Socionikos forumas

Dabar yra 19 Bal 2024, 12:41

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 108 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Vas 2007, 14:09 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 17 Vas 2007, 21:01
Pranešimai: 55
Nadia,



del idejos. Del sveikatos - labai labai is dalies (nors, aisku, tai ir labai sveika). Apskritai nuo 11 iki 16 buvau aktyvi sveiko gyvenimo budo propaguotoja, iki krastutinumu :) Nuo 16 iki 19 - ne tai rupejo, tada labai domejausi humanitariniais dalykais, menu, uztat susigadinau sveikata - bijau, kad nebepataisomai. Nuo 19 - vegane, nes turiu isitikinima, jei visi butu veganai, butu daug geriau gyventi.



Isties - jei reikia priverstinai reiksti emocijas, jauciuosi absurdiskai kvailai, nuskamba kaip pasaipa: ''Ohooo, kaip tau gerai''. Bet, aisku, ne visad taip buna, kartais pasidziaugiu kartu, paliudziu. :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Vas 2007, 14:13 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 17 Vas 2007, 21:01
Pranešimai: 55
Labas, Zanka :smile:



Aciu uz nuomone :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Vas 2007, 14:17 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Tiek balzakas, tiek hamletas gali b?ti vegetaru ar veganu. Abu gali periodiškai užsiimti r?pinimusi savo sveikata, sportuoti, abu gali jausti tam poreik?.

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Vas 2007, 14:20 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Gru 2006, 14:52
Pranešimai: 236
Nadia raš?:
aš kol kas pasisakau už ekstraversij?


O bus agumentai? :)




Medeinos pasisakymuose labai daug ekspresijos. Dar ji sak?, kad kai kas nors šaukia - ji ima aiškintis, gin?ytis ir pn. Labai jau nebalzakiška:smile:.

O d?l žem?s slydimo iš po koj? tokiomis akimirkomis - tai neb?tinai skaudžios :bethics: požymis. Bent jau aš taip manau.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Vas 2007, 14:20 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 17 Vas 2007, 21:01
Pranešimai: 55
Beje, man hamlet? emocijos irgi ne visada adekva?ios atrodo. Dažnai ir juokas atrodo ne vietoje, ir li?desys. Tada norisi pasakyti "ne viskas taip blogai, kaip atrodo:)"



taip pat pakrikusios psichikos zmoniu bruozas (?) :)



Gal tod?l hamletams patinka laik? leisti su jeseninais,  harmonizuojan?iais emocin? aplink? žmon?mis.



Turejau drauge, su kuria labai jauku budavo, ji man prasitare, kad yra Jeseninas (ir kad daresi internete testa; pats aprasymas jai visiskai tinka), tada dar nieko apie socionika nezinojau. Apskritai zmones artimam bendravimui renkuosi pagal tai, ar man su jais jauku psichologiskai.





Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Vas 2007, 14:21 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Nuo 16 iki 19 - ne tai rupejo, tada labai domejausi humanitariniais dalykais, menu, uztat susigadinau sveikata - bijau, kad nebepataisomai.


O kas sveikatai atsitiko?



Dar ji sak?, kad kai kas nors šaukia - ji ima aiškintis, gin?ytis ir pn. Labai jau nebalzakiška


Ji sak?, kad taip elgiasi berods su savais.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Vas 2007, 14:23 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 17 Vas 2007, 21:01
Pranešimai: 55
ai, kam cia pasakot..


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Vas 2007, 14:25 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Nieko, viskas pataisoma :).

O kas visgi tas "arba"?

O k? tu vadini depresija? J?g? netur?jim?? Nuotaikos? Id?jos? Tikslo? Jei visk? - kas yra pirmin? priežastis?

Aaa, gydytojai. O pati kaip apib?dintum?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Vas 2007, 14:28 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 17 Vas 2007, 21:01
Pranešimai: 55
Dar ji sak?, kad kai kas nors šaukia - ji ima aiškintis, gin?ytis ir pn. Labai jau nebalzakiška



Ji sak?, kad taip elgiasi berods su savais.




Tiesa, su artimaisias, draugais. Mane jie yra pavadine linkusia i isterijas.



Su svetimais - ignoruoju. Pavyzdziui, mokytojas ar siaip autoritetingas zmogus. Arba jeigu keikia uz akiu. Tiesa, jei budavo koks savesnis mokytojas, irgi imdavau gincytis.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Vas 2007, 14:31 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Medeina raš?:




Tiesa, su artimaisias, draugais. Mane jie yra pavadine linkusia i isterijas.







