Socionikos forumas

Dabar yra 19 Bal 2024, 09:59

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 74 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Sau 2006, 10:40 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 840
Solanža raš?:
Liepa: Ugn? tikrai n? lašo nepanaši ? Dreizer?.



Man Ugn? su Liutauru labai panaš?s...atrodo vieno tipo. Jeigu jesenino, tai kažkokio kito potipio nei aš. :smile: Apskritai, kiek abu skaitau, man lenda :wethics:.....:strange:




nežinau, ar ?ia toks sutapimas, ar kongenialumo pasireiškimas, bet aš irgi ne per seniausiai pam?s?iau, kad Ugn? reiškiasi labai panašiai kaip ir aš :smile: taigi, mano diagnoz?: hekslis, arba... kažkas kitka :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Sau 2006, 12:38 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
liutaurai: Ugn? labai užsiman? jesenine b?ti, taip kad teks turb?t ir tau ? jeseninus persikrikštyt :tongue::happy::happy::happy:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Sau 2006, 15:06 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 14 Vas 2005, 16:00
Pranešimai: 119
Ka as galiu pasakyt, tai, kad Liutauro minciu destymas is tikruju man pasirode kazkur pazistamas:tongue: Na, Liutaurai, pabandyk atgamint atminty, ar nebudinga tau tutanchamono sypsena?:wink: (atsiprasau, ir vel ta fiziologija man lenda:strange::tongue:)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Sau 2006, 15:15 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 14 Vas 2005, 16:00
Pranešimai: 119
Solanža: Tai kad noris zmogum but, o tai is Heksliu mane kaip ir nurase, o i Jeseninus nenori priimt:strange: Tai gaunas kad jau isvis neizvestnyj nauke zver esu:sad::wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Sau 2006, 15:31 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 840
Ugne: b?na ir tutanchamoniška šypsena, bet dažniausiai mane puošia ironiškas šypsnys bei "crafty look in the eyes". :smile:



o šiaip aš tai manau, kad ?ia anokia b?da, kad neišeina tiksliai nusistatyti.  apskritai, man toks susidar? ?sp?dis, kad heksliai - nepaisant to, kad jie puikiai moka ?vertinti kito žmogaus psichologin? b?sen?, patiems tiksliai save analizuoti sunku (iš didelio rašto išeinama iš krašto) ir gali pasimesti. iš to ir kyla tas m?tymasis.



bet galima ? visa tai ir iš kitos pus?s pasiži?r?ti. pvz., aš dr?siai sau prisiskiriu dar trij? tip? (don kichoto, robio ir dostojevskio) tam tikras ypatybes, o mane dar visai neseniai šiame forume nudžiugino, kad esu panašus ? hamlet?. vadinasi, nusiaudžiau dar vien? socionin? r?b? :happy: ir iš tikr?j?, m?s? santykiai su gorke bendradarbe  kaip mat pager?jo, ir viskas tapo šviesiau. Šaunu! :smile:





Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Sau 2006, 15:36 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 1466
Jeigu Ugne Tutonchamonas, o liutauras Hamletas - jie veidrodiniai. Pas abu vyrauja :wintuition: su :bethics:, tad jie nepanaš?s ir negal?t? b?ti.

Bendruoju atveju, abu man jie man ne Heksliški. Ugn? jau tuo lyg ir (?) ?sitikino :wink:



Apskritai, kiek abu skaitau, man lenda :wethics:.....
O konkre?iau, kuriose vietose ar situacijose?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Sau 2006, 15:45 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
liutauras raš?:
bet galima ? visa tai ir iš kitos pus?s pasiži?r?ti. pvz., aš dr?siai sau prisiskiriu dar trij? tip? (don kichoto, robio ir dostojevskio) tam tikras ypatybes, o mane dar visai neseniai šiame forume nudžiugino, kad esu panašus ? hamlet?. vadinasi, nusiaudžiau dar vien? socionin? r?b? :happy: ir iš tikr?j?, m?s? santykiai su gorke bendradarbe  kaip mat pager?jo, ir viskas tapo šviesiau. Šaunu! :smile:







