Socionikos forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 16:37

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 8 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 27 Vas 2007, 16:30 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 27 Vas 2007, 16:25
Pranešimai: 3
1.Prisimink kok? nors tau ?dom? žmog? ir išvardink 5-6 jo savybes, d?l kuri? jis tau ?domus.

Man dauguma žmoni? atrodo ?dom?s. Patraukia dr?s?s, daug patyr?, turintys k? papasakoti, m?gstantys bendrauti, linksmi, jautr?s, nuolat k? nors veikiantys, tyrin?jantys, siekiantys tikslo, kuriantys...

Kokias savybes turintis žmogus tau atrodo ne?domus?

Užsisklend?s  visažinis.

Ar laikai save ?domiu žmogumi? Kod?l?

Daugiau taip, nei ne. Manau, su manim nenuobodu. Domiuosi ?vairiais dalykais.

Kaip reaguoji, jei kas nors tave pavadina ne?domiu?

Tuput? supykstu, bet neimu ? galv?.

2.? k? pirmiausia atkreipi d?mes? susipažindama(s), prad?dama(s) bendrauti su nauju žmogumi? Su pavyzdžiu.

? išvaizd?, ? bals?, ? koki? nors išraišking? detal?. Pvz., pirm? kart? pama?iusi savo b?sim? vyr? ?sid?m?jau plaukus, šukuosen?.

3.Ar dažnai v?luoji? Kaip ži?ri ? žmones, kurie v?luoja? Ar rodai jiems savo nepasitenkinim?? Kaip rodai?

Stengiuosi nev?luoti. Nepatinka, kai kiti v?luoja, nepasitenkinim? aiškiai išsakau.

4.Kaip jautiesi b?dama(s) vienumoje? N?r kur d?tis, n?r k? veikti ar atvirkš?iai? 

Vienatv? man tiesiog dovana. Gaila, retai tepasitaiko.

5.K? tau reiškia komfortas? Jaukumas? Kiek jie tau svarb?s ir kaip tai kuri?

Komfortas – kai šilta, saugu, švaru, ramu, yra artim? žmoni?. Jauku, kai sutari su žmon?m ir daiktais. Tai man gana svarbu. Pagal išgales stengiuosi tobulinti, gražinti namus ir aplink?, palaikyti teigiam? atmosfer?.

6.Ar tau malon?s ir b?tini komplimentai apie tavo išvaizd?? Kaip reaguoji ? kritik??

Komplimentai neb?tini, bet malon?s. ? kritik? kaip nors šmaikš?iai atsakau.

7.Kaip reaguoji, kai kas nors sugenda: komputeris/televizorius/skalbykl?? K? darai? Kaip jautiesi?

Jau?iuosi normaliai, pasakau vyrui, kad pataisyt?. Jei vyrui ne pagal j?gas, kvie?iam meistr?.

8.Kas yra praktiškas žmogus? Ar save laikai praktišku(a)? Kaip reaguoji, jei tave pavadina praktišku žmogum arba nepraktišku?

Praktiškas žmogus apskai?iuoja, apgalvoja savo buit?, numato darbus, išlaidas. Esu daugiau praktiška nei nepraktiška. ? pavadinimus nereaguoju.

9. Kas tau yra gin?as? Kokiais atvejais tu gin?ijiesi? Ar lengvai keiti savo nuomon?, prisipaž?sti neteisiu? Su pavyzdžiu.

Gin?as yra nedidelis dviej? nuomoni? karas. Aš gin?ijuosi, kai esu ?sitikinusi savo tiesa. Jei kas nors ?rodo priešingai, nusileidžiu, pritariu, kad buvau neteisi. Pvz., brolien? citavo eil?rašt?, sak?, kad tai – Sruogos. Man pasivaideno, jog Putino. Pasi?miau knyg?, susiradau, ?sitikinau, atsiprašiau.

10.Artimas žmogus kažkod?l vaikšto visas paniur?s, nesikalba... Kaip priimi toki? situacij?? K? darai?

Bandy?iau paklausti, kas atsitiko, paguosti.

11. Kaip nustatai, kokia žmogaus nuotaika? Ar pastebi nuotaikos poky?ius kituose? Ar dažnai kinta tavo nuotaikos?

Nuotaik? lengvai matau iš veido ir kalbos. Mano pa?ios nuotaikos kinta, manau, normaliai (dar niekur neišvež?:).

12. Ar gali lengvai inicijuoti konflikt?? Kokios dažniausiai b?na jo priežastis? Jei susipykai, ar link?s pirma(s) taikytis? kod?l?

Galiu b?ti konflikto iniciator? d?l neteisyb?s, apgaul?s, nemandagaus elgesio. Kartais esu linkusi taikytis, kartais – ne.

13. K? jauti ir k? darai, jei k? nors ?žeidei? Kod?l? Su pavyzdžiu.

Stengiuosi apie tai negalvoti.

14. Kaip supranti, kas ir kaip ? tave ži?ri, kokius jausmus tau jau?ia?  Kaip reaguoji, jei kas nors pasako, kad labai patinki ar labai nepatinki? Kod?l?

Nelabai gilinuosi, kas k? jau?ia, svarbiausia – mandagumas ir dalykiški santykiai. Visiems ne?tiksi.

