Socionikos forumas

Dabar yra 23 Vas 2020, 04:14

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 71 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Atsakymai į klausimus dėl tipo
StandartinėParašytas: 25 Spa 2010, 13:13 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 25 Spa 2010, 12:57
Pranešimai: 34
Miestas: Pajūrys
Sveiki :) Nieko nesusigaudau, bet noriu patobulėti pati ir šeimai padėti, gal pravers, tikiu saviugda.

Radau pas Jus šiuos klausimus, atsakiau, duosiu ir vyrui :))) Bus smagu, jei padėsite. Pati pamaniau, kad aš gal koks Don Kichotas. Tie visi kvadračiukai ir rutuliukai man nieko nesako, labai sudėtinga :strange:

---------

1. Prisimink kokį nors tau įdomų žmogų ir išvardink 5-6 jo savybes, dėl kurių jis tau įdomus.
Geranoriškas (1), talentingas (2), subtiliai žaismingas (3), gilus (4), malonus (5).

2. Kokias savybes turintis žmogus tau atrodo neįdomus?
Be polėkio (1), labai save ribojantis, matantis tik tai, kas prieš akis, ar kitaip – tai kas parašyta paraidžiui (2), netalentingas (3), „supergerietis“, baisiai tvarkingas, žavingas ir tiesiog be skrupulų (4), nekūrybingas (5).

3. Ar laikai save įdomiu žmogumi? Kodėl?
Taip, laikau įdomiu. Nes aš esu nesuprantama ne tik kitiems, bet ir sau. Nuolat į kažką įsiveliu ir tarsi ieškau problemų, ir šiaip kažkaip nenuobodžiai gyvenu.

4. Kaip reaguoji, jei kas nors tave pavadina neįdomiu?
Tai, kad nevadina taip. Bent nepamenu. Bet jei pavadintų, niekaip nesureaguočiau, nors žiūrint kokiam kontekste (jei aš kažką rodyčiau svarbaus, o pasakytų, et, tai neįdomu, būtų skaudu tikriausiai. Užsidaryčiau, bet po kurio laiko užmirščiau, nes mane kritika skatina).

5. Į ką pirmiausia atkreipi dėmesį susipažindama(s), pradėdama(s) bendrauti su nauju žmogumi? Su pavyzdžiu.
Pirmiausia į jo elgseną, reakcijas, geranoriškumą. Po to, jei žmogus man priimtinas, man šiek tiek yra nedrąsu su juo bendrauti, tarsi gėda rodyti savo teigiamus jausmus (pavyzdys). Man patinka šilti žmonės, jei jie tokie, aš tokius labai gerai priimu, o jau toliau, tikriausiai stebiu kiekvieną skirtingai.

6. Ar dažnai vėluoji? Kaip žiūri į žmones, kurie vėluoja? Ar rodai jiems savo nepasitenkinimą? Kaip rodai?
Nevėluoju, jei tai yra ar nusprendžiu, kad tai svarbu. Jei „maždaug“ reikia, tai man visaip būna, būna, kad ir apsigalvoju nueiti / susitikti. Nuoširdžiai atsiprašau ir pan., bet labai savęs neprievartauju. Nepykstu ant žmonių, kurie vėluoja, maža kas jiems gali nutikti. Aišku, jei visa tai sveikai normalu ir nepiktybiška.

7. Kaip jautiesi būdama(s) vienumoje? Nėr kur dėtis, nėr ką veikti ar atvirkščiai?
Labiausiai už viską dievinu vienumą. Man jos visada per mažai. Tada aš labai mažai miegu ir labai daug visko darau (dažniausiai pripuolamai tą, aną). Tada būnu labai laiminga. Pati geriausia terapija.

