Socionikos forumas

Dabar yra 11 Geg 2024, 04:47

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 121 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 16 Geg 2007, 14:21 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
Na, man si teorija nelabai.

Visu pirma intravertas kurkas labiau nei ekstravertas pagauna savo pojucius, taigi ir kito asmens jausmus ar pojucius labiau perfiltruoja per save. Taigi + intravertiskumui.

Antra, etikos skirtingos. Bent is gyvenimo pastebejau, kad su :bethics: patys tarsi "nusprendzia" kokia pas zmogu emocine busena ir ja isgyvena pagal savo patyrima tam tikroje situacijoje. :wethics: kitaip, jis savo jausmus, pojucius tarsi atgamina pagal nupasakota tam tikra situacija, ar matoma epizoda, vnz, turi gauti jausmui informacija. :wethics: labiau pastebi zmogaus zmogaus busenas, :bethics: pagauna labiau isreikstas emocijas. (pro :wethics: akis nepraslysi su pakitusia nuotaika, ar busena, kitas klausimas ar jis garsiai pasakys, :bethics: gali ir nepastebeti, jei "uzsidesi kauke", bet cia nesu labai tikra, turbut dar ir bazikams labiau uzsifiksuoja viskas, nei kuribikams)

Trecia sensorikas gal greiciau sugaudys detales esamos situacijos, intuitas gali nuspeti i perpektyva galimus tam tikro zmogaus isgyvenimus, dar nesamai, bet tik busimai situacijai. Taigi, cia nei +, nei -.

Dar turi reiksme, kokia pozicija uzima elementas. Ar bazinis, per kuri suvoki visa pasauli, ar kurybinis, kuriuo daugiau manipuliuoji, demonstruoji, naudojiesi. Kurybikai labiau "isdemonstruoja" empatija.

Taigi, kuo toliau, tuo maziau man ta grangilele gaunasi, greiciau formos ir turinio klausimas.





Turbut ir is logiku nesigautu suverti grandineles, katras is ju labiausiai logiskai mastantis. :wink:









Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 31 Rgp 2007, 12:36 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Rgp 2007, 10:37
Pranešimai: 913
Liepa raš?:
O aš manau, kad empatij? socionikoje galima traktuoti per tarptipinius santykius. Didžiausia empatija b?t?, ko gero, tarp TAPATUK?, toliau tikriausiai eit? arba dualai, arba veidrodukai...


Nepamirškit aktyvatoriu ir giminišku.





Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 07 Rgs 2007, 10:19 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 12:34
Pranešimai: 895
http://socialgames.lt/scgm/seminaru-grafikas/  KONFERENCIJA: Moteris, šeima ir karjera – kaip suderinti? 2007/09/14 ten busdaug kalbama apie tokius santykius. Sis zukovas labai gerai ismano socionika, kas nores gales pakamantinet. Si konferencija paremta socionikos ziniomis.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 07 Rgs 2007, 11:21 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
socion: kodel tai vadinasi "konferencija", o ne seminaras? kuo kitoks sis renginys, kad taip uzvadintas?:).

siaip, biski brangoka kaip vienai dienai. dabar yra daug alternatyviu saves pazinimo/savipagalbos/psichologijos kursu, kur uz pora dienu moki maziau... :strange:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 07 Rgs 2007, 11:50 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Rgp 2007, 10:37
Pranešimai: 913
socion raš?:
KONFERENCIJA: Moteris, šeima ir karjera – kaip suderinti?


Cia konferencija vyrams, ta prasme? Kaip suderinti 3 dalykus: moteri, šeima ir karjera?:smile:



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 07 Rgs 2007, 13:48 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 12:34
Pranešimai: 895
:happy:  nezinau nesidomejau, as daugiau apie ta Rimvyda kuris veda konferencija - jis socionikas (Zukovas)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Spa 2007, 20:24 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Kaip manot, ar gali Zukovas dirbti buitines technikos pardaveju? :strange::smile:

As kai noriu pasikelti nuotaika, kartais nuvaziuoju i viena tokia parduotuve, ir pabendrauju su tokiu zmogum. Jis linksmas, samojingas, labai graziai ir objektyviai isdesto jo megstamu prekiu privalumus ir trukumus. Salyginai konservatyvus: teikia pirmenybe patikrintai kokybei (vokiskai produkcijai). Zinantis savo verte, ne is tu pardaveju, kuriems bele itikti pirkejams, ar bele parduoti savo preke. Man rodos jam naturaliai pavyksta parduoti, kadangi jauciasi, kad zmogui tikrai patinka jo darbas. Turi gera atminti: atsimine, kad pirkau pas ji skalbykle, nors tas buvo pries kelis menesius, atsimine, kad jau tada minejau, kad mane domina saldytuvai tik su rankenomis. Siaip nesitikejau kad atsimins, manau, kad ten tikrai daugiau pirkeju beigi siaip uzsukanciuju.

