Socionikos forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 16:22

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 6 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Bir 2007, 20:47 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 12 Bir 2007, 16:40
Pranešimai: 4
1.Prisimink kok? nors tau ?dom? žmog? ir išvardink 5-6 jo savybes, d?l kuri? jis tau ?domus.

   

Vis? pirma komunikabilus, supratingas, subtilaus humoro jausmo, neieškantis žodžio kišen?je, optimistas, nuolat besišypsantis, plastiška eisena ir ž?rin?iomis akimis. Šis žmogus nuolat pasiruoš?s pad?ti ar šiaip suorganizuoti koki? išvyk? savaitgal?.



Kokias savybes turintis žmogus tau atrodo ne?domus?

   

Man labai ne?domu su žmon?mis, kurie visk? planuoja ir laikosi to geležinio grafiko, vadovaujasi perskaityta knyga, neklauso širdies balso ir yra visiški pedantai.



Ar laikai save ?domiu žmogumi? Kod?l?

   

Visiems atrodyti ?domiai ne?manoma, bet kaip ten beb?t?, manau, kad esu pakankamai ?domi daugeliui. Kartais pagalvoju, kad gan?tinai šaltas mano žvilgsnis daug k? atbaido, bet turiu subtil? humoro jausm? (daug žmoni? tai man sako, o gal? gale ir supranta j? nevisi), kelet? pom?gi? ir manau, kad man to užtenka.



Kaip reaguoji, jei kas nors tave pavadina ne?domiu?

   

Pykstu, nekreipiu d?mesio, bet jei to kas tai pasako man ima tr?kti tai imu bendrauti su juo taip lyg nieko neb?t? buv?.



2. ? k? pirmiausia atkreipi d?mes? susipažindama(s), prad?dama(s) bendrauti su nauju žmogumi? Su pavyzdžiu.

     

Pirmiausia man svarbi išvaizda. Žmogus turi kažkuo patraukti ak?, tur?ti bruož?, koki? neturi kitas. Nežinau kod?l, bet man labai svarbus žmogaus žvilgsnis. Žinoma man svarbi ir elgsena, bendravimas, pom?giai gal? gale ir humoro jausmas. Man patinka kai žmogus vienoje ar kitoje srityje išmano mažiau nei aš, nes tada galiu j? pamokyti, jam patarti ( man tai labai patinka ). 



3.Ar dažnai v?luoji? Kaip ži?ri ? žmones, kurie v?luoja? Ar rodai jiems savo nepasitenkinim?? Kaip rodai?

     

V?luoju beveik visur ir visada arba ateinu ? viet? per anksti. Man nepatinka žmon?s kurie v?luoja, bet man tai neišvengiama ir jau imu prie to priprasti (draugai irgi). Žmogui, kuris v?lavo ? susitikim? ir aš stebuklingai ten at?jau laiku dažniausiai k? nors kandžiai pasakau, po to mes pasijuokiame...



4.Kaip jautiesi b?dama vienumoje? N?r kur d?tis, n?r k? veikti ar atvirkš?iai?

       

Viskas priklauso nuo nuotaikos. Jei nuotaika puiki tai vaikštau ir nežinau k? daryti, o jei nuotaika tokia, kad nenori nieko matyti tai net džiaugiuosi b?dama viena ir gal?dama skaityti knyg? ar gerti m?t? arbat?.



5.K? tau reiškia komfortas? Jaukumas? Kiek jie tau svarbus ir kaip tai kuri?

     

Išgirdus žod? komfortas iškart matau j?r?... Jaukumas? Dabar matau žiem?, minkšt? fotel? ir puodel? m?t? arbatos... man tai labai svarbu.



6.Ar tau malon?s ir b?tini komplimentai apie tavo išvaizd?? Kaip reaguoji ? kritik??

     

Komplimentus iš man svarbi? žmoni? prisimenu labai ilgai. Išgirdusi kompliment? mane išpila raudonis, imu jaustis nejaukiai... Man tai nelabai patinka ir retai kada b?na svarb?s. Kritik? priimu labai sunkiai tiek iš draug?, tiek iš pirm? kart? matom? žmoni?. Kritika man iškarto sugadina nuotaik?, net porai dien? ? priek?.



7.Kaip reaguoji, kai kas nors sugenda: kompiuteris/televizorius/skalbykl?? K? darai? Kaip jautiesi?

     

Turiu tuoj pat tai sutvarkyti, nes kitaip praž?siu. Visi daiktai man labai svarb?s.



8.Kas yra praktiškas žmogus? Ar save laikai praktišku(a)? Kaip reaguoji, jei tave pavadina praktišku žmogum arba nepraktišku?