15. K? tau reiškia taisykl?s? Kokios ir kur, tavo nuomone, reikalingos, o kokios- ne?

Eismo taisykl?s leidžia saugiai vairuoti... Mandagumo taisykl?s leidžia dalykiškai bendrauti. Moral?s taisykl?s nusako, kas gerai, kas – nelabai. Tai rašyti ar nerašyti ?statymai, kuri? reik?t? laikytis, jei nori išgyventi bendruomen?j.

16. Kaip esi link?s organizuoti savo atostogas? Ar iš anksto suplanuoji kiekvien? atostog? detal?? Ar tik apmeti maždaug, k? reikt? per jas nuveikti, bet pasilieki laisv? vietoj nuspr?sti, kada ir kaip? O gal tiesiog važiuoji ir nieko negalvoji, kai b?si vietoje, tada ir nuspr?si?

Planuoju tik maždaug, nuvažiuosim, paži?r?sim.

17. Apsipirkin?jimas. Ar dažniausiai apsiperki tam tikram laikotarpiui ? priek?, ar eini ? parduotuv? tada, kai kažko prireikia? Ar m?gsti sudarin?ti pirkini? s?rašiukus? Ar turi savo nusistov?jus? vaikš?iojimo po supermarket? maršrut??

Ir taip, ir taip. Einu ir su s?rašu, ir be, ? ?prastas parduotuves, ir ? naujas. M?gstu parduotuves, j? daug yra...

18. Kiek tau b?dingas perfekcionizmas? Ar lengvai gali palikti vien? užduot? ir imtis kitos? Ar labiau m?gsti pasiruošim? veiksmui ar pat? veiksm?? Kiek tau b?dingas atid?liojimas, užmaršumas?

Perfekcionizmas man visai neb?dingas, nors su metais progresuoja. Lengvai metu vien? darb?, imu kit?, kartais skaitau kelias knygas vienu metu. Nem?gstu pasiruošim?, m?gstu veiksm?. Man labai b?dingas atid?liojimas ir paskui puolimas „urmu-šturmu“ nudirbti darbus per minut?. Man labai b?dingas užmaršumas.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Vas 2007, 14:34 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Rgs 2006, 16:09
Pranešimai: 401
Jolanta: nors ir su abejonem, linkstu prie sensorikos ir iracionalumo. matau konkretuma, aiskuma atsakymuose. taip pat neplaninguma, improvizacija. mano variantai - gabenas, diuma, napas ir zukovas. linkstu prie gabeno..


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 01 Kov 2007, 19:12 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Turb?t sensorikas-logikas. Linkstu prie Štirlico.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 02 Kov 2007, 11:30 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 27 Vas 2007, 16:25
Pranešimai: 3
Nadia raš?:
Turb?t sensorikas-logikas. Linkstu prie Štirlico.




Perskai?iau, gana daug kas tinka, išskyrus m?gim? ruoštis veiksmui, pedantišk? tvarkingum? ir konservatyvius pom?gius. Tai visai man neb?dinga. D?kui.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 02 Kov 2007, 11:36 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 27 Vas 2007, 16:25
Pranešimai: 3
migle raš?:
[linkstu prie gabeno..




Perme?iau "Gaben?", na, irgi viskas lyg taip, išskyrus sfinkso veid? - pagal mano veido išraišk? puikiausiai matyti visos emocijos... Ir dar skirtingai negu tipiškas gabenas, labai greit susižaviu naujais dalykais, bet lygiai traip greit jie atsibosta.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 04 Kov 2007, 20:59 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 07 Bal 2005, 21:30
Pranešimai: 236
Miestas: Vilnius
Nadia raš?:
Turb?t sensorikas-logikas. Linkstu prie Štirlico.


Kazi, nors kazkas panasaus yra, bet man kazko lenda iracionalumas. Nors sis testukas gana niekinis. Tai nadia, kas galu gale tu esi?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 05 Kov 2007, 19:24 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Tai nadia, kas galu gale tu esi?


O kieno nuomon? tave domina? :wink: J? nemažai...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 07 Bal 2007, 19:18 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 07 Bal 2007, 18:50
Pranešimai: 48
Gal Gabenas.



Atsakymas i klausima apie komforta rodytu sensorika. Grozio kurimas - Gabeno bruozas. Nors visai tiktu ir Zukovui, jis labai megsta gerus, brangius, grazius daiktus, brangia aparatura.



Vienatve - dovana - intraversija.



Pats minciu destymas labiau rodytu logika, nei etika. Izeidusi stengiasi negalvoti, nepuola taikytis - irgi labiau logika, nei etika.



Uzmarsumas, atideliojimas rodo iracionaluma, tai tinka Gabenui.



Iracionali + logike + sensorike + intraverte = Gabenas (nors iseitu ir Zukovas, jei ekstraverte, bet kazkaip abejoju).





Darkart perskaiciau atsakyma i pirma klausima. Nemegsta uzsisklendusiu visaziniu, megsta bendraujancius - nezinau, ar zmogus labiau megsta panasius i save, ar priesingybes. Jei panasius i save - tada Zukovas. Bet tai, kad pripazino savo kalte, labiau primena Gabena.



O is rasymo budo - nepanasu i Zukova, per mazai energijos. Nors cia tik ispudis, tikrovej gal atvirksciai.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 8 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 110 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007