Socionikos forumas

Dabar yra 29 Kov 2024, 01:11

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 33 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Tipo nustatymo klausimai. Ilgesnis variantas
StandartinėParašytas: 16 Bir 2010, 09:54 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Man irigi šis tipas "kontūruojasi". Bet tikrai - labai maža ką galima "tvirtai nutverti", kad būtų ryšku, būdinga ir pan.

Lina, o gal Tu pati, iš savo socionikos žinių, galėtum pasakyti, kas tikrai būdinga, ir kokie visuomenės taikomi stereotipai Tave erzina? Dabar gi, atsakinėdama į klausimus, buvai įsprausta tarsi į rėmus - pabandyk laisvai papasakoti, nesilaikydama taisyklių.
Manau, kad skaitinėjai forumą. Kas patiko, kas suerzino?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Tipo nustatymo klausimai. Ilgesnis variantas
StandartinėParašytas: 12 Spa 2010, 23:56 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 25 Bir 2010, 00:06
Pranešimai: 545
Miestas: Kaunas
Man Lina panasi i Jesenine. Tas kitu nuotaikos kelimas, atsakomybe... Juk kurybine :bethics: ir sugestyvine :bsensoric: - lygtais minejo, kad megsta ryztingus, patikimus zmones - Jeseninai su tokiais susigyvena. Velgi, laukimas neerzina, vadinasi nera silpnoji laiko intuicija - paprastai Jeseninai moka 'laukti kiek reikia', ypac jei tam yra svarbi priezastis. Demonstratyvine santykiu etika - jei kazkam blogai, visada stengsis pakelt nuotaika, issiaiskint priezastis. Labiausiai ja matau kaip Jesenine...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Tipo nustatymo klausimai. Ilgesnis variantas
StandartinėParašytas: 31 Spa 2010, 00:30 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Martynas0708 rašė:
Man Lina panasi i Jesenine. Tas kitu nuotaikos kelimas, atsakomybe... Juk kurybine :bethics: ir sugestyvine :bsensoric: - lygtais minejo, kad megsta ryztingus, patikimus zmones - Jeseninai su tokiais susigyvena. Velgi, laukimas neerzina, vadinasi nera silpnoji laiko intuicija - paprastai Jeseninai moka 'laukti kiek reikia', ypac jei tam yra svarbi priezastis. Demonstratyvine santykiu etika - jei kazkam blogai, visada stengsis pakelt nuotaika, issiaiskint priezastis. Labiausiai ja matau kaip Jesenine...


Mano nuomone, kai mes minime šiuos bruožus, minime ne tik būdingus dualams, o ir būdingus patiems sau. Sakyčiau, dreizeriai pakankamai ryžtingi, atkaklūs. Ir, turint dualą Džeką, tiesiog privalu būti labai kantriam laukime, nes jis nuolat vėluoja, užsimiršta darbuose, etc. Beje ir šiaip, dreizeriai man atrodo gana kantrūs žmonės, ne tik laukime.
Dar vienas argumentas: tiek, kiek ji suminėjo pirmuose keliuose atsakymuose įvairių moralinių kategorijų.

"mokanti atjausti ir padeti sunkia akimirka,zmones is didiosios raides neperzenencius normos ir zmogiskumo ribu.juk mes zmones ne gyvuliai".

"nemegstu vulgariu,ziauriu,nemandagiu.jeigu matai zmogu pirma karta nemanau kad jis nusipelne buti izeidinejamas."

pykstu tik ant tu kurie tycia taip daro naudojasi zmogumi.

va čia matosi kad sensorika stipri:
jaukuma ir komforta galima susikurti paciam tik biski darbo ir fontazijos ir ji susikursi.jeigu zmogus turi dvi rankas ir proto ir nera tinginys jis visada sugalvos kaip ji sukurti.

Ar Jūs visada žinote, kokie drabužiai Jums tinka? Kodėl?
Kaip priimate sprendimą, pirkti ar ne kokį nors drabužį?
taip zinau jeigu as kazko neturiu vadinas ji reikia pirkti.ne tam kad stovetu spintoje o tam kad galeciau deveti.ir toki kuris man tiks ir patiks kitaip kam man jis jeigu paskui vistiek kam nors atiduosiu.ar parduosiu,ar nunesiu atgal kad pakeistu ant kito kuris man labiau tiks ir patiks

7. Ar Jums svarbu, kad Jūsų išorę pagirtų, ar tai nėra būtina?
tai nera butina dazniausiai as pati zinau kaip atrodau

8. Ar Jums būdinga patarti kitiems, kokie drabužiai jiems tiktų nešioti? Kodėl?
O kaip Jūs reaguojate į panašius patarimus savo adresu? Kodėl?
pati labai nesikisu i kitu zmoniu stiliu bet jeigu matau kad reikalinga pagalba visada patarsiu arba netgikartu vaziuosiu padeti apsipirti.jeigu tik zmogus pasitiki manimi visada linkusi patarti ir padeti.nematau nieko blogo jeigu zmogus reiskia savo nuomone ir man pataria,juk dvi galvos geriau nei viena.o isvadas darau pati jeigu matau kad protingos visada jas priimu.

nemanau kad Jeseninas norėtų važiuoti padėti apsipirkti, ir būtų linkęs patarimus dalinti sensoriniuose dalykuose. Jau greičiau pats prašysis kokio dreizerio, kad su juo kartu važiuotų rūbų išsirinkti.

Ir apskritai, kur tau Martynai matosi toks jeseninui būdingas lengvumas? čia gi ištisai racionalumas iš kiekvieno sakinio spinduliuoja.

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 33 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Bing [Bot] ir 114 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007