Socionikos forumas

Dabar yra 16 Bal 2024, 23:05

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 649 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 ... 44  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Who is Who arba kas mes tokie esam
StandartinėParašytas: 30 Rgs 2009, 11:56 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 10:50
Pranešimai: 927
Dar apie napoleonų ir hekslių skirtumus.
Napoleonai puikiai valdo savo emocijas, o heksliai - ne. Heksliai lengvai įsiplieskia, pakelia balsą, kalba tiradomis. Gali būti labai triukšmingi. Hekslis gali palikti neadekvataus žmogaus įspūdį, napoleonas - niekada. Dėl to napoleonai yra mėgstami aplinkinių ir visuomenės (jei tik per daug neprisimeluoja), heksliai - kaip kuris.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Who is Who arba kas mes tokie esam
StandartinėParašytas: 30 Rgs 2009, 13:10 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 10:50
Pranešimai: 927
Apie balzakus ir gabenus.
Tai patys ramiausi žmonės, kurie imasi kažkokios veiklos tik esant būtinam reikalui. Gabenas už balzaką dar ramesnis.
Gabenas yra praktiškesnis. Jis viską taip susitvarkys, kad su minimaliom sąnaudom pasieks maksimalų rezultatą. Vienos pažįstamos gabenės klausiu, ką ji veikia laisvalaikiu. Atsakymas: guliu ant lovos. Kodėl tu nieko neveiki? O kam kažką veikti, jei ir taip viskas gerai. Kažkuria prasme galima gabeną vadinti tinginiu, kaip aiškino 11:11, bet tai protingas tingėjimas. Kai reikės, gabenas atsikels iš lovos ir padarys viską, ką reikia.
Balzakas elgiais kiek kitaip. Per savo :wintuition: jis mato rūsčios ateities vizijas :smile: , todėl kartas nuo karto imasi darbų, kurie šiuo metu nėra būtini, bet nepadaro to, ką reikėtų dabar padaryti. Iš čia kyla tam tikras blaškymasis, kas nebūdinga gabenui.
Gabeno pasaulis uždaras ir paprastas. Viskas, kas reikalinga, yra po ranka. Balzako pasaulis kur kas labiau išplaukęs ir neaiškus.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Who is Who arba kas mes tokie esam
StandartinėParašytas: 01 Spa 2009, 19:19 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 08:57
Pranešimai: 183
Globas A rašė:
Apie balzakus ir gabenus.
Tai patys ramiausi žmonės, kurie imasi kažkokios veiklos tik esant būtinam reikalui. Gabenas už balzaką dar ramesnis.
Gabenas yra praktiškesnis. Jis viską taip susitvarkys, kad su minimaliom sąnaudom pasieks maksimalų rezultatą. Vienos pažįstamos gabenės klausiu, ką ji veikia laisvalaikiu. Atsakymas: guliu ant lovos. Kodėl tu nieko neveiki? O kam kažką veikti, jei ir taip viskas gerai. Kažkuria prasme galima gabeną vadinti tinginiu, kaip aiškino 11:11, bet tai protingas tingėjimas. Kai reikės, gabenas atsikels iš lovos ir padarys viską, ką reikia.
Balzakas elgiais kiek kitaip. Per savo :wintuition: jis mato rūsčios ateities vizijas :smile: , todėl kartas nuo karto imasi darbų, kurie šiuo metu nėra būtini, bet nepadaro to, ką reikėtų dabar padaryti. Iš čia kyla tam tikras blaškymasis, kas nebūdinga gabenui.
Gabeno pasaulis uždaras ir paprastas. Viskas, kas reikalinga, yra po ranka. Balzako pasaulis kur kas labiau išplaukęs ir neaiškus.


Mhm...va tas ir keisčiausia Balzakuose - atrodo, kad jie, kaip tipai, su laiko intuicija, turėtų jausti veiksmo savalaikiškumą (ir kitus, beje, linkę mokyti, kaip svarbu yra laikas), o realiai - nė velnio. Kartais itin sunku suvokti jų prioritetų eiliškumą pagal šios minutės reikalingumą.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Who is Who arba kas mes tokie esam
StandartinėParašytas: 01 Spa 2009, 19:44 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Galbūt :wintuition: turi būti "instrumentas", kad imtų veikti - tai yra kūrybinė? Kaip Džekui, pvz.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Who is Who arba kas mes tokie esam
StandartinėParašytas: 02 Spa 2009, 10:36 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 10:50
Pranešimai: 927
Arba tuo išryškėja :wintuition: ir :wsensoric: veikimo skirtumai. Balzakas mato tik tolimesnius laiko požiūriu objektus, bet artimų nemato, nes silpna :wsensoric: . Gabenas - priešingai.
Arba balzakas imasi veikti dėl ateities ir tuo sujaukia dabartį.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Who is Who arba kas mes tokie esam
StandartinėParašytas: 02 Spa 2009, 10:38 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 10:50
Pranešimai: 927
Gabenas kitaip vadinamas meistru. Jei viskas funkcionuoja gerai, meistras ilsisi. Jei atsiranda gedimų, jis patvarko ir ilsisi toliau.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Who is Who arba kas mes tokie esam
StandartinėParašytas: 02 Spa 2009, 15:46 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 08 Rgs 2008, 15:41
Pranešimai: 191
Labai dekui visiems ir Solanzai ypac uz linka!