8. Ką tau reiškia komfortas? Jaukumas? Kiek jie tau svarbūs ir kaip tai kuri?
Man komfortas svarbu, bet jaukumas svarbiau. Iškeisčiau Vilniaus senamiesčio apartamentus ir namuką už 30 km. su žemės šmoteliu, jaukiomis medžiu kvepiančiomis grindimis, rasa rytine, kavos puodeliu ant žolės. Va kur mano jaukumas.

9. Ar tau malonūs ir būtini komplimentai apie tavo išvaizdą? Kaip reaguoji į kritiką?
Taip, man malonūs ir būtini komplimentai, bet aš jų nesureikšminu viešai. Labai gera būna širdyje. Į kritiką reaguoju visaip. Apskritai aš nesu prieš kritiką, tačiau būnu labai arši, jei ta kritika man pasakoma kaip kaltinimas, o jei kritika tikrai neteisinga, tai bandau gražiuoju išaiškinti, kad čia visai ne taip viskas, kol galų gale suprantu, kad jau viskas, įsipainiojau į konfliktą, kurio labai nemėgstu, bet nuolat įsiveliu... tada labai išgyvenu, o ar toliau pykstu, ar ne, priklauso nuo kritikuojančio asmens. Jei dėstytojas paburnoju kur kampe, jei vadovas, ką padarysi taikausi, jei vyras visaip, bet dažniausiai vaikštau susiraukusi kol neatsiprašo, nors iš esmės nei pykstu, nei ką.

10. Kaip reaguoji, kai kas nors sugenda: kompiuteris/televizorius/skalbyklė? Ką darai? Kaip jautiesi?
Tai, kad visai nereikšminga. Labai jauna kai buvau, nervindavausi ir pati daug ką tvarkydavau, dabar pakišu vyrui, te rūpinasi. Tiesa, kartą ištryniau visus savo failus iš kompiuterio (jei tai prie gedimų), tai pati ir suradau kaip įlysti ten kažkaip į vidų ir atstačiau su programėle. Bet šiaip, jei ką ir bandau, tai kantrybės neturiu pabaigti, duodu vyrui.

11. Kas yra praktiškas žmogus? Ar save laikai praktišku(a)? Kaip reaguoji, jei tave pavadina praktišku žmogum arba nepraktišku?
Praktiškas žmogus yra tas, kuris dėžutę nuo kavos panaudoja kaip dėžutę vaistams susidėti. Praktiškas žmogus neišmeta butelių, o juos priduoda. Šiuo atveju aš pusiau praktiška. O jei man papriekaištauja, kad va kodėl išmetu, sakau, o ką, tu neši? Jei neši, imk, nemesiu, o jei ne, tai nesikišk :) Visai nereikšmingas dalykas, reakcijos nulinės.

12. Kas tau yra ginčas? Kokiais atvejais tu ginčyjiesi? Ar lengvai keiti savo nuomonę, prisipažysti neteisiu? Su pavyzdžiu.
Man ginčas yra apskritai jau pakeltas tonas. Galima sakyti ginčijuosi kasdien. O jau kaip nemėgstu, nemoku apsakyti, bet nepavyksta ir viskas. Nuomonę keičiu, jei kažkieno nuomonė tampa svaresnė. Tačiau jei tikiu, kad žinau ką sakau (pavyzdžiui, „Kretingos“ kirtis gale), niekas mano nuomonės nepakeis, net jei ir būtų protingiau sutikti, apsimetant, kad kažkas yra teisus.

13. Artimas žmogus kažkodėl vaikšto visas paniuręs, nesikalba... Kaip priimi tokią situaciją? Ką darai?
Dažniausiai išsiaiškinu, o jei nebūna progos, nelabai artimas, arba neišsiaiškinu, imu giliai į širdį ir save kaltinu, gal aš ką padariau ar pasakiau netinkamai. Išgyvenu kol ta nuotaika susitvarko ar išsiaiškinu.

