Socionikos forumas

Dabar yra 13 Geg 2024, 08:08

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 649 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 ... 44  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Who is Who arba kas mes tokie esam
StandartinėParašytas: 10 Rgs 2008, 19:55 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 12 Bir 2008, 22:52
Pranešimai: 297
ALRIII rašė:
As tikrai nesu soc mesijas ir t.t., taigi tikrai nenusipelniau tokio vertinimo.


nemanau, kad tai tau pirmiausiai taikoma.

yra kur kas "geresnių" pavyzdžių.

_________________
be positive


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Who is Who arba kas mes tokie esam
StandartinėParašytas: 10 Rgs 2008, 20:24 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
ALRIII, atsiprašau, jei "mesijo" terminas įžeidė...
Paprastai misionieriai siunčiami (ateina) - "perversti", "atversti" į kitą "tikėjimą", teoriją ir pan. ...
Aš suprantu, kad Tu prisiskaitęs MBTI straipsnių. Tačiau "Linija" subūrė SOCIONIKOS šalininkus. "Perversti" mūsų nepavyks... Bent jau aš - sąmoningai pasirinktai domiuosi būtent socionika.
MBTI teoriją - žinau, kad tokia egzistuoja, domėjausi tik jos principais... Na, man ji nesukėlė susidomėjimo, kad pulčiau gilintis. Mano požiūriu perspektyvesnė, daugiau apimanti yra socionika. Kitam - gal MBTI... Kiekvienas laisvas rinktis... Jos tarpusavyje skiriasi iš esmės (struktūros, konstravimo prasme), nors ir kalba apie labai panašius dalykus.
Jeigu norėčiau pasigilinti - susirasčiau MBTI šalininkų forumą. Aiškinčiausi jos esmę (bet tenai nesiekčiau jų "atversti" į socioniką ar įvedinėti ten socionikos žymėjimų bei terminologijos). Jie pasirinko kuo domėtis - ir privalu gerbti šį apsisprendimą...
Jei vienodai domėčiausi abiem - dalyvaučiau ir čia, ir ten. Bet neplakčiau abiejų į vieną "jovalą". Lygiai taip pat dalyvauju rusiškame socionikos forume ir (čia) lietuviškame - kalbų nepainioju ir niekur neaiškinu, kuria kalba "man patogiau"...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Who is Who arba kas mes tokie esam
StandartinėParašytas: 10 Rgs 2008, 20:52 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
actekas rašė:
Globas A rašė:
Akivaizdu, kad Liepa stabdo kitų žmonių domėjimąsi jos tipu, bando sudaryti įspūdį, kad jos tipu abejoja tik kažkokie nerimti žmonės. Vadinasi, kažko bijoma. Ko bijoma, atsakys istorija arba teismas :tongue:


idiotiškas vertinimas.

Sakyčiau - nelogiškas vertinimas - nukrypta į asmeniškumus: pagal savo mąstyseną bandoma primesti, kokį "įspūdį" aš neva bandau sudaryti, ko "bijau" ar "kaip vertinu" pertipuotojus. Man tokios mintys ar tokia motyvacija visiškai nebūdingi. Visiškai ne tas "kurpalius"... nėra prasmės pritempinėti.
Temos sukūrimo tikslas ir mano požiūris į pasisakančius - išsakyti pirmoje temos žinutėje. Mano minčių prašom "neišvartalinėti" pagal save!

Pasakysiu grubiau (gal taip bus suprantamiau?) - nesirengiu rankioti "priš...kaliojimų ant kiekvieno kampo" ir juos kuopti (t.y. atsakinėti).
Jei kas nori ką nors pasakyti apie Liepos tipą - maloniai prašom SPECIALIOJE temoje, kur kalbama vien tik apie tai. Jei dar kam nors pasidarys įdomu - galės pasiskaityti koncentruotą temą. Grupuokime gi pagaliau: APIE KĄ - KUR šnekame!!!
Šnekėjimą bet kur kas tuo metu užeina ant seilės - laikau čatinimu. Čato lange visi sumeta savo mintis į vieną "langą"...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Who is Who arba kas mes tokie esam
StandartinėParašytas: 10 Rgs 2008, 22:07 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
ALRIII rašė:
1) As nesu MBTI salininkas.
4) Nieko as neverciu dometis MBTI, bet ir neteigiu, kad ten nieko nera.
6) As nesu prisiskaites MBTI straipsniu (as skaiciau tik tipu aprasymus pagal MBTI, bet teorija ziuriu socionine, o ne MBTI).
1), 4) ir 6) priimu kaip Tavo pozicijos išdėstymą... (tiesiog žinosiu, ką pats manai).

