Socionikos forumas

Dabar yra 13 Geg 2024, 17:57

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 108 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Vas 2007, 20:07 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Medeina: man labai gražus Tavo nikas:). Gal gali papasakot, k? jis reiškia?:). ?ia ne tipavimui, aišku...



V?lavimas, žinoma, gali b?ti ?protis. Gal kartais tai susij? su atsakomyb?s jausmu, kur? irgi visi žmon?s skirting? turi.



Dar si?ly?iau paskaityti bloke "socionikos teorija ir analiz?s" apie intra- ir ekstraversij?. Jos socionikoje suprantamos kiek kitaip, nei bendrojoje psichologijoje.

Beje, o Tau lengva skambint telefonu, kai reikia k? nors sužinoti? Ar mieliau nuvažiuoti ir gyvai pabendrauti? Kalbu apie situacijas susijusias su nepaž?stamais žmon?mis, kai, tarkim, Tau reikia nusipirkti koki? paslaug? ar prek?.

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Vas 2007, 20:07 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Medeina: man labai gražus Tavo nikas:). Gal gali papasakot, k? jis reiškia?:). ?ia ne tipavimui, aišku...



V?lavimas, žinoma, gali b?ti ?protis. Gal kartais tai susij? su atsakomyb?s jausmu, kur? irgi visi žmon?s skirting? turi.



Dar si?ly?iau paskaityti bloke "socionikos teorija ir analiz?s" apie intra- ir ekstraversij?. Jos socionikoje suprantamos kiek kitaip, nei bendrojoje psichologijoje.

Beje, o Tau lengva skambint telefonu, kai reikia k? nors sužinoti? Ar mieliau nuvažiuoti ir gyvai pabendrauti? Kalbu apie situacijas susijusias su nepaž?stamais žmon?mis, kai, tarkim, Tau reikia nusipirkti koki? paslaug? ar prek?.

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Vas 2007, 20:19 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 17 Vas 2007, 21:01
Pranešimai: 55
Aciu :) Medeina - normalus vardas, o lietuviu mitologijoje - misku/zveriu deive :))



Labai nemegstu skambinti, reikia prisiruosti, kol kam nors paskambinu. Jau geriau gyvai nueiti. Net su savais kalbeti telefonu labai nemegstu, jau geriau rasyti zinutes ar laiskelius.



Skaiciau, kad yra kiti terminai: ekstratimas/intratimas, tiksliai nezinau, kuo jie skiriasi nuo ekstraversijos/intraversijos... Intratimas (?), tas, kurio psichika slopina objektu reiksme, ekstratimas - tas, kurio psichika ja skatina. Mane asmeniskai objektai kartais ir gasdina. Priepuoliais paprasciausi daiktai, pavyzdziui, troleibuso ratas, siurpiai atrodo.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Vas 2007, 20:37 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Medeina: o daug draug? turi? Dažnai su jais susitinki? (na tarkim, ne "priverstinai", kaip kad nori nenori tenka susitikti, pvz., bendrose paskaitose su draugais, su kuriais kartu mokaisi). Kaip dažniausiai palaikai ryš?? smsais? laiškais? telefonu? Jei telefonu, ar skambina pagrinde Tau jie? Ar Tu jiems? Kokiom temom Tav?s dažniausiai draug?s/draugai prašo patarim??


_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Vas 2007, 20:52 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 17 Vas 2007, 21:01
Pranešimai: 55
Ne per daugiausiai. Buvo laikotarpis, kai stipriau atsiribojau nuo visu (del psichologiniu problemu, dabar nesuprantu, kodel taip padariau, ir gailiuosi), tada praradau visus turetus draugus. Praejus tam metui, igijau keleta kitu. Rysi palaikau dazniausiai per skype, nes dabar esu uzsienyje ir nelabai patogu skambintis. Tai butu kokie 6 zmones, su kuriais susipazinau per praejusi pusmeti ir siuo metu palaikau rysi per skype. Kaip kada, kartais uzkalbinu as, kartais jie, 50/50. Asmeniskai noreciau tureti daugiau draugu ir platesni pazistamu rata. Ypac dabar, kai esu uzsienyje, nieko nepazistu, tai ieskau pazinciu per interneta. :) Patarimu manes nelabai praso. As irgi neprasau. Dazniau buna pasipasakojimai, pasiguodimai, padiskutavimai. Bendrakursiu daznai klausinedavau apie reikalus, nes pati nesusigaudau, pavyzdziui, kada ateiti, ka mokytis, kaip bus.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 27 Vas 2007, 00:42 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Medeina: k? m?stai apie gyvenim?, likim?... Ar tiki likimu? Ar apskritai yra toks dalykas, kaip likimas?

