Socionikos forumas

Dabar yra 29 Kov 2024, 02:48

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 76 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5, 6  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Vas 2007, 14:37 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Gru 2006, 14:52
Pranešimai: 236
Dar ji sak?, kad kai kas nors šaukia - ji ima aiškintis, gin?ytis ir pn. Labai jau nebalzakiška



Ji sak?, kad taip elgiasi berods su savais.




Ir vistik man atrodo, kad balzakas tokiu atveju, nesakys nieko - užsiskl?s savyje ir li?d?s. Nebent po kurio laiko ims aiškintis kod?l ant jo buvo r?kta.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Vas 2007, 14:44 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
zanka raš?:
Dar ji sak?, kad kai kas nors šaukia - ji ima aiškintis, gin?ytis ir pn. Labai jau nebalzakiška



Ji sak?, kad taip elgiasi berods su savais.




Ir vistik man atrodo, kad balzakas tokiu atveju, nesakys nieko - užsiskl?s savyje ir li?d?s. Nebent po kurio laiko ims aiškintis kod?l ant jo buvo r?kta.




Balzakas, vis? pirma, fiziškai pasitrauks, jei bus galimyb?, iš tos vietos, kur yra "draskomasi". Kur - nesvarbu - ? parduotuv?, kirpykl?, garaž?, duš?. Jei nebus tokios galimyb?s - užsiskl?s ir pralauks, kol aprims. D?l ko ant jo r?kta - nesiaiškins niekada, tik ant to žmogaus mintyse "pasid?s varnel?", kad ans yr neprognozuojamas ir, matyt, nelabai pakaltinamas, tod?l geriau tokio vengti.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Vas 2007, 14:51 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 17 Vas 2007, 21:01
Pranešimai: 55
ENFjs often have big, straight, sharp noses.



Hamletai daznai turi dideles, tiesias, astrias nosis



Netinka - mano nosis nera nei didele, nei astri :))



Bet is likusio Gulenko teksto tinka nemazai dalyku. Pavyzdziui, kuria problemas ten, kur ju nera (man taip yra sake aplinkiniai, nors pati taip negalvoju), kencia nuo blogos koordinacijos (niekaip neismokstu sukti lanko... per pusiausvyros pratimus, kai reikia stoveti ant vienos kojos ant plytos, turbut pasirodydavau prasciausiai; daznai i ka nors atsitrenkiu), domisi mistika, daznai saves klausia: buti ar nebuti :)), bet kas to nedaro, bent jaunas budamas?..



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Vas 2007, 14:52 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Pritariu Cassandrai ir zankai. Balzakai ir gabenai b?tent taip elgiasi- atsitraukia, ir jokiu b?du nepuola gin?ytis, o keliant bals? gyvenime n? vieno balzako taip ir neteko gird?ti.



Medeina raš?:


su artimaisias, draugais. Mane jie yra pavadine linkusia i isterijas.





....kaip neteko matyti ir isterikuojan?io balzako, nors turiu j? kelet? savo labai artimoje aplinkoje ir tikrai esam kartu buv? pa?iose ?vairiausiose situacijose, tam tarpe- ir labai kritin?se, ?temptose.

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Vas 2007, 14:57 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Medeina raš?:
ENFjs often have big, straight, sharp noses.



Hamletai daznai turi dideles, tiesias, astrias nosis



Netinka - mano nosis nera nei didele, nei astri :))









B?da :sad: teks darytis plastin? operacij? ir ne kitaip :wink:



Medeina, nei nosi?, nei aus?, nei dant? forma su žmogaus informacijos suvokimo ir apdorojimo procesais niekaip n?ra susijusi.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Vas 2007, 14:57 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 17 Vas 2007, 21:01
Pranešimai: 55
Solanža, o negaletu tai buti tiesiog takto reikalas? Zmogus mandagus, harmoningas, tvirtas, del to neisterikuoja. Bent toks manymas paplites kasdienybej. :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Vas 2007, 15:00 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 17 Vas 2007, 21:01
Pranešimai: 55
Cassandra,



:)))



Bet vis tiek, kodel Gulenko raso apie tai tada? :) Nors pagalvojus, keista, kad forma gali buti kazkuo budinga. Mimika, zvilgsnis - tai taip.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Vas 2007, 15:01 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Medeina raš?:
Solanza, o negaletu tai buti tiesiog takto reikalas? Zmogus mandagus, harmoningas, tvirtas, del to neisterikuoja. Bent toks manymas paplites kasdienybej. :)




