Socionikos forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 18:06

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 121 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Sau 2008, 17:53 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 06 Spa 2007, 11:17
Pranešimai: 191
rikis raš?:
betkoks: na jo, tu pradek...uzvesk kokia tema,jei turesiu savo nuomone padiskutuosim:smile:  pas mane visos geros mintys tik tada, kai toli nuo kompo esu:strange:


Pusiau dualai :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Sau 2008, 18:02 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 10 Vas 2007, 19:31
Pranešimai: 18
betkoks: gerai pazystu tavo tipa,tevas buvo robikas,ilga laika drauge turejau robike... labiausiai man ispudi darydavo neitiketinas ramumas, kad ir ka bedarytu.. ir tai kad visko reikia klausti,neklausi tai ir nesakys, net jeigu ir zino:smile:  socionika senai domies?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Sau 2008, 18:05 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 06 Spa 2007, 11:17
Pranešimai: 191
Net negaliu tiksliai pasakyt kiek laiko. Del ramumo, tai viduj kartais verda isorej nieko:smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 29 Sau 2008, 12:37 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Rgp 2007, 10:37
Pranešimai: 913
rikis raš?:
betkoks: ilga laika drauge turejau robike... labiausiai man ispudi darydavo neitiketinas ramumas, kad ir ka bedarytu.. ir tai kad visko reikia klausti,neklausi tai ir nesakys, net jeigu ir zino:smile:  socionika senai domies?


Tu cia apibudinai tokia ruši ar poruši robu, kuriu labai neišvystytos emocijos. Man tai tokie robai nepatinka: užsidare, kompleksuoti, nepasitikintys savimi.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 29 Sau 2008, 12:55 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
rikis raš?:
Solanža: nesu specas.tai ir nesiukslinu:strange: sunkiai kaip etikui ta visa teorija lenda i galva,lengviau nebent kazka is savo patirties parasyt,pritaikyt...na o foruma tai jau visa perskaites,kai kurias temas ir po du kartus:smile:                                                                                     




tai ir rasyk is savo patirties... juk idomu dalintis patirtim. :smile:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 29 Sau 2008, 12:55 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Rgp 2007, 10:37
Pranešimai: 913
ALRIII raš?:


As sakyciau, kad sis porusis dominuoja :D


Tiesiog tokie robu tipo atstovai buna langvai ir greitai priskiriami robams. Bet ne visi jie tokie.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 29 Sau 2008, 12:57 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
ALRIII raš?:
rikis:



ir tai kad visko reikia klausti,neklausi tai ir nesakys, net jeigu ir zino






Nu cia tai... Taip :)



Beje, nemanot, kad reiktu testi mano pradeta 2007 metais diskucija :D ?




apie ka? apie indigo?

knygyne maciau pirkt knyga apie tai. Dar yra, atrodo, net zurnalas kazkoks leidziamas. Tai...plati erdve tamstai domejimuisi :). kam kergt du atskirus dalykus, socionika ir indigo? :strange:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 29 Sau 2008, 13:08 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Rgp 2007, 10:37
Pranešimai: 913
ALRIII: Arba sukurk nauja tema kur nors kamputyje, arba gal geriau išvis šitos temos cia nevystyk.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 29 Sau 2008, 13:14 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
ALRIII: globas teisingai sako. Aiskinkis tai kitur :wink:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 29 Sau 2008, 13:19 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
ALRIII raš?:
Globas:



GERAI! Nebevystysiu sios temos, nors mano poziuriu, yra zymiai prasmingiau diskutuot tokiom temom nei SVEIKINU SU naujaisiais metais ir t.t. Man kaip INTJ dazniausiai nerupi jokie empatiniai dalykai, todel atsiprasau, jei ka nors situo postu izeidziau!



Pagarbiai! :)







zinoma prasmingiau. bet dar prasmingiau SOCIONIKOS forume diskutuoti apie socionikos teorija, tipus, tarptipinius santykius. T.y. apie tai, del ko ir sukurtas sitas forumas. O indigo- jau salutine tema. Panasiai kaip ieskoti sasaju tarp astrologinio horoskopo zenklo ir sociotipo. Buvo ir tokiu meginimu, bet... nemanau kad tai prasminga.



ALRIII - suprask, as visai ne pries, kad tu vystytum bet kokia tau idomia tema. Bet gi pats jau turetum matyti, kad entuziazmo nesulauki, tai gal ir reikia pasidaryt isvadas, kad zmonems tai nera taip idomu, kaip tau. Tai kodel jie turetu prisiverst ir diskutuot apie tai,kas ju nedomina? Kam pramusineti galva sienaa...



nepyk, nieko asmenisko. tik pasakiau savo nuomone.


_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 29 Sau 2008, 13:24 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
ALRIII raš?:
Globas:



GERAI! Nebevystysiu sios temos, nors mano poziuriu, yra zymiai prasmingiau diskutuot tokiom temom nei SVEIKINU SU naujaisiais metais ir t.t. Man kaip INTJ dazniausiai nerupi jokie empatiniai dalykai, todel atsiprasau, jei ka nors situo postu izeidziau!



Pagarbiai! :)







Gerbiamasis, tavo poziuris nebutinai sutampa su kitu poziuriu. Ir atvirksciai. Jei tau nepatinka empatiniai dalykai, tai dar nereiskia, kad blogai daro tie, kurie apie tai kalba, nes jiems tai rupi.

