Socionikos forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 20:08

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 13 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 04 Geg 2007, 19:32 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 03 Geg 2007, 12:28
Pranešimai: 4
1.Prisimink kok? nors tau ?dom? žmog? ir išvardink 5-6 jo savybes, d?l kuri? jis tau ?domus.



Visuomet ramus, netgi, palyginti, tylus balsas. Nesvarbu kokia sudetinga situacija butu apie kuria sneka ir kuri ji pati tiesiogiai liecia.

Labai taiklus humoras oponento atzilgiu. Tai butu galima ivardinti – svelniai sarkastiskas.,

Naebejotinai isskirtine asmenybe, logiskas minciu destymas su vaizdingais palyginimais.

Neabejotina drasa , savitvarda, ramybe pavojaus akivaizdoje.



Kaip reaguoji, jei kas nors tave pavadina ne?domiu?



Tiksliau butu, kaip reaguociau, nes tiesiai i akis tokiu dar nepavadino. Jeigu taip pavadintu zmogus kuri as gerbiu, manau, reaguociau labia skaudziai. Jeigu manyciau, jog tas zmogus niekam vertas – gal but, pasijuokciau, bet sirdies gilumoje, vis tiek, jausciau diskomforta.



2.? k? pirmiausia atkreipi d?mes? susipažindama(s), prad?dama(s) bendrauti su nauju žmogumi? Su pavyzdžiu.



Kaip ir visi, tikriausiai, i isvazda, apsirengima ir t.t. Prasidejus bendravimui pirmiausia atkreipiu demesi i jo sugebejima destyti savas mintis, zodyno turtinguma, subtiluma ir  sugebejima suprasti ka as noriu pasakyti, reakcija i mano zodzius, mintis.



3.Ar dažnai v?luoji? Kaip ži?ri ? žmones, kurie v?luoja? Ar rodai jiems savo nepasitenkinim?? Kaip rodai?



Veluoju tik priverstas ne nuo manes priklausanciu aplinkybiu, nes skaitau tai nepagarba kitam.. I veluojancius ziuriu neigiamai. Savo nepasitenkinimo stengiuosi neparodyti, o jeigu padarau pastaba, tai legvo pajuokavimo forma.



4.Kaip jautiesi b?dama(s) vienumoje? N?r kur d?tis, n?r k? veikti ar atvirkš?iai?



Niekados nejauciu diskomforto budamas vienas. Vienuma man poilsis ir minciu skrydzio laisve.



5.K? tau reiškia komfortas? Jaukumas? Kiek jie tau svarb?s ir kaip i tai zi?ri?



Komfortas ir jaukumas labai svarbu. Jie leidzia atsipalaiduoti.



6.Ar tau malon?s ir b?tini komplimentai apie tavo išvaizd?? Kaip reaguoji ? kritik??



Malonus – taip. Butini – ne. I kritika reaguoju labai jautriai, kartais, gal net neadekvaciai.



7.Kaip reaguoji, kai kas nors sugenda: komputeris/televizorius/skalbykl?? K? darai? Kaip jautiesi?



Apie skalbykle ir televizizoriu negaliu pasakyti nieko, nes jais, beveik, nesinaudoju. Sugedus kompiuteriui pradzioje suirztu, bet jeigu tai ne mechaninis gedimas stengiuosi ji pasalinti savo jegomis, o  to gedimo priezasties ieskojimas, jos nustatymas ir pasalinimas teikia malonuma. Jeigu gedimas mechninis skubiai keiciu sugedusia detale. Vienu ir kitu atveju vyksta veiksmas, kuryba.



8.Kas yra praktiškas žmogus? Ar save laikai praktišku(a)? Kaip reaguoji, jei tave pavadina praktišku žmogum arba nepraktišku?



Nezinau kas yra praktiskas zmogus? Save tokiu nelaikau. Jeigu mane pavadintu praktisku, pagalvociau, jog tas zmogus mane mazai pazysta, jeigu nepraktisku, skaityciau tai, beveik, komplimentu.





. 9. Kas tau yra gin?as? Kokiais atvejais tu gin?yjiesi? Ar lengvai keiti savo nuomon?, prisipaž?sti neteisiu? Su pavyzdžiu.



Gincas tai yra savojo inetelekto palyginimas su oponento. Galiu gincytis bet kokiais atvejais, isskyrus tokius, kai skaitau, jog oponentas per silpnas. Savo nuomone savyje galiu pakeisti nesunkiai, jeigu suprantu, jog kito argumentai logiskesni, protingesni. Is karto viesai to pripazinti nesu linkes, bet laikui begant ta pripazystu ir viesai.



