Socionikos forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 18:43

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 72 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Spa 2007, 10:01 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Pelene raš?:
Globas raš?:

3. Merginos, isidemekite, napoleone visada atrodo gerai. Jokiu "neblogai savo amžiaus grupeje":smile:



Gerai atrodo kam???

Jei jos tau neatrodo gerai, tai dar nereiskia, kad jos neatrodo gerai kazkam kitam, arba sau.





Labai teisinga pastaba. Galbut tavo, Globai, skonis prastas :tongue:



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Spa 2007, 10:25 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Rgp 2007, 10:37
Pranešimai: 913
Cassandra raš?:


Jei jos tau neatrodo gerai, tai dar nereiskia, kad jos neatrodo gerai kazkam kitam, arba sau.

Labai teisinga pastaba. Galbut tavo, Globai, skonis prastas :tongue:



Sau mes visada labai gerai atrodom:wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Spa 2007, 11:11 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Globas raš?:
Cassandra raš?:

Jei jos tau neatrodo gerai, tai dar nereiskia, kad jos neatrodo gerai kazkam kitam, arba sau.

Labai teisinga pastaba. Galbut tavo, Globai, skonis prastas :tongue:



Sau mes visada labai gerai atrodom:wink:




Savoka "gerai atrodyti" yra labai subjektyvi. Vyro akimis "gerai atrodyti" yra kas kita nei "gerai atrodyti" moters nuomone. Penkiolikmetei gotei "gerai atrodyti" reiškia visai ka kita nei jos mamai ar, juo labiau, senelei. O kur dar kulturiniai, profesiniai štampai...Varjete šokejos ir mokytojos supratimas apie gera atrodyma irgi skirsis.



Taigi, grižtam prie to paties - ka reiškia "gerai atrodyti" ? Manau, kiekvienas forumo dalyvis apie tai turetu savo individualia nuomone.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Spa 2007, 11:24 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Rgp 2007, 10:37
Pranešimai: 913
Cassandra raš?:


Taigi, grižtam prie to paties - ka reiškia "gerai atrodyti" ? Manau, kiekvienas forumo dalyvis apie tai turetu savo individualia nuomone.



Manau, forume mes nieko neišsiaiškinsim, tuo labiau, kad socionikos teorijoje tokiu teiginiu apie "gerus atrodymus" nera ir negali buti, bet per myta galesim pakalbeti apie tai placiau.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Spa 2007, 13:17 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Globas raš?:
Cassandra raš?:

Taigi, grižtam prie to paties - ka reiškia "gerai atrodyti" ? Manau, kiekvienas forumo dalyvis apie tai turetu savo individualia nuomone.



Manau, forume mes nieko neišsiaiškinsim, tuo labiau, kad socionikos teorijoje tokiu teiginiu apie "gerus atrodymus" nera ir negali buti, bet per myta galesim pakalbeti apie tai placiau.




:happy: Ar tai reiškia, kad busi toks drasus ir neisaukletas, jog leisi sau viesai kritikuoti forumo damu stiliu beigi ivaizdi ? :happy:



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Spa 2007, 13:39 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Rgp 2007, 10:37
Pranešimai: 913
Cassandra raš?:


:happy: Ar tai reiškia, kad busi toks drasus ir neisaukletas, jog leisi sau viesai kritikuoti forumo damu stiliu beigi ivaizdi ? :happy:



Ypatingu bailumu niekada nepasižymejau:smile:

Jeigu nebus pageidaujanciu kalbeti tokiomis temomis, galime nekalbeti. Tik man atrodo, kad vardan geresnio socionikos supratimo pakalbeti tokiomis temomis verta. Bet jau kaip tamsteles pageidausite.

Kas del manes asmeniškai, manes tokios temos perdaug nesujaudina, nes pats žinau, kada atrodau gerai, kada - ne ir kodel:smile:

O, tarp kitko, man sunkokai kas nors gali padaryti ispudi savo išvaizda, nes esu priprates prie bendravimo su gražiomis moterimis:smile: ne trupucio nesigiriu, jei ka:smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Spa 2007, 13:57 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Globas raš?:
Cassandra raš?:

:happy: Ar tai reiškia, kad busi toks drasus ir neisaukletas, jog leisi sau viesai kritikuoti forumo damu stiliu beigi ivaizdi ? :happy:



Ypatingu bailumu niekada nepasižymejau:smile:

Jeigu nebus pageidaujanciu kalbeti tokiomis temomis, galime nekalbeti. Tik man atrodo, kad vardan geresnio socionikos supratimo pakalbeti tokiomis temomis verta. Bet jau kaip tamsteles pageidausite.