Tai kaip manot, ar tai galetu buti Zukovas? :smile:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Spa 2007, 21:33 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 06 Lie 2007, 23:05
Pranešimai: 186
Solanža: o kodel gi ne? visko gali buti :wink: kiek nupasakojai, visai gal ir tiketina.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Spa 2007, 08:21 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
vietinis: nu matai, kai nepazystu dualu, tai ir kyla tokie klausimai:). Tiesiog, norisi ismokti juos kazkaip pajusti, pastebeti. Zinau dar viena parduotuves savininka, kur galvoju, kad gal irgi Zukovas:)). Bet abu sie vyrai- pusamziai, virs 50-ties. Man atrodo, kad Zukovai kazkoks nykstantis tipas, o gal tik man pasistebi tokie, vyresnio amziaus? Teoriskai, turetu buti ju ir tarp jaunu... :smile:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Spa 2007, 09:25 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 06 Lie 2007, 23:05
Pranešimai: 186
Solanža: oi ne, tikrai nenykstantis :smile:



va, bet del gabenu, galbut...



:wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Spa 2007, 11:54 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
vietinis:



Nu tikrai gabenai ne nykstantis tipas :) Aš ju nemažai sutinku. Viena net kasdien :smile:



O del to pardavejo, tai kaip jis bendrauja? Šiltai ir itaigiai? Ar daugiau desto informacija?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Spa 2007, 12:17 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
m2: net sunku nupasakoti, kaip bendrauja. Gana daznai ziuri i akis. Gal visgi akcenta deciau ant informacijos destymo. Man sunku ivertinti "siltuma ir itaiguma" siuo atveju. Tiesiog zmogus pasakoja, uzsideges, ka zino, tarkim, apie saldytuvus. Pripasakoja istoriju, kaip jis buvo vokietijoj ju gamykloj, ar kokioj prezentacijoj, kaip mate konkreciu privalumu demonstracijas. Taip sakant, informacijai pateikia vaizdzias iliustracijas. Bet jis nera is tu plepuciu, kurie sneka neuzsikisdami ir neduoda isiterpti pasnekovui su klausimais, jis daro pauzes, tarsi palieka laiko informacijai suvirskinti ir naujiems klausimams iskelti. Flirto kaip tokio- tikrai visiskai nera. Yra tiesiog pagarba zmogui. Man atrodo, kad nera didelio skirtumo jo elgesyje, ar bendrautu su vyru, ar su moterim- su visais lygiai draugiskas ir malonus.

Net nezinau, ar pavyko man atsakyt i Tavo klausima...

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Spa 2007, 12:24 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Rgp 2007, 10:37
Pranešimai: 913
Solanža raš?:
Gal visgi akcenta deciau ant informacijos destymo.

Taip sakant, informacijai pateikia vaizdzias iliustracijas.

Yra tiesiog pagarba zmogui. Man atrodo, kad nera didelio skirtumo jo elgesyje, ar bendrautu su vyru, ar su moterim- su visais lygiai draugiskas ir malonus.


Išrankiojau, kas tiktu žukovui, bet nebutinai tik jam.

Žukovas neretai palieka ispudi žmogaus, kurio visos funkcijos išsivysciusios vienodai gerai.

O jis tau i meška nors kiek panašus?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Spa 2007, 14:40 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Globas: i meshkina panasus buvo mano ex- gabenas. Tiesa, reiktu pasiaiskinti, ar mes vienodai isivaizduojam meskiniska isvaizda. Man meskinas- tai visu pirma gana placiu peciu, jo ciurnos ir riesai- stori, pedos ir rankos- mesingos, o apatine kuno dalis stipriai siauresne, nei peciai (jei kalbam apie nestorus zmones). Tai sitas pardavejas nera tokios isvaizdos. Jis yra tvirto sudejimo, ir tiek. Graziai proporcingo. Manau, sensorisko.

Siaip nelabai as pasitikiu isvaizda tipavime, bet visgi, kiek susiduriu realybeje, intuitai man atrodo liaunesniais riesais, ciurnomis, kaklu. Skiriasi zvilgsniu, jis maziau sufokusuotas. Ju eisena lengvesne, ne taip tvirtai stovintys ant zemes atrodo.

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Spa 2007, 15:29 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 06 Lie 2007, 23:05
Pranešimai: 186
Globas raš?:
Žukovas neretai palieka ispudi žmogaus, kurio visos funkcijos išsivysciusios vienodai gerai.




pademonstruotas visiskas socionikos nesupratimas. tikrai ne nuo tipo kaip tokio priklauso, ar zmogus palieka ispudi, kad visos funkcijos isvystytos vienodai. cia gal paciam asmeniskai zukovai labai imponuoja, bet teoriskai zukovo kaip ir lygiai kito tipo zmogus gali kelti ir vienoki ispudi, ir kitoki.



Solanža, siaip visko gali buti taip. iš tavo aprašymo susidaro ispudis, kad tai logiškas, sensoriškas, bendraujantis (t.y. nieko, kas priestarautu bendriesiems zukovo strichams). bet svarbiausia, kaip tu jauti, ar kontaktavimas pats patrauklus, komfortabilus. ir tai daug svarbiau net uz pati tu santykiu teorini pobudi - dualizuota ar kitoki.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 121 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 173 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007