Socionikos forumas

Dabar yra 29 Kov 2024, 12:31

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 649 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 44  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Lap 2007, 10:52 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Rgp 2007, 10:37
Pranešimai: 913
Liepa: Ieškodama mano klaidu susipainiojote galutinai. Pati paskelbete, kad netipuojate, tai ir netipuokite. O dabar: netipuoja, bet nuomone apie žmogaus tipa turi. Juokinga.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Lap 2007, 11:57 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Globas raš?:
O dabar: netipuoja, bet nuomone apie žmogaus tipa turi. Juokinga.


Man irgi juokingas toks aikštijimasis... 

Kad ir netipuoju, bet jeigu koks "tipavimo žinovas" leptels, kad Erlickas - Hugo, ar Riaubiškyt? - Balzakas, nejaugi aklai turiu patik?ti?! :wink:  Kas gali uždrausti paprieštarauti?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Lap 2007, 12:34 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Rgp 2007, 10:37
Pranešimai: 913
Liepa: Vadovaujantis jusu logika, jei Mekas visai nepanašus i roba, tai, matyt, jis yra hugo,  napoleonas arba diuma. Šitie tipai i robus mažiausiai panašus.

Esme ne tame. Kuo aš bebuciau pavadines Meka, jus vis tiek aiškintumete, kad jis i ta visai nepanašus, nes "negalima klijuoti etikeciu" ir pan. marazmas. 


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Lap 2007, 15:00 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 06 Lie 2007, 23:05
Pranešimai: 186
Globas raš?:
Ši karta susimovei kaip reta - pavadinai Meko mintis neišbaigtomis.




jaunuoli, "isbaigta mintis" apskritai yra gana problematiskas terminas. jis tarsi liudytu, kad tokia mntis tokia jau aiski, kad nepalieka erdves jokiai tolesnei interpretacijai.



tokiu minciu (juolab pas meniskos sielos zmogu kaip meka) apskritai nebuna.



isbaigtos mintys gali atrodyti tik sau paciam tokiu minciu reiskejui, taciau tai butu saviapgaule, nes kiekviena minti galima suprasti kitaip nei mane pats jos reiskejas.



manyciau, kad mekas yra visiskai perprates siuos lingvistinius dalykus, tad nesivargina destyti tiesos, o rezia kuo keistesnius (neretai - absurdiskus) dalykus ir taip pletoja savotiska ("meniska"-"mekiska") kalbos zaidima.



kita vertus, jei jau minti tikrai nori "isbaigti", jos tikrai jau nepaliksi "lakoniskos", o ivairius aspektus sudestydamas stengsiei kuo labiau ja ispletoti. pas meka to tikrai nera. :wink:



prie "isbaigtos minties" labiausiai priartejusi mokslo, o dar daugiau - matematikos "kalba". o meno snekta kaip tik nuo to labiausiai nutolusi, nebent tai butu isties primityvi ir labai jau vulgari kuryba.



p.s. o as - gal koks brazauskas?.. :strange::smile:



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Lap 2007, 15:41 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Rgp 2007, 10:37
Pranešimai: 913
vietinis raš?:


1 jaunuoli

2 kiekviena minti galima suprasti kitaip nei mane pats jos reiskejas.

3 manyciau, kad mekas yra visiskai perprates siuos lingvistinius dalykus, tad nesivargina destyti tiesos, o rezia kuo keistesnius (neretai - absurdiskus) dalykus ir taip pletoja savotiska ("meniska"-"mekiska") kalbos zaidima.

4 prie "isbaigtos minties" labiausiai priartejusi mokslo, o dar daugiau - matematikos "kalba". o meno snekta kaip tik nuo to labiausiai nutolusi, nebent tai butu isties primityvi ir labai jau vulgari kuryba.

5 p.s. o as - gal koks brazauskas?.. :strange::smile:



1. Keistus vartoji kreipinius [jaunuoli]. Man 34 metai, o tau kiek?

2. Bet kuria minti galima suprasti kitaip, nei mane jos reiškejas, todel ir domiuosi socionika, kad butu galima sprasti teisingiau.

3. Nežinau, ka Mekas perprato, ko - ne, taciau nieko keisto jo kalbose nepastebejau. Atsakymai paprasti ir aiškus.

4. Nieko meniško Meko kalbose nepastebejau. Jis kuria ne žodžiais.

5. Nežinau, nesu gydantis gydytojas.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Lap 2007, 17:10 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 06 Lie 2007, 23:05
Pranešimai: 186
Globas raš?:
1. Keistus vartoji kreipinius [jaunuoli]. Man 34 metai, o tau kiek?




kodel keistus? :strange: siaip man - dvidešimt penkeri.



