Socionikos forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 23:31

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 147 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Kov 2008, 00:21 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Liepa raš?:
ALRIII, nori pasakyti, kad Globas yra `gurmanas`?




Na...Gurmanu gali buti ne tik Gabenas. As, skes, irgi save priskiriu prie gurmanu. Siandien pietums gaminau pertrinta moliugu-salieru sriuba ir toskanietiskai baltame vyne troskinta visciuka. Manau, kad daugumai sensoriku budinga valgyti skaniai, kokybiskai, gerai.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Kov 2008, 00:21 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
ALRIII raš?:
Liepa:



Jus buvot meet'e, o ne as :) Jums geriau zinot. Bet kiek skaiciau, tai atseit jis elgiasi aristoktratiskai...




Pala, nemaisykime literaturines savokos "aristokratas" su socionine :wink:



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Kov 2008, 00:22 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
ALRIII raš?:


Del :wsensoric: ... O tai neatsispindi jo "aristoktatiskume" ? :strange: Pateiksiu citata is straipsnio, kuri man kazkada atsiunte Liepa:


Intravertin? sensorika vertina šilum?, jaukum?, skan? maist?; ji lengvai pasklinda po laisv? erdv?. Ji estetiška ir praktiška, vertina paprastus džiaugsmus ir tod?l truput? „nut?pusi“. ? jos interes? rat? ?eina sveikata, fiziniai patogumai, malonumai, erotika ir kiti panaš?s gyvenimo džiaugsmai.




As tai siulyciau neprisiristi prie situ etikeciu- aristokratai -demokratai. (beje, kazkur buvo tema, kur jie buvo lyginami).

Liepa mato II-IV kvadra, o tipo versija kokia? Jei atmetam gorki, tai ...nu ne vienas tipas daugiau man netinka is II-IV.



ALRIII, nereikia cituoti visiems zinomos socionikos teorijos. Jeigu sakau, kad globe nematau :wsensoric:., tai reiskia, kad nematau viso to, ka tu cia parasei.



Aisku, as negaliu teigti, kiek jam svarbu erotika ar fiziniai patogumai- kad tai zinoti, reikia gyvent su zmogum.

Bet kas man labiausiai kliuva tavo Gabeno versijoj- racionalumas! Globas akivaizdziai racionalas, mano giliu isitikinimu.


_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Kov 2008, 00:32 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Bandom ieskoti apibendrinanciu tasku:



Liepa ir Cassandra nemano, kad 1 ar 2 f-ja galetu buti logika.



Betkoks mano, kad viena is pgraindiniu f-ju yra :bsensoric:



Liepa abejoja del :wsensoric:



Solanza nemato nei :blogic:, nei :wsensoric:



ALRIII mano, kad stiprios f-jos - :wsensoric: ir :blogic:



Jei suklydau - pataisykit.



Turiu klausima visiems: ar yra mananciu, kad 1 ar 2 f-ja galetu buti balta ar juoda intuicija ?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Kov 2008, 00:46 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 06 Spa 2007, 11:17
Pranešimai: 191
As irgi nemanau, Cassandra.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Kov 2008, 00:54 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Palauksim dar Liepos ir Solanzos nuomones, taipogi butu labai idomu isgirsti m2, naiptol, smilgos,Sociono, svyt, vaido100, vietinio ir visu, kas dalyvavo myte, ir kam ta tema idomi, nuomones.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Kov 2008, 01:43 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
:bintuition: :wintuition: - man sunku del ju ka nors pasakyti. Neužkliuvo... 

Va etika tikrai :wethics:, ne :bethics:  Ir senorika daugiau :bsensoric:, o ne :wsensoric:.

Neturiu ARTIMO bendravimo patirties su IV kvadros atstovais.  Ir ši kvadra man yra `mislingiausia`iš visu...

Be to, pripažinkim, kad mes Globa labai spaudžiam, galima sakyti `medžiojam` - gana brakonieriškais metodais... Iš musu puses yra neleistinu perlenkimu su etika (bendražmogiška prasme). Ir jo garbei reikia pasakyti - kad jis atlaiko spaudima. Kokios funkcijos atlieka skydo vaidmeni?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Kov 2008, 01:44 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Liepa raš?:
:bintuition: :wintuition: - man sunku del ju ka nors pasakyti. Neužkliuvo... 

Va etika tikrai :wethics:, ne :bethics:  Ir senorika daugiau :bsensoric:, o ne :wsensoric:.

Neturiu ARTIMO bendravimo patirties su IV kvadros atstovais.  Ir ši kvadra man yra `mislingiausia`iš visu...

Be to, pripažinkim, kad mes Globa labai spaudžiam, galima sakyti `medžiojam` - gana brakonieriškais metodais... Iš musu puses yra neleistinu perlenkimu su etika (bendražmogiška prasme). Ir jo garbei reikia pasakyti - kad jis atlaiko spaudima. Kokios funkcijos atlieka skydo vaidmeni?




Stipriosios. O del medziojimo - man rodos, jis pakankamai stiprus (juodasensorine prasme) tai atlaikyti.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Kov 2008, 18:41 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Lengviau??? Ar rebusus spresti???

Labai sunku skaityti teksta su klaustukais.  Vienakart išverciau - bet daugiau prašom mano laiku NEPIKTNAUDŽIAUTI....

ALRIII man labai sunku be vertejo... Mes ipratee tipus vadinti socioniškai, o ne pagal MBTI tipologijaa. Grafinis žymejimas taip pat iprastas - kai rašai žinutee, grafiniai ženkliukai yra kaireje (lengva iterpti).

