Socionikos forumas

Dabar yra 29 Kov 2024, 16:48

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 108 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 04 Vas 2008, 16:21 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Rgp 2007, 10:37
Pranešimai: 913
Solanža raš?:
ar galima sakyti, kad labai panasiai desto mintis :wintuition::bethics: ir :bintuition::wethics: ?
Galima. Kaip bebutu :bethics: ir :wethics: arciau viena kitai nei logikai.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 04 Vas 2008, 17:40 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Bet juk tai gesinimo santykis...

Beje, su logikais gaunasi tas pats. Žmones priklauso tam paciam klubui (santykiai klube: veidrodiniai, gesinimas, kvazitapatybe). Žmones masto panašiai ir kartu kitaip (akcentuoja kitus niuansus).


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 05 Vas 2008, 12:49 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Tai tame ir reikalas, kad nors etikai arba logikai tarpusavyje ir geriau susikalba, ir suprantamesni vieni kitiems, bet visgi reiskiasi jie skirtingai: emociju etiko kalboje ir vyrauja emociniai vertinimai, visai kita semantika, negu santykiu etiko. Lygiai tas pats liecia logikus. Kazin ar maziau patyrusiam zmogui tokie pavyzdziai, kai siuloma ziuret etikos pasireiskima :bethics: atstovo kalboje , pades geriau isivaizduoti, kaip visgi reiskiasi :wethics:

As tokiu atveju visgi nukreipciau i kitus forumus, kur vyrauja daug didesne mase zmoniu ir atitinkamai, po daug kiekvieno sociotipo atstovu ir siulyciau pasiskaityti dominancio sociotipo atstovu pasireiskimus.

Bent man tai sitas kelias priimtinesnis.

Bet zinau kad Globas i sita ideja ziuri skeptiskai.


_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 05 Vas 2008, 13:02 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Rgp 2007, 10:37
Pranešimai: 913
Solanža raš?:
Kazin ar maziau patyrusiam zmogui tokie pavyzdziai, kai siuloma ziuret etikos pasireiskima :bethics: atstovo kalboje , pades geriau isivaizduoti, kaip visgi reiskiasi :wethics:

As tokiu atveju visgi nukreipciau i kitus forumus, kur vyrauja daug didesne mase zmoniu ir atitinkamai, po daug kiekvieno sociotipo atstovu ir siulyciau pasiskaityti dominancio sociotipo atstovu pasireiskimus.

Bet zinau kad Globas i sita ideja ziuri skeptiskai.
Taip, visgi aš manau, kad geriausia yra stebeti gyvai, pvz jesenina ir heksli (tikra:smile: - aut. past.) ir sekti ju funkciju raiška. Raštuose tai nelabai aiškiai atsispindi. O praktiškai skirtumas toks: jeseninas išmeta :bethics: pliupsnius, bet iš esmes atrodo introvertiškai; hekslis atrodo kaip ekstravertas, o jo kalbejimo stilius labiau monotoniškas (del :wethics:).

Analogiška situacija ir napoleono-diuma poroje.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 05 Vas 2008, 13:02 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Solanža raš?:
Tai tame ir reikalas, kad nors etikai arba logikai tarpusavyje ir geriau susikalba, ir suprantamesni vieni kitiems, bet visgi reiskiasi jie skirtingai: emociju etiko kalboje ir vyrauja emociniai vertinimai, visai kita semantika, negu santykiu etiko. Lygiai tas pats liecia logikus. Kazin ar maziau patyrusiam zmogui tokie pavyzdziai, kai siuloma ziuret etikos pasireiskima :bethics: atstovo kalboje , pades geriau isivaizduoti, kaip visgi reiskiasi :wethics:

As tokiu atveju visgi nukreipciau i kitus forumus, kur vyrauja daug didesne mase zmoniu ir atitinkamai, po daug kiekvieno sociotipo atstovu ir siulyciau pasiskaityti dominancio sociotipo atstovu pasireiskimus.

Bent man tai sitas kelias priimtinesnis.

Bet zinau kad Globas i sita ideja ziuri skeptiskai.







Aš irgi manau, kad :wlogic: ir :blogic: kalba skiriasi, kaip ir :bethics: ir :wethics:, ar :wsensoric: ir :bsensoric:. Tiesiog net ir vertinant ta pati dalyka, akcentuojami kiti jo aspektai, todel pasirenkami visai kiti terminai, kiti niuansai (bent jau kalbant apie :wlogic: -:blogic: ir :bsensoric:-:wsensoric:). T? labai pastebiu, bendraudama su Gabenu, Balzaku ir Džeku.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 05 Vas 2008, 14:07 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Man irgi aspektu spalvos skiriasi tipo saviraiškoje. 