Kas del manes asmeniškai, manes tokios temos perdaug nesujaudina, nes pats žinau, kada atrodau gerai, kada - ne ir kodel:smile:

O, tarp kitko, man sunkokai kas nors gali padaryti ispudi savo išvaizda, nes esu priprates prie bendravimo su gražiomis moterimis:smile: ne trupucio nesigiriu, jei ka:smile:




Kod?l tu manai, kad kažkas nori tau padaryti ispudi? Ir juolab per isvaizd? ? :happy: Yra zmones, forumo dalyviai, asmenybes. Ir arba tu sugebi priimti juos tokius, kokiais jie yra arba ne. Jei orientuojiesi zmonese tik pagal ilgas kojas ir plauku tankuma - tiesiog ne ten uztaikei. Bo cia yra socioniku, o ne sudauzytu arba vienisu sirdziu klubas. Jei cia ieskai sau mergos akims paganyt - nusivilsi, nes fyfos renkasi, kaip taisykle, kitokiose vietose :happy:



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Spa 2007, 14:05 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Rgp 2007, 10:37
Pranešimai: 913
Cassandra raš?:


Kod?l tu manai, kad kažkas nori tau padaryti ispudi? Ir juolab per isvaizd? ?

Yra zmones, forumo dalyviai, asmenybes.

Jei orientuojiesi zmonese tik pagal ilgas kojas ir plauku tankuma - tiesiog ne ten uztaikei.

fyfos renkasi, kaip taisykle, kitokiose vietose :happy:



1. Argi aš sakiau, kad kažkuri iš forumo dalyviu nori man padaryti ispudi? Aš kalbejau bendrai.

2. Yra ne tik fyfos ir asmenybes, ta skale gerokai platesne.

3. Grožis ne tik kojose ar plaukuose, nereikia tai suprimityvinti.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Spa 2007, 14:10 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Globas raš?:
Cassandra raš?:

Kod?l tu manai, kad kažkas nori tau padaryti ispudi? Ir juolab per isvaizd? ?

Yra zmones, forumo dalyviai, asmenybes.

Jei orientuojiesi zmonese tik pagal ilgas kojas ir plauku tankuma - tiesiog ne ten uztaikei.

fyfos renkasi, kaip taisykle, kitokiose vietose :happy:



1. Argi aš sakiau, kad kažkuri iš forumo dalyviu nori man padaryti ispudi? Aš kalbejau bendrai.

2. Yra ne tik fyfos ir asmenybes, ta skale gerokai platesne.

3. Grožis ne tik kojose ar plaukuose, nereikia tai suprimityvinti.




Pastebejau, kad vis pabreži, jog tau tenka bendrauti su gražiomis moterimis. Ne su protingomis. Ne su geros širdies. Ne su maloniomis. Ne su linksmomis. Ne su dvasiškai šiltomis. Vadinasi, tiesiog labiausiai pastebi fizinius duomenis. Be ju gal daugiau nieko ir nepastebi. Todel ir peršasi išvada, jog tavo požiuris yra paviršutiniškas. Bet, galbut, tu tiesiog dar labai jaunas, tokiu atveju, tai yra normalu.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Spa 2007, 14:15 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Rgp 2007, 10:37
Pranešimai: 913
Cassandra raš?:


Pastebejau, kad vis pabreži, jog tau tenka bendrauti su gražiomis moterimis. Ne su protingomis. Ne su geros širdies. Ne su maloniomis. Ne su linksmomis. Ne su dvasiškai šiltomis. Vadinasi, tiesiog labiausiai pastebi fizinius duomenis. Be ju gal daugiau nieko ir nepastebi.



Mes pradejome kalbeti apie išvaizda, tai laikiausi temos. Galiu papildyti, kad dažnai tenka bendrauti su gražiomis, protingomis, geros širdies, maloniomis, linksmomis, dvasiškai šiltomis moterimis.

O pastebiu daug ka. Galesiu papasakoti, ka pastebiu, jei bus toks pageidavimas.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Spa 2007, 14:21 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Globas raš?:
Cassandra raš?:

Pastebejau, kad vis pabreži, jog tau tenka bendrauti su gražiomis moterimis. Ne su protingomis. Ne su geros širdies. Ne su maloniomis. Ne su linksmomis. Ne su dvasiškai šiltomis. Vadinasi, tiesiog labiausiai pastebi fizinius duomenis. Be ju gal daugiau nieko ir nepastebi.



