Socionikos forumas

Dabar yra 27 Bal 2024, 23:38

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 108 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Vas 2007, 13:18 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 17 Vas 2007, 21:01
Pranešimai: 55
http://www.socionics.com/prof/intp.htm



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Vas 2007, 13:19 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Medeina: noriu paklausti iš kiek kitos srities. Kaip elgiesi su draugais, ar m?gsti jiems dovanoti dovanas? Ar jas išrenki paskutin? minut?, ar iš anksto ir gerai apgalvojusi? Ar m?gsti daryti staigmenas, siurprizus tau patinkantiems žmon?ms? Ar laikai save linkusia ? romantik??

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Vas 2007, 13:23 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Sorry, normaliai ten viskas, bet kažkod?l rusiškai nesu to skai?ius. O tu pati rusiškai skaitai?



O kritikuoja daznai tuos, kurie issisoka - nebutinai nieksus.


Tu ?ia apie save? :wink: Kaip išsišoki?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Vas 2007, 13:40 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 17 Vas 2007, 21:01
Pranešimai: 55
Solanza,



dovanas megstu dovanoti. Dar megstu atiduoti, pavyzdziui, nusiperku ka nors, kas netinka ar nebepatinka, atiduodu kitiems, kad tik imtu, man didelis malonumas buna - nezinau, ar i tema cia :) Dovana renku tokia, kuri patiktu tam zmogui, tenka nemazai pasikankinti, ji turi buti meniskai suderinta. Butinai - atvirute su zodziais, tokiais, kurie isimintu, butu is sirdies, o ne - is reikalo. Jei tenka dovana nupirkti paskubom, ''ant durniaus'', labai blogai jauciuosi, kompleksuoju, kai ja reikia iteikti, veliau prisiminus buna geda.



Staigmenas megstu daryti, patinka stebinti zmones. Tiesa, gimtadienio slapta suorganizuoti dar neteko. :)



Laikau save tikriausia romantike. :) Cia butu pirmas zodis, jei reiketu save apibudinti. Ne tik ta, banaliaja prasme: vakariene prie zvakiu sviesos. Apskritai: zaviuosi romantiku poezija, nepakenciu vulgarumo visom prasmem, ilgiuosi ''melynuju toliu'':), patinka mistika, apskritai daznai vartoju zodi romatiskas, kad ir apibudindama grazu vaizda vakare, ne tai kad grazu, bet... romantiska. :) Pavyzdziui, griuvesius ar apleista nama.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Vas 2007, 13:44 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Medeina raš?, kad jai b?dingas kartais šaltas ramumas, o kartais entuziazmas, kur? kiti net palaiko "nesveiku"...

Emocij? amplitud? - pliusiukas Hamletui b?t?...

Be to, dar vienas pliusiukas Hamletui - gyvenimo b?das (veganizmas) ir jautrumas maisto kvapams (ledai prisig?r? m?sos kvapo) - panašu ? skaudži?j? :wsensoric: poj??i? sensorik?. ?ia panašiai elgiasi Džekai ir Hamletai (j? abiej? skaudžioji ta pati) - arba labai skrupulingi sveikatai, gyvenimo b?dui, kelia šiai sri?iai ypatingus reikalavimus, arba  demonstratyviai j? ignoruoja.



Medeina, dar paskaityk Cassandros tem? m?s? forume apie aspekt? veikim? ?vairiose funkcijose: http://forum.linija.org/?t=443&page=1


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Vas 2007, 13:49 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 17 Vas 2007, 21:01
Pranešimai: 55
Nadia,



Siek tiek rusiskai skaitau, geriau angliskai, bet rusiskai irgi truputi kertu. :)



Issisoku gana daznai. Artimieji sako, truputi susireiksminu, kad as jiem nuolat skundziuos, jog kiti i mane kartais pernelyg kreipia savo neigiamas emocijas. Cia issisokimas blogaja prasme.



Buna ir geraja: mane daznai vadina keista geraja prasme. Man tai nera izeidimas. Ir vaikystej keistoka pavadindavo, tada tai nemalonu budavo.



Issiskiriu tuo, ka kalbu, kaip elgiuosi, kaip rengiuosi. Bet ne visada. Apskritai, viesumoj esu gan pastebima, mane aptarineja kolegos ir siaip nepazistami zmones. Nezinau kodel. Kartais nepazistami praeiviai pavadina keista. Erzina siaip, bet stengiuos atsizvelgti i tai, kad jie man - ne autoritetas.



Jei vyksta pokalbis, pastebejau savy toki dalyka, negaliu ramiai, demokratiskai stebeti, vis ka nors pasakau, kad kitus nustebinciau, kartais ir blogaja prasme. Po to man artimesni zmones priekaistauja, kokia as nemandagi. Cia irgi kaip issisokimas.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Vas 2007, 13:56 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Medeina raš?, kad jai b?dingas kartais šaltas ramumas, o kartais entuziazmas, kur? kiti net palaiko "nesveiku"...