ALRII rašė:
2) As taikau socionikos teorija, o ne IMBT isskyrus 1 aspektu: pradinis mano bandymas tipuot yra pagal dichotomijas, o tik paskaui aiskinuosi, ar aitinka dichotomijos tikrai ta tipa. Iki siol viskas sutapo be didesniu bedu.
Socionikoje irgi tipo modelį galima aiškintis pagal Jungo dichotomijas. Tiktai tuo neapsiribojama - vėliau žiūrima kaip "priskiriamas" modelis veikia. MBTI, mano supratimu, "modelio" schemos (aiškinimo, kaip nustatytieji dichotomijų poliai susiję tarpusavyje) neturi... Ten tėra dichotomijų "rinkinys".... Jie nežino funkcijų sąvokų...
Minėjai dar apie "tarptipinių santykių" užuomazgas. Teko ir apie tai girdėti, bet MBTI tai visiškai kas kita, visiškai. Negalima net vadinti " tarptipiniais santykiais"... Jie aiškinasi, kokios dichotomijos paprasčiausiai sutampa. Pvz. dualų atveju sutampa tiktai racionalumas arba iracionalumas, o kvazitapatybės atveju viskas sutampa, išskyrus racionalumą ir iracionalumą. Ir ką gi tuomet nustato, ką rodo toks "sutapimas"?! Mano manymu, iš to ką esu skaičiusi - MBTI parodo proforientacinį (interesų) sutapimą - ne daugiau.... Ir ta teorija daugiau pritaikoma individualiam proforientavimui, o ne psichologiniam klimatui ar santykiams tarp dviejų ar daugiau tipų nustatyti.
Aprašymų "atitikimu" (dėl to ką aukščiau išdėsčiau) - labai stipriai abejoju. Lygiai taip pat "sutampa" druskos ir sniego aprašymai - abu balti, abu tirpsta šiltame vandenyje, abu sudaryti iš kristalų (jei jų formą laikysime tik neesminiu niuansu)...

ALRIII rašė:
3) Kvaila remtis tik kokia nors 1 teorija, geriausia pasimti viska ka imanoma is abieju teoriju ir susidaryt zymiai platesni bendra vaizda.
Bendrą vaizdą ir susidarau įsigilindama į tai KĄ nagrinėja viena teorija, ir KĄ kita. Tai tarsi tos pačios SRITIES (pvz. sporto) šakos. Tačiau ar platesnis vaizdas bus "paėmus viską kas įmanoma" iš krepšinio ir futbolo taisyklių?! - man atskiri šių šakų "vaizdai" žymiai protingesni atrodo, o "bendras jovalas" - būtų kvailas.

ALRII rašė:
5) Mano nurodyti saltiniai yra socionikos salininku, bet tai jiems nesukelia bedu zymet tipu MBTI pavadinimais ir naudot dichotomijas. Tai, kad negalit susitaikyt su tuo yra tik Jusu bedos.
O su šituo NESUTINKU. Tokie "šalininkai" - lygiai taip pat painioja "krepšinį" su "futbolu". Kažką girdėjo vienur, kažką kitur - ir iš to sukūrė "savo versiją". Tai nerimtas, ne mokslinis požiūris. Greičiau - nesupratimas apie ką šnekama... bile tik papostringauti.
Beje, stebiuosi (savotiškai šokiruota esu) kai kurių "veikėjų" drįsimu nesusipažinus, neįsigilinus į dalyką - rašinėti internete "straipsnius" su savo "unikaliais" "išradimais", su pretenzijomis į guru vaidmenį (atseit "šviečia" kitus)....

ALRII rašė:
7) Tai kad nematot, jog as nesu MBTI salininkas, rodo, jog neadekvaciai vertinat esamus faktus.
Aš negaliu ginčytis su tuo, kad Tu savęs nelaikai MBTI šalininku... Tačiau nesi ir socionikos šalininkas - nesuvoki jos esmės... Esami faktai kalba apie tai, kad Tu nematai skirtumų tarp šių dviejų - SKIRTINGŲ - teorijų.
Taigi, kas adekvačiai suvokia realią situaciją - "matantis" ar "klaidžiojantis miglose" ir neskiriantis kontūrų? (Žinoma, čia turbūt kiekvienas liksime prie savo nuomonės...)