Noreciau dar paklausti, ar Gabenui budinga viska analizuoti?
Sitas zmogenas kazkaip jau itin visus ir viska analizuoja. Daiktas, zmogus nesvarbu kas. Ir pats tai pripazista. Galvojau, kad jis Gabenas, bet pasidomejes socionika pareiske, kad jis labiau intuityvus, nei sensorinis. Taipogi pasake: "kai sutinku idomu zmogu as is vienos puses apsidziaugiu, is kitos puses pradedu nervintis ar as pats esu jam nenuobodus".
Ir dar mane labai prajuokino jo toks issireiskimas "Kai buvau jaunesnis as buvau izulus ir visus kritikuodavau. Tik neseniai atradau, kad zodziai "grazus, malonus, nuostabus" tai irgi israiskos priemone" o jam 25 metai. :happy:

Man paciai labai patinka su juo sneketis...Kazkokia protinga pradedu jaustis.


"Mano akimis žiūrint, labai panaši ta jų :bethics: - abu nemėgsta emocijų fontanų ir jų šalinasi, žmonių, liejančių emocijas kibirais - irgi. Ir patys išeis "į pogrindį", bet šiukštu, nekalbės apie savo jausmus. Bent jau tada, kai iš jų to tikimasi ir atvirai jiems tai parodoma. Galvoju, kad skirtumas, ko gero tame, kad jų :bethics: raiška prasideda tada, kai Balzaką "paglostai" per :wsensoric:, o Gabeną - per :wintuition:"

Taip ir neradau atsakymo kaip galima 'glostyti' :wintuition: ?

As jam viena karta pasakiau, kad jis man pasirode labai idomi asmenybe ir taip zmogus atsilo. Cia gal ir yra :wintuition: 'paglostymas'? Na betkokiu atveju as tik pasakiau tai ka tuo metu galvojau. Gal dualas pagaliau?

Del Hekslio ar Napoleono as vis dar nesu isitikinus... As tuos testus kai darau, butent socionikos, tai dazniausiai gaunuosi Napoleonas, viena karta gavausi Zukove, dar kita kart Hugo ir labai seniai gavausi Dzeke, bet tai buvo skirtingi testai. MBTI arba ESFP, o paskutini karta ENFP. Painus mokslas cia. :neutral:

