Socionikos forumas

Dabar yra 16 Bal 2024, 12:07

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 76 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Vas 2007, 17:26 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Balzakui neigiamos emocijos jo atžvilgiu ir yra kritin? situacija :).



Nepreparuok žmoni? gabaliukais, o ži?r?k ? visum? - ekstravertas yra orientuotas ? išor?, o intravertas - ? vid?.


O kas prad?jo preparuoti? Aš tik prat?siau tavo mint?.

O gal ne visai taip - gal ekstraverto akcepcija orietuota ? išor? (juodas aspektas), o produkcija kaip tik "vidin?" (baltas)?



?ia tau taip atrodo, tod?l ir sakau, kad tavo nuomon? yra subjektyvi.


?ia ne mano subjektyvi nuomon?, ?ia aš grynai teoriškai rašiau.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Vas 2007, 17:58 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Nadia raš?:
Balzakui neigiamos emocijos jo atžvilgiu ir yra kritin? situacija :).



Nepreparuok žmoni? gabaliukais, o ži?r?k ? visum? - ekstravertas yra orientuotas ? išor?, o intravertas - ? vid?.


O kas prad?jo preparuoti? Aš tik prat?siau tavo mint?.

O gal ne visai taip - gal ekstraverto akcepcija orietuota ? išor? (juodas aspektas), o produkcija kaip tik "vidin?" (baltas)?



?ia tau taip atrodo, tod?l ir sakau, kad tavo nuomon? yra subjektyvi.


?ia ne mano subjektyvi nuomon?, ?ia aš grynai teoriškai rašiau.




Tu rašai, remdamasi teorija, o aš - praktika ir teorija. Tod?l ir nesusišnekam :smile:



Liepa raš?:


O štai su :wethics: kitaip. Nors tai produktyvin? funkcija, Donas tikrai pats nekuria savo santyki? su kitais žmon?mis. Pirm? žingsn? suart?jimo link turi žengti kiti.




Gal tai susij? su :bintuition: Nes man pirmai užmegzti kontakt? nesunku. Dažnai tai darau n? nesusim?stydama.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Vas 2007, 18:02 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Liepa raš?:


O štai su :wethics: kitaip. Nors tai produktyvin? funkcija, Donas tikrai pats nekuria savo santyki? su kitais žmon?mis. Pirm? žingsn? suart?jimo link turi žengti kiti.




Gal tai susij? su :bintuition: Nes man pirmai užmegzti kontakt? nesunku. Dažnai tai darau n? nesusim?stydama.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Vas 2007, 18:04 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Bet kaip tema pavadinta - j?ga. Sugalvok tu taip :happy:.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Vas 2007, 18:08 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Cassandra raš?:
Gal tai susij? su :bintuition: Nes man pirmai užmegzti kontakt? nesunku. Dažnai tai darau n? nesusim?stydama.


Kadangi skaudži?j? :wethics: tipas paprastai stengiasi pridengti su savo bazine - taip ir gaunasi.  Skirtumas tarp :bsensoric: ir :bintuition:

Nors... aš ?žvelgiu skirtum?, tarp "užmegzti kontakt?" ir " užmegzti/palaikyti santykius". Kontakt? ir man lengva užmegzti. Bet jis paprastai b?na momentinis - tik tam kartui (nei vardo nepaklausiu, nei telefono paprašysiu). Kontakto užmegzgimo motyvas b?na - susidom?jimas ir pasidalinimas informacija, bendramintiškumas.  Bet tai  ne santykiai.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Vas 2007, 18:09 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Nadia raš?:
Bet kaip tema pavadinta - j?ga. Sugalvok tu taip :happy:.




O žinai, kod?l? Kai tu rašei, jog "Tod?l kad emocijos yra b?tinos, norint kurti ir palaikyti ger? nuotaik? (nenukreiptos emocijos - ), o taip pat santykiams užmegzti ir palaikyti (nukreiptos emocijos - )", pagalvojau, kad t? poži?r? gali ?takoti ir nacionalinis mentalitetas. Stipri, galinga emocij? raiška rus? kult?roje yra neabejotinas pliusas, tuo tarpu lietuvi? kult?roje tai grei?iau minusas nei pliusas.