Koks Tavo poži?ris ? darb? (samdom? darb?, o ne, tarkim, nam? ruoš?)? Gal gali pasakyti, koki? profesij? turi arba kokios sieki? Arba kokios sritys Tave traukia, ir kuo?



Tarkim, Tau labai patinka vaikinas, j?s neseniai susitikin?jate, gerai dar neperpratai jo charakterio. Vien? dien? jis Tave kažkiek paignoruoja: neatsako ? Tavo sms žinutes vis? dien?. K? darytum? (Jei gali apie tai kalb?ti. Na tiesiog nor?t?si kad pam?stytum apie tai, nors ir tik teoriškai. Jeigu esi etinis tipas, tokia tema netur?t? gal b?ti labai sunku tau kalb?ti, manau).

Taigi, k? Tu darai?



Toliau. Po kažkiek laiko jis visgi atsiranda. Pasako, kad buvo labai užimtas, kadangi atvažiavo netik?tai draugas, bla bla bla. Na tarkim, jis atrodo gana patikimas ir tie žodžiai Tavo ausims skamba nuoširdžiai, patiki. Situacija pasikartoja, tarkim, už m?nesio. Jis v?l taip dingsta. Kokia bus Tavo reakcija, mintys?



p.s. tipavimas tikrai n?ra prievartinis. ir net neatsakymas ? klausimus kartais irgi yra "atsakymas". tad jauskis laisvai, jeigu kada nors pajusi, kad "braunamasi tau ? d?ši?", taip tiesiai ir pasakyk, ok?



Man tiesiog Tu ?domi, norisi pasigilinti ir gal kažkiek pad?siu pasitipuoti.

p.p.s. Kol kas dar vis hamleto versij? palaiky?iau.


_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 27 Vas 2007, 01:18 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 17 Vas 2007, 21:01
Pranešimai: 55
Aciu, man labai malonu :)



Tikiu likimu, karmos desniais. Pastaraji pusmeti apskritai buvau krastutine fataliste, bet reikia keistis, nes negerai sedeti rankas sudejus ir laukti, ka atnes likimas. Lengviau gyventi manant, kad kas ivyko, turejo ivykti. Jei taip nemanyciau, butu tiesiog per sunku, nes labai jautriai reaguoju i viska. Tikejimas - mano atrama, karminiais desniais aiskinu daugybe dalyku, netgi kartais visai nereiksmingus. Tada kiti is manes juokiasi. :) Darbas - man aktuali tema, nes dar nesu pasirinkusi savo profesijos. Pusmeti pastudijavau gamtos mokslus, bet meciau. Visu pirma del to, kad, manau, neverta kankinti gyvuneliu del abejotinu tikslu. Antra, labai sunku be meno, humanitariniu mokslu - apima beprasmybes ir bejegiskumo jausmas. Apskritai labiausiai domina menai, psichiatrija, psichologija, mistiniai dalykai.

------------

Jei neatsakytu, susinervinciau. Skambinciau. Jei ir tada neatsakytu, dar labiau susinervinciau - nepakenciu, kai kas nors nekelia ragelio. Skambinciau, kol atsilieps. Bet tai saves zeminimas, ir jei butu ne itin svarbus reikalas ir apskritai nebuciau itin sudirgusi, priversciau save neskambineti.



Jei ir po menesio pasikartotu, netikeciau. Apskritai ne itin pasitikiu zmonemis (palyginus su tuo, kokia naivi budavau budama paaugle). Manyciau, kad jam nerupi. Jei nerupi - vadinasi ir man dzin. Nebereaguociau i ji.

--------

Man va Hamletas kliuna, kad jis labai visais rupinasi. As tai jei bent savim pasirupinu, jau gerai :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 27 Vas 2007, 10:38 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Medeina: a?i? už atsakymus, labai ?domu Tave skaityti :).



Su tais hamletais tai... na, visoki? j? b?na. Ir dar nelygu, kas k? r?pes?iu laiko. (Gal, jei tur?tum mylim? žmog? ar savo vaik?, tai gal pati nustebtum, kiek Tavyje yra potencijos myl?ti, kiek yra altruizmo ir r?pes?io). O kaip Tu supranti r?pinim?si kitu? Kaip Tau atrodo, kaip Tavimi b?t? galima idealiausiai pasir?pinti, kad Tu pasijustum absoliu?iai laiminga?:)



Beje, žinau vien? iš savo aplinkos hamlet?, kuris, kaip ir Tu, yra ?tarus ir dažnai bijo, kad žmon?s juo nepasinaudot? (?ia iš ankstesni? Tavo atsakym? prisiminiau).

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 27 Vas 2007, 11:13 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Medeina, ?manomi ir kiti intuityvi? dinamik? variantai. :wsensoric: gali b?ti ir rolin?.

Visai tik?tini ir Balzakas su Jeseninu.