:smile:liutaurai, svarstant tavo tip?, apie dostojevsk? gal dar ir galima galvoti...bet kad tu - Don Kichotas :happy: Nematau jokio donkichitiškumo tavyje n? per kur :happy: nei ideologiniu pagrindu, nei kovotojo už login? (vis? pirma!) teisyb? :tongue:



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Sau 2006, 15:58 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 840
Cassandra: ne, aš tikrai ne don kichotas, bet kad yra likusios tam tikros žym?s nuo vaikyst?s, kai vis? laik? augau don kichot? apsuptyje, tai ?ia tikrai.



na, nematai šiandien to, tai gal pamatysi rytoj  :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Sau 2006, 18:46 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Vartotojas 2 raš?:
Jeigu Ugne Tutonchamonas, o liutauras Hamletas - jie veidrodiniai. Pas abu vyrauja :wintuition: su :bethics:, tad jie nepanaš?s ir negal?t? b?ti.

Bendruoju atveju, abu man jie man ne Heksliški. Ugn? jau tuo lyg ir (?) ?sitikino :wink:



Apskritai, kiek abu skaitau, man lenda :wethics:.....
O konkre?iau, kuriose vietose ar situacijose?




Ne ant tiek panaš?s! Daugiau! Su veidrodiniais aš labai nemažus skirtumus matau, hamleto racionalumas nori nenori išlenda, o pas juos (Ugn? ir Liutaur?) man nesimato racionalumo. Ir visai jie heksliški...:strange: D?l situacij? kur išlenda :wethics:- tingiu ieškoti per tekstus. O ir jei surasiu, visttiek prisikabinsi ir prad?si sudirbin?t po sakin?- kam man to reikia...?ia gal jums su liepa tokie lygiaver?iai logik? karai patinka, man tai ne... aš geriau nuojautomis pasiremiu, net jei k? nors iš to juokint?. Aišku, gal??iau ?ia ir nesireikšt tada, su tokiais argumentais, bet k? aš galiu padaryti, kad mano stiprusis instrumentas ne logika. :strange:, o tyl?ti nuobodu. :neutral:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Sau 2006, 20:03 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 20 Geg 2005, 16:10
Pranešimai: 241
Solanža: o kur mano hamletiskas racionalumas, as irgi savyje jo nerandu..


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Sau 2006, 22:09 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
lyrike: tu apskritai, labai mažai reiškiesi, tai k? jau ?ia ?ži?r?si, ne tik kad racionalum?, bet ir ekstraversij? labai sunku pamatyt.

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Sau 2006, 22:27 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 14 Vas 2005, 16:00
Pranešimai: 119
Solanža: Puikiai tave suprantu, na del tu nuojautu. Visad maloniai skaitau ir vertinu tavo pasisakymus.O kai sudirbineja po sakini, irgi pagalvoju, kam man to reikia. As jau geriau pasitraukiu nes karai visai nevilioja. Nu nepatinka kai kam toks neapibreztas  dalykas kaip intuicija. Tuomet teks pripazinti kad vieni tipai yra pranasesni uz kitus? Kaip zinia kritikuoti labai lengva. Bet kai suvoki gilesnes priezastis ir supranti kad beatodairiskumas gali kazka zeisti, iskyla klausimas, kam to reikia. Ar vardan tiesos? O kieno ta tiesa?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Sau 2006, 22:39 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Ugne: , Solanzha ,



nepriimkit Vartotojas 2o destymo manieros kaip asmeninio prieshishkumo. Ir tiesu visada yra kelios...ir nieks nezhino, katra ish ju yra tiesesne :)





Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Sau 2006, 23:19 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 14 Vas 2005, 16:00
Pranešimai: 119
m2: Taigi, taigi. As cia apie tiesa:happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 14 Sau 2006, 01:37 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
m2: tai nepriimu... tiesiog jis mums gal netycia, bet vaziuoja per skaudzias vietas...:smile: Na zinau, kad tai yra esminis jo info saltinis, kurio prasme ir reiksme pripazysta- :wlogic:. Bet ka as galiu padaryt, kad pas mane :wlogic: tik trecia nuo galo :happy::happy:

Mes tiesiog pasauli priimame skirtingais instrumentais, stai ir viskas... :smile:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 74 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Google [Bot] ir 204 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007