14. Kaip nustatai, kokia žmogaus nuotaika? Ar pastebi nuotaikos pokyčius kituose? Ar dažnai kinta tavo nuotaikos?
Nežinau kaip atsakyti į šį klausimą, juk matosi. Aišku, būna ir taip, kad klaidingai matau, pavyzdžiui, žmogus pavargęs, o aš jau galvoju, kas čia nutiko, kodėl jis liūdnas. Mano nuotaikos dažnai kinta, bet šiaip jos priklausomos ir nuo kitų žmonių, greitai galiu subjurti ir atvirkščiai.

15. Ar gali lengvai inicijuoti konfliktą? Kokios dažniausiai būna jo priežastis? Jei susipykai, ar linkęs pirma(s) taikytis? kodėl?
Galiu lengvai. Kartais tiesiog esu irzli, suerzina kokia smulkmena, ne taip pasakė, ne ten padėjo ir pan. Bet jei žmogus nesusierzina dėl to, sąžinė užgraužia ir bandau atsilyginti būdama geranoriškesnė. Jei ne, tada negerai būna, kaip sniego kamuoliukas.

16. Ką jauti ir Ką darai, jei ką nors įžeidei? Kodėl? Su pavyzdžiu.
Atsiprašau ir nuoširdžiai apgailestauju, jei įžeidžiau netyčia. Tačiau mane suerzina, jei aš tikrai nuoširdžiai gailiuosi, o kažkas vis vien prikiša.

17. Kaip supranti, kas ir kaip į tave žiūri, kokius jausmus tau jaučia? Kaip reaguoji, jei kas nors pasako, kad labai patinki ar labai nepatinki? Kodėl?
Kažkaip, kūnu, akimis, kalbomis. Pavyzdžiui, nebendrauja ar bendrauja iš reikalo. Jei nepatinku nelabai ir gilinuosi, nes kas man yra svarbus, tam patinku. O jei kažkas įvyksta negero, nebūtinai žmogus jau turi patikti ar nebepatikti.

18. Ką tau reiškia taisyklės? Kokios ir kur tavo nuomone reikalingos, o kokios- ne?
Taisyklės man yra svarbu tiek, kiek jos man padeda planuoti, atlikti kažkokias užduotis. Labiau taisykles namie vadinu tradicijomis (batus pasidedam į vietą, vakarais išsiplaunam indus ir pan.). Manau, kad taisyklės yra vardan muštro, yra nereikalingos.

19. Kaip esi linkęs organizuoti savo atostogas? Ar iš anksto suplanuoji kiekvieną atostogų detalę? Ar tik apmeti maždaug, ką reiktų per jas nuveikti, bet pasilieki laisvę vietoj nuspręsti, kada ir kaip? O gal tiesiog važiuoji ir nieko negalvoji, kai būsi vietoje, tada ir nuspręsi?
Labiau improvizuoju, nors jei pavyzdžiui, skaičiuoju pinigus ar laiką, tuomet nuo a iki z idealiai suplanuoju. Jei ne, tada planuoju minimaliai.

20. Apsipirkinėjimas. Ar dažniausiai apsiperki tam tikram laikotarpiui į priekį, ar eini į parduotuvę tada, kai kažko prireikia? Ar mėgsti sudarinėti pirkinių sąrašiukus? Ar turi savo nusistovėjusį vaikščiojimo po supermarketą maršrutą?
Perku pagal sąrašus, plius minus ta pačią dieną vieną kart per savaitę, turiu maršrutą parduotuvėje, mėgstu pirkti „į priekį“, kad netrūktų. Nors tikriausiai, jei sąlygos leistų pirkčiau į kairę ir į dešinę, kaip papuolė. Nusistovėjęs grafikas man patinka, nes man apskritai patinka tai, kas numatoma.