ALRIII rašė:
Nors IMBT ir socionikos INTJ aprasymai skiriasi, bet mano atveju sutampa. Mano poziuris apie socionikos tipu aprasymus ir MBTI tipu aprasymus yra toks:
1) socionika siekia nustatyt, koks zmogus turetu but;
2) MBTI siekia nustatyt koks zmogus yra dabar;
3) kadangi "igimti" dalykai visada yra svarbesni nei dabar esami, tad tiketina, jog kardinaliai pasikeitus konkretaus individo salygoms, jis "sugris" prie savo saknu. Nezinau, ar aiskiai cia issireiskiau, bet tingiu galvot, kaip graziau parasyt. Tiesiog sakau, kad abi teorijos turi ir + ir - ir nereikia ieskot, kuri yra geresne.
Sutinku tik su tuo, kad abi teorijos (realiai - apskritai visos!) turi savų + ir -.
Prieštarauju tokiam "dabar" ir "turėtų būti" traktavimui... Socionika nagrinėja informacinio metabolizmo pačią esmę, formavimąsi, vystymasi, pokyčius (reagavimą į įvairias kintančias situacijas), netgi tipų santykius, sąveiką (tai jos unikali ir stipriausioji pusė). Tai ir praeitis (įgimtos šaknys, užuomazgos), ir dabartis, ir ateities prognozavimas!
O tai kaip Tu apibūdinai - neatitinka tikrovės....
O kad proforientavimui gersnė MBTI - ko gero, nesiginčysiu... Užtat, pvz. kosmonautų komandų ilgalaikiams skrydžiams parinkimui - neprilygstama socionika :happy: Kiekvienos - savo sritys, savi pritaikymai (savi + ir -). O esmė - kad jos skirtingos.

P.S. Na, nepatingėjau atsakyti į visus punktus...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Who is Who arba kas mes tokie esam
StandartinėParašytas: 11 Rgs 2008, 00:06 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 12 Bir 2008, 22:52
Pranešimai: 297
Oho, kaip išsišnekėjote! Beje, visai korektiškai ir be įžeidimų.

Tik vienas priminimas, ALRIII. Liepa teisingai sako, kad net jei teorijos abi turi ir pliusų, ir minusų, jų kalbos yra skirtingos, tad kalbant kurios nors iš šios teorijos rėmuose reiktų naudoti būtent jos kalbą ir šifruotes, kad po to nebūtų nesusipratimų ir nesusikalbėjimų.

O šiaip, asmenine nuomone, socionika teikia kur kas daugiau galimybių, nes teikia teorines prielaidas dinaminei tipo sampratai. Manau, tai tiksliau atspindi realybę, nes žmonės savo sugebėjimus išugdo (arba atvirkščiai - leidžia atrofuotis), o ne įgyja kaip prigimtinę dovaną. Tai leidžia ir pačius tipus vertinti vienodai, o ne graduoti pagal intelektinius gebėjimus ar kaip nors kitaip. Tuo tarpu MBTI tipas yra, regis, labiau statinis - t.y. turi vos ne įgimtas savybes, kurių - tarsi išeitų - nepaveikia nei aplinka, nei paties žmogaus interesas jas ugdyti.

p.s. o dėl mesijų (aš juos bevelyčiau vadinti savim patenkintais diletantais), jei nepasitaisys ir neįrodys, kad siekia gilinti savo žinias, o ne tik drabstyti savąjį "paviršutinizmą", tai siūlyčiau juos viešu susitarimu ignoruoti, nes individualios priemonės čia nepadės.

_________________
be positive


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Who is Who arba kas mes tokie esam
StandartinėParašytas: 11 Rgs 2008, 10:28 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 10:50
Pranešimai: 927
Nė kiek nenustebino Acteko išsišokimas. Šis veikėjas seniai bankrutavo diskusijose: iš pradžių pradėjo jas griauti, o dabar tiesiog perėjo prie įžeidinėjimų.
Nemėgstu cituoti, bet šįkart pacituosiu pritaikęs tai vietinėms sąlygoms: Actekai, tu pyksti, vadinasi, esi neteisus. Neteisus šiuo atveju reikėtų suprasti truputėlį kitaip - kaip negalėjimą argumentuoti.
Dabar dėl Liepos. Mano klausimai liko neatsakyti. Galite rasti n priežasčių tam pateisinti: ne ta tema (nors tema yra apie dalyvių tipavimus), ne toks stilius, nėra esmės, čatas ir t.t., ir t.t. Užuot rašinėjusi ilgus paaiškinimus, į mano klausimus galėjote seniai atsakyti.
Klausimas, kodėl Liepa nenori diskutuoti savo tipo klausimais, išlieka.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Who is Who arba kas mes tokie esam
StandartinėParašytas: 11 Rgs 2008, 10:51 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
ALRIII rašė:
As jau sakiau, kad, mano poziuriu: fanatikai, tiek MBTI, tiek socionikos, salininkai, kurie kita teorija bando sumenkint ir aiskint, kad tik ju "tikima" teorija yra teisinga. Esme siuo atveju, kad MBTI parodo kazka, ko neparodo socionika ir atvirksciai... Aiskint jums ir aiskint, vaikai.