_________________
Take all your problems
And rip 'em apart
Carry them off
In a shopping cart


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Who is Who arba kas mes tokie esam
StandartinėParašytas: 03 Spa 2009, 15:55 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 10:50
Pranešimai: 927
Tirpi rašė:
Noreciau dar paklausti, ar Gabenui budinga viska analizuoti? Sitas zmogenas kazkaip jau itin visus ir viska analizuoja. Daiktas, zmogus nesvarbu kas. Ir pats tai pripazista. Galvojau, kad jis Gabenas, bet pasidomejes socionika pareiske, kad jis labiau intuityvus, nei sensorinis. Taipogi pasake: "kai sutinku idomu zmogu as is vienos puses apsidziaugiu, is kitos puses pradedu nervintis ar as pats esu jam nenuobodus".
Ir dar mane labai prajuokino jo toks issireiskimas "Kai buvau jaunesnis as buvau izulus ir visus kritikuodavau. Tik neseniai atradau, kad zodziai "grazus, malonus, nuostabus" tai irgi israiskos priemone" o jam 25 metai. :happy:
Man paciai labai patinka su juo sneketis...Kazkokia protinga pradedu jaustis.
"Mano akimis žiūrint, labai panaši ta jų :bethics: - abu nemėgsta emocijų fontanų ir jų šalinasi, žmonių, liejančių emocijas kibirais - irgi. Ir patys išeis "į pogrindį", bet šiukštu, nekalbės apie savo jausmus. Bent jau tada, kai iš jų to tikimasi ir atvirai jiems tai parodoma. Galvoju, kad skirtumas, ko gero tame, kad jų :bethics: raiška prasideda tada, kai Balzaką "paglostai" per :wsensoric:, o Gabeną - per :wintuition:"
As jam viena karta pasakiau, kad jis man pasirode labai idomi asmenybe ir taip zmogus atsilo. Cia gal ir yra :wintuition: 'paglostymas'? Na betkokiu atveju as tik pasakiau tai ka tuo metu galvojau. Gal dualas pagaliau?
1. Manau, kad visi loginiai daugiau mažiau analizuoja. Tas visas kalbas apie įdomumus siečiau su :bintuition: .
2. Kritikuodavo, ta prasme, neigiamai vertindavo? Tai nebūtinai kritika. Kritika yra realybės palyginimas su idealu, tą geriausiai daro balzakai su :wintuition: ir :blogic: .
3. Protinga pradedi jaustis - jis matyt tavo mintims suteikia aiškesnį stuburą. Prideda logikos.
4. Dauguma loginių šalinasi žmonių, kurie laistosi emocijų prapliūpomis. Taip dažniausiai laistosi heksliai.
5. Paglostei pirmąją :bintuition: . Ne, nedualas, nes tu hekslė, o jis - donkichotas. :happy: :happy:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Who is Who arba kas mes tokie esam
StandartinėParašytas: 03 Spa 2009, 16:02 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 02 Bal 2009, 15:22
Pranešimai: 30
Nu tikrai baikit su tais dualais :mrgreen: čia gal jų ir nėra išvis
aš tai maniau kad esu hugo bet gaunasi, kad hekslė esu :-o :-o čia ta aštunta fukncija, ji :bethics: yra pas mane dažnai reiškiasi
o žinokit dar galvoju, kad Jankauskaitė donkichotė yra. ji man nepatinka visai stambiasnukė kažkokia :lol:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Who is Who arba kas mes tokie esam
StandartinėParašytas: 03 Spa 2009, 16:14 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 10:50
Pranešimai: 927
Princesė Žasmina rašė:
aš tai maniau kad esu hugo bet gaunasi, kad hekslė esu :-o :-o čia ta aštunta fukncija, ji :bethics: yra pas mane dažnai reiškiasi
o žinokit dar galvoju, kad Jankauskaitė donkichotė yra. ji man nepatinka visai stambiasnukė kažkokia :lol:
Taip, heksliai dėl savo sodrios :bethics: dažnai painiojami su hamletais, hugo ar napoleonais. Jų 8-ta f-ja :bethics: yra galinga, kai ji įsijungia, jie būna labai emocionalūs, triukšmingi, kalba tiradomis ir pan. Bet dažniausiai tai būna emocijų pliūpsniai, paskui vėl gana ramu.
Dėl I. Jankauskaitės, tai ji tikrai yra ekstravertė, nes gali labai kalbėti be sustojimo (ir be pasiruošimo), bet jos šypsena, bendravimas ir pan. atrodo gana nenatūralus, tai byloja apie logiką ir greičiausiai :bintuition:. Dar reikėtų pridėti jos neretai keistas viešas kalbas. Don kichotė - gana realus variantas.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Who is Who arba kas mes tokie esam
StandartinėParašytas: 04 Spa 2009, 14:40 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 08 Rgs 2008, 15:41
Pranešimai: 191
Globas A rašė:
Tirpi rašė:
Noreciau dar paklausti, ar Gabenui budinga viska analizuoti? Sitas zmogenas kazkaip jau itin visus ir viska analizuoja. Daiktas, zmogus nesvarbu kas. Ir pats tai pripazista. Galvojau, kad jis Gabenas, bet pasidomejes socionika pareiske, kad jis labiau intuityvus, nei sensorinis. Taipogi pasake: "kai sutinku idomu zmogu as is vienos puses apsidziaugiu, is kitos puses pradedu nervintis ar as pats esu jam nenuobodus".
Ir dar mane labai prajuokino jo toks issireiskimas "Kai buvau jaunesnis as buvau izulus ir visus kritikuodavau. Tik neseniai atradau, kad zodziai "grazus, malonus, nuostabus" tai irgi israiskos priemone" o jam 25 metai. :happy:
Man paciai labai patinka su juo sneketis...Kazkokia protinga pradedu jaustis.
"Mano akimis žiūrint, labai panaši ta jų :bethics: - abu nemėgsta emocijų fontanų ir jų šalinasi, žmonių, liejančių emocijas kibirais - irgi. Ir patys išeis "į pogrindį", bet šiukštu, nekalbės apie savo jausmus. Bent jau tada, kai iš jų to tikimasi ir atvirai jiems tai parodoma. Galvoju, kad skirtumas, ko gero tame, kad jų :bethics: raiška prasideda tada, kai Balzaką "paglostai" per :wsensoric:, o Gabeną - per :wintuition:"
As jam viena karta pasakiau, kad jis man pasirode labai idomi asmenybe ir taip zmogus atsilo. Cia gal ir yra :wintuition: 'paglostymas'? Na betkokiu atveju as tik pasakiau tai ka tuo metu galvojau. Gal dualas pagaliau?
1. Manau, kad visi loginiai daugiau mažiau analizuoja. Tas visas kalbas apie įdomumus siečiau su :bintuition: .
2. Kritikuodavo, ta prasme, neigiamai vertindavo? Tai nebūtinai kritika. Kritika yra realybės palyginimas su idealu, tą geriausiai daro balzakai su :wintuition: ir :blogic: .
3. Protinga pradedi jaustis - jis matyt tavo mintims suteikia aiškesnį stuburą. Prideda logikos.
4. Dauguma loginių šalinasi žmonių, kurie laistosi emocijų prapliūpomis. Taip dažniausiai laistosi heksliai.
5. Paglostei pirmąją :bintuition: . Ne, nedualas, nes tu hekslė, o jis - donkichotas. :happy: :happy:


Donkichotas? :shocked:
As donu esu keleta gyvenime sutikus ir mano pastebejimai butu tokie:
Paklausus Dono klausimo jau tikiuosi, kad sulauksiu ilgo atsakymo, su daug isvedziojimu, tad taip ir liksiu beveik nieko nesupratus. Donai man tarsi savo atsakymuose palieka tokia zinute "pati atsirink ir nuspresk kaip cia kas"
Paklausus sito zmogaus klausimo - atsakymas bus trumpas, aiskus, gal su kazkiek argumentu. Nereikes atsirinkineti.

Donas megsta pasakoti apie save, o jis labiau linkes gilintis i save, bet per daug nesireiksti. Gana pasyvus pokalbyje, bet kad nedalyvauja irgi negalima sakyti.

Svarbiausia, kad sitas zmogus man leidzia buti 100% savimi. As linkus karts nuo karto meluoti...nejuciom... o jis tarsi sudaro tinkamas salygas, kad galeciau sakyti vien tik tiesa ir nesijausti, kad tuoj mane uz ta tiesa 'uzbadys'. :happy:

_________________
Take all your problems
And rip 'em apart
Carry them off
In a shopping cart


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Who is Who arba kas mes tokie esam
StandartinėParašytas: 04 Spa 2009, 20:40 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 12 Bir 2008, 22:52
Pranešimai: 297
Laba :smile:

labai jau seniai čia svečiavaus :smile: pati proga vėl pasisveikint :wink:

visai sau netikėtai "užmyniau" ant to testo iš charakteris.info. Nieko nesitikėdamas, spaudinėjau sau mygtukus, kol gavau gana aiškų rezultatą - ENFP :smile: . Nežinau, ką tie procentai reiškia iš tikrųjų, bet pasidalinimas štai toks: E-22%, N-63%, F-25% bei P-56%. Kaip suprantu, tai reiškia gan stipriai išreikštą intuityvų (hekslio) potipį, ar čia yra kažkas dar daugiau?

šiaip paskaitinėjau aprašymą, visai protingai ten surašyta - galiu pasakyti. daugiau mažiau gan tiksliai pataikyta, ir pakankamai giliai. Tarp kitko, vartojamos ir tokios sąvokos kaip "ekstravertinė intuicija", "intravertiniai jausmai" ir pan., kas skamba labai artima socionikai. Vienintelis neaiškumas (ir ryškesnis skirtumas su socionikos teorija), tai siūlomi partneriai - INFJ ir INTJ. Kas reikštų (kaip suprantu) arba jeseniną ir dostojevskį, arba balzaką ir robespjerą. Kodėl būtent taip, taip ir liko neaišku :strange: gal kas galėtų pakomentuoti?

Anyway, linkėjimai iš vieno smagaus šiaurietiško krašto! :wink:

_________________
be positive


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Who is Who arba kas mes tokie esam
StandartinėParašytas: 05 Spa 2009, 08:43 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 10:50
Pranešimai: 927
Tirpi rašė:
Paklausus Dono klausimo jau tikiuosi, kad sulauksiu ilgo atsakymo, su daug isvedziojimu, tad taip ir liksiu beveik nieko nesupratus. Donai man tarsi savo atsakymuose palieka tokia zinute "pati atsirink ir nuspresk kaip cia kas"
Paklausus sito zmogaus klausimo - atsakymas bus trumpas, aiskus, gal su kazkiek argumentu. Nereikes atsirinkineti.