Tu daug rašai apie ekologiškum?. Papasakok pla?iau, kod?l tas tau svarbu.

Kaip reaguoji ? neigiamas emocijas tavo atžvilgiu? Balso pak?lim?, šaukim?, pykt?? Kokie tavo veiksmai, vidin? savijauta?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 27 Vas 2007, 20:26 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 17 Vas 2007, 21:01
Pranešimai: 55
Solanza,



apskritai esu gana paranojiska, daznai atrodo, kad aplinkiniai neigiamai nusiteike mano atzvilgiu, bet cia turbut del skaudzios gyvenimo patirties.



Rupinimasis kitu - kai nuslopini savo ego ir didziaja jegu dali atiduodi kazkam.  Kad buciau absoliuciai laiminga, neuztektu vien tik kad manim rupintusi, pvz. mama... Man reiketu save kazkaip realizuoti. Aisku, noreciau sutikti sielos dvyne. Bet to, manau, neuztektu, man reikia pripazinimo is kitu zmoniu. Vaikystej budavau daznai giriama, labai gerai mokiaus, mokytojai, gimines, mane nuolat girdavo. Esu prie to pripratus. Ir kai kritikuoja, buna labai skaudu, tada, kaip kiti sako, pasireiskia mano karstakosiskumas, einu aiskintis, apeliuoti i ju sazine; jei tai neimanoma - panyru i beviltiskuma, sielvarta. Daznai pasigirsta, lyg kazka blogo pasake, nors taip nebuna, tada suglumstu, nuotaka irga labai sugenda, susinervinu. Man idealiausias pasirupinimas - palaikymas, pripazinimas, skirimas demesio, butiniu reikalu sutvarkymas, nes su jais man labai sunku.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 27 Vas 2007, 20:36 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 17 Vas 2007, 21:01
Pranešimai: 55
Nadia,



siaubingai. Jauciu absurda: kaip drista ant manes rekti? Suakmeneju, negaliu patiketi, kad tai is tikruju vyksta. Jei jauciu savo kalte, pasakau ka nors ciniskai, po to tyliu. Jei nejauciu savo kaltes ir, manau, kad nepelnytai uzsipuole, paprastai uzeina nervu priepuolis. Dar priklauso nuo to, kodel uzsipuole. Blogai, jei smeizia, zemina, vulgarizuoja dalykus, susijusius su manimi, pavyzdziui, sako, kad slaisciaus kazkur, kai is tikruju dalyvavau vieno akademinio projekto veikloje. Man tai baisus pazeminimas. Karta del panasaus ivykio keleta paru negalejau atsigauti. Tokiu ivykiu veliau vis tiek negaliu  pamirsti, kartais nakti pabudusi staiga prisimenu ir kankinuosi, viska, galima sakyti, is naujo isgyvendama. Galvoju, koks ziaurus pasaulis, kaip zmones suzlugde mane. Vis tik stengiuosi aiskinti karminiais desniais: gavau, ko nusipelniau.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 27 Vas 2007, 20:47 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 17 Vas 2007, 21:01
Pranešimai: 55
O gal as tikrai Balzakas! Isties megstu juoda jumora, negatyviai daug ka vertinu. Tiesa, yra dalyku, kuriuos pernelyg idealizuoju, tada mano skeptiskumo ne kvapo nebuna. Esu gana apsiskaicius, anskciau labai daug knygu skaitydavau, turejau dideli nora sviestis. Nemegstu, kai neigiamos emocijos audringai reiskiamos, pavyzdziui, burbama, reiskiama neapykanta - tada atrodo, kad kiti siurbia is manes energija. Be to, zymiu zmoniu nuotraukas paziurejau - yra kazkoks panasumas. :)



Jeseninas netinka tuo, kad ju zvilgsnis - apsiblauses, svelnus, mano astresnis, 'tamsesnis'...