10.Artimas žmogus kažkod?l vaikšto visas paniur?s, nesikalba... Kaip priimi toki? situacij?? K? darai?



Tokias atvejais jo nuotaika persiduoda ir man. Bandau aiskintis kame reikalas, bet jeigu matau, jog i mano bandymus nereaguojama atsiriboju nuo tos situacijos. Stengiuosi uzsiimti tuo kas man patinka ir apie nieka daugiau negalvoti.





11. Kaip nustatai, kokia žmogaus nuotaika? Ar pastebi nuotaikos poky?ius kituose? Ar dažnai kinta tavo nuotaikos?



Nenustatineju kitu nuotaikos, tiesiog,  ja jauciu. Nuotaikos pokycius, taip pat, jauciu. Mano nuotaika daznai kintanti ir tai viena is mano problemu.



12. Ar gali lengvai inicijuoti konflikt?? Kokios dažniausiai b?na jo priežastis? Jei susipykai, ar link?s pirma(s) taikytis? kod?l?



Konfliktu linkes vengti. Dazniausia konflikto priezastis nuotaika, teisingiau, jos nebuvimas. Susipykes jauciu itampa ir galiu bandyti taikytis pirmas, bet tai labai priklauso nuo to, su kuo susipykau.



13. K? jauti ir k? darai, jei k? nors ?žeidei? Kod?l? Su pavyzdžiu.



Jeigu izeidziu ka nors netycia ir tik po kurio laiko tai suvokiu, stengiuosi klaida atitaisyti. Bet, gana, daznai i izeidima atsakau tuo paciu, nors po to jauciuosi, tarsi, susitepes.



14. Kaip supranti, kas ir kaip ? tave ži?ri, kokius jausmus tau jau?ia?  Kaip reaguoji, jei kas nors pasako, kad labai patinki ar labai nepatinki? Kod?l?



As to samoningai nesuprantu. Tai, tiesiog, jauciu. Jeigu kas pasako, jog labai patinku analogiski jausmai tam asmeniui kyla ir manyje. Ta pati butu galima pasakyti  ir apie nepatikima t.y., kai man pasakoma, jog labai nepatinku.



15. K? tau reiškia taisykl?s? Kokios ir kur tavo nuomone reikalingos, o kokios- ne?



Sio klausimo nelabai supratau? Vienokios ar kitokios teisykles reikalingos visur. Kitas klausimas ar man jos patinka ar ne? Jeigu nepatinka, bet esu priversta ju laikytis noredamas islikti socialiu asmeniu,ju laikausi, nors, kartais, pamaistauju.



16. Kaip esi link?s organizuoti savo atostogas? Ar iš anksto suplanuoji kiekvien? atostog? detal?? Ar tik apmeti maždaug, k? reikt? per jas nuveikti, bet pasilieki laisv? vietoj nuspr?sti, kada ir kaip? O gal tiesiog važiuoji ir nieko negalvoji, kai b?si vietoje, tada ir nuspr?si?



Vaziuoju ir nieko negalvoju. Sprendziu vietoje.



18. Kiek tau b?dingas perfekcionizmas? Ar lengvai gali palikti vien? užduot? ir imtis kitos? Ar labiau m?gsti pasiruošim? veiksmui ar pat? veiksm?? Kiek tau b?dingas atid?liojimas, užuomaršumas?

ENTJ (LIE)



Jeigu skaitau, jog uzduotis nereiksminga, nesunkiai ja galiu palikti ir imtis kitos. Labiau megstu veiksma, nei pasiruosima, bet veiksmui vykstant jauciu pasitenkinima, jog gerai jam pasiruosiau , ypac, jeigu tas pasiruosimas nuolatos itakoja veiksmo vyksma.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 05 Geg 2007, 16:10 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Gru 2006, 14:52
Pranešimai: 236
Makiavelis: o kod?l suirzti jei kas kritikuoja Tavo išvaizd?? D?l to, kad Tau tiesiog ne?domu to klausytis, ar nemalonu gird?ti neigiam? kritik?.



10.Artimas žmogus kažkod?l vaikšto visas paniur?s, nesikalba... Kaip priimi toki? situacij?? K? darai?