Mes pradejome kalbeti apie išvaizda, tai laikiausi temos. Galiu papildyti, kad dažnai tenka bendrauti su gražiomis, protingomis, geros širdies, maloniomis, linksmomis, dvasiškai šiltomis moterimis.

O pastebiu daug ka. Galesiu papasakoti, ka pastebiu, jei bus toks pageidavimas.




Mes pradejome kalbeti apie Zita Kelmickaite bei jos tipa. Kaip supratau, tau nepatinka jos išvaizda. Nuo šio "posukio" diskusija pakrypo link Globo bendravimo su gražiomis moterimis :smile: Man Kelmickaiteje patinka jos laikysena, jos guvus ir šmaikštus pastebejimai, jos jumoro jausmas, jos energijos užtaisas, o su kokiais megztiniais ar batais ji vaikšto - tai jos asmeninis reikalas. Ne baisiau, vienok, už Smorigina :happy:



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Spa 2007, 14:28 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 06 Lie 2007, 23:05
Pranešimai: 186
gal cia visai ir jau ne i tema (nes kalba pakrypo kiek kita linkme), bet pasakysiu ir savo nuomone del kelmickaites.



man ji siaip panasiausia i hamlete, butent del jos neispasakytu platumu emocinio uztaiso (siuo atveju, jeigu darytume laisvesnius gretinimus, tokio masto emocijas prilyginciau net iki kokio zirinovskio, kuris irgi, beje, :bethics::wintuition:).



siaip ar taip, hamletai yra butent tie, kurie sugeba perspjauti savo charizma ir emociniu uzsidegimu net ir pacius napoleonus. neveltui butent jie yra :bsensoric::wethics: siustuvai.



kita vertus, gal ir hugo, ir napaleones versijos galimos.



visko gali buti.



o kas del isvaizdos, siuo atveju kaip intuityvas gal ir maziau ka galiu pasakyti, bet kiek esu susidares ispudi, ir hugo, ir napoleones moka ja pasirupinti (kas ne visada pasakytina apie hamletes, pas kurias  kartais buna siokio tokio neskonio). bet konkreciu kelmickaites atveju negaliu komentuoti. man atrodo viskas normaliai.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Spa 2007, 14:29 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Rgp 2007, 10:37
Pranešimai: 913
Cassandra raš?:


Mes prad?jome kalb?ti apie Zit? Kelmickait? bei jos tip?. Kaip supratau, tau nepatinka jos išvaizda.

o su kokiais megztiniais ar batais ji vaikšto - tai jos asmeninis reikalas.


Iki galo nesusikalbam:smile:

1. Man Kelmickaites išvaizda, kap tulam pilieciui A. S. arba Globui, mažai rupi. Tiesiog norejau paaiškinti, kad napoleone labiau rupintusi savo išvaizda, ir tiek. Jokiu asmeniškumu cia nera.

2. Be abejo, kad asmeninis reikalas. Bet iš tokiu asmeniniu reikalu matyti jos požiuris i savo išvaizda per socionine prizme.

Kas cia vyksta? Pradekite ramiau reaguoti i kritika:smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Spa 2007, 14:31 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Globas raš?:
Cassandra raš?:

Mes prad?jome kalb?ti apie Zit? Kelmickait? bei jos tip?. Kaip supratau, tau nepatinka jos išvaizda.

o su kokiais megztiniais ar batais ji vaikšto - tai jos asmeninis reikalas.


Iki galo nesusikalbam:smile:

1. Man Kelmickaites išvaizda, kap tulam pilieciui A. S. arba Globui, mažai rupi. Tiesiog norejau paaiškinti, kad napoleone labiau rupintusi savo išvaizda, ir tiek. Jokiu asmeniškumu cia nera.

2. Be abejo, kad asmeninis reikalas. Bet iš tokiu asmeniniu reikalu matyti jos požiuris i savo išvaizda per socionine prizme.

Kas cia vyksta? Pradekite ramiau reaguoti i kritika:smile:




:strange: O kur cia buvo kritika ? Nes dabar jau aš nesupratau.





Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Spa 2007, 14:36 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Rgp 2007, 10:37
Pranešimai: 913
Cassandra raš?:
O kur cia buvo kritika ? Nes dabar jau aš nesupratau.



Kritikavau išvaizda kaip tokia.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 72 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 111 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007