Liepa raš?:
Cassandra raš?:
Gal tai susij? su :bintuition: Nes man pirmai užmegzti kontakt? nesunku. Dažnai tai darau n? nesusim?stydama.


Kadangi skaudži?j? :wethics: tipas paprastai stengiasi pridengti su savo bazine - taip ir gaunasi.  Skirtumas tarp :bsensoric: ir :bintuition:





Taip, aš irgi taip manau. Nes bazin? :bsensoric: nestov?s ir nelauks, o veiks pagal princip? "Bet koks sprendimas yra geriau už sprendimo nebuvim?".





Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Vas 2007, 18:11 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Liepa raš?:
Cassandra raš?:
Gal tai susij? su :bintuition: Nes man pirmai užmegzti kontakt? nesunku. Dažnai tai darau n? nesusim?stydama.


Kadangi skaudži?j? :wethics: tipas paprastai stengiasi pridengti su savo bazine - taip ir gaunasi.  Skirtumas tarp :bsensoric: ir :bintuition:





Taip, aš irgi taip manau. Nes bazin? :bsensoric: nestov?s ir nelauks, o veiks pagal princip? "Bet koks sprendimas yra geriau už sprendimo nebuvim?".



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Vas 2007, 18:44 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Nadia raš?:


Balzakas s?di su nuliu emocij?? Gerai, visi tarkim juokiasi - o jis su nuliu emociju? Žmon?s sumast? kažk? - entuziastingai ruošiasi kažkokiai veiklai - o Balzakas su nuliu emociju?

Jis šneka apie j? dominanti dalyk? - ir nulis emocij?? Kitam tas bus ?domu?



Be abejo, taip gali b?ti, bet tokiu atveju jis turi labai daug šans? gauti per skaudži?j?. Be to - dažnai tokie žmon?s nepatinka kitiems (ir tas suprantama). Tokia elgsena n?ra adekvati. Taip elgiasi tik tie Balzakai, kurie neišmoko bent minimaliai adekva?iai (šabloniškai) naudotis savo funkcija. Gyvenimas ir bendravimas jiems yra daug sunkesnis, palyginus su tais, kurie savo funkcij? išnaudoja.




Na, kod?l gi, b?na t? emocij?, šiek tiek. Jeigu šypsen? laikyti emocijomis- tai man atrodo, kad labai gerai, jei žmogus šypsosi. T? sugeba ir balzakai, ir gabenai. Gal tik Nadiai sud?tingiau išspausti nat?rali? šypsen? (nepyk), ta?iau mano min?ti ši? tip? atstovai t? daro be problem?. Nes?di paniur? kokiam baliuje. Jei ir kalba ramiu tonu, tai juk neskamba kaip šaltas monotoniškas kalb?jimas ant vienos natos. O kai pradeda pasakoti k? nors ?domaus (na, man ?domu daug kas), kad ir apie darb?, sudaro labai proting? žmoni? ?sp?d?. Ir jeigu ta informacija yra ?domi, tai jau geriau ji teb?na pateikta ramiu tolygiu tonu, negu kad j? pateikt? koks nors, tarkim, egzaltuotas hugo;)), bo visas tas emocinis skery?iojimasis tik vargina ir trukdo sutelkt d?mes?:).



Taigi pagal tave Džeko akcepcin? :bethics: nukreipta ? išor?, Balzako produkcin? :bethics: - ? vid?.

Kaip tas viskas vyksta? Kaip pasireiškia Džeko akcepcija ir srautas ? ?šor?? Kaip tas suderinama?

Analogiškai su Dono ir Robo :bsensoric:.

Robo produkcin? nukreipta ? vid? :bsensoric:? Kaip tas pasireiškia?

Dono akcepcin? nukreipta ? išor??