Ne, Balzakui tiek jo, tiek kit? emocijos yra terra inkognita, kadangi :bethics: - jo silpniausia funkcija. Jis j? nesuvokia, nesupranta, ypa? nesupranta t? sud?ting? veiksni?, kurios iššauk? tokias, jo nuomone, nepagr?stai audringas emocijas, tod?l jis jas ignoruoja. Nes nežino, kaip dar kitaip reaguoti.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Vas 2007, 15:03 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Medeina raš?:
Cassandra,



:)))



Bet vis tiek, kodel Gulenko raso apie tai tada? :) Nors pagalvojus, keista, kad forma gali buti kazkuo budinga. Mimika, zvilgsnis - tai taip.




Kur tu tai radai? Nes kiek man teko skaityti Gulenko, tai nieko panašaus neaptikau.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Vas 2007, 15:04 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 17 Vas 2007, 21:01
Pranešimai: 55
http://www.socionics.com/prof/enfj.htm



(idomu, ka ir kiek galetu reiksti tas ''with some alterations'' :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Vas 2007, 15:04 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Ir vistik man atrodo, kad balzakas tokiu atveju, nesakys nieko - užsiskl?s savyje ir li?d?s. Nebent po kurio laiko ims aiškintis kod?l ant jo buvo r?kta.


zanka, išbrauksi mane iš Balzak?? :wink:



Pas balzakus ji (emocij? raiška) beveik pastoviai stovi ant "nulio", išskyrus išimtinius atvejus.


Cassandra, o kur dingo j? produkcin? :bethics:? Nori palikti žmog? visiškai be etini? funkcij?? Na pasitaiko toki? Balzak?, bet ?ia yra didelis provalas. Reiškia žmogus visiškai spjov? ? vien? iš savo s?moning? funkcij?.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Vas 2007, 15:07 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Medeina raš?:
http://www.socionics.com/prof/enfj.htm



(idomu, ka ir kiek galetu reiksti tas ''with some alterations'' :)




T? ir reiškia, kad kažkas ?neš? savo "mažas korekt?ras" apie nosis. Nes Gulenko apie fiziognomik? niekur savo darbuose nerašo. Geriau skaityti originalo kalba, tai bent mintys b?na neiškraipytos, neperdirbtos ir "nepapildytos".



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Vas 2007, 15:09 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Nes Gulenko apie fiziognomik? niekur savo darbuose nerašo.


Klaidinga informacija. Mane visada stebina, kaip tu, Cassandra, su giliu ?sitikinimu ir be menkiausios abejon?s meti teiginius, neatitinkan?ius tiesos.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Vas 2007, 15:14 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Nadia raš?:


Cassandra, o kur dingi j? produkcin? :bethics:? Nori palikti žmog? visiškai be etini? funkcij?? Na pasitaiko toki? Balzak?, bet ?ia yra didelis provalas. Reiškia žmogus visiškai spjov? ? vien? iš savo funkcij?.




Tav?s šiuo atveju netur?t? klaidinti žodis "produkcin?". Taip, 4-oji funkcija yra tokia. Ta?iau ji - kartu ir MPT. Tod?l jos produktyvumas ?sijungia tik išimtinais atvejais ir tik, kai j? suaktyvina 3-oji. Tod?l ir tas jos produktyvumas, lyginant su 2-?ja, yra "apgail?tinas". dar reikia tur?ti omenyje tai, kad Balzakas yra intravertas, vadibnasi, visas "išpurkštas" 4-osios f-jos produktyvumas, bus nukreiptas ? vid?.t.y. viduje gali b?ti išgyvenami audringi jausmai, bet jokiu b?du ne ? išor?. Nes Balzakui viešai parodyti vidinius emocinius išgyvenimus yra tolygu viešam striptizui, t.y. jis jausis visiškai pažeidžiamas ir nesaugus. Tod?l to ir nedarys.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Vas 2007, 15:14 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Nadia raš?:
Nes Gulenko apie fiziognomik? niekur savo darbuose nerašo.


Klaidinga informacija. Mane visada stebina, kaip tu, Cassandra, su giliu ?sitikinimu ir be menkiausios abejon?s meti teiginius, neatitinkan?ius tiesos.




:happy:Meww:happy: Aš irgi tave myliu :happy:



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 76 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5, 6  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 115 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007