     

Praktiškas? Visada prisimenu kažkoki? reklam?, o šiaip tai manau praktiškas žmogus yra tas kuris moka naudotis palankiomis aplinkyb?mis, taupyti, vertina daiktus... Aš viso šito nemoku, tod?l nemanau, kad esu praktiška ir jei mane kas taip pavadint? man tai b?t? tarsi ?žeidimas ir net nežinau kod?l (ko gero tod?l, kad man nepatiko ta reklama ir apskritai tas žodis) . Beje, manau, kad praktiški žmon?s visada gyvena geriau nei nepraktiškieji.



9. Kas tau yra gin?as? Kokiais atvejais tu gin?yjiesi? Ar lengvai keiti savo nuomon?, prisipažysti neteisiu? Su pavyzdžiu.

       

Neken?iu gin??, visada stengiuosi j? išvengti, nes man tai tarsi kokios muštynys ar pan. Gin?yjuosi tik tada, kai žinau jog tikrai esu teisi ir, kad kitas žmogus klysta. Nuomon? kei?iu tik tada, kai suprantu, kad esu neteisi ir priversta tai padaryti. Prisipažinti neteisia? Sunku, bet kartais tenka.



10.Artimas žmogus kažkod?l vaikšto visas paniur?s, nesikalba... Kaip priimi toki? situacij?? K? darai?

         

Paklausiu kas tau, bet dažniausiai ? tokius klausimus atsakymo nesulaukiu. Tada klausin?ju, kol išgirstu „aš noriu pab?ti vienas, supranti?“ tada graužiuosi, kad negaliu pad?ti, kol tam žmogui pager?ja ir aš vis tiek sužinau kas jam buvo. Ties? pasakius labai išgyvenu d?l kit? nes?kmi?.



11. Kaip nustatai, kokia žmogaus nuotaika? Ar pastebi nuotaikos poky?ius kituose? Ar dažnai kinta tavo nuotaikos?

         

Daugumos žmogaus veide matosi kokia jo nuotaika ( maniškiame ne visada). Kartas bendraujant su žmogumi gali suprasti k? jis jau?ia (ypa? intonacijos). Aš visada pastebiu, kad žmogui kas nors ne taip. Mano nuotaikos kinta labai dažnai ir mane tai erzina, nes aš tarsi nuotaikos verg?. Kai man gerai- galiu kalnus nuversti, o kai blogai tai negaliu daryti nieko, nes man nepavyksta ir kainuoja daug nerv?.



12. Ar gali lengvai inicijuoti konflikt?? Kokios dažniausiai b?na jo priežastis? Jei susipykai, ar link?s pirma(s) taikytis? kod?l?

     

  Ties? pasakius dažnai mano d?ka aš susipykstu su daugeliu, nes esu pavydi ir impulsyvi. Dažnai prikalbu labai daug niekšybi? ir v?liau gailiuosi, bet niekada neatsiprašysiu.  Aš tiesiog bendrausiu taip kaip nieko ne?vyk? ir niekada nekalb?siu apie t? konflikt?, nes nem?gstu kai man primenamos mano klaidos arba lauksiu kol man?s atsiprašys. 



13. K? jauti ir K? darai, jei k? nors ?žeidei? Kod?l? Su pavyzdžiu.

       

Stengiuosi ne?žeidin?ti, bet kartais net nejausdama kažk? pasakau. V?liau jau?iuosi prastai. Pvz: kart? pasakiau draugei, kad ji visai neturi logikos jausmo, o ši ?sižeid? ( ir aš b??iau ?sižeidusi ). Kit? dien? bandžiau su ja kalb?ti, o ji nekreip? ? mane d?mesio. Nežinojau k? daryti, tai papras?iausiai gražiausi ir laukiau. V?liau viskas susitvark? ir draug? pati ?m? su manimi kalb?ti. Iš kart pasijutau geriau.



14. Kaip supranti, kas ir kaip ? tave ži?ri, kokius jausmus tau jau?ia?  Kaip reaguoji, jei kas nors pasako, kad labai patinki ar labai nepatinki? Kod?l?

       

Žmon?s, kurie tiesiog ryja mane akimis ir nori užkalbinti, o man priart?jus nusuka akis ? šal? man atrodo mieli ir aš žinau, kad jiems patinku. Kartais žmon?s susig?sta pamat?, kad steb?jau kaip jie dar? vien? ar kit? dalyk?. Manau, kad tai darantiems aš atrodau simpatiška, bet pati niekada neišdrys?iau prie j? prieiti ir užkalbinti. Jei man tiesiogiai pasakoma, kad patinku? Pasimetu, nežinau k? pasakyti. Ši savyb? mane erzina.



15. K? tau reiškia taisykl?s? Kokios ir kur tavo nuomone reikalingos, o kokios- ne?

       

Kartasi kai viena ar kita taisykl? man užkerta keli? pasiekti tiksl? man užverda kraujas, norisi visk? laužyti, bet be taisykli? mes nesugeb?tume gyventi, tod?l visos jos yra daugiau ar mažiau svarbios.