Emocij? amplitud? - pliusiukas Hamletui b?t?...
Liepa, b?t? pliusiukas Hamletui, jeigu ji pati gal?t? t? entuziazm? ar šalt? ramum? parodyti, panor?jus. O ji raš?, kad tai priklaus? nuo aplinkybi?.



Be to, dar vienas pliusiukas Hamletui - gyvenimo b?das (veganizmas)
Medeina, tu kod?l toki? mityb? pasirinkai - d?l sav?s ar d?l id?jos: gyv?n? nevalgymas?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Vas 2007, 14:02 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Gru 2006, 14:52
Pranešimai: 236
Sveika, Medeina:smile:



aš kol kas pasisakau už ekstraversij?.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Vas 2007, 14:04 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Nadia raš?:
Medeina raš?, kad jai b?dingas kartais šaltas ramumas, o kartais entuziazmas, kur? kiti net palaiko "nesveiku"...

Emocij? amplitud? - pliusiukas Hamletui b?t?...
Liepa, b?t? pliusiukas Hamletui, jeigu ji pati gal?t? t? entuziazm? ar nulin? emocionalum? parodyti, panor?jus. O ji raš?, kad tai priklaus? nuo aplinkybi?.



Be to, dar vienas pliusiukas Hamletui - gyvenimo b?das (veganizmas)
Medeina, tu kod?l toki? mityb? pasirinkai - d?l sav?s ar d?l id?jos: gyv?n? nevalgymas?




O kas iššaukia nor?jim? ar nenor?jim? (ypa? ekstravertui), jei ne aplinkyb?s?



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Vas 2007, 14:05 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Nadia, Medeina rašo, kad ji išsiskiria, nuolat stebina aplinkinius (žr. žinut? viršuje).

Emocij? amplitud?, išsiskyrimas - saky?iau ne Balzako bruožas. Man Hamletas atrodo, kaip vienas pastebimiausi?, ryškiausi? tip? (kartais tipas vadinamas "aktoriumi"). Ir ko gero, tas "ryškumas" gaunasi savaime, nat?raliai,  be ypating? pastang?.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Vas 2007, 14:05 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
aš kol kas pasisakau už ekstraversij?


O bus agumentai? :) Pati Medeina pasisak? už intravert?.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Vas 2007, 14:08 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Oj, ?ia v?l kvepia ilgais tuš?iais gin?ais. Aš savo nuomon? pasakiau. Toliau j?s jau kaip norit.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Vas 2007, 14:08 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Nadia raš?:
aš kol kas pasisakau už ekstraversij?


O bus agumentai? :) Pati Medeina pasisak? už intravert?.




:happy:Aš vienu metu irgi kryžiumi guliaus, kad esu intravert?. Tokia tyli rami, žynocia...:happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Vas 2007, 14:08 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Medeina: ? tem?, ? tem? :wink:

Tai, k? rašai apie dovanas ir romantik?, labai tipiška hamletams. Balzakai vos ne diametraliai priešingai elgiasi, nei aprašei.:)



Be to, pilnai pritariu Liepos komentarui.

:wsensoric: man tik kaip skaudžioji atrodo, jokia ?ia ne rolin?, imho. :strange:



O Nadiai b?t? galima pasakyti, kad bazin? tai ne k?rybin?, ir pa?iam individui sud?tinga suprasti, kaip ji veikia ir tai paaiškinti. Jis tiesiog elgiasi taip, kaip tuo metu jau?ia, intuityviai.

Beje, man hamlet? emocijos irgi ne visada adekva?ios atrodo. Dažnai ir juokas atrodo ne vietoje, ir li?desys. Tada norisi pasakyti "ne viskas taip blogai, kaip atrodo:)" Gal tod?l hamletams patinka laik? leisti su jeseninais,  harmonizuojan?iais emocin? aplink? žmon?mis. Bet apskritai, man patinka steb?ti hamlet? emocij? amplitud?, ji tokia plati ir turtinga savo išraiškomis. Mieliausias yra b?tent j? reakcij? neprognozuojamumas. Man atrodo, tod?l hamletais ir žavisi kiti žmon?s, kad šie sugeba b?ti tokie nenusp?jami, permainingi, nenuobod?s, entuziastingi. Nors galvoju, kad balzak? gyvenimas su hamletu ? kapus nuvaryt?:), jiems jau jesenino emocij? yra kur kas perdaug:).

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Vas 2007, 14:09 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Nadia raš?:
:) Pati Medeina pasisak? už intravert?.


Aš irgi studentiškoje grup?je per psichologijos užsi?mimus pagal test? "gavausi" pati intravertiškiausia iš 26 žmoni?. Rodiklis ar ne? :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 108 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Google [Bot] ir 96 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007