Socionikos forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 14:43

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 147 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Kov 2008, 13:21 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Rgp 2007, 10:37
Pranešimai: 913
Liepa raš?:
Keistos ir `logines` išvados - tycia tokiu dalyku nesugalvotum... Butent tuo `apsukimu atvirkšciai`, iš piršto laužtais sugretinimais` - man primena Hamleto rolinee :wlogic: 

Orvelas panašiai isižeisdavo, jei kas nors pagirdavo ir pavadindavo protingomis kito dalyvio  mintis - `tai mano mintys, vadinasi, kvailos!` Va suveikdavo toksai juodai-baltos (be niuansu, be variaciju) formalios analogijos pricipas...
1. Tai keistos, neiprastos ar klaidingos išvados?

2. Gretinimas mano reakciju su kažkokiu Orvelu yra klaidingas, nes remiasi neteisingais faktais. Aš niekad nesakiau, kad jei kiti giriami, tai reiškia, kad aš kvailas. Nereikia insinuaciju. 



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Kov 2008, 13:29 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Rgp 2007, 10:37
Pranešimai: 913
Liepa raš?:
Be to, pripažinkim, kad mes Globa labai spaudžiam, galima sakyti `medžiojam` - gana brakonieriškais metodais... Iš musu puses yra neleistinu perlenkimu su etika (bendražmogiška prasme). Ir jo garbei reikia pasakyti - kad jis atlaiko spaudima. Kokios funkcijos atlieka skydo vaidmeni?
:wlogic:,:bintuition:,:wethics:,:bsensoric::

:wlogic: leidžia matyti klaidas kitu mastyme + :wethics: leidžia kartais pamanipuliuoti ta pacia :wlogic:. Del to :wlogic: pasidaro lyg ir lankstesne.

:bintuition: leidžia atrasti netiketus sprendimus, priselinti "medžiotojams" iš už nugaros.

:wethics: suteikia drasos bendravime, nes šita mano f-ja yra neblogai išlavinta.

:bsensoric: leidžia atlaikyti smugius. Jai padeda :wlogic:: aš žinau kai kuriuos niuansus, kaip galima atsilaikyti kovoje.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Kov 2008, 13:33 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Rgp 2007, 10:37
Pranešimai: 913
ALRIII raš?:
Globas:


Aš jau geriau turesiu blogesnius santykius, bet sutvarkytus per White Ethics


Kodel? Perdaug kartu per kupra gavai nuo kitu zmogenu kai naudojai :wlogic: ?
Buvo bandymu ne karta manimi manipuliuoti.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Kov 2008, 13:47 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Rgp 2007, 10:37
Pranešimai: 913
ALRIII:Tai kodel aš užsidejes robo kauke, atseit?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Kov 2008, 15:39 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Rgp 2007, 10:37
Pranešimai: 913
ALRIII raš?:
Taigi, tinginiui norejosi protingesniu ir darbstesniu atrodyt :smile: ir jam tai sekesi, taciau tik tol, kol neatsirado tikru INTJ :happy: ...
Nesamone kaip reta. Gabenai (meistrai) yra labai darbštus, viska padaro iki galo ir kokybiškai, todel meistrais ir vadinami. Bek skaityti socionikos teorijos.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Kov 2008, 16:06 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Rgp 2007, 10:37
Pranešimai: 913
ALRIII raš?:
Kazi kodel taip gyni ISTP :wink: , ar tik pats toks nesi :happy: ?

Vienas tingiausi? tip?, niekada nepersidirba. Bet jei žino, kad niekas to darbo geriau nepadarys, dirba atsakingai.
1. Nieko neginu, tiesiog paaiškinu, kas yra gabenas, nes tu nežinai.

2. Keistas vertinimas. Jei žmogus nepersidirba, tai reiškia, kad jis moka gerai organizuoti darbo procesa, o ne tai, kad jis yra tinginys.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Kov 2008, 16:15 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Rgp 2007, 10:37
Pranešimai: 913
ALRIII: Tavo socionikos žinios yra dar labai menkos, tu nekritiškai priimi socionine informacija, o savo žiniu spragas bandai užpildyti ivairiais "atradimais".

Kokio tipo tavo mama, niekas nežino. Kai pažinosi 5-7 gabenus, tada galesi apie juos kalbeti. 


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Kov 2008, 16:25 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Rgp 2007, 10:37
Pranešimai: 913
ALRIII raš?:
3) Del savo mamos tipo as esu isitikines 95+%, o tai yra labai daug.