Apie džekus, balzakus ir donus jau kalb?ta. O Robas, jis tiesiog visaip kaip vengia agresijos, net jei ta agresija tik filme.... Jeigu patiria spaudim? k? nors daryti, ko jis nenori, jis m?gins dengti tai :wlogic:. Aiškins kuo nuosekliausiai ir logiškiausiai, kod?l jis elgiasi taip, o ne kitaip. Bet pats atsakomojo spaudimo niekada nedarys. O vadinamosiose "kritin?se" situacijose (apie kurias Nadia pateik? rusiškas citatas apie balzakus), Robikas irgi gali kartais, labai retai, "nutr?kti". Duoti ? snuk? kažkam. Po to jausis gan?tinai blogai. Bet apskritai, kiek man žinoma, jie visais b?dais vengia ?sivelti ? muštynes ir jeigu kartais ir gauna vaikyst?je, negird?jau, kad sugeb?t? tinkamai apsiginti. Ver?iau pasitraukia. Bent jau tie robai, su kuriais kalb?jau ta tema.

Tai tokia ta j? :bsensoric: "produkcija".


_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Vas 2007, 19:25 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Oj jau. Gyvenu su Robu. Ties kiekvienu žingsniu ta j? :bsensoric: produkcija. Nekalbu aišku apie davim? ? snuk?, o apie paprastesnius dalykus. Labai silpna, nevykus ir ?kyri, bet lenda iš vis? skyli?.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Vas 2007, 19:44 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Nadia, kvazitapatumo santykiai gana komfortiški ir ram?s, neužgaunantys (jei laikai save Balzaku, o partneris - Robikas).

Bet va, turiu abejoni? d?l tip? ?vardijimo tikslumo....



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 01 Kov 2007, 11:25 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Liepa raš?:
Nadia, kvazitapatumo santykiai gana komfortiški ir ram?s, neužgaunantys (jei laikai save Balzaku, o partneris - Robikas).

Bet va, turiu abejoni? d?l tip? ?vardijimo tikslumo....



Taigi žinau, Liepa, kad turi abejoni?.

Taip, gana ram?s, gal ir beveik neužgaunantys. Komfortiški? Kaip ?ia pasakius...

Pagrindinis konflikto šaltinis - tvarka namuose. Jam reikia daug :wsensoric:, tuo labiau, kad jo mama Štirlicas ir jis prie to priprat?s. Jam reikia, kad aš gražiai atrody?iau, kad skaniai, ?vairiai gamin?iau, kaip sakiau, kad tvarka-švara b?t? namuose. Man ?ia viskas ne?domu ir visiškai n?ra jokios motyvacijos. Be to, maistas kuris jam patinka konfliktuoja su mano sveikos mitybos principais. D?l to visko nuolatinis spaudimas ir kontrol? (nepadariau kažko - nevažiuosiu ? žirgyn?).

Be to, jam reikia :wsensoric: ir kitu aspektu - daug švelnumo, masaž? - visoki? prisilietim?. Aš kaip ir galiu, bet man reikia jausm? iš jo pus?s. O ?ia aš atsiremiu ? jo rolin?. Jausm? iš jo galima sulaukti tik tada, kai jis gauna ger? porcij? :wsensoric:... 

Tokie va santykiai, o gražiai buvo kažkada prasid?j?...



Jeigu šypsen? laikyti emocijomis- tai man atrodo, kad labai gerai, jei žmogus šypsosi. T? sugeba ir balzakai, ir gabenai. Gal tik Nadiai sud?tingiau išspausti nat?rali? šypsen? (nepyk), ta?iau mano min?ti ši? tip? atstovai t? daro be problem?.


Be abejo, šypsena yra emocija, kas gi dar :). O d?l mano šypsenos - Solanža, ko tu vis nepraleidi progos iš man?s pasity?iot? Suprantu, b?tum pasakius, kad va, Nadia nat?raliai šypsotis nemoka, tai matyt ne etikas, gal Balzakas. O ?ia, neaišku kokia proga ir kokiu tikslu.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 01 Kov 2007, 11:50 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Saky?iau, jog tavo Robikas yra su labai stipriai išvystyta sensorika. Tiek stipriai, kad jau netgi nepanašus iš tavo aprašymo ? Robik?. Grei?iau ? kok? Gork? :strange:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 01 Kov 2007, 12:59 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Taip, jis labai stengiasi b?ti Gorkiu :)). Bet visgi nedatempia.

