau?ia jos kontrol?s, Liepa- konflikto ir t.t.

Be to, kai kurios santyki? r?šys gali apgaulingai b?ti palaikomos kitokiomis.

Štai ir dabar, niekaip nenustatau brolio tipo, lyg diuma, lyg dreizeris. Jei pirmasis, neatitinka santykiai su vienais šeimos nariais, jei antrasis- su kitais. Na va ir sud?k tok? puzzle kad gudrus.  :confused:

Aišku, neprarandu vilties kad per laik? išlys tas jo tipas.

Bet.. n?ra taip paprasta viskas....


_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 07 Sau 2006, 13:51 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 04 Spa 2004, 22:41
Pranešimai: 250
Sveiki, ?ia Balzakas šneka... man tai labai priimtinas tekstas :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 07 Sau 2006, 18:51 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
spalvota: nuo kada iš napoleon?s ? balzak? pavirtai???? :happy:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 07 Sau 2006, 20:53 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 840
Solanža raš?:
spalvota: nuo kada iš napoleon?s ? balzak? pavirtai???? :happy:




aš tai spalvotos sakin? supratau taip: pasakymas "?ia Balzakas šneka" reišk? ne prisistatym?, bet diagnoz?, o jai paremti dar pridurta, kad jai (kaip dualei) tas tekstas patinka.



bet kaip iš tikr?j?, vienas ponas napaleonas težino... :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 07 Sau 2006, 21:06 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
štai kaip... :happy::happy::happy:

kaip gerai, kai yra, kas paaiškina....:happy:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 09 Sau 2006, 14:46 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 04 Spa 2004, 22:41
Pranešimai: 250
Solanža: niu jau napoleonui net ? gal? mintis nešaut? nor?t b?t kuo kitu,  o tekst? išties parašiau neaiškiai, bet po šven?i? rašiau jug :))))


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 09 Sau 2006, 14:49 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 04 Spa 2004, 22:41
Pranešimai: 250
liutauras: supratai normaliai.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 74 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 244 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007