Tokias atvejais jo nuotaika persiduoda ir man. Bandau aiskintis kame reikalas, bet jeigu matau, jog i mano bandymus nereaguojama atsiriboju nuo tos situacijos. Stengiuosi uzsiimti tuo kas man patinka ir apie nieka daugiau negalvoti.




ar pavyksta?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 05 Geg 2007, 16:35 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 12:34
Pranešimai: 895
Makiavelis:  kaip jautiesi, jei tave savaitgal?, kai turi laiko išsimiegoti, kasnors anksti paskambina nereikšmingu klausimu ar šiaip?



link Diumu taikoma...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 06 Geg 2007, 11:00 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 03 Geg 2007, 12:28
Pranešimai: 4
zanka raš?:
Makiavelis: o kod?l suirzti jei kas kritikuoja Tavo išvaizd?? D?l to, kad Tau tiesiog ne?domu to klausytis, ar nemalonu gird?ti neigiam? kritik?.



Jeigu kas kritikuoja mano isvaizda turedamas omenyje apsirengima, kvepalus, sukuosena ir pan. nesuirztu, bet tiksliai atsimenu tos kritikos detales ir stegiuosi suprasti ar ta kritika teisinga ir, jeigu, padarau isvada, jog teisinga stengiuosi daugiau tokiu klaidu nedaryti. Jeigu kritikuojami kazkokie igimti dalykai - veido bruozai, per didele/maza nosis, plonos/ storos lupos, mazos/dideles akys ir t.t. skaitau, jog tas zmogus labai netaktiskas, bet sieloje lieka nuosedos.



Tokias atvejais jo nuotaika persiduoda ir man. Bandau aiskintis kame reikalas, bet jeigu matau, jog i mano bandymus nereaguojama atsiriboju nuo tos situacijos. Stengiuosi uzsiimti tuo kas man patinka ir apie nieka daugiau negalvoti.




ar pavyksta?[/quote]



Nevisuomet pavyksta. Persidavusi bloga nuotaika daznai neleidzia susikaupti ties tuo, kuom uzsiimu.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 06 Geg 2007, 11:04 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 03 Geg 2007, 12:28
Pranešimai: 4
socion raš?:
Makiavelis:  kaip jautiesi, jei tave savaitgal?, kai turi laiko išsimiegoti, kasnors anksti paskambina nereikšmingu klausimu ar šiaip?



link Diumu taikoma...




Priklauso nuo to kas skambina. Jeigu tai asmuo mazai mane dominantis ir dar skambina nereiksmingais klausimais, man ji noris pasiusti kuo toliau.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 07 Geg 2007, 15:00 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 12:34
Pranešimai: 895
Makiavelis:  paskaityk apie Diuma...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 09 Geg 2007, 13:42 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Gru 2006, 14:52
Pranešimai: 236
Makiavelis: konkre?i? min?i? apie Tavo tip? neturiu (o ir mano kompetencija juokinga:)), bet traukia link intravert?, o logikos ir etikos kažkaip po lygiai man jau?iasi...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 09 Geg 2007, 16:55 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 03 Geg 2007, 12:28
Pranešimai: 4
zanka raš?:
Makiavelis: konkre?i? min?i? apie Tavo tip? neturiu (o ir mano kompetencija juokinga:)), bet traukia link intravert?, o logikos ir etikos kažkaip po lygiai man jau?iasi...




Dekui visiems, sugaisusiems laika:) Butinai perskaitysiu apie Diuma tipa. bet, kaip nekeista, atlikus testa as buvau ivertintintas, kaip Jeseninas:) Gal but, tai turejo itakos ir mano nuotaikos atsakinejant i skirtingus restus:)?



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 09 Geg 2007, 20:32 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Gru 2006, 14:52
Pranešimai: 236
Makiavelis: tie testai nelabai rimti:happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Geg 2007, 08:18 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 12:34
Pranešimai: 895
Makiavelis:  Jeseninas ir Diuma labai panasus tik skiriasi "norai", o realizacija, taip kaip jie pateikia viesumoje - labai panasus. :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Geg 2007, 12:35 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
O Balzakas negali b?ti?:wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 11 Geg 2007, 11:14 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 12:34
Pranešimai: 895
Nadia: :wink: nemanau, nes :bsensoric: reikalavimas iš pasaulio (kur gimdo egresij?)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Bir 2007, 19:37 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 12 Bir 2007, 16:40
Pranešimai: 4
Suzavejo ir primine balzaka :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 13 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 103 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007