Žinoma, labiau (tiesiog akivaizdžiai) tie skirtumai matosi toje srityje, kurioje pats žmogaus turi stiprius apsektus (aprepia daug informacijos - EGO bloko daugiamates funkcijos).

Ir man atrodo, kad jeigu skirtumu "nepastebima" - tai galima itarti, kad atitinkama žmogaus funkcija silpna (sakykim vienmate ar dvimate - ji mato tiktai ribines padetis be niuansu) :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 05 Vas 2008, 14:53 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Liepa raš?:
Man irgi aspektu spalvos skiriasi tipo saviraiškoje. 

Žinoma, labiau (tiesiog akivaizdžiai) tie skirtumai matosi toje srityje, kurioje pats žmogaus turi stiprius apsektus (aprepia daug informacijos - EGO bloko daugiamates funkcijos).

Ir man atrodo, kad jeigu skirtumu "nepastebima" - tai galima itarti, kad atitinkama žmogaus funkcija silpna (sakykim vienmate ar dvimate - ji mato tiktai ribines padetis be niuansu) :wink:




Na nezinau. Man pvz. pakankamai gerai matosi ir jauciasi :wlogic: ir :blogic: skirtumai. Gal sakyciau, tai turetu priklausyt nuo musu patirties, zinojimo kaip turi pasireiksti vieni ar kiti aspektai, o ne nuo matiskumo? :strange:



Sutinku, kad gal as ne eksperte logikoje, ta prasme, kad bet kuris logikas gal mane "isdurtu" tam tikruose pasvarstymuose, yra taip buve: praeina kazkiek laiko, kol intuityviai pajuntu, kad "kazkas cia ne taip":strange:, nesueina kazkokie galai. Tada imu analizuot (kas irgi nera labai lengva. kaip nera lengva ir dalyvauti diskusijoje su logiku, ypac gyvai), na ir prisikasu prie tiesos. Tai yra, neaprepiu tiek, kiek aprepia logikai. Bet tai nereiskia, kad as negaliu sugebeti atskirti pagal aptariamas temas, minimus niuansus, kur zmogus sneka is juodos logikos, o kur is baltos ir pagal tai meginti ji tipuoti. :strange:



Bet sutinku su Globu, kad gyvai ta daryti ko gero lengviau yra, kadangi prisideda papildomos neverbalines informacijos.



Galvoju, ka gi man sunkiausiai yra nustatyt. :strange:

Visgi, kaip nebutu keista, buna kad painiojasi :wethics: ir :bethics:, ypac jei dar neilgai pazysti, ar megini tipuoti kokius izymybes, neturint jokio kontakto su jais.


_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 14 Vas 2008, 16:21 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 12 Sau 2007, 14:21
Pranešimai: 120
Globai, jeigu cia ne dualu pora, tai as nezinau:







DELFI (K.?achovskio nuotr.)

Pusantros savait?s DELFI skaitytojai balsavo už pa?ias gražiausias, patraukliausias, mieliausias ir simpatiškiausias televizijos, muzikos, kino, teatro, politikos ir sporto žvaigždes. Po ?nirtingos kovos paaišk?jo, kad 2007 seksualiausiais Lietuvoje DELFI skaitytojams yra spektaklio „Romeo ir Džiuljeta“ pora Mantas Jankavi?ius ir Inga Jankauskait?.



Vyr? eskadril?je atlik?jas Mantas tapo absoliu?iu lyderiu. Jis surinko 7273 balsus. Antrosios vietos laim?tojas - aktorius Vytautas Rumšas jaunesnysis. Nuo Manto jis atsiliko 4679 balsais. Tre?i?j? viet? už?m? televizijos laid? ved?jas Rolandas Vilkon?ius, peln?s 2424 DELFi skaitytoj? balsus.



Cha, Napoleonu yra ne tiek jau mazai. Ir dualu poros viesumoje ne toks retas reiskinys...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 14 Vas 2008, 16:29 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Rgp 2007, 10:37
Pranešimai: 913
Vaidas101 raš?:
Globai, jeigu cia ne dualu pora, tai as nezinau:

Mantas Jankavicius ir Inga Jankauskaite.