21. Kiek tau būdingas perfekcionizmas? Ar lengvai gali palikti vieną užduotį ir imtis kitos? Ar labiau mėgsti pasiruošimą veiksmui ar patį veiksmą? Kiek tau būdingas atidėliojimas, užuomaršumas?
Perfekcionizmą aš suprantu kaip tobulumo siekimą. Šioje vietoje aš ligonė, nes bet kokį darbą dailinu iki negalėjimo ir retai būnu 100 proc. patenkinta, o gal ir niekada. Tai trukdo man siekti tikslų, nes jų noriu siekti 100 proc. tvirta.
Labiau mėgstu pasiruošimą veiksmui, nors veiksmą dievinu kaip kūrinį ir jei yra galimybė (jei esu patenkinta daug maž) dažnai skaitau, ar žiūriu, priklauso apie ką kalbame.
Man būdingas atidėliojimas ir užuomaršumas. Jei nespaustų laikas, aš nuolat kažką, kas sudėtinga atidėliočiau. Be gyvenimas parodė, kad to daryti negaliu, todėl pati pirma padarau viską, kas anksčiau vėliau turės būti padaryta (jei tai svarbu, jei nelabai, padarau labai toli nuo termino). Ir jei neužsirašinėčiau, nebūtų priminimų, lipnių lapelių, turbūt 80 proc. nebūtų padaryta arba pavėluota. Bet dar kartą pabrėžiu, yra labai reikšmingi dalykai, nelabai ir tarpiniai variantai. Jie ir gauna įvairų dėmesį.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Atsakymai į klausimus dėl tipo
StandartinėParašytas: 25 Spa 2010, 13:47 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 26 Bal 2008, 19:43
Pranešimai: 238
Miestas: klaipeda
Labas,na as nedidelis specialistas,bet sakyciau bazine santykiu etika.Tai du galimi variantai arba Dreizeris arba Dostojevskis,gali paskaityti ju tipu aprasymus gal atpazinsi save.
Keli klausimai dar..
Ar tau budinga persidirbti?
Kaip elgtumeis jei zmogus bendraudamas su tavim tiesiog" lipa ant galvos" ikyriai aiskina savo tiesas,sneka apie tai kas jam idomu,ir tiesiog nesiklauso tavo nuomones,zodziu nepakenciamas.o bendravimas neisvengiamas pvz darbe? Labiau butum linkus kaip nors jo vengti ar bandytum tiesiog pastatyt i vieta kaip sakoma :smile:

_________________
:bethics: :wintuition: :blogic: :wsensoric: :wlogic: :bsensoric: :wethics: :bintuition:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Atsakymai į klausimus dėl tipo
StandartinėParašytas: 25 Spa 2010, 14:06 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 25 Spa 2010, 12:57
Pranešimai: 34
Miestas: Pajūrys
sigurdas rašė:
Labas,na as nedidelis specialistas,bet sakyciau bazine santykiu etika.Tai du galimi variantai arba Dreizeris arba Dostojevskis,gali paskaityti ju tipu aprasymus gal atpazinsi save.
Keli klausimai dar..
Ar tau budinga persidirbti?
Kaip elgtumeis jei zmogus bendraudamas su tavim tiesiog" lipa ant galvos" ikyriai aiskina savo tiesas,sneka apie tai kas jam idomu,ir tiesiog nesiklauso tavo nuomones,zodziu nepakenciamas.o bendravimas neisvengiamas pvz darbe? Labiau butum linkus kaip nors jo vengti ar bandytum tiesiog pastatyt i vieta kaip sakoma :smile:


Labas, ačiū už atsakymą.
1. Taip, aš nuolat persidirbu. Tiek darbe, tiek moksluose. Matau dvi problemas šioje vietoje - esu labai ilgai gromuluojanti sraigė, arba darau darau, kol galų gale daug maž būnu patenkinta (faktas, kad tai daug laiko užima). Beje, dažnai padarau daugiau nei reikia (tik dėl to, kad nuolat bijau padaryti per mažai).