Nežinau, ka Mekas perprato, ko - ne, taciau nieko keisto jo kalbose nepastebejau. Atsakymai paprasti ir aiškus.




na, meko žodžiai gal ir aiškus, bet vargu ar juos reiketu suvokti tiesmukai.



nors, zinoma, cia galima gincytis. bent man tai atrodo, kad jo mintys gana isplaukusios.



sekmes.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Lap 2007, 18:18 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Globas raš?:
Liepa: Vadovaujantis jusu logika, jei Mekas visai nepanašus i roba, tai, matyt, jis yra hugo,  napoleonas arba diuma. Šitie tipai i robus mažiausiai panašus. 


Toks metymasis i kraštutinumus ir diskusijos teiginiu išvertimas i priešingus  labiau budingas Hamletui (su juo diskutuojant sunku beatpažinti savus teiginius - apvercia aukštyn kojm).  Cia isp?dis, nieko "neklijuoju"...

Kieno ten "logika" vadovavotes - susiraskit pats. Aš tokiu nesamoniu nekalbejau...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Lap 2007, 18:19 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Mekas man atrodo intuityvu. Bet baziniu. Argumentuoti šiandien tingiu ir neturiu laiko.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Lap 2007, 19:53 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Kuo toliau, tuo labiau Globas panasheja man i nedualizuota Dreizeri :) Kategorishkumas, etikechiu klijavimas ir kitaip nei jis manachiu kvailiais ishvadinimas deja, labai shiam tipui budingas....Randu to pakankamai ir savyje, tik neafishuoju :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Lap 2007, 20:15 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
m2, jis man visada atrode su etika ir su sensorika. Beje, su juoda sensorika. Todel galbut tu ir teisi. Nors iki tavojo aristokratiskumo minetam asmeniui labai toli  :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Lap 2007, 21:55 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Taip, m2 man labai mielas "konfliktukas". Subalansuotas, orus. :happy:

Del Globo :bsensoric: EGO bloke - sutikciau su Cassandra. Labai jau akivaizdu (ko gero - kurybine). Dreizerio versija buvo irgi svarstoma (iškeliau ne aš). Su "nesubalansuotu" Dreizeriu yra panašumu (ypatingai pabrežiant savo išmanyma praktikoje)... :wink: Ir "auklejimas" iš rolines lyg atitiktu (paties pretenzijos i žinovo prestiža)... Anksciau maniau, kad :wlogic: gali buti stipri (tik su :bsensoric: atspalviu). Laukiau platesnes aprepties... na dar galiu palaukti. Kol kas loginiai argumentai tik žadami, bet ju nesimato.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Lap 2007, 23:18 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 06 Lie 2007, 23:05
Pranešimai: 186
m2: pritariu.



as irgi panasiai masciau. tik nenoredamas suzeisti jojo robespjeriskosios auros, to garsiai nenorejau sakyti :smile:



tiesa, liepa buvo iskelusi gorkio versija, bet ji (sprendziant is tipuojamojo elgesio, labiau etiniais atspalviais paremto) kazkaip maziau itikinama. bent iki siol, jo argumentuose daugiau apeliuojama i santykius, morale, nei i :wlogic: gristus pagrindimus.



p.s. o Meko intuicija atrodo isties bazine. Man butu itikinamiausia jesenino versija - sio linksmuolio emocijos labai gyvos ir nuosirdzios. Be to, gi apsigimes poetas, lyrikas :wink:



nors prisipazinsiu, kad nelabai as ji suprantu... ir nelabai megstu jo tu nekonkreciu sneku klausyti. gal del gesinimo..:strange:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Lap 2007, 10:33 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Rgp 2007, 10:37
Pranešimai: 913
vietinis raš?:
siaip man - dvidešimt penkeri.



Mat kaip? Tai nuo šiol aš tave auklesiu - pagristai ir teisetai:happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Lap 2007, 10:36 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 06 Lie 2007, 23:05
Pranešimai: 186
Globas raš?:
vietinis raš?:
siaip man - dvidešimt penkeri.



Mat kaip? Tai nuo šiol aš tave auklesiu - pagristai ir teisetai:happy:




mielas kolega, savo argumentus gristi amziaus skirtumais kaip "teiseto vienasaliskumo" saltiniu - labai prasto tono zenklas :wink:



nemandagu, nemodernu ir nekorektiska.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Lap 2007, 10:42 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Rgp 2007, 10:37
Pranešimai: 913
Liepa raš?:


Toks metymasis i kraštutinumus ir diskusijos teiginiu išvertimas i priešingus  labiau budingas Hamletui. Aš tokiu nesamoniu nekalbejau...


Liepos teiginiai:

A. Tipavimas - tai ne etikeciu klijavimas.

B. Mekas nera robas.

Išvada: A prieštarauja B.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 649 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 44  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 157 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007