Ekologija svarbu, nes labai skaudu matyti, kaip niokojama Zemele, kaip zmones negailestingai, nerupestingai elgiasi. Per didelis vartojamas, isnaudojami, kankinami gyvunai, apskritai - daug kvailos, naikinancios beprasmybes... Vieni taip elgias del to, kad nezino, kiti - kad nerupi. Bet uz tai, kad nerupi, reikes sumoketi. Kam stebetis, kai vyksta potvyniai ir kitos katastrofos? Asmeniskai pati pradedu nuo smulkmenu: atiduoti popierius i makulatura, neismesti maiseliu is parduotuves, dar geriau - vartoti ne plastikinius, o popierinius, maitintis veganiskai (nors veganizmas ne tik del to: kodel zmones zudo? nes, valgant mesa, nyksta gyvybes vertingumo supratimas: juk kiaule ir trimetis vaikas intelekto prasme - tas pats), pirkti maista, auginta organiniu budu, stengtis pirkti kuo maziau daiktu... Tiesa, ne visada pavyksta. Kartais labai skaudu, kaip kiti zlugdo tavo planus. Pavyzdziui, pavagia ka nors, po to, pamate, kad nereikalingi daiktai, ismeta, ir man dviguba neteisybe: del to, kad pavoge, ir del to, kad daiktai pavartoti neekologiskai (o man jie tokie reikalingi...). Labai supykdo, kai suzinau, kad tam tikrose valstybinese darbovietese vejais vartojamas popierius: 'Vis tiek ne mano'. Negaliu patiketi, kad zmones sitaip gali manyti... Tokiais atvejais sunkoka islikti diplomatiskai, bet tikiu, kad nors kiek padeda, kai ka nors pasakau, zmogus kazkiek pamasto apie tai. Apskritai daug neekologisko elgesio, viska galima vartoti taupiau, tada nebus tiek ir bedu. Sako, vyksta karas - bet kam tas karas? Del to, kad kazka atimtum ir pats galetum daugiau suvartoti. Vien del to nemegstu Amerikos, kad cia tiek daug masinu...



p.s.: o stai ka tik pamaciau, kad mano soju pieno ledai prasmirde mesa... lavonienos molekules isigerusios i ledus... siaubinga. varo is proto tiesiog. idomu, ar kitiem buna panasiai?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Vas 2007, 00:41 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Medeina: na, tik?kim?s, su laiku nusistatysi Tu t? savo tip?, savaime:)



"Be to, zymiu zmoniu nuotraukas paziurejau - yra kazkoks panasumas. :)"



Nuotraukas tradicin?je socionikoje laiko tik papildoma informacija, kurios labai rimtai priimti nereik?t?. Nežinau, kaip kitiems atrodo, bet aš kai paži?riu kokio tipo nuotraukas, tai tie surankioti atstovai gana dažnai tarpusavyje visai skirtingi b?na. Dar daugiau: vienas ir tas pats žmogus vien? žmoni? nutipuotas prie, pvz., gorki?, kitam tinklalapyje jau j? randi prie džek? london?, tre?iam- prie štirlic?. :strange:

Mano subjektyviu manymu, jei k? ir galima už?iuopti iš veido, tai sensorik?. Gana ryškiai pasimato, akys visai kitokios, žvilgsnis daug skvarbesnis, sufokusuotas ? aiškius konkre?ius objektus. Ypa? :bsensoric:- dreizerio, žukovo. O intuityvaus tipo, koks jis beb?t?, žvilgsnis yra švelnesnis, labiau išsisklaid?s....



Medeina, mes ?ia dažnai apie tai gin?ijom?s vienu metu, pasiži?r?k temas apie fiziognomin? socionik?, vizualinius tipavimus ir pan., jei netur?si k? veikti ir b?t? ?domu.



"p.s.: o stai ka tik pamaciau, kad mano soju pieno ledai prasmirde mesa... lavonienos molekules isigerusios i ledus... siaubinga. varo is proto tiesiog. idomu, ar kitiem buna panasiai? "



Kas - "panašiai"? Ar klausimas, ar kitiems b?na, kad kažkoks maistas dvokia ne tuo, kuo tur?t? kvep?t? Ar b?tent apie soj? pieno ledus eina kalba. Jei apie pastaruosius, neragavau ir neuos?iau:).



p.s. kuo veganizmas skiriasi nuo vegetarizmo? Ar ?ia tas pats?


_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Vas 2007, 01:08 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 17 Vas 2007, 21:01
Pranešimai: 55
Ar kitiem nieko, jei ledai, pabuve vienoj kameroj su mesa, prasmirsta ir juos reikia valgyt :))



Veganizmas - jokiu gaminiu, kuriuos vartojant buvo naudojami gyvunai. Nevalgoma mesos, zuvu, pieno, kiausiniu, medaus, dar kazko... Nevartojama oda, kailis, silkas ir pan.



Vegetarizmo atmainu buna visokiu, pavyzdziui, gali buti laktovegetaras: nevalgo mesos, zuvies, kiausiniu, bet geria piena. Arba pescovegetaras: valgo zuvi. Ovovegetaras: valgo kiausinius; ir t.t.



Begu skaityt apie fiziognomine socionika :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Vas 2007, 09:53 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Medeina - labai ?domi asmenyb?. Saky?iau, matosi aiškiai išreikšta :bethics: ir intuicija. Pirmas ?sp?dis - Hamlet?, kadangi panašu, jog ji labiau orientuota ? išor? nei vid? (t.y. ekstravert?). Postuose n?ra heksliško "katiniško minkštumo", jau?iasi "aštrumas".


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 108 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 149 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007