Socionikos forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 11:13

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 121 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 11 Lap 2007, 01:16 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Socionikoje yra taip vadinamos "mažosios grupes" - po keturis tipus kiekvienoje. Jos grupuojamos pagal tam tikrus požymius.  Tokiu grupiu pavyzdžiai:

Kvadra

Alfa - Don Kichotas, Diuma, Robespjeras, Hugo

Beta - Hamletas, Gorkis, Žukovas, Jeseninas

Gama - Napoleonas, Balzakas, Džekas, Dreizeris

Delta - Štirlicas, Dostojevskis, Hekslis, Gabenas

Klubas

Tyrinetojai (Scientistai) - Don Kichotas, Robespjeras, Balzakas, Džekas - intuityvus logikai

Humanitarai - Hamletas, Jeseninas, Dostojevskis, Hekslis - intuityvus etikai

Socialai - Diuma, Hugo, Napoleonas, Dreizeris - sensoriniai etikai

Valdytojai - Gorkis, Žukovas, Štirlicas, Gabenas - senosoriniai logikai



Daugiau apie ivirias grupes galima rasti cia http://forum.socionika.lt/?t=17&page=7





Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Lap 2007, 02:02 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
ALRIII raš?:
bet kai tevai suzinojo, kad tokie vaikai yra (gali buti) ir norejo matyti ta, ka norejo savo vaikuose, tai nusprende, jog ju vaikai yra indigo? Zinoma, is vienos puses, tai nera taip jau blogai, nes pakito poziuris i vaikus, bet is kitos puses, tai ... Nieko gero, nes tokie vaikai ir ju tevai gyvena iliuzijose.


Aš maciau straipsniu, kuriuose MOKYTOJAI rašo, jog dabar klaseje dauguma vaiku - indigo. (kažkur net maciau parašyta jog 90%)...  Psichologai irgi, atrodo, tiria ši fenomena...

Gal tai irgi iliuzija?



ALRIII raš?:
Ar yra skirtumas tarp :bintuition::wlogic: ir :wlogic::bintuition:, siuo klausimu?


Skirtumas funkciju matiškume.

Bazine funkcija aprepia: individualios patirties, normu, situaciju ir globalumo parametrus.

Kurybine funkcija: individualios patirties, normu ir situaciju parametrus.



Nors... žmogus juk veikia ne atskiromis funkcijomis - o kaip vienetas, visuma. EGO bloke funkcijos veikia viena su kitos atspalviu...



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Lap 2007, 17:00 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Škes, aš, kaipo žmogus, su dailininko diplomu, esu linkusi teigti, kad indigo yra spalva (papilkinta tamsiai m?lyna), o ne vaikai :strange:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Lap 2007, 18:00 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 06 Spa 2007, 11:17
Pranešimai: 191
Dieve, dieve.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Lap 2007, 20:25 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 06 Lie 2007, 23:05
Pranešimai: 186
ALRIII: pabandysiu paimprovizuoti, nors, matyt, net kelism tipams kiekvienas is tavo isverstuju aprasymu tiktu.



Pirmasis man labiausiai artimas heksliui arba hamletui - aktyvus, labai draugiskas, humanistas, bet nesijaucia patogiai savo kune - "nesa" i ekstraverta ir etini intuityvu (ar atvirksciai).



Antrasis - turetu tureti stipria :blogic:, galbut bazineje. Kadangi patogiai jauciasi savo kune, galbut daugiausiai sansu, kad stirlis (:blogic::wsensoric:), nors gali buti ir kas kitas.



Treciasis - jautrusis jeseninas arba diuma.



Ketvirtasis - žukovas, o gal ir donas.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Lap 2007, 20:43 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
ALRIII raš?:
Cassandra:





Tai as ir bandau issiaiskinti, kaip si fenomena paaiskinti be jokiu mistifikavimu(as neatmetu galimybes, kad gali buti ir taip, taciau tai mazai tiketina) :) ...

Nes, kad egzistuoja vaikai su gan neiprastom psichologinem savybem, tai yra faktas, taciau del ko jie egzistuoja yra ESME ir ji nera atskleista (paaiskinimai, kad to nereikia tirti ir t.t. manes netenkina :/ , nes, kaip jau minejau, pats reiskinys tai yra :/  ). Todel as ir noriu suzinot kuo daugiau interpretaciju apie psichologinius tipus siu vaiku ir t.t.