16. Kaip esi link?s organizuoti savo atostogas? Ar iš anksto suplanuoji kiekvien? atostog? detal?? Ar tik apmeti maždaug, k? reikt? per jas nuveikti, bet pasilieki laisv? vietoj nuspr?sti, kada ir kaip? O gal tiesiog važiuoji ir nieko negalvoji, kai b?si vietoje, tada ir nuspr?si?

         

Dažniausiai svajoju, galvoju kaip viskas bus, bet nuvykus atostogauti viskas kei?iasi ir kartais tai nuvilia, o kartais tiesiog pakelia nuotaik?. Prieš atostogas kartais baiminuosi ar nepasiklysiu nepažystamoje šalyje, ar užteksiu pinig?, bet viskas dažniausiai b?na geriau nei galvojai.



17. Apsipirkin?jimas. Ar dažniausiai apsiperki tam tikram laikotarpiui ? priek?, ar eini ? parduotuv? tada, kai kažko prireikia? Ar m?gsti sudarin?ti pirkini? s?rašiukus? Ar turi savo nusistov?jus? vaikš?iojimo po supermarket? maršrut??

         

Nem?gstu s?rašiuk?, perku tai k?0 noriu ir tai k? tuo momentu galiu sau leisti. Apsipirkin?ti labai m?gstu, mane tai atpalaiduoja. Einu ? parduotuv? dažnai ir nesvarbu ar man ko reikia ar ne, nes vis tiek k? nors nusiperku.



18. Kiek tau b?dingas perfekcionizmas? Ar lengvai gali palikti vien? užduot? ir imtis kitos? Ar labiau m?gsti pasiruošim? veiksmui ar pat? veiksm?? Kiek tau b?dingas atid?liojimas, užuomaršumas?

         

Perfekcionizmas man nelabai b?dingas. Aš lengvai palieku vien? ar kit? užduot? ir labai m?gstu pasiruošim? veiksmui, nes pasiruošimas man nenusibosta, o veiksmas dažniausiai darbui dar ne?pus?jus tampa nuobodus. Aš dažnai daug k? atid?lioju (ypaš jei man labai nepatinka tas atid?liojamas veiksmas), o v?liau net nežinau ko griebtis, kad sp??iau, nes dažnai pask?stu smulkmenose ir labai stengiuosi. Užuomarša gal?t? b?ti mano antras vardas. Užmirštu labai daug ir žmon?s d?l to ant man?s pyksta, bet man tai net patinka.

           

Viskas. Tikiuosi neprailgo skaityti :)



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 14 Bir 2007, 18:24 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 12:34
Pranešimai: 895
RozaMi:  sveika, nebuvo laiko viska nuodugniai perskaityti, bet is keliu atsakymu matau, kad stipri logika.  Man panasu i stirlica arba dzeka L.  toliau gal tiksliau pasakysiu... :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Bir 2007, 15:44 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 12 Bir 2007, 16:40
Pranešimai: 4
socion:  Dekoju, kad už nuomone :) Kai dariau testa tai man parode, kad aš tutanchamonas, bet nežinau... Skaitant apie stirlica ir Dzeka L. tarp saves ir ju radau ir panašumu ir skirtumu.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Bir 2007, 19:02 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
RozaMi, o kaip tau Balzakas? ?ia beveik kaip Jeseninas, tik loginis tipas.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Bir 2007, 19:21 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 12 Bir 2007, 16:40
Pranešimai: 4
Nadia: Balzakas? Na, aš tikrai nesu taupi, nemiseda (nors viena pazystama man tai karta pasake) , punktuali, neturiu tokios geros atminties kaip ten rasoma ir nemoku guosti. Na, bet neturiu daug draugu, nepažystamoje kompanijoje manes nepastebesi, bet jei pakalusi as galesiu pasakyti visu vardus ir pan... megstu klausyti tu, kuriuos menkai pazystu, bet kai bendrauju su tikrais draugais-neuziciaupiu. Beje, tikrai nemoku sakyti komplimentu-dazniau sakau trukumus ( ir tai erzina dauguma aplinkiniu. va tada ir prasideda "tu tikra saltakrauje" ir pan... ). Veido bruozai taip pat atitinka :) Veidas niurus, liudnos akys net tada kai jauciuosi labai gerai :) Tai kartais erzina, nes aplinkinai mane daznai laiko pesimiste, nusivylusia viskuo...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Spa 2007, 17:42 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 07 Bal 2007, 18:50
Pranešimai: 48
man irgi panasiau i Balzaka. as irgi B., ir taip pat nepunktuali, uzmarsi, netaupi.





Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 6 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 112 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007