Šiaip jau nesu punktukinio atsakinėjimo mėgėja... Iš dabartinio Tavo atsakiėjimo esmę matau bendrą:
Nekalbėk už mane. Niekada nemenkinau MBTI, neatmečiau apskritai (kas nori į ją gilintis - prašom). Tai skirtinga tipologija - paprasčiausiai neapsimetu, kad skirtumų nematau. Kalbėjau apie skirtumus, perspektyvumą santykių tarp žmonių, psichologinio klimato atžvilgiu - nieko apie MBTI nesakyčiau, jei apie ją išvis nieko nežinočiau. Ir socionikos nelaikau "pasaulio tobulinimo" priemone, t.y. jos pagalba nesiruošiu "gelbėti" "tamsuolių"...
Kodėl pasirinkau domėtis socionika, o ne astrologija, ne šachmatais, ne MBTI, ne impresionizmu? - ogi laisvalaikio valandos brangios, tenka rinktis. Ir kaip jau minėjau MBTI daugiau tinka proforientavimui, socionika - žmonių santykiams. Pastarieji man asmeniškai aktualesni.
Mano nuomone - dalykus painioji Tu. MBTI sąvokas/žymėjimus bandai taikyti tarptipiniams santykiams, stipriųjų funkcijų nusakymui (kai joje "funkcijų" sąvokos išvis nėra). Diskusijų žinutėse su raidiniais žymėjimais įveli visišką painiavą... Todėl aš jas paprasčiausiai praleidžiu (neturiu laiko spręsti rebusus... reikėtų nusikopijuoti į Wordą ir "išversti" žymėjimus, kad juos įsisąmoninčiau). Juk niekas žinutėse neįterpinėja vokiškų ar graikiškų žodžių (tegu jie ir reikštų "tą patį" - bet juk kita kalba!) - ir spėk iš trijų kartų - ar skaitytojas puls ieškoti jam nebūdingos kalbos žodyno, ar paprasčiausiai neskaitys tokios "rebusinės" žinutės?

Raidinis žymėjimas socionikoje NĖRA PERIMTAS iš MBTI. Tai du atskiri ir visiškai skirtingi žymėjimai. Ar bent domėjaisi socionikos žymėjimais? Man regis, apie juos net neskaitei. Palygink, kas MBTI žymima raidėmis "E", "T", "P" ir kas socionikoje tomis pačiomis raidėmis? Arba kas socionikoje žymima raidėmis "N" "J"? Kas MBTI žymima "R", "L"? Kaip galima teigti, kad tai "perimta"?!

Kuri klasifikacija ir ką rodo - suprantu. O dėl "vaikai".... tai kaip čia pasakius... :tongue: Geriau "negirdėsiu", kai išsišoka dvigubai jaunesnis tinkantis man į vaikus ir neišmokęs pamokos apie socionikos aspektų bei tipų raidinį žymėjimą... :wink: (tuo labiau kad TAKTAS/NETAKTAS - etinė kategorija, ir ne Don Kichotei jo mokyti kitus)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Who is Who arba kas mes tokie esam
StandartinėParašytas: 11 Rgs 2008, 12:55 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Globas A rašė:
Mano klausimai liko neatsakyti. Galite rasti n priežasčių tam pateisinti: ne ta tema (nors tema yra apie dalyvių tipavimus), ne toks stilius, nėra esmės, čatas ir t.t., ir t.t. Užuot rašinėjusi ilgus paaiškinimus, į mano klausimus galėjote seniai atsakyti.
Klausimas, kodėl Liepa nenori diskutuoti savo tipo klausimais, išlieka.