Man pavyzdziui yra visiskas totalus briedas tavieji isvedziojimai apie Indigo, bet is mano puses nei zodzio nebuvo pasakyta apie tai, kad tu turetum ta tema uzraukti. Todel buk malonus nenurodineti, apie ka turetu/galetu diskutuoti ar nediskutuoti kiti sio forumo dalyviai.





Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 29 Sau 2008, 14:04 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
ALRIII raš?:
Cassandra:



Dar viena...









KUR TU MATEI-MATAI, KAD:



AS SAKYCIAU KAD KITI BLOGAI DARO, KAD JIEMS RUPI EMPATINIAI DALYKAI!?

AS KAZKA LIEPCIAU KITIEMS DARYT!?





VA CITATA:




GERAI! Nebevystysiu sios temos, nors mano poziuriu, yra zymiai prasmingiau diskutuot tokiom temom nei SVEIKINU SU naujaisiais metais ir t.t. Man kaip INTJ dazniausiai nerupi jokie empatiniai dalykai, todel atsiprasau, jei ka nors situo postu izeidziau!



Pagarbiai! :)




SKAITO TARP EILUCIU BLIN! As nerasau cia taip, kad BUTU SKAITYMAS TARP EILUCIU! AS RASAU TIESIOGIAI!



BAIKIT SITA TEMA IR VISKAS!



P.S. sita tema vadinasi: KVAILI KLAUSIMAI, ar as klystu :P ??





Pagarbiai! :)




Siaip jau tai pirma nurimk, atvesk ir baik rekauti, ponaiti. Ir liepiamaja nuosaka iprask keisti i tariamaja.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 29 Sau 2008, 14:07 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Cassandra: ALRIII tikrai tik paklause musu nuomones zinutej auksciau, ar verta butu testi jo pradeta tema.:)



ALRIII, ir tu nesiparink. Gal tiesiog musu reakcija jau yra prisikaupusi i tavo gerokai ankstesnius bandymus ivairiose diskusijose pakreipti tas diskusijas tokia kryptim, kuri tau idomi:).

Siaip cia buvo iprasta, kad diskusijos nors  ir nusigrybauja (kas is esmes nera gerai), bet jos vystosi sau laisvai, visi sneka apie tai, kas i galva sauna, o ne labai nuosekliai ir grieztai i tema- kiekvienas sneka tai, kas jam idomu, kur jis turi patirties ir t.t.. Todel daugelyje temu atsiranda nukrypimai, pvz. nuo napoleonu prie hugo elgesio aptarimu...ir pan. O veliau adminas pataiso, nukeldamas ta diskusija ne i tema i kazkur kitur.  Tai taip gavosi, kad tu tarsi emeisi moderatoriaus roles sitam forume. O esi naujokas, tai... nu pats zinai, kaip senbuviai linke reaguot i naujoku iniciatyvas.:)



Na cia tik mano situacijos matymo taskas.



o siaip, relax... niekas cia ant taves nepyksta ir viskas yra OK, manau. Tiesiog pamegink IR TU rasti ka nors is cia jau sukurtu temu, kuriomis diskutuoja senbuviai, ir i kurias galetum isilieti. Tada gal ir i tavo iniciatyvas kiti labiau teigiamai sureaguos. Nes antraip gaunasi gana egoistiskai: tu nori kad mes diskutuotumem tave dominanciom temom,  o pats nediskutuoji mus dominanciom socioninem temom.

Na as is dalies suprantu ta toki susidomejima savuoju sociotipu. Bet gi negi to pakanka? Ka duos vien savo tipo savybiu pazinimas? Jeigu pasigilinsi i kitus tipus, tai galesi labiau pritaikyti socionikos zinias gyvenime: galesi paaiskinti kitu zmoniu (ne visada tau suprantama) elgesi, bus aiskiau kodel vienokie ar kitokie santykiai susiklosto su zmonemis. Negi tau tai visai neidomu? Juk ne Marse gyveni, nesi izoliuotas nuo aplinkos, turi su ja kazkokius bendravimo kontaktus?


_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 29 Sau 2008, 14:10 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
ALRIII raš?:
Cassandra:



Prajuokinai :D



Kodel manai, kad as rekauju ? :wink:



As rasau taip, kad gal taip ir atrodo, bet isoriskai as ramus kaip belgas :happy: 



Pagarbiai! :)




Pagal nutylejima yra laikoma, kad tai, kas rašoma inete didžiosiomis raidemis, reiškia klyksma :strange:



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 29 Sau 2008, 16:27 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 10 Vas 2007, 19:31
Pranešimai: 18
Globas raš?:
rikis raš?:
betkoks: ilga laika drauge turejau robike... labiausiai man ispudi darydavo neitiketinas ramumas, kad ir ka bedarytu.. ir tai kad visko reikia klausti,neklausi tai ir nesakys, net jeigu ir zino:smile:  socionika senai domies?


Tu cia apibudinai tokia ruši ar poruši robu, kuriu labai neišvystytos emocijos. Man tai tokie robai nepatinka: užsidare, kompleksuoti, nepasitikintys savimi.


kodel kompleksuoti? parasciausiai daugelyje situaciju nemato reikalo sneket,bent man susidare toks ispudis ir isvis ko gero visi loginiai intravertai tokie....labai ironiski kai kas nors nepatinka,bet sito juk nepalaikysi nepasitikejimu savim....greiciau priesingai


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 121 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 113 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007