Be to, jis skaudžiai reaguoja ? :bsensoric:. Ne duok dieve j? atstumsi, arba suvalgysi jo maist?, arba iš jo kuprin?s k? paimsi be leidimo, arba kok? bald? kambar? perstatysi, arba net "eik tu" pasakysi, tai jau tokia tragedija...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 01 Kov 2007, 13:08 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 12 Sau 2007, 14:21
Pranešimai: 120
Nadia: Nu, ? pikt? ton? lygioje vietoje aš reaguoju skaudžiai. Ir tebelaikau save Robiku .



O d?l kitko...

[color=ggg ] Jam reikia, kad aš gražiai atrody?iau, kad skaniai, ?vairiai gamin?iau, kaip sakiau, kad tvarka-švara b?t? namuose. Man ?ia viskas ne?domu ir visiškai n?ra jokios motyvacijos. Be to, maistas kuris jam patinka konfliktuoja su mano sveikos mitybos principais. D?l to visko nuolatinis spaudimas ir kontrol? (nepadariau kažko - nevažiuosiu ? žirgyn?).

Be to, jam reikia  ir kitu aspektu - daug švelnumo, masaž? - visoki? prisilietim?. Aš kaip ir galiu, bet man reikia jausm? iš jo pus?s. O ?ia aš atsiremiu ? jo rolin?. Jausm? iš jo galima sulaukti tik tada, kai jis gauna ger? porcij? ... 

Tokie va santykiai, o gražiai buvo kažkada prasid?j?...

[/color]





Tai daug kas ?domu... Išvaizda - suprantu. Reikalavimai maistui .... hm. Tai aš taip nedarau, nereikalauju. Viena - aš dažniausiai patenkintas. Kita, nespaus?iau taip, nusipirk?iau dešros su sviestu ir viskas. Nuo kada RObikai kelia tokius reikalavimus maistui ? Tre?ia - tvarka namuose. Iš kur ?ia griežti reikalavimai ? Kiek gird?jau, ir kiti Robikai ?ia nelabai reikl?s. Ketvirta - nepadarei, nevažiuosi ? žirgyn?. Drausmin?s priemon?s prieš partner?. Visiškai neb?dinga. Arba ?ia jau rib? riba peržengta.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 01 Kov 2007, 13:29 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Nadia raš?:
Taip, jis labai stengiasi b?ti Gorkiu :)). Bet visgi nedatempia.

Be to, jis skaudžiai reaguoja ? :bsensoric:. Ne duok dieve j? atstumsi, arba suvalgysi jo maist?, arba iš jo kuprin?s k? paimsi be leidimo, arba kok? bald? kambar? perstatysi, arba net "eik tu" pasakysi, tai jau tokia tragedija...




Visi šie dalykai yra b?dingi žmon?ms su stipria :bsensoric:. Pabandyk kada Gorkio erdv?j k? nors savaip perd?lioti -???, kas bus :shocked:



Vaidas101 raš?:


Tai daug kas ?domu... Išvaizda - suprantu. Reikalavimai maistui .... hm. Tai aš taip nedarau, nereikalauju. Viena - aš dažniausiai patenkintas. Kita, nespaus?iau taip, nusipirk?iau dešros su sviestu ir viskas. Nuo kada RObikai kelia tokius reikalavimus maistui ? Tre?ia - tvarka namuose. Iš kur ?ia griežti reikalavimai ? Kiek gird?jau, ir kiti Robikai ?ia nelabai reikl?s. Ketvirta - nepadarei, nevažiuosi ? žirgyn?. Drausmin?s priemon?s prieš partner?. Visiškai neb?dinga. Arba ?ia jau rib? riba peržengta.





B?tent, ypa? sutinku d?l drausmini? nuobaud?.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 76 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 42 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007