4) Pasakiai kaip praktikas, deja teoretikams uztenka turet ir viena visuma apimanti sablona ir jei reikia "pritempinet" praktikoj gautus rezultatus prie sablono...
3) kol kas tavo isitikinimai mažai ka reiškia;

4) tuoj aš pritempsiu prie šablono Liepos stiliumi: kadangi tu, kaip ir aš megsti numeruoti sakinius, reiškia tu esi etinis tipas su roline logika.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Kov 2008, 16:33 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Rgp 2007, 10:37
Pranešimai: 913
ALRIII raš?:
Liepa vertino tavo sakyniu numeravima taip, o ne kitaip todel, kad kiti FAKTAI neige tavo :wlogic: kaip 1 f-ja, maza to pas tave :bintuition: nei kvapo :wink:
1. Kurie faktai? Ji faktu nepateike, bet sakiniu numeravima akcentavo kaip svarbu rolines logikos požymi.

2. Intuicija iš visu funkciju yra blogiausiai pastebima. Pas tave irgi :bintuition:-os nematau.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Kov 2008, 16:44 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Rgp 2007, 10:37
Pranešimai: 913
ALRIII raš?:
Vien jau tai, kad kiti zmogenai besilaikantys siam forume mato tavy vyraujant: :bsensoric: ir :wethics: , o ne :wlogic: automatiskai yra FAKTAI.

Vien jau tai, kad tavo psichologini tipa visi vis bando tikrint, nes netiki kad tu INTJ, yra FAKTAS.

Kadangi as smalsus, tai pasakyk, ka tu matai manyje, tada :happy: ,t.y. kokios f-jos dominuoja many, anot taves? :strange:
1. Faktas yra ir tai, kad neaišku, ar forumo "žmogenai" teisingai atpažista funkcijas.

2. Faktas yra ir tai, kad ju netikejimas mano kaip robo versija gali buti klaidingas.

3. Matau tik vieniša :wlogic:, taciau sprendžiant iš tavo antisensoriniu nuotaiku ir "teoriju" lipdymo esi :bintuition:-us.

Tavo :wethics: ir :bsensoric: yra labai silpnos, praktiškai nepastebimos.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Kov 2008, 16:52 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Rgp 2007, 10:37
Pranešimai: 913
ALRIII raš?:
Taigi, sakiai, kad nematai many :bintuition:, o dabar teigi, kad :bintuition: tiesiog svytet svyti, kaip kelrode zvaigzde...
Tiesiogiai :bintuition: nematyti. Tik neigimo budu prieinu prie išvados, kad :bintuition: visgi yra.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Kov 2008, 17:03 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Rgp 2007, 10:37
Pranešimai: 913
ALRIII raš?:
Tu neskaitei to, ka as rasiau apie INTJ
Visu pirma, paklodžiu aš neskaitau. Antra, tavo "teorija" apie mane kaip gabena, apsimetusi robu, nesamoninga ir apgailetina. Tai tik parode, kad tau labai truksta socionikos žiniu - na gal apie robus kažka ir žinai, bet tik teoriškai. Trecia, aš tikrai nesiruošiu gilintis nei i tavo funkcijas, nei i tavo tipa, nes man tai nera idomu. 



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Kov 2008, 17:15 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Rgp 2007, 10:37
Pranešimai: 913
ALRIII:1. Argumentai buvo: gabenus tinginiais gali laikyti tik žmones, neišmanantys socionikos. Priešingu atveju griuna socionikos teorija.

2. Iš tavo puses tik plika :wlogic:, bet nera jokios patirties šalia. O patirtis sako, kad jei tu save ir pažisti, tai nereiškia, kad tu gerai pažisti kitus savo tipo žmones, kad moki atpažinti juose f-jas ir t.t. 


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Kov 2008, 09:55 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Rgp 2007, 10:37
Pranešimai: 913
1. ALRIII, aš neturiu nieko bendro su gabenu, apsimetusiu robu, ir manes prašau cia nepainioti.

2. Admin: prašom pašalinti iš temos pavadinimo žodi "dedule".


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Kov 2008, 12:51 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 47
Globas raš?:
1. ALRIII, aš neturiu nieko bendro su gabenu, apsimetusiu robu, ir manes prašau cia nepainioti.

2. Admin: prašom pašalinti iš temos pavadinimo žodi "dedule".




Bendrinis daiktavardis "dedule" yra placiai kalboje vartojamas zodis. Tai nera necenzurinis ar kitaip izedziantis zodis, kadangi jis apibrezia vyresnio amziaus zmogu.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 147 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 110 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007