Šis sakinys darsyk ?rodo, kad tau b?dinga didel? emocij? raiškos aplitud?. Pas balzakus ji (emocij? raiška) beveik pastoviai stovi ant "nulio", išskyrus išimtinius atvejus.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Vas 2007, 14:31 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 17 Vas 2007, 21:01
Pranešimai: 55
(:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Vas 2007, 17:56 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Paskutin?s žinut?s iškeltos http://forum.linija.org/?t=501


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 01 Kov 2007, 11:37 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Tiesa, su artimaisias, draugais. Mane jie yra pavadine linkusia i isterijas.



Šis sakinys darsyk ?rodo, kad tau b?dinga didel? emocij? raiškos aplitud?. Pas balzakus ji (emocij? raiška) beveik pastoviai stovi ant "nulio", išskyrus išimtinius atvejus.


Kadangi ?ia yra toki? kategorišk? teigini?, pateiksi? ir kit? socionik? nuomon? apie Balzak? emocijas (vertimas mano).



:bethics: JE Balzak? ir Gaben?



Abiej? ji skaudžioji. Balzako su minusu, Gabeno su pliusu. JE - tai emocijos, supaprastinus. JE MPT-e - emocij? baim?, savo ir kit? emocini? pasireiškim?.



Balzako JE su minusu, vyksta susikoncentravimas ties tais pergyvenimais, j? analiz?, kapstymasis savyje ir t.t. - "man bloga, aš ties tuo dirbsiu, bet niekam nepasakysiu, nes mano nuotaika - mano asmeninis reikalas, ji nieko nelie?ia, išskyrus mane!".



Gabeno JE su pliusu ir nukreipta ? išor? - "man bloga, tod?l aš pasiput?s ir demonstratyviai su niekuo nesišneku, tegu žino, kaip aš jau?iuosi ir k? reiškia mane ?žeidin?ti".

Abiem atvejais JE lieka skaudži?ja, bet pasireiškia skirtingai. Balzakas ?varo j? ? save, minusuoja ("nuskina"), o Gabenas pliusuoja - demonstruoja. Aš paprastai š? skirtum? matau taip: Balzakas, kuo labiau j? kažkas žeidžia, tuo daugiau tampa išoriškai "nekokiu", vis ilgesnis bendravimo užtrukimas, vis mažiau jis save kaip nors išoriškai reiškia. To riba yra isterija, nekontroliuojamas emocij? proveržis, pakrikas, nenukreiptas. "A-a-a! Atstokit nuo man?s!" Tai intravertin? reakcija - santyki? nutraukimas.



O Gabenas JE pliusuoja - pasipu?ia, kaip bulius, "kaista" emocijomis ir riba jam tarnauja proveržis, adresuotai nukreiptas. "Ak taip?! Štai jums visiems! Gaukit!" Gabeniškos išdaigos - nekontroliuojami ?si??io pli?psniai. Manoma, kad tai b?dinga Štirlicams, bet reikia žinoti Gabenus - jie "??? ?????? ????" geb?jimu išlieti ?si?t? ? aplinkinius.



Beje, funkcij? ženklai priklauso b?tent nuo funkcij? tarpusavio derini? bloke. Tod?l tip? klub? (kurie, kaip žinia, apjungti blok? principu) viduje vis? keturi? tip? funkcij? ženklai sutampa. Skiriasi tik funkcij? vertiškumas ir skiltel?s. Tai va, Gabenas ir Štirlicas iš vieno klubo, j? abiej? JE su "+". Analogija bus palyginimas su Džekas-Balzakas pora, kuri? abiej? JE su "-". Tod?l Džekas, kaip ir Balzakas, nemoka rodyti ?si??io, užtat sukelti isterij? - prašom.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 01 Kov 2007, 13:03 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Nadia, kas šio teksto autorius? Ir k? reiškia žym?jimas JE - kokia socionikos mokykla, kuo ji remiasi?

Dar nesupratau s?vokos "skiltel?s" (paskutinis žodis citatoje) -
Tod?l tip? klub? (kurie, kaip žinia, apjungti blok? principu) viduje vis? keturi? tip? funkcij? ženklai sutampa. Skiriasi tik funkcij? vertiškumas ir skiltel?s.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 01 Kov 2007, 14:05 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Liepa, d?l skilteli? - aš neradau kaip geriau išversti žod? "??????". Taip vadinamos tos A modelio pozicijos - 1, 2 ir t.t. Galima aišku parašyti "funkcija".

O d?l mokyklos... Hm, hm. Aš tik vien? atstovauju...

JE - juodoji etika.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 108 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 188 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007