Dar Gulenko raidinius žymejimus žinau - to žymejimo raides tos pacios, bet reikšme visiškai kitokia ir neatitinka Myers Briggs tipologijos...

ALRIII raš?:
Kitaip tariant, tu matai ISFJ, nes kito varianto cia negali buti. :smile:
Pabandysiu išversti... jei klystu - pataisyk...

Dreizeris - :wethics::bsensoric: - ESI - RF





Kadangi Globas yra intravertas, sprendziant is atsiliepimu po meet'o, tai galimi 2 var:

1) ISTJ;

2) ISFJ.
Vertimas:

1) Gorkis - :wlogic::bsensoric: - LSI - LF

2) Dreizeris - :wethics::bsensoric: - ESI - RF





Lieka tokie variantai:

1) INTJ;

2) ISTJ;

3) INFJ;

4) ISFJ.
Vertimas:

1) Robespjeras - :wlogic::bintuition: - LII- LI

2) Gorkis - :wlogic::bsensoric: - LSI - LF

3) Dostojevskis - :wethics::bintuition: - EII- RI

4) Dreizeris - :wethics::bsensoric: - ESI -RF



Pagal atskirus poelgius ir dar taip išpešiojant ir analizuojant kiekviena žesta, kiekviena judesi - manau klaidinga tipuoti...  Tipas - tai yra matrica, VISUMA.



I klaustukini teksta nesigilinau... O del tipu versiju - jos išvardintos teisingai. Visos jos intravertines ir racionalios.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Kov 2008, 19:27 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
ALRIII, tipuodama niekada nesiremiu tokiais populiariaja literatura primenanciais tipu aprasymais. Kol kas nera gerai sudarytu tipu aprasu. Kazkada su Vartotojas 2, Liepa ir Solanza buvom pradeje daryti rimta darba del rimtu tipu aprasymu. Bet Vartotojas 2 pasitrauku, tie darbai sustojo neribotam laikui. Taigi, nesupyk, bet visas tas tavo citatas atmetu kaip menkai reiksmingas. Tipus nustatineju remdamasi dichotonijomis ir f-ju veikla, bei sulygindama su realiai pazistamai to tipo atstovais. Gerai pazistu ir Draizerius, ir Gorkius, kad galeciau teigti, jog Globas tikrai nera Gorkis.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Kov 2008, 19:33 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
ALRIII raš?:
Cassandra:


Gerai pazistu ir Draizerius, ir Gorkius, kad galeciau teigti, jog Globas tikrai nera Gorkis.




Vel prasideda subjektyvumai... Argumentuokit faktais, o ne MAN ATRODO TAIP ir t.t. ...







Tik, ALRIII, gal ne per sventes...:smile: Ka tik izengiau pro namu duris is sveciu, kazkaip nesijauciu nusiteikusi siandien rimtoms analizems. Galbut ryt ryte :smile:



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Kov 2008, 20:23 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
ALRIII raš?:
man visuminis vaizdas panasus i ISTP.
Vertimas: Gabenas - :wsensoric::blogic: - SP - SLI


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Kov 2008, 13:07 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Rgp 2007, 10:37
Pranešimai: 913
betkoks raš?:
Apskritai nesuprantu, kas ten taip ypatingo su tuo globu, kad tipo neina nustatyt, juolab, kad ir kiti foumieciai susitikime dalyvavo kazkokiam, tikrai nesuprantu.

Jus man paaiskinkit, KAS CIA DAROSI? tsakant. ;-)
Darosi tai, kad žmones nesugeba nustatyti mano tipo. Mytai tam nepadejo, nors dalyvavau trijuose mytuose.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Kov 2008, 13:14 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Rgp 2007, 10:37
Pranešimai: 913
Cassandra raš?:
As matau pirma :wethics: (na, lenda poreikis deramai sutvarkyti santykius per pamoralizavima, ir nors tu ka :) ),

antra matau :bsensoric: (is pradziu taip maniau, paskui buvau suabejojusi, paskui grizau prie pradines versijos, ten kur neiseina susitvarkyti per etinius pamoralizavimus, pridengtus "logikos" lozungais", trenkiama is jegos poziciju. Kazko reikalaujama is kazko, tarsi jis turetu kazkokius tai svertus tam kazkam paveikti :happy: ),

trecia - :wlogic: (ji yra tokia sablonine, "plokscia", "ismokta", lozungais paramstyta, jis gi bando klasifikuoti, pagristi desningumus ir t.t ir net troksta, kad visi pripazintu, kad jis tai sugeba).
1. Manes jau nebetenkina galimybe "sutvarkyti" santykius iš :wlogic: poziciju. Aš jau geriau turesiu blogesnius santykius, bet sutvarkytus per :wethics:, nei busiu santykiuose bereikšmis :wlogic:-inis berniukas:smile:

2. Kažko reikalauti iš kažko nera draudžiama.

3. Cassandra, tavo pamastymai apie loginiu ir etiniu vyru elgesi moteru atžvilgiu buvo labai geras šablonines logikos pavyzdys.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Kov 2008, 13:17 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Rgp 2007, 10:37
Pranešimai: 913
Liepa raš?:
Žmogaus `veidas` slepiamas po kauke... Žmogus žino socionika ir `lenkia` pagal tam tikra mintinai išmokta šablonaa - o mes matome naturaliai išlendancius prieštaravimus, neatitikimus...

1. Kam man reikia slepti veida po robo kauke? Kokia viso to prasme?

2. Jus matote prieštaravimus, geriausiu atveju, tarp robo tipo aprašymo ir mano praktines raiškos. Bet dažniausiai patys sau prieštaraujate, nes nemokate gerai analizuoti f-ju raiškos.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 147 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 116 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007