O kodėl manai, kad Liepai turėtų būti svarbiau atsakyt į tavo klausimus ten, kur TU nori ir tada, kada TU nori, o ne paaiškinti, kokia yra tvarka? Gal tvarka diskusijose jai didesnė vertybė atrodo. :tongue:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Who is Who arba kas mes tokie esam
StandartinėParašytas: 11 Rgs 2008, 13:20 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 10:50
Pranešimai: 927
Solanža rašė:
O kodėl manai, kad Liepai turėtų būti svarbiau atsakyt į tavo klausimus ten, kur TU nori ir tada, kada TU nori, o ne paaiškinti, kokia yra tvarka? Gal tvarka diskusijose jai didesnė vertybė atrodo. :tongue:

Solanža, eini Liepos atstovės spaudai pareigas?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Who is Who arba kas mes tokie esam
StandartinėParašytas: 11 Rgs 2008, 13:40 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Globas A rašė:
Solanža, eini Liepos atstovės spaudai pareigas?
Man rodos, Solanža eina tamstai "korepetitoriaus" pareigas... Susidaro įspūdis, kad pats neskaitai mano žinučių, arba savarankiškai nesuvoki ką rašau...

Beje, dėl užgaidų atsakinėti asmeniškai - į Tavo užduotus klausimus ir yra JAU ATSAKYTA būtent nurodytoje temoje. Daviau nuorodą - pasiskaityk (asmeniškai tikrai neperkopijuosiu - nepriekabiauk).
Apie Liepos tipą - VISI gali pasiskaityti specialiai Liepos tipo aptarimui skirtoje temoje. Jei nori - susikurk sau atskirą "Globo" temą (kas norės - galės Tau rašyti atskirai) :tongue:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Who is Who arba kas mes tokie esam
StandartinėParašytas: 11 Rgs 2008, 13:52 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Globas A rašė:
Solanža rašė:
O kodėl manai, kad Liepai turėtų būti svarbiau atsakyt į tavo klausimus ten, kur TU nori ir tada, kada TU nori, o ne paaiškinti, kokia yra tvarka? Gal tvarka diskusijose jai didesnė vertybė atrodo. :tongue:

Solanža, eini Liepos atstovės spaudai pareigas?


Ne, tik paaiškinau, nes panašu, kad nesupratai, kadangi tą patį argumentą kaip užsikirtus plokštelė kelintą kartą kartojai.

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Who is Who arba kas mes tokie esam
StandartinėParašytas: 11 Rgs 2008, 14:19 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 10:50
Pranešimai: 927
Liepa rašė:
Tavo užduotus klausimus ir yra JAU ATSAKYTA būtent nurodytoje temoje
Į kokius būtent mano klausimus atsakyta toje garsiojoje temoje?


Paskutinį kartą redagavo Globas A 11 Rgs 2008, 14:34. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Who is Who arba kas mes tokie esam
StandartinėParašytas: 11 Rgs 2008, 14:33 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 10:50
Pranešimai: 927
Liepai jau ne pirmą kartą vaidenasi mokiniai, studentai, kuriuos ji tariamai egzaminuoja. Aišku, svajoti nėra draudžiama...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Who is Who arba kas mes tokie esam
StandartinėParašytas: 11 Rgs 2008, 16:49 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 12 Bir 2008, 22:52
Pranešimai: 297
Globas A rašė:
Nė kiek nenustebino Acteko išsišokimas. Šis veikėjas seniai bankrutavo diskusijose: iš pradžių pradėjo jas griauti, o dabar tiesiog perėjo prie įžeidinėjimų.


ojojoj kaip baisu :happy: pačiam geriau reikėtų įvertinti savo įžeidinėjimus ir ilgalaikę destruktyvią veiklą.

ALRIII rašė:
Del vietinio posto... Komentuot nera ka ; tik nuomones issakymas ... Be jokiu argumentu...


jei, žinoma, būtumei argumentavęs, kodėl "be jokių argumentų", tai suprasčiau, o dabar belieka gūžtelti pečiais, ką norėjai tuo pasakyti. šiaip ar taip, diskusijos ir yra nuomonių išsakymas, tad kas čia blogo, taip pat nesupratau.

Globas A rašė:
Liepai jau ne pirmą kartą vaidenasi mokiniai, studentai, kuriuos ji tariamai egzaminuoja. Aišku, svajoti nėra draudžiama...


patinka tau tai, ar ne, bet Liepa gerokai labiau pasikausčiusi socionikoje nei tamsta, tad verčiau šioj vietoj prikąsk liežuvį ir patylėk.

_________________
be positive


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Who is Who arba kas mes tokie esam
StandartinėParašytas: 12 Rgs 2008, 09:44 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 10:50
Pranešimai: 927
Actekai, pamokslavimai nepadės.
Labai gerai socionikoje pasikausčiusi Liepa nieko negali nutipuoti, išskyrus tas savo mistines diumas.


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 649 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 ... 44  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 159 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007