2. Šiaip, vengčiau tokio, man jei nepatinka, aš labai ir nesistengiu.
Bet jei tikrai reikia sutarti, bandyčiau pakalbėti. O jei nepavyktų, jaučiu, kad jausčiau nuolatinę įtampą nekęsdama to žmogaus. Pastatyti į vietą (turiu omeny piktumus) aš nemėgstu, nebent jei tai tikrai būtina, arba kantrybė išsenka, nes dažniausiai galima ir kitaip.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Atsakymai į klausimus dėl tipo
StandartinėParašytas: 25 Spa 2010, 14:18 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 25 Spa 2010, 12:57
Pranešimai: 34
Miestas: Pajūrys
Dostojevskis, kaip taikliai... Net žadą atėmė.
Bet netinka:
1.
Cituoti:
Neištikimybės neatleidžia.
(jei kalbam apie partnerio nuklydimą). Esu atleidusi, kad ir kaip ėdė širdį. Aišku su tam tikra doze proto knisimo, bet labiau dėl to, kad reikia. Apskritai dažniausiai būnu anksčiau atleidus nei pasakau.

2.
Cituoti:
Nepasitiki savimi, nerodo iniciatyvos.
Taip, savimi pasitikiu retai, tačiau dėl iniciatyvos mane net gesina, dažniausiai viso ko esu idėjų varikliukas. Dėl nepasitikėjimo, čia gal kokie kompleksai, bijau, kad išsijuoks, įskaudins, pažemins ir pan.

3.
Cituoti:
Negali leisti sau būti netvarkingu, nepakenčia netvarkos namuose. Nereikalingi daiktai turi būti tuoj pat išmesti. Tvarkos palaikymas iš jo reikalauja daug jėgų. "Gerai būtų, jei tuo užsiimtų kas kitas", bet jei kito nėra, tvarkosi pats.
Čia taip keistai. Lyg ir nesu tobulai tvarkinga, išvaizdos kruopščiai neprisižiūriu, nors norėčiau ir vertinu tuos, kurie ją puoselėja. tačiau dėl tvarkos palaikymo išties labai daug jėgų skiriu, kas mane labai erzina. Ir kaip taiklu, jei esu viena, tvarkausi, jei yra vyras, iškart permetinėju ir keliu skandalus, jei nesiima :confused:

4.
Cituoti:
Negalima reikalauti <...> Iniciatyvos <...> organizacinių sugebėjimų.
Manau, kad vis tik esu iniciatyvi (nors dažnai tai liečia idėjas, o paskui jau aš įvairuoju) ir šiaip esu organizuota (nes ko verti mano planai, pagal kuriuos gyvenu, ir kurių jei nebūtų šnipštas gautųsi? )

Tiek tų nesutapimų, o šiaip bravo. Antrasis pasiūlytas netinka, nes yra tokių vietų, kurios tinka, bet kai kurios, tai išvis net kertasi su mano pomėgiais, darbais ir charakteriu :)


Paskutinį kartą redagavo Rytryte 25 Spa 2010, 14:21. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Atsakymai į klausimus dėl tipo
StandartinėParašytas: 25 Spa 2010, 14:20 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 26 Bal 2008, 19:43
Pranešimai: 238
Miestas: klaipeda
Na as isitikines kad tu dreizeris :smile: , bet vienos nuomones aisku mazoka..veliau turbut parasys savo nuomones kiti forumo dalyviai,o pakolkas gali paskaityti dreizerio aprasyma,manau rasi daug savybiu tinkanciu tau.

_________________
:bethics: :wintuition: :blogic: :wsensoric: :wlogic: :bsensoric: :wethics: :bintuition:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Atsakymai į klausimus dėl tipo
StandartinėParašytas: 25 Spa 2010, 14:31 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 25 Spa 2010, 12:57
Pranešimai: 34
Miestas: Pajūrys
sigurdas rašė:
Na as isitikines kad tu dreizeris :smile: , bet vienos nuomones aisku mazoka..veliau turbut parasys savo nuomones kiti forumo dalyviai,o pakolkas gali paskaityti dreizerio aprasyma,manau rasi daug savybiu tinkanciu tau.