Visi mano pastebeti fenomenai susiveda i tai, kad didele dalis siu laiku tevu labai mazai bendrauja su savo vaikais. Vaikams truksta demesio, ta jie bando gauti is aplinkiniu. Plius, tevai jausdami pasamonine kalte del tokios padeties, daznai vaika lepina ten, kur lepinti nederetu ir nenubrezia elgesio ribu ten, kur jas nubrezti deretu. Taip atsiranda pasakojimai apie visokius indigo ir pan. O is tiesu tai yra vaikai su psichologinemis problemomis, kurias jie atsinesa is namu.







Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Lap 2007, 21:08 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
ALRIII raš?:
Cassandra:


Visi mano pastebeti fenomenai susiveda i tai, kad didele dalis siu laiku tevu labai mazai bendrauja su savo vaikais. Vaikams truksta demesio, ta jie bando gauti is aplinkiniu. Plius, tevai jausdami pasamonine kalte del tokios padeties, daznai vaika lepina ten, kur lepinti nederetu ir nenubrezia elgesio ribu ten, kur jas nubrezti deretu. Taip atsiranda pasakojimai apie visokius indigo ir pan. O is tiesu tai yra vaikai su psichologinemis problemomis, kurias jie atsinesa is namu.




Sita versija man yra zinoma ir neidomi :) ... As kaip tipiskas INTJ turiu tureti daugiau versiju, nei 1-2... As, zinoma, neatmetu, kad tai galima priezastis, taciau MAN REIKIA DAUGIAU ALTERNATYVIU VERSIJU. Nes man jau atsibodo girdeti tik 2 versijas:

1) Indigo = senos sielos ir t.t. ;

2) tevu demesio stokojantys vaikai...



Tai va... :)



Aciu vietiniui uz isreiksta nuomone. Prasau kitu ir gi isreiksti nuomones (ARGUMENTUOTAS). :)



Su pagarba.




Jei norisi tureti daugiau versiju, tai kas trukdo jas paciam kelti?



Ar pats turi darbo su vaikais patirti? Kokia ji?



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Lap 2007, 22:42 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Isisokti, patraukti demesi, reikalauti demesio buryje vaiku labiau megsta ekstravertai. Intravertai dziaugiasi, kai demesys nuo ju perkeliamas i kitus.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 27 Sau 2008, 15:38 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 10 Vas 2007, 19:31
Pranešimai: 18
Nejaugi issikvepe diskusijos sitame forume? Butu labai gaila...toks geras informacijos saltinis,o jei kraustotes kitur tai nors nuoroda palikit


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 27 Sau 2008, 15:42 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 10 Vas 2007, 19:31
Pranešimai: 18
Nejaugi issikvepe diskusijos sitame forume? Butu labai gaila...toks geras informacijos saltinis,o jei kraustotes kitur tai nors nuoroda palikit


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 27 Sau 2008, 18:45 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 06 Spa 2007, 11:17
Pranešimai: 191
Imames iniciatyvos, man irgi taip nepatinka.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Sau 2008, 01:55 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Man pvz., realu, kad forumui visiškai neturesiu laiko kokias 2 savaites ar net daugiau... Yra šiokiu tokiu problemu su lietuviškais ženklais (sunkiau rašyti žinutes - bent jau man)...  Antra priežastis - sesijos laikotarpis. Galbut kitiems - ivairus darbo ar asmeniniai reikalai...



Del dislokacijos pakeitimu nuorodos tikrai bus.  Kol kas viskas lieka cia.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Sau 2008, 12:19 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
rikis raš?:
Nejaugi issikvepe diskusijos sitame forume? Butu labai gaila...toks geras informacijos saltinis,o jei kraustotes kitur tai nors nuoroda palikit




O tai kas trukdo paciam rasyt? Ateini tik paskaityt? Pats irgi gali gi pasireikst, isiliet i viena kita diskusija. Taip prisidesi prie forumo suaktyvinimo.

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Sau 2008, 17:35 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 10 Vas 2007, 19:31
Pranešimai: 18
Solanža: nesu specas.tai ir nesiukslinu:strange: sunkiai kaip etikui ta visa teorija lenda i galva,lengviau nebent kazka is savo patirties parasyt,pritaikyt...na o foruma tai jau visa perskaites,kai kurias temas ir po du kartus:smile:                                                                                     


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Sau 2008, 17:41 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 10 Vas 2007, 19:31
Pranešimai: 18
betkoks: na jo, tu pradek...uzvesk kokia tema,jei turesiu savo nuomone padiskutuosim:smile:  pas mane visos geros mintys tik tada, kai toli nuo kompo esu:strange:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 121 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 32 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007