Cha, Napoleonu yra ne tiek jau mazai. Ir dualu poros viesumoje ne toks retas reiskinys...
Manau, kad tai pusiaupapildiniu pora. Jankauskaite - tikrai diuma, galiu gultis ant begiu (greitojo tramvajaus):smile: Beje, toj apklausoj aš už ja balsavau. Taigi, galiu sakyti, kad mano prezidente ne kokia nors Grybauskaite ar Prunskienskaite, bet Jankauskaite:smile:

Jankavicius turbut hekslis, manau... http://www.fotokronika.lt/fotografija/list/search/Mantas+Jankavi%C4%8Dius

P. S. Tai mes, Vaidai, turime šioki toki šansa per aktyvacija prie Jankauskaites prilisti... O ALRIII neturi, nes žiauriai rengiasi:wink:... 



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 14 Vas 2008, 20:46 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 12 Sau 2007, 14:21
Pranešimai: 120
Globas:

Jo, prilysti butu nieko. Ji man patinka, traukia, tai gal ir Diuma. Tuo labiau, kad tu sutinki ant begiu gult...  Man ji is vaizdo i balzake panasi buvo. Paskui perskaiciau, kad viename interviu, per du puslapius, pasake zurnalistei, kad nemegsta kalbet apie asmenini gyvenima. Jei paklaus , atsistos ir iseis, (per daug intymiai paklaus). Galvojau gal balzakinia del to. Ji labai grazi siaip.



Tas... ? Nu, gal. Pas ji visa vyriska energetika pilnam komlekte. Gal buna ir pas intuityvus tokia stipri, nezinau.



O as galvojau Napas ir balzake. Cha. Nu, suklydau gal.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Vas 2008, 01:03 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Globas raš?:
P. S. Tai mes, Vaidai, turime šioki toki šansa per aktyvacija prie Jankauskaites prilisti... O ALRIII neturi, nes žiauriai rengiasi:wink:... 
:happy: :happy: :happy: Diumos megsta "buti reikalingos" aprangos klausimu ir mielai konsultuoja bei praktiškai padeda. Aš (ir ne tik aš) savo drauge veduosi i aprangos parduotuves, kai noriu ka nors nusipirkti. Ir jai paciai tikrai patinka "veidrodelio" vaidmuo (veidrodeli, veidrodeli, pasakyk...). Ji džiaugiasi padejusi išsirinkti.

Taigi ALRIII šansai kaži ar ne didesni?.... :wink: nei Tavo :tongue:



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Vas 2008, 10:51 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Rgp 2007, 10:37
Pranešimai: 913
Vaidas101 raš?:
Ji man patinka, traukia, tai gal ir Diuma.  Man ji is vaizdo i balzake panasi buvo. Paskui perskaiciau, kad viename interviu, per du puslapius, pasake zurnalistei, kad nemegsta kalbet apie asmenini gyvenima. Jei paklaus , atsistos ir iseis, (per daug intymiai paklaus). Galvojau gal balzakinia del to. Ji labai grazi siaip.
Tik etine sensorine moteris gali buti tokia graži. Sensorika ir etika tiesiog spinduliuoja.

Tikrai nereiketu spresti apie tipa iš to, ka žmogus kažkam pasako. Svarbu, kaip pasako. O kaip pasako, gali sužinoti tik stebedamas gyvai.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Vas 2008, 10:53 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Rgp 2007, 10:37
Pranešimai: 913
Liepa raš?:
[quote]Globas raš?:
P. S. Tai mes, Vaidai, turime šioki toki šansa per aktyvacija prie Jankauskaites prilisti... O ALRIII neturi, nes žiauriai rengiasi:wink:... 

Taigi ALRIII šansai kaži ar ne didesni?.... :wink: nei Tavo :tongue:
Cia šiaip mestelta, ar turima kažkokiu argumentu? 



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Vas 2008, 13:41 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Globas raš?:
Cia šiaip mestelta, ar turima kažkokiu argumentu? 
Su argumentais, žinoma.  Juos ir išdesciau.  Didesnis šansas suarteti - kai tipas jauciasi esas reikalingas. Juk prisiriši prie to, kuri globoji :wink:



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Vas 2008, 14:16 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Rgp 2007, 10:37
Pranešimai: 913
Liepa raš?:
Diumos megsta "buti reikalingos" aprangos klausimu ir mielai konsultuoja bei praktiškai padeda. Taigi ALRIII šansai kaži ar ne didesni?.... :wink: nei Tavo :tongue:
Ne, konsultacijos del aprangos prasides tik suejus i pora:wink: O is pradziu reikia sueiti. O norint sueiti, reikia tenkinti tam tikrus reikalavimus. 



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 108 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 135 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007