Parašysiu kas mane stabdo nuo Dreizerio. Visiškai netinka:

Kalbėdami su žmogumi į jį nežiūri, tik retkarčiais užmeta akį (visiška nesąmonė :) )
Nesirūpina savo sveikata (na, man sveikata labai svarbu)
Pesimistas (kaip tik į viską labai žiūriu pozityviai, nors yra tiesos, kad dažniau pirmiausia pagalvoju blogai, tada gerai. Čia mano kompleksai - dažnai lygioj vietoj nedrąsiai matau pasišaipymą, blogo linkėjimą)
Geras ekonomistas, racionaliai tvarko finansus (kad finansus tvarkausi savo, tai taip, bet ekonomistas siaurąja prasme? ne ne ne :D Plius aš nesu racionali )
Medicina, buhalterija, aptarnavimo sfera, prekių ekspertas, kasininkas ir panašūs darbai tinka geriausiai (mano visi darbai prie meno, aš pati esu humanitarė, sekasi labiausiai tik kultūros srity, ką bandžiau daryti kitaip, tiesiog žudė)

Visa kita lyg tinka :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Atsakymai į klausimus dėl tipo
StandartinėParašytas: 25 Spa 2010, 14:36 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 22 Spa 2010, 23:06
Pranešimai: 153
Man pačiam šios Dreizerio savybės visiškai atitinka išskyrus Geras ekonomistas, racionaliai tvarko finansus Nors dar nesu gerai įsitikinęs.
Bandau ir aš nusitipuot. Tačiau kol kas atsiliepimai labiau už Dostojevskį.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Atsakymai į klausimus dėl tipo
StandartinėParašytas: 25 Spa 2010, 14:39 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 25 Spa 2010, 12:57
Pranešimai: 34
Miestas: Pajūrys
Kalafijoras rašė:
Man pačiam šios Dreizerio savybės visiškai atitinka išskyrus Geras ekonomistas, racionaliai tvarko finansus Nors dar nesu gerai įsitikinęs.
Bandau ir aš nusitipuot. Tačiau kol kas atsiliepimai labiau už Dostojevskį.

Skaičiau temukę :)

Ech, jei man taip tik būtų neatitikimų, bet specialybė, pomėgiai, bendravimas su žmonėmis? Manau tai labai daug, beveik esminės savybės...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Atsakymai į klausimus dėl tipo
StandartinėParašytas: 25 Spa 2010, 14:45 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 22 Spa 2010, 23:06
Pranešimai: 153
Pomėgiai mano nelabai kaip sensoriko. Didelė priklausomybė nuo PC ir mažai dėmesio praktiniams dalykams. Galiu ilgai nebendrauti su niekuo, manęs tai absoliučiai netrikdo.
Gal nelabai gerai, kad taip įsibroviau į kito temą, bet įdomu pasidalinti mintimis. Ypač kai tipas gali būti tas pats.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Atsakymai į klausimus dėl tipo
StandartinėParašytas: 25 Spa 2010, 14:50 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 25 Spa 2010, 12:57
Pranešimai: 34
Miestas: Pajūrys
Kalafijoras rašė:
Pomėgiai mano nelabai kaip sensoriko. Didelė priklausomybė nuo PC ir mažai dėmesio praktiniams dalykams. Galiu ilgai nebendrauti su niekuo, manęs tai absoliučiai netrikdo.
Gal nelabai gerai, kad taip įsibroviau į kito temą, bet įdomu pasidalinti mintimis. Ypač kai tipas gali būti tas pats.