Donas megsta pasakoti apie save, o jis labiau linkes gilintis i save, bet per daug nesireiksti. Gana pasyvus pokalbyje, bet kad nedalyvauja irgi negalima sakyti.

Svarbiausia, kad sitas zmogus man leidzia buti 100% savimi. As linkus karts nuo karto meluoti...nejuciom... o jis tarsi sudaro tinkamas salygas, kad galeciau sakyti vien tik tiesa ir nesijausti, kad tuoj mane uz ta tiesa 'uzbadys'. :happy:
1. Taip bus tik tuo atveju, jei paklausi dono apie tai, ko jis nežino, nėra susidūręs. Nepaisant to donas vis tiek turės savo nuomonę, taip kad labai daug atsirinkinėti tau neteks.
2. Niekas nepaaiškėja.
3. Jei nori ten matyti gabeną ar dar kažką, tavo valia. Manau, kad svarbiausia yra nebandyti pritempinėti santykių iki papildymo ar dar kažko.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Who is Who arba kas mes tokie esam
StandartinėParašytas: 05 Spa 2009, 09:56 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Tirpi rašė:
Donas megsta pasakoti apie save, o jis labiau linkes gilintis i save, bet per daug nesireiksti. Gana pasyvus pokalbyje, bet kad nedalyvauja irgi negalima sakyti.
Galima sakyti - nustebau. Arba skirtingai traktuojame išsireiškimą "apie save", arba...
Manau, kad Donas (jei pasakoja) pasakoja apie savo domėjimosi objektus, bet ne apie "save".
Donas gali būti labai ir labai įvairus, nevienodas pokalbiuose - tai labai priklauso nuo pasitikėjimo pašnekovu ir nuo jo paties vidinės būsenos, nuotaikos... Ir jau tikrai nesilaiko taisyklės, kad reikia būti "maloniu pašnekovu", nes Donui tai reikštų apsimetinėjimą, melą ir pan.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Who is Who arba kas mes tokie esam
StandartinėParašytas: 05 Spa 2009, 10:10 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
actekas rašė:
visai sau netikėtai "užmyniau" ant to testo iš charakteris.info. Nieko nesitikėdamas, spaudinėjau sau mygtukus, kol gavau gana aiškų rezultatą - ENFP :smile: . Nežinau, ką tie procentai reiškia iš tikrųjų, bet pasidalinimas štai toks: E-22%, N-63%, F-25% bei P-56%. Kaip suprantu, tai reiškia gan stipriai išreikštą intuityvų (hekslio) potipį, ar čia yra kažkas dar daugiau?

šiaip paskaitinėjau aprašymą, visai protingai ten surašyta - galiu pasakyti. daugiau mažiau gan tiksliai pataikyta, ir pakankamai giliai. Tarp kitko, vartojamos ir tokios sąvokos kaip "ekstravertinė intuicija", "intravertiniai jausmai" ir pan., kas skamba labai artima socionikai. Vienintelis neaiškumas (ir ryškesnis skirtumas su socionikos teorija), tai siūlomi partneriai - INFJ ir INTJ. Kas reikštų (kaip suprantu) arba jeseniną ir dostojevskį, arba balzaką ir robespjerą. Kodėl būtent taip, taip ir liko neaišku :strange: gal kas galėtų pakomentuoti?
Kiek nagrinėjausi, MBTI tipo struktūra panašesnė į Kalinausko šturvalą, nei į Augustinavičiūtės socioniką.
Man aprašymuose kliūna tų silpnesniųjų funkcijų traktavimas... Dėl to netgi kilo įtarimas, kad jų aprašymuose "padarytas monstriukas" iš tavo tipo EGO bloko bei kvazitapatuko SUPER-EGO bloko (ekstravertams) ir kvazitapatuko EGO bei tavo tipo SUPER-EGO (intravertams).

Tame forume nėra besigilinančių į tipo struktūrą. Jiems užtenka "horoskopinio" tipo aprašymo atitikimo... Neradau, su kuo pasikonsultuoti, pasigilinti į teoriją. Ir man lig šiol neaiškus aprašymų išvedimas.

P.S. Malonu, kad vėl "atsiradai". :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 649 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 ... 44  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 53 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007