Oi ne, man tas netinka. Tavo priklausomybės ir pomėgiai labai tinka mano antrai pusei :) tačiau jam netinka kitos Dreizerio savybės. Reiks ir jį patestuoti kai prisivers :)

Tik va dėl nebendravimo su kitais. Niekas nepasakytų apie mane taip (pažįstami), kad man visiškai nereikia žmonių, nors esu aktyvi, bendraujanti, mane tai vargina (nors tuo metu aš pati labai gerai leidžiu laiką). Dėl ko aš rašiau, kad mėgstu vienatvę. Tada man lieka labai daug laiko sau, savo pomėgiams, kūrybai, darbams.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Atsakymai į klausimus dėl tipo
StandartinėParašytas: 25 Spa 2010, 14:55 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 26 Bal 2008, 19:43
Pranešimai: 238
Miestas: klaipeda
Kalbėdami su žmogumi į jį nežiūri, tik retkarčiais užmeta akį (visiška nesąmonė :) )
Nesirūpina savo sveikata (na, man sveikata labai svarbu)

Cia tie pirmi du punktai na jie tokie hm..nelabai gerai kad jie yra tipo aprasyme isvis..ypac antras.Pvz sveikata rupi visiem zmonem,o jau kitas klausimas kiek jie tai sureiksmina ir kiek jie moka ja rupintis.Dreizeris su ugdoma valios sensorika tikrai yra linkes kartais save nuvaryt nuo koju,bet lygiai taipat puikiai zino kaip tas jegas greit atgaut :smile:
Del visiskos nesamones :smile: ziuri kaip ir visi zmones, taciau laiko psihologine distancija,kai bunu salia supykusios sesers is jos elgesio pasijauciu kad manes netik kambary nera,bet ir aplamai manes niekad nera buve :smile:

Pesimistas (kaip tik į viską labai žiūriu pozityviai, nors yra tiesos, kad dažniau pirmiausia pagalvoju blogai, tada gerai. Čia mano kompleksai - dažnai lygioj vietoj nedrąsiai matau pasišaipymą, blogo linkėjimą)

Jei pirmiausia pagalvoji blogai ,o tik paskiau gerai,tai butu galima sakyt visgi kad pesimiste :wink:

Geras ekonomistas, racionaliai tvarko finansus (kad finansus tvarkausi savo, tai taip, bet ekonomistas siaurąja prasme? ne ne ne :D Plius aš nesu racionali )
Medicina, buhalterija, aptarnavimo sfera, prekių ekspertas, kasininkas ir panašūs darbai tinka geriausiai (mano visi darbai prie meno, aš pati esu humanitarė, sekasi labiausiai tik kultūros srity, ką bandžiau daryti kitaip, tiesiog žudė)

Geras ekonomistas privalo buti antra dreizerio puse,kitaip gaus velniu :smile: Gi savo pazystamu dreizeriu taipat taip nepavadinciau
Perki pagal pirkiniu sarasiukus,vaikstai marsrutais,namie laikui begant susiformavo pastovus iprociai(tradicijos kaip tu sakei) tai ko gero pliusai racionalumui

_________________
:bethics: :wintuition: :blogic: :wsensoric: :wlogic: :bsensoric: :wethics: :bintuition:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Atsakymai į klausimus dėl tipo
StandartinėParašytas: 25 Spa 2010, 15:08 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 22 Spa 2010, 23:06
Pranešimai: 153
O mėgstate svajoti apie nežemiškus dalykus? Idealiztuoti pasaulį, t.y. svajoju jį pakeisti, paversti gražiu ir taikiu? Ar mėgstat teoriją, klausimų ieškojimo KODĖL taip, o ne kitaip yra?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Atsakymai į klausimus dėl tipo
StandartinėParašytas: 25 Spa 2010, 15:42 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 25 Spa 2010, 12:57
Pranešimai: 34
Miestas: Pajūrys
[quote="sigurdas"][/quote]
Ačiū už atsakymus :)
Na, dėl pesimizmo nesutinku, nes tai ką paminėjau yra maža detalė, visumoje aš esu ta, kuri skatina, varo ir tiki. Tik teigiamai.
Dėl ekonomisto, tai manau pagal sąrašus daro daug kas, o maršrutai tai taip, visko gali būti, bet jau esu minėjusi, kad mieliau, jei galimybės leistų, pirkčiau bet kaip ir belekiek laiko. Deja tenka įtilpti į tam tikrus finansų rėmus ir to bandau laikytis (pavyksta beje, bet nepavyksta visur kitur, ko reik, tą ir perku, o kad galimybės ribotos nepagalvoju (kalbu apie protingus pirkinius, pvz vitaminai, priežiūros priemonės ir kt., automobilių neperku :D )
Dėl nežiūrėjimo į akis, tai būna labai retai, kai žmogus patinka ir kai pykstu. Bet aprašyme rašoma ne apie tam tikrus momentus, o tiesiai, kalbėdamas nežiūri į akis (tokių žmonių juk būna). Aš anaiptol, tik akis, ir kitaip nemokėčiau.
Dėl racionalumo, aš manau (ar maniau), kad esu pakankamai racionali, tačiau aplinkiniai mano kitaip. Aš jais patikėjau. Beje, nepaminėjau, kad esu perdėtai jautri, emocinga, užsideganti, kai supykstu užmušti galiu ir beveik kėsinuosi, nors protauju, net afekto būsenoj, kad to nepadarysiu, o kai myliu atrodo suvalgysiu, nesvarbu, kad vakar nekenčiau.
Tai manau irgi svarbu, į klausimus neįsiteko.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Atsakymai į klausimus dėl tipo
StandartinėParašytas: 25 Spa 2010, 15:45 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 25 Spa 2010, 12:57
Pranešimai: 34
Miestas: Pajūrys
Kalafijoras rašė:
O mėgstate svajoti apie nežemiškus dalykus? Idealiztuoti pasaulį, t.y. svajoju jį pakeisti, paversti gražiu ir taikiu? Ar mėgstat teoriją, klausimų ieškojimo KODĖL taip, o ne kitaip yra?

Nesvajoju pakeisti pasaulio, nes žinau, kad jo nepakeisiu, bet baisiai skauda dėl neteisybės, jautriai reaguoju į rasizmą, žmonių niekinimą dėl tautybės, išvaizdos, orientacijos. Nors pati esu, tarkime, įsitenkanti į žmonių masę.
Mėgstu klausti kodėl, bet labiau mėgstu išsiaiškinti kodėl, kai išsikapstau daug informacijos, išanalizuoju, interpretuoju ir pasidarau išvadas. ir apie tai kalbu su daug kuo.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Atsakymai į klausimus dėl tipo
StandartinėParašytas: 25 Spa 2010, 16:06 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 26 Bal 2008, 19:43
Pranešimai: 238
Miestas: klaipeda
Bandau ta socionini racionaluma paaiskinti..
Racionalui nusistovejusi tvarka tai greiciau palengvejimas.Iracionalui tai greiciau problema kuria reikia spresti.Racionalus greiciausiai skaitys knyga iki galo o tik poto kita,iracionalus gali skaityti kelias knygas vienu metu.Racionalus klausysis kompakto is eiles,iracionalus megsta isijungti shufle (aisku tai ne taisykle).Racionalus isikelia sau tiksla ir atkakliai eina jo link,iracionalus stengiasi sukurti palankias aplinkybes tikslui pasiekti(labiau linkes kad tikslas pas ji atriedetu) :smile: .Paklausus racionalaus zmogaus klausimo greiciausiai isgirsi viena jo nuomone geriausia atsakyma,iracionalus stengsis pateikti kuo daugiau atsakymu,kad galetum rinktis(arba susipainioti).
Na tikiuos aiskiau :smile:
Is kitu paminetu savybiu dreizeriui netinka perdetai emocingas(neprasimusa jo emocijos i pavirsiu dazniausiai).O siaip tik patvirtinai mano spejima :smile:

_________________
:bethics: :wintuition: :blogic: :wsensoric: :wlogic: :bsensoric: :wethics: